Jak čistit mezipaměť na televizoru LG Video. Jak vyčistit aplikace mezipaměti na LG V30

Čisticí paměť (mezipaměť) na Smart TV LG a další modely

Samsung televizní přijímače podporující technologie Smart-TV i nadále dobýt domácí domácí rádiové zařízení. Jejich rychle rostoucí popularita je díky mnoha funkčním výhodám nepřístupným pro předchozí majitele běžných televizorů. Mezi nimi, připojení k Internetu (kabelové nebo používané Wi-Fi), hledání a zobrazení informací, které používáte bez odkazu na konkrétní kanály, možnost komunikace v sociálních sítích a mnohem více. Nicméně, navzdory zjevné podobnosti s počítačem, chytrý televize je stále významně nižší. A především se týká objemu vestavěné paměti, která jasně nestačí k zobrazení obsahu videa (filmů, videoklipů, streamování videa atd.) Při použití vestavěného prohlížeče. Proto bude tento materiál projednán, jak vyčistit paměť na Samsung Smart TV TV.

Paměť televizoru je rychle naplněna aktivním použitím internetového prohlížeče (caches obsah všech navštívených stránek), aplikace pro streamování videa a poslech hudby (část dat také zůstává ve stálé paměti). Společně s tím mnoho her zabírá 1,5-3 gigabajtů. V této vnitřní paměti v mnoha televizorech, relativně málo: od 2 do 16 gigabajtů, z nichž některé jsou operační systém a aktualizační soubory obsazeny.

Aplikace mezipaměti s aktivním použitím inteligentních funkcí za pouhých 2-3 měsíců trvá přibližně 6 gigabajtů. Doporučuje se pravidelně odstranit samotný výrobce (uvedený v pokynech).

Jak se vyhnout přetečení paměti?

Můžete přijmout opatření, která pomáhají zabránit této složitosti bez čištění. Jedním ze způsobů, jak použít funkční televizor, je instalovat další software, který vyřeší problém přetížení paměti a umožní vám sledovat a poslouchat jakýkoliv obsah bez poruch.

Použití webových portálů, na kterých jsou soubory uloženy bloky, také pomáhá vyhnout se přetečení mezipaměti.

Další způsob. aktualizace webového operačního systému. Snad v pozdějších verzích budou odstraněny takové závady, protože televizní software je neustále zlepšován výrobci zařízení.

Pokud máte další televizi nebo máte dotazy, napište v komentářích. Náš tým je vždy rád, že pomáhá čtenářům!

Proč Smart-TV chybějící paměť?

Hlavním důvodem pro přetečení časté mezipaměti je omezený prohlížeč funkční, které jsou instalovány v Smart-TV. Chcete-li hrát jakékoli informace, program jej nejprve stáhne do interní paměti, až poté, co můžete sledovat film nebo spustit záznam zvuku. Mezipaměť se pravidelně čistí automaticky, ale zařízení to nemůže udělat nestačí. Výsledkem je, že video může například stáhnout na polovinu, po které bude zobrazení přerušeno, a zobrazí se na obrazovce nedostatku volného místa v mezipaměti prohlížeče. V tomto případě musíte být ručně vyčistit a pokračovat v prohlížení. Při čištění musíte vzít v úvahu některé funkce fungování televizoru:

 • Pokud paměť nestačí, aplikace se může po každém novém spuštění několikrát zavřít, informace začínají skočit.
 • Chyba na obrazovce se nezobrazí, pokud jsou informace načteny pomalu a mezipaměť má čas, aby se automaticky vyčistil.
 • Vnitřní paměť prohlížeče není možné zvýšit instalací externích médií, je to pevný disk pevného disku nebo flash.
 • Vyčistěte mezipaměť není nutná, pokud používáte televizor pouze pro zobrazení televizních programů, a ne přístup k Internetu.
 • Problémy s pamětí nemají obsahové vztahy, mohou nastat při prohlížení všech internetových stránek a mediálních souborů.

Jak vyčistit mezipaměť prohlížeče LG TV nebo jiný model? Pro nejefektivnější řešení problému můžete nainstalovat novější verzi softwaru. může poskytnout větší množství integrované paměti. Další možností. návrat nastavení do tovární verze.

Casha Čištění na Samsung TV

Podobné problémy mohou nastat z vlastníků Samsung TV s inteligentní funkční. Pokud se otázka vznikla, jak vymazat mezipaměť na televizoru Samsung, stojí za hledání způsobu, jakým není snadné snadno uvolnit vnitřní paměť, ale najít důvody pro jeho časté přetečení. Existuje několik způsobů, jak uvolnit potřebný prostor pro správné použití aplikací:

 • Odstranění zbytečných programů a všechny druhy widgetů. V počáteční verzi existuje často mnoho aplikací, které uživatel nepoužívají, ale zároveň je paměť intenzivně přijata. Jsou pravidelně aktualizovány, stahování dalších informací, které také trvá mnoho místa.
 • Obnovit nastavení na tovární hodnoty. V důsledku toho jsou všechna uložená data resetována, umožňuje uvolnit místo pro záznam nových informací.
 • Řešení problémů s poskytovatelem internetu. V některých případech je provoz uměle omezen kvůli vybranému tarifu, zatímco TV vnímá jako nedostatek vlastní paměti. Můžete zvolit vhodnější tarif v souladu s režimem používání Smart-TV.
 • Aktualizujte nainstalované programy pouze pomocí nového firmwaru z oficiálních zdrojů. Společná příčina poruch. Nesprávné verze programů Přetížení paměti.
 • SMART HUB RESET, tj. Kompletní čištění paměti.

Jak čistit mezipaměť v prohlížeči Samsung? Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko Smart na ovládacím panelu a potom na tlačítko Reset Start. Vyberte „Reset“ v otevřeném menu a počkejte na operaci, poté, co se televizor doporučuje restartovat. Po vyčištění mezipaměti a reset nastavení nastavení všechny uložené informace o uživateli.

Bude nutné znovu zadat hesla a jít na osobní stránky v sociálních sítích. To vám však umožní odstranit všechny akumulované zbytečné informace a zajistit správné přehrávání videa. Některé modely Samsung TV nesprávně pracují s obsahem s rusky mluvícími jmény. V tomto případě může systém vydat také chybu, která signalizuje problémy s pamětