Jak hodit video s iPhone na Android. Aplikace pro přenos fotografií z iPhone na Android

Jak přenos s iPhone na Android: Kontakty, fotky a další data!

Unavený z ios? Jít s iPhone na Android je velmi jednoduchý! Stačí následovat naše rady, a naučíte se přenášet kontakty, fotky, hudbu a mnohem více!

Koupili jste nový skvělý telefon Android? Vítejte v komunitě! Budeš to tady líbit. Ale kde začít? Přechod z iPhone na Androidu se může zdát matoucí nebo naopak jednoduché, v závislosti na tom, co budete dělat.

V této lekci vám ukážeme nejlepší způsoby přenosu všech dat z iPhone na Android. Za prvé, zvažujeme jednoduché metody, které mohou pracovat nebo nefungují v závislosti na telefonu. Pak zvažujeme konkrétnější úkoly, které jsou vhodné pro každého, kdo jde s iOS na Android.

1 Way

První jednoduchý a také efektivní způsob přenosu fotografií a videa z ICloud na Android je použít funkci ICloud Photo Stream. Musíte udělat následující:

Na vašem iPhone musí být photo proud zapnut. Můžete zkontrolovat jeho zahrnutí prostřednictvím aplikace nastavení. fotografie. Posuvník by měl být zahrnut před funkcí „Icloud MediaMatka“ a „My Photospream“.

Dále je třeba stáhnout iCloud do počítače. Chcete-li to provést, postupujte podle odkazu http: // www.Jablko.COM / ICLOUD / SETUP / PC.html

Po stažení „clouds“ zadejte data Apple ID a heslo pro zadání a zaškrtněte políčko vedle funkce „Photo“ pro zapnutí. Uložte změny. Po tom, ICloud Service vytvoří v počítači iCloudové fotografie, kde bude stažena knihovna Icloud Photo Knihovna.

Nejlepší aplikace přenosu dat s iPhone na Android:

V určitém okamžiku v životě pravděpodobně slyšeli o aplikaci podílu. Toto je populární program přenosu dat s iPhone na Android. S podílem získáte vysokou rychlost přenosu dat, a to určitě učiní přenos dat s iPhone na Android o něco jednodušší. Vzhledem k tomu, že aplikace podporuje širokou škálu typů souborů pro přenos, je široce používán jak mezi uživatelé Android a IOS. Chcete-li využít této aplikace, musíte provést následující kroky:

Stáhněte a nainstalujte aplikaci na obou zařízení a připojte je k jednomu síti Wi-Fi. Poté spusťte aplikaci na obou zařízeních.

Na zařízení odesílatele klikněte na možnost „Odeslat“ a vyberte soubory, které chcete přenášet. Můžete si vybrat tolik souborů současně, kolik chcete. Poté klikněte na tlačítko „OK“ nebo „Další“.

Převod dat podíl

Na zařízení příjemce klepněte na tlačítko „Get“ a počkejte, dokud zařízení odesílatele detekuje profil příjemce.

Klikněte na ikonu profilu / avataru na obrazovce a začne proces přenosu. Udržujte obě zařízení vedle procesu, který není přerušen.

Umístění dat je nastaveno v nastavení aplikace a můžete umístit soubory do úložného prostoru.

2: Poslat kdekoli-filetransfer:

Další vynikající program přenosu dat s iPhone na Android. Poslat kdekoli-filetransfer. Tato aplikace v podstatě umožňuje uživatelům sdílet fotografie mezi zařízeními, ale můžete vyměnit další soubory. Nainstalujte aplikaci na obou zařízení a postupujte takto pro přenos dat.

Spusťte aplikaci Odeslat kdekoli na obou zařízení a klepněte na tlačítko Odeslat na iPhone.

V seznamu typů souborů vyberte typ, který chcete odeslat, a vyberte související soubory. Poté klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Aplikace bude generovat QR kód nebo PIN pro příjemce. Nyní vezměte zařízení Android a vyberte možnost „Get“.

V závislosti na ověřování použité iPhone skenovat kód QR nebo zadejte PIN na zařízení Android a začne proces přenosu.

Po určité době budou soubory v zařízení Android. Mějte na paměti, že kód ověřování aplikací je platný pouze po dobu 10 minut, takže je třeba zkontrolovat kód po určitou dobu.

Různé vývojáře aplikací investovali svůj čas, úsilí a znalosti ve vývoji programů přenosu dat s iPhone na Android. Další nástroj, který je považován za spolehlivý pro tento proces, je aplikace Huawei telefon klonování. Stejně jako ostatní aplikace v tomto seznamu je tento nástroj k dispozici také v App Store a Přehrát Store. Proto můžete aplikaci stáhnout na obě zařízení a postupujte podle níže uvedeného návodu.

Spusťte program na zařízení a určete, které zařízení je nový telefon. Na obrazovce je třeba vybrat možnost „Tento nový telefon“. Na iPhone vyberte možnost „Toto je starý telefon“.

Když zadáte nový telefon v Androidu, se na obrazovce zobrazí QR kód. V aplikaci Klonování telefonu můžete přistupovat k fotoaparátu iPhone a skenovat kód QR pro navázání připojení.

Nyní vyberte typ dat, který chcete přenášet na iPhone, a klepněte na tlačítko Odeslat. Údaje o iPhone budou přeneseny do zařízení Android.

V závislosti na množství dat, které chcete sdílet, tento proces může nějakou dobu trvat. Proto se ujistěte, že zařízení jsou v určitém rozsahu, jinak bude proces přerušen.

Aplikace Samsung Smart Switch je určena speciálně pro zařízení Samsung, takže uživatelé mohou snadno přenášet data do telefonů Samsung a zpět. Naštěstí tato aplikace slouží také jako program pro přenos dat z iPhone na Android. Od kontaktů do zpráv, od videa do hudebních souborů, můžete rychle získat různé typy dat na zařízení.

Pokud není nainstalována aplikaci do zařízení. Spusťte aplikaci a pro bezdrátový přenos dat vyberte možnost Bezdrátová volba.

Poté vyberte tlačítko Získat a zadejte, které zařízení chcete přijímat data. Vyberte „ios“ a budete vyzváni k zadání ID Apple ID a hesla.

Po přihlášení do systému ID se zobrazí možnost „Import z ICLOUD“, ve kterém můžete vybrat typy dat. Vyberte data a klepněte na tlačítko „Import“.

Hlavní obsah s iPhone bude importován automaticky a musíte kliknout na „Pokračovat“. Možnost přenášení dalších dat se zobrazí následující obrazovka. Vyberte data a znovu stiskněte tlačítko „Import“.

A brzy budete mít data IOS na telefonu Android.

Jak přenášet video z iPhone na Samsung pomocí e-mailu

S e-mailem můžete snadno přenášet video z iPhone na Samsung. Ale zároveň nebudete posílat velké soubory. Ke každému e-mailu lze připojit pouze malé soubory menší než 20 MB.

V aplikaci iPhone vyberte video, které chcete přesunout.

Klikněte na ikonu „Sdílet“ v dolní doleva a vyberte možnost „Mail“.

Vybraná videa budou automaticky připojena k dopisu, zadejte potřebnou e-mailovou adresu, abyste získali dopis na telefonu Samsung.

Jděte do Samsung v e-mailu a stáhněte si video do interní paměti telefonu.

Selektivně přenášet fotografie z iPhone na Android

Dr.Fone. Správce telefonu (iOS) je jedním z těchto univerzálních nástrojů pro snadno použitelné fotografie z iPhone v telefonu Android. To může také přenášet kontakty, SMS, video a hudbu z vašeho iPhone na Android. Přenos souborů mezi IOS a PC zařízení je možný bez použití iTunes. Kromě toho program přenáší data mezi zařízeními Android a iTunes.

Dr.Fone. Správce telefonu (IOS)

Selektivně přeneste soubory media iPhone / iTunes do zařízení Android

 • Převod souborů mezi Android a IOS, včetně kontaktů, fotografií, hudby, SMS a mnohem více.
 • Správa, export / import hudby, fotky, video, kontakty, SMS, aplikace a t. D.
 • Přenos itunes na Android (a naopak).
 • Správa zařízení iOS / Android v počítači.
 • Plně kompatibilní s iOS 14 a Android 10.0

Zde je podrobný průvodce, jak přenášet fotografie z iOS na Android s DR. Fone-Phone Manager (iOS):

  Stáhnout, nainstalovat a spustit dr. Fone-Phone Manager (iOS) v počítači. Připojte svůj iPhone prostřednictvím bleskového kabelu k počítači. Použijte jiný, ale autentický kabel USB pro připojení zařízení Android stejným způsobem.

Poznámka: Musíte si vybrat iPhone z levého horního rohu. Tím je zajištěno, že iPhone byl vybrán jako zdrojové zařízení.

studna! Nakonec, pokud se vás někdo zeptá: „Jak mohu přenést fotografie z iPhone na Android?“Pak vám vždy můžete říct, co jsem se naučil právě teď! Pokračovat v nápovědě!

