Jak importovat fotografie z iPhone na Mac. Tip: Jak povolit autorun na počítači s Windows

[Nejlepší způsoby] Jak přenášet fotografie z počítače do iPhone. 2022

Na rozdíl od starých časů se telefony staly nejlepším způsobem, jak sdílet naše fotografie a myšlenky. I když můžete fotografovat pomocí iPhone, fotoaparát je nejlepším způsobem, jak zachytit okamžiky. Kromě toho na stole počítače máte mnohem lepší software pro retušování fotografií než na iPhone, například Lightroom, Photoshop, Luminar a další.

Předpokládejme, že jste právě dokončili úpravu obrázku pomocí aplikace Photoshopu v počítači a chcete jej převést do svého iPhone, abyste jej mohli sdílet v Instagramu, nebo možná v

První nástroj, který přichází do vaší mysli, je iTunes. ITunes vám může pomoci přenášet fotografie z počítače na iPhone. To však může vést ke ztrátě dat v důsledku skutečnosti, že jeho přenosový mechanismus je nahradit vaše soubory, s výjimkou přidávání. A nejnalastnější, je to docela obtížné a po dlouhou dobu použít iTunes pro přenos fotografií z počítače do zařízení iOS.

Pro ty, kteří hledají bezpečnější a pohodlný způsob přenosu fotografií na iPhone, tato příručka vám představí 6 metod. Každý z nich vám pomůže přenášet fotografie z Windows nebo Mac do iPhone bez ztráty dat. Můžete si vybrat jeden a snadno spustit překlad.

Navigace:

Jak přenést fotografie z iPhone na Mac pomocí přenosu iPhone (nejlepší cesta)

Chcete-li přenést fotografie z iPhone na Mac, můžete pomoci fotografii App a ICloud. Ale musíte přiznat, že dáváte přednost zkontrolovat a prohlížet obrázky jeden po druhém, a pak si vyberte některé z nich pro kopírování Mac. APEAKSoft iPhone Transfer může být nejlepší volba, kterou hledáte. Je to také nejlepší alternativou iExplorer, jeho hlavní funkce:

 • Snadné použití. Tato aplikace pro přenos iPhone umožňuje ukládat fotografie z iPhone do počítače Mac v jednom kliknutí. To je důležité pro začínající uživatele.
 • Bilaterální přenos. S přenosem iPhone, můžete si stáhnout fotografie z iPhone na Mac, s iPhone na iPhone nebo iPad a jednoduše přidat fotky z Mac na iPhone.
 • Náhled pro selektivní synchronizaci. Je schopen zobrazit všechny fotografie uložené na vašem iPad / iPhone / iPod. A můžete selektivně zobrazit, spravovat a přenášet fotografie z iPadu na Mac.
 • Žádné škody ve stávajících fotografiích. Aplikace nepoškodí ani nepřerušuje aktuální fotografie v počítači Idevice a Mac během přenosu.
 • Rychlejší a bezpečnější. Používá fyzické připojení k přenosu fotografií mezi iPhone a Mac, což je rychlejší a bezpečnější a nevyžaduje připojení k Internetu.
 • Vyšší kompatibilita. Přenos iPhone funguje pro iPhone X / 8/8 / 8S / 5/7 Plus / 6 / 6S / 5/5 / 5C / 5S / 4, iPad Pro / Air / Mini nebo včasná generace a iPod Touch.
 • Existují dvě verze: jeden pro Mac OS a další pro Windows 10/8.1/8/7 / XP.

Stručně řečeno, to je nejlepší volba pro stahování fotografií z iPhone na Mac OS. A používáme iPhone 7 a MacBook Air jako příklad, abychom vám ukázali postup.

Jak přenášet fotografie z iPhone / iPad na Mac pomocí přenosu iPhone

Krok 1. Získejte nejlepší aplikaci pro odesílání fotografií iPhone nainstalovaných na Mac

Stáhnout iPhone Transfer for Mac, poklepejte na instalační soubor a postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte jej na MacBook Air. Existuje speciální verze pro PC s Windows. Připojte svůj iPhone 7 do MacBooku Air pomocí kabelu USB a otevřete přenos iphoto. Zařízení rozpoznává automaticky.

Nabízíme Vám k použití kabelového blesku nebo autorizovaných produktů. Šňůry třetích stran mohou způsobit ztrátu dat nebo poškození zařízení.

Pokud připojujete dvě zařízení iOS k tomuto počítači, tento software vám pomůže synchronizovat fotografie mezi dvěma zařízeními iOS, jako jsou pohyblivé fotografie z iPhone na iPad a t.D.

Krok 2. Náhled iPhone Fotky před převodem

Vyberte možnost „Foto“ v levém sloupci, všechny fotografie uložené na vašem iPhone 7 se zobrazí v pravém okně dílů. Můžete si prohlédnout skici pro každou fotografii. Přenos iPhone také umožňuje spravovat fotografie před přenosem. Můžete například vybrat nežádoucí snímky v okně Informace a kliknout na tlačítko Odstranit pomocí ikony koše na horní stuze, aby se jich zbavil na iPhone.

Krok 3. Přenos fotografií z iPhone na Mac

Chcete-li stahovat fotografie z iPhone 7 na Macbook Air, vyberte všechny fotografie nebo některé z nich, které chcete stáhnout, rozbalte export do menu „Export do“ v horní části okna a vyberte Export do Mac. V dialogovém okně Rozbalovací okno určete místo pro uložení fotografií z iPhone na Mac. V nabídce „Export do“ je další možnost. „Export do iTunes Media“. Mohl přímo nahrát fotografie z iPhone do médií iTunes na Mac. Vhodnou volbu můžete zvolit podle vašich požadavků.

V této fázi, kromě fotografií si můžete vybrat jiné typy dat, jako jsou knihy, SMS, video, audio a t. D., A můžete snadno pohybovat s iPhone na Mac.

Tento software není jednorázový, může pracovat jako bilaterální pohybový nástroj. Můžete přidat data z počítače do zařízení iOS. Zjistěte si zde podrobnosti: Jak umístit filmy na iPadu z počítače.

Jak synchronizovat fotografie z počítače na iPhone pomocí ICLAD

iCloud. Cloud Storage Service vydala jablko. To je další způsob, jak importovat fotografie z počítače na iPhone prostřednictvím sítě Wi-Fi. Níže vám ukážeme, jak používat ICLAD přidat fotografie z PC / Mac do iPhone.

Jak kopírovat fotografie z počítače na iPhone pomocí ICLAD

Krok 1. Zadejte ICLAD.COM do adresního řádku prohlížeče v počítači s Windows a stiskněte klávesu Enter. Přihlaste se ke svému ID a heslo (Zapomněli jste heslo Apple ID nebo heslo? Obnovte identifikátor Apple.), Odpovězte na bezpečnostní otázky nebo zadejte ověřovací kód, abyste otevřeli domovskou stránku ICLAD.

Kliknutím na parametr „Fotografie“ otevřete knihovnu ICloud. Najít v pravém horním rohu a klepněte na ikonu Stáhnout. Když se navrhuje vybrat obrázek uložený v počítači, vyberte všechny fotografie, které chcete předat, a klepněte na tlačítko „OK“. Počkejte na stažení fotografií do knihovny fotografií ICLAD.

Tip: Pokud nemůžete najít parametr „Fotografie“ na domovské stránce ICloud, znamená to, že jste zakázali Icloud Photo Knihovna na vašem iPhone.

Odemkněte svůj iPhone, spusťte aplikaci Nastavení iOS, klikněte na ID Apple a přejděte na ICLAD. Podívejte se na účet Icloud a ujistěte se, že se jedná o stejný účet, který jste použili ke stažení fotografií na PC. Klikněte na tlačítko „Fotografie“ na obrazovce ICLID Nastavení a potom zapněte „ICLOUD FOTOGRAFICKÉ KNIHOVNA“. Pokud je již povoleno, vypněte jej a znovu zapněte.