Jak přenášet soubory z telefonu iPhone na Android přes Bluetooth?

Operační systém iOS má spoustu fanoušků. Ale má své nevýhody. Jedním z nich je nemožnost iPhone a iPad síly přímo projít soubory přes Bluetooth. Jak říct maličkost a ne pěkný. Pravděpodobně každý vlastník zařízení na IOS má přátele s smartphone na Android. Jak přenášet soubory? Samozřejmě můžete pro tento účel použít cloudová řešení nebo e-mail. Ale úkol „Tame“ Bluetooth. Rozhodněte se.

Vývojáři iOS bohužel nechtějí zahrnout do svých zařízení možnost přenášet soubory přes Bluetooth na zařízení jiných operačních systémů. Určitě to dává nepříjemnost. Ale psát na fór podpory nebo jinými způsoby, jak zajistit, že „jablka“ bude revidovat své politiky, je to ztráta času.

Kromě toho existuje poměrně jednoduché řešení pro řešení tohoto problému. aplikace sdílení společnosti Airblue z Bigboss repozitáře. Jedná se o velmi jednoduchou a pohodlnou aplikaci, se kterou můžete přenášet fotografie fotografií „modrého zubu“ a dalších souborů s iPhone na Android. Zařízení.

Pokud máte přístup k systému souborů pro iPhone (Jailbreak), pak pomocí nástroje CYDIA, přejděte do úložiště aplikací.

Zadejte vyhledávací pole (označeno zvětšovacím sklem) Název aplikace: sdílení airblue. Po několika sekundách bude nalezena požadovaná aplikace.

DŮLEŽITÉ: Bohužel je tato aplikace zaplacena. Jeho cena asi 5. Samozřejmě existuje vždy možnost najít hacknutou aplikaci. Rizikujte jej s instalací na zařízení zbytečné.

Po nalezení sdílení společnosti AirBlue nainstalujte nástroj na zařízení. Poté přejděte do vloženého správce souborů.

Klikněte na něj a v seznamu zařízení, která vaše Bluetooth zjistí, zda chcete soubor odeslat.

Žádosti o žádosti o opakování akcí. Po schválení začne odesílání souboru. Po několika minutách (to vše záleží na velikosti souboru) se ukáže, že je na zařízení, ke kterému vysíláte.

Metoda je první a nejjednodušší. poslové a e-maily

Poměrně jednoduchý a dostupný způsob. Všechny aplikace pro zasílání zpráv jsou k dispozici na obou platforech a jsou instalovány v téměř každém smartphonu. Můžete použít libovolné: VK, WhatsUp, Viber, Skype. Minus této metody je úkor internetového provozu (pokud používáte mobilní data), stejně jako při přenosu fotografií Tímto způsobem je kvalita vysílané fotografie ztracena, posly se automaticky stlačují.

Můžete použít poštu (například gmail nebo mail ru). V jednom písmenu můžete převést na 5 fotografií nebo videa, ale objem ne více než 20 MB.

Jak přenášet data z Androidu na iPhone

Přenos do iOS

Chcete-li úspěšně přenášet soubory z Androidu na IOS 11 pomocí aplikace Přenos IOS, musíte tak, aby byly dodrženy následující podmínky:

 • IOS 11 by měl stát na iPhone a na Androidu. není nižší než 4.0;
 • Všechny programy, které ovlivňují fungování modulu Wi-Fi, by měly být zastaveny nebo odstraněny vůbec;
 • Na iPhone musí být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie na zařízeních musí být plně nabité;
 • Dokonce i telefonní hovor může přerušit kopírování, takže je lepší dočasně zakázat příchozí hovory pomocí aktivace letadla na smartphony.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte jej. Klikněte na „Pokračovat“ a poté přečtěte si a souhlasíte s podmínkami.

V procesu konfigurace IOS 11 na iPhone nebo iPad jako nové zařízení zastavte v krocích „Programy a Data“ a vyberte „Přesunout data z Android OS“ (přesunout data z Android).

V okně „Najít kód“ klepněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilních zařízení. A můžete přenést kontakty, zprávy, fotky, videa, záložky, účty Google a záznamy kalendáře. Tato data se mohou lišit v závislosti na zařízení Android.

Po dokončení procesu přenosu dat můžete pokračovat v konfiguraci iPhone nebo iPadu.

Tato aplikace, která společnost Apple vydala, nejjednodušší způsob, jak znovu představit většinu souborů. Pro uživatele se doporučuje uživatelům s telefonními daty.

Sklady Google Cloud

Synchronizace kontaktů, poznámek, kalendářů a dalších důležitých informací o iPhone 8 pomocí Google. To se provádí další kroky.

Otevřete nastavení, zvolte Účty a Google. Nejdále klikněte na synchronizaci kontaktů. Pak odložíme všechna data z Android telefonu do služby Google Cloud Service.

Pak bude extrakce z úložiště Google Cloud na iPhone. Otevřete nastavení v iPhone, postupujte podle položky Mail, Adresy, Menu Kalendáře. Zde klepněte na tlačítko Přidat účet a CardDAV. Zadejte svůj server, uživatel a heslo. A nakonec stiskněte vpřed, seznam dat bude přenášen. Nyní jsou všechny informace z telefonu Android na iPhone 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, bude provedena pouze v telefonu a následná ukládání není nutná na jedné nebo více zařízeních, což významně šetří čas.

S iTunes

Přenos souborů z Androidu na iPhone 7 kromě výše uvedeného způsobu, můžete prostřednictvím iTunes.

Nejprve musíte připojit Android k počítači a kopírovat všechny potřebné hudby, obrázek a video. Dále musíte přepnout iPhone s počítačem a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, přejděte na kartu „Music“, označte příslušné položky a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. A klepněte na tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

iTunes může rychle přenášet poznámku, kontakty, hudbu, video, fotografie na nový iPhone. Výhodou je, že iTunes je zdarma. Ale odstraňování problémů. Musíte nainstalovat iTunes v počítači.

Jak importovat data z iPhone na Android

Někdy musíte nést data z iPhone na Android, nyní 5 způsobů vám pomůže udělat přechod z iOS na Android.

Převod kontakt s iPhone na Android přes iTunes

Můžete přenášet soubory zdarma, jako jsou kontakty, fotky, e-mail, další pokoje nebo poznámky s iPhone na Android pomocí iTunes.

Musíte spustit program iTunes, připojte aplikaci Apple Smartphone k PC pomocí kabelu.

Pak stiskne tlačítko „Informace“ a vložte zaškrtnutí položky „Synchronizace kontaktů“, zvolte Kontakty Google v seznamu Drop-down „Google“.

Musíte jít do Google a čekat na dokončení synchronizace kontaktů s iPhone.

Přenos dat s iPhone na Android přes ICAREFONE

Můžete použít nástroje Tenorshare ICAREFONE pro přenos dat do počítače.

Poté použijte kabel USB pro připojení telefonu s andriodem k počítači a předejte data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho, s tímto úžasným nástrojem, můžete snadno vymazat od zbytečných souborů a urychlit zařízení, spravovat kontakty, fotky, video, hudbu, aplikace, vytvářet zálohování a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat a t.D.

Import dat WhatsApp s iPhone na Android přes ICLAD

Po výměně starého iPhone musíte zálohovat. ICLOUD umožní importsapp chatovací místnosti v Android Smartphone nebo tabletu bez ztráty dat.

A nyní musí být spuštěna nové zařízení, bude uloženo všechny korespondence a příběhy o zprávách WhatsApp.

Export dat s iPhone na Android přes gmail mail

Chcete-li export dat z iPhone 7 do smartphonu Android prostřednictvím služby Google prostřednictvím služby Google, budete muset jít do účtu Gmail a provádět synchronizaci informací.

Přejít na nastavení a v sekci „Mail, Adresy, Kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte účet Google a klepněte na tlačítko Další. Zadejte potřebné položky, které chcete synchronizovat. Informace budou přeneseny do zařízení.

Transfer poznámky s iPhone na Android pomocí Yandex

Kromě toho existuje jedna možnost. Servis „Yandex.Stěhování, „je doplněk k úložišti Cloud“ Disc „. Může kopírovat data z iPhone, iPad, iPod do cloudové služby, a odhodit cloud na Android, dvě zařízení jsou vyměněny pomocí těchto metod.

Disk Google

Google zjednodušená přenos dat iOS do zařízení Android spuštěním aplikace Google. Disk Google. Jeden z nejlepších metod přenosu dat s iPhone v Androidu. Můžete snadno přenášet data z IOS na Android během několika minut pomocí disku Google.