Krok 4. Nyní přejděte na aplikaci „Fotografie“ z domovské obrazovky a uvidíte, že ICloud umístil obrázek z počítače na iPhone.

Jak přenášet fotografie z Mac do iPhone přes ICLAD

Nejprve spusťte aplikaci „Fotografie“ v systému Mac OS X / 11 a přidejte obrázky odeslat z počítače a odešlete z počítače do iPhone. Připojte počítač Mac na Internet.

Klikněte na menu „Photo“ v levé horní části okna a vyberte možnost Nastavení. Klikněte na kartu ICLOUD v rozbalovacím dialogovém okně a vyberte pole před knihovnou ICLOUD. Pokud nejprve zahrnete knihovnu ICloud Photo Knihovna na Mac, budete muset počkat až 24 hodin, abyste synchronizovali všechny fotografie s účtem ICLAD.

Krok 3. Pak zapněte iPhone a zapněte knihovnu ICloud. Fotografie budou odeslány do vašeho iPhone, jakmile se připojuje k síti Wi-Fi. Pokud chcete uložit úložiště na vyplněném iPhone, přejděte na položku „Nastavení“ [Vaše jméno] „Foto a fotoaparát“ a vyberte možnost „Optimalizace iPhone Store“. Možnost „Stažení a Save Original“ umožňuje přenášet fotografie z počítače do iPadu nebo iPhone ve kvalitě zdroje.

Důležitá poznámka:

iCloud. Toto je webová služba, takže nemusíte připravit kabel USB, který jej použijete pro stahování fotografií z počítače do iPhone.

Apple poskytuje 5 GB zdarma ukládání pro každý účet. Pokud chcete přenášet spoustu kvalitních fotografií nebo videa, nemusí to být velmi dobrá volba. Pokud je to možné, vyčistěte zbytečné iCloudové úložiště pro fotografie iOS.

importovat, fotografie, iphone, počítači, windows

Uživatelé si mohou také zakoupit více paměti pro ICLAD na iPhone nebo Mac. Mnozí uživatelé si však stěžovali, že platí dvakrát jedním způsobem. Například jste si koupili film v obchodě iTunes, a pak budete muset znovu zaplatit za jeho skladování v ICLAD. To je faktor, který obává mnoho uživatelů iCloud.

Kromě toho je bezpečnost vážným problémem při použití ICLAD. Rumored, že únikové fotografie celebrit došlo v důsledku skriptu vyvinutého kyberkriminálů, ačkoli neznamená i iCloud přímo, bezdrátový přenos není již považován za bezpečný.

Část tři: Často kladené otázky týkající se přenosu videa z iPhone na PC

Jak poslat velký video soubor s iPhone na PC?

Pokud jste natočili hodiny videa, které váží několik desítek GB, nevyvolat metodu náhodně, protože některé metody snižují kvalitu velkého videa, když jsou přenášeny do počítače, například iCloud, autoplay a t. D.

Aby nedošlo ke ztrátě kvality vašich cenných materiálů, zkuste Echoshare iPhone přenos, aby byl převod bez ztráty.

Proč nemohu přenášet video z iPhone na PC s Windows?

Při použití kabelu USB pro připojení iPhone k přenosu počítače může být neúspěšný. Taková porucha povede mnoho důvodů. Takže převod úspěšně prošel, následujte můj příklad a najde si řešení.

Zkopírujte fotografie z iPhone na počítači s Windows 8/9/10/11 pomocí vodiče.

Pokud se vaše aplikace aplikace pokazila v systému Windows 10/11 nebo používáte Windows 8 nebo 9, můžete použít Průzkumník Windows pro přenos fotografií pro iPhone do počítače se systémem Windows \ t.

Vyjměte kabel USB a připojte iPhone k PC. Otevřete tento počítač a najděte Apple iPhone v části „Zařízení a disky“. Otevřete Apple, iPhone ⟶ Skladování interiéru ⟶ DCIM ⟶ 100Apple.

importovat, fotografie, iphone, počítači, windows

Nakonec zobrazí všechny fotografie kamery iPhone v složce 100Apple. Zobrazení a vyberte cílové fotografie, klepněte pravým tlačítkem myši vyberte zkopírovaně Přetáhněte je do počítače.

Doporučený nástroj pro opravu fotografií iPhone, které nejsou zobrazeny v Mac

Chcete-li tento problém efektivně řešit, můžete vyzkoušet konečné řešení, iPhone pro Mac, to je nejlepší software pro vysílání všech dat bezpečně a bez ztráty s iPhone / iPad / iPad. Mezi hlavní funkce patří:

 • Přenos fotografií iPhone a dalších dat na Mac nebo iTunes s jedním kliknutím.
 • Snadno importovat různá data z MAC na iPhone v systému Mac OS X / 11 a starších verzích.
 • Podpora pro široké typy dat spektra, včetně fotografií, hudby, kontaktů, zpráv a dalších.
 • Kompatibilní se všemi zařízeními iOS, včetně iPhone 12/11 / X / 8/7/6 / 6S / SE / 5 / 5S / 4.

Stručně řečeno, to je nejlepší způsob přenosu fotografií z iPhone na Macbook.

Jak přenést iPhone fotografie na Mac

Krok 1. Nainstalujte nejjednodušší nástroj pro přenos IOS pro Mac

Stáhněte a nainstalujte přenos iPhone pro Mac do MacBooku. Existuje speciální verze pro Windows. Připojte svůj iPhone k počítači pomocí bleskového kabelu.

Krok 2. Náhled iPhone Fotky pro přenos

Spusťte program a klepněte na název zařízení v horním rozevíracím seznamu domů po detekci iPhone. Potom zobrazit fotografie iPhone v podrobném okně klepnutím na možnost „Photo“ na levém postranním panelu.

Krok 3. Přenos fotografií iPhone na Mac na jedno kliknutí

Vyberte všechny obrázky, které chcete importovat v MacBooku, stiskněte menu Export B v horní části okna. Po volbě klepněte pravým tlačítkem myši vyberte „Exportovat do Mac“ pro spuštění přenosu fotografií z iPhone do iphoto.

Jak přenést fotografie z iPhone na Mac pomocí Tenorshare ICAREFONE

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších aplikací, které má nahradit standardní iTunes, což umožňuje přenášet všechny mediální soubory, stejně jako kontakty z notebooku, hudby mezi iPhone nebo APAD a McBuck, stejně jako zálohování a obnovit gadget Z zálohy. Na rozdíl od iTunes má Tenorshare ICAREFONE nejrozumnější Inteeis a všechny procesy v něm se vyskytují opravdu velmi rychle. Program je bezplatně distribuován a také naostřen pod Windows, ale některé funkce stále vyžadují předplatné. Tak volný může být přenesen ne více než 10 souborů a oprava systému není k dispozici.

Pro překročení fotografie na Macbook, iPhone se bude muset připojit k němu přes kabel USB a počkejte, až program identifikuje gadget. Kromě toho aplikace bude vyžadovat přístup k datům na vyměnitelném objemu.

 • V zobrazeném okně vyberte rychlou akci „1-Click Export fotografii na PC“.
 • Po dokončení procesu klepněte na „OK“ nebo otevřete složku, ve které fotky. Zde si vyberete, která bude exportována, je nemožné, pokud existuje zkušební verze softwaru.
 • Stiskněte ikonu obrázku v dolní části okna. Nebo se přihlaste do bloku „Management“ a již najdete položku „Foto“.
 • Počkejte na stažení souboru.
 • Označte požadované zaškrtnutí a klikněte na „Export“. Také v pravém horním rohu můžete tento proces konfigurovat: Vybrat formát pro fotografii, video a žít.

Proč přenášet fotografie z iPhone na Macbook?

Mnoho lidí, kteří mají iPhone, nikdy nemohou převést své fotografie a video pořízené z telefonu na Macbook.

V současné době je velmi snadné opustit všechny své snímky v telefonu, protože množství paměti a schopnosti telefonu se opravdu zlepšilo. I když to vypadá jako vy, všechno není špatné vědět, jak přenášet data do počítače, pokud z nějakého důvodu se rozhodnete udělat v budoucnu. Zároveň se jedná o hlavní důvody pro přenos obrázků:

Úložný prostor

Některé iPhone, v závislosti na modelu a kapacitě, prostě neposkytují spoustu úložného prostoru. To znamená, že můžete snadno vyplnit limit paměti v telefonu po vytvoření několika set fotografií, což je opravdu snadné udělat, zejména pokud jste fotograf! Navzdory skutečnosti, že některé modely mohou být vybaveny velkým množstvím paměti, budete chtít opustit místo v telefonu pro jiné věci, jako jsou aplikace, hudba, videa nebo jiné obrázky.

Úpravy

Bez ohledu na to, zda znáte pouze základy fotografování nebo považujete za profesionální fotograf pracující na plný úvazek, budete muset upravit všechny fotografie pořízené. Zatímco nový software pro iPhone to dělá lépe než kdy jindy v telefonu, tento program editace fotografií je to, co skutečné profesionálové používají, a můžete to udělat pouze v případě, že pořídíte fotografie z telefonu na Mac.

Záloha

Dalším důvodem pro přenos fotografií z iPhone na MacBooku Pro. Zálohování všech snímků. Pokud ztratíte telefon, přestane pracovat nebo bude odcizen, je důležité mít záložní kopii všech fotografií a videa. Bylo by to hrozné ztratit všechny tyto vzpomínky a bez zálohování obrázků. Můžete také zálohovat externí pevný disk, ale váš MacBook Pro může sloužit stejný cíl.

Jak přenos fotografií z iPhone na Windows

Zkopírujte všechny fotografie z iPhone na Windows-Počítač není tak obtížný, jak se může zdát na první pohled. Vše, co potřebujete, je blesk. kabel USB-A a aplikace iTunes nainstalována v počítači.

Vyhoďte všechny fotografie z iPhone v systému Windows, potřebujete:

 • Připojte iPhone k počítači se systémem Windows přes USB-blesk.
 • Otevřete aplikaci iTunes v počítači (nezapomeňte jej aktualizovat).
 • Klikněte na ikonu iPhone v levém horním rohu (vedle karty hudby).
 • V menu vlevo přejděte na nastavení, fotky, zaškrtněte políčko naproti položku synchronizovat.
 • Dále vyhledejte „Kopírovat fotografie z“ a zadejte složku fotografií.
 • Klikněte na tlačítko „Synchronizace z iTunes“ a počkejte na stahování.

Nezapomeňte kliknout na tlačítko Synchronizovat v iTunes.

Připraveno, nyní všechny fotografie budou uloženy ve službě Windows ». Poté je můžete volně upustit na externí disk nebo jiný disk.

Pokud máte nějaké potíže, můžete se vždy kontaktovat náš telegram chatu. Spolu s našimi čtenáři vám pomůžeme. Chat práce 24/7, bez přestávek na oběd a víkendy.

Lepidlo samolepky na Macbook, ale v tomto případě je mnoho nuancí. Článek podrobně popisuje, které samolepky jsou, kde je koupit a jak pečlivě odstranit samolepky z notebooku.

importovat, fotografie, iphone, počítači, windows

Zvedněte iPhone na tovární nastavení, můžete i bez znalosti hesla as nehodou. Řekneme o nejpohodlnějších způsobech, jak resetovat chytré telefony Apple ao co věnovat pozornost

Přeskočit a nedostatek nakládacích písní, neaktivních skladeb a mnoho dalších dalších důvodů, pro které může jablečná hudba selhat. Článek bude podrobně popsat nejoblíbenější z nich a říci vám o tom, jak je vyřešit.

Co idiocy? Stačí najmout na PC a kopírovat jako od vyměnitelného disku. Žádné programy nejsou potřeba

| Denial of responsibility | Contacts |RSS