 • Místo pro úložiště: Disk Google poskytuje uživatelům 15 GB volného místa pro ukládání multimediálních souborů.
 • Výkonné vyhledávání: Jeho vyhledávač je velmi efektivní a poskytuje požadované výsledky, které zadáte do vyhledávacího pole.
 • Spolupráce: Můžete snadno sdílet své dokumenty s ostatními, rychle zve ostatní uživatele a účastníci mohou také upravovat a zobrazit libovolný soubor.
 • Zabezpečení: Nejlepší funkce Drive Google. To je bezpečnost. Data, která ušetříte, budou vždy bezpečná a chráněna před škodlivými programy nebo viry.

Podporované datové typy:

 • Podporuje sdílené soubory, jako jsou archivy, zvuk, obrázky, text a video.
 • Podporuje soubory Adobe, jako například Autodesk AutoCAD, Photoshop, PDF a mnoho dalších.
 • Podporuje také soubory společnosti Microsoft, například aplikace Excel, Word, PowerPoint a XML.
 • Po uložení souborů na disku Google je můžete přistupovat z jiných zařízení.
 • Nabízí možnost hledání klíčových slov, která zjednodušuje vyhledávání.

Sdílej to

Sdílej to. Další dobrá aplikace pro přenos dat z iOS na android. To je široce používáno mnoha lidmi pro sdílení různých typů dat. Tato aplikace získala obrovskou popularitu v důsledku vysoké přenosové rychlosti. Má nádherné funkce, které to velmi užitečné a univerzální.

 • Media Player: Aplikace je dodávána s výkonným přehrávačem médií, se kterou můžete spravovat svou oblíbenou hudbu a užívat si ho.
 • Offline: Nepotřebujete přístup k internetu pro přenos dat pomocí aplikace Sdílení.
 • Ultra-rychlé: může přenášet soubory rychlostí 20 Mbps, což je vyšší než u Bluetooth.

Podporované datové typy:

Podporuje téměř všechny typy dat, jako je pdf, obrázky, video, gif, vektorové obrázky, zvuk a mnoho dalších.

 • Aplikace může přenášet soubory různých typů.
 • Pracuje s různými operačními systémy, jako je Android, IOS a Windows.

Aplikace nefunguje správně s mobilními paměťovými zařízeními.

Přesunout do Android

Přesunout do Android. Tato aplikace pro přenos dat s iPhone na Android. Tato aplikace může projít pouze zprávy. Z tohoto důvodu není široce používán a populární. Tato aplikace však může velmi efektivně vysílat textové zprávy s iPhone na Android.

 • Zálohování: Přesunout do aplikace Android také poskytuje jednoduché zálohování a obnovu dat.
 • Podporované datové typy: Pouze jeden typ dat podporuje. Textové zprávy.

Aplikace rychle a efektivně přenáší textové zprávy.

Samsung Smart Switch

Samsung Smart Switch je také jedním z nejlepších aplikací bezdrátových dat. Toto je bezplatná aplikace pro přenos dat s iPhone na Android, cenově dostupné v obchodě Google Play. S ním můžete také přenášet data ze starých zařízení iOS / Android do zařízení Samsung.

 • Cross Platform: Může přenášet data na Samsung z různých mobilních platforem, jako jsou IOS, Windows, Blackberry a Android.
 • Kabel USB: S USB kabelem můžete snadno přenášet různé typy dat mezi dvěma zařízeními.
 • Podporované datové typy: Podporuje kontakty, zprávy, snímky, dokumenty, data aplikace, protokoly hovorů, hudba, kalendář a mnoho dalších.
 • Zdrojovým zařízením může být i zařízení iOS, tak i další zařízení pro Android, s výjimkou zařízení Samsung, jako je HTC, Sony, Motorola a mnoho dalších.
 • Cílová zařízení musí být Samsung.
 • Pro přenos dat mezi dvěma zařízeními na obou zařízeních by mělo být 500 MB dat zdarma.

Přenos souboru

Pomocí aplikace Filetransfer můžete snadno a rychle přenášet data z jednoho zařízení do druhého. Je kompatibilní s mnoha operačními systémy, jako je Mac, Windows, Android a IOS.

 • Přenos na 17 typů dat, včetně kontaktů, fotografií, příspěvků, aplikací, hudby, poznámek, videa a více.
 • Bezpečně přenáší bez přeložení zařízení a bez vymazání zdrojových dat.
 • Podpora 8000 mobilních zařízení se systémem Android, IOS a Windows Systems.

Dropbox

Dropbox. Jedná se o službu Cloud Skladování. Důležité multimediální soubory můžete uložit do Dropboxu a poté k nim přístupový přístup. Kvůli tomu je také považováno za přenos aplikace na iPhone na Android.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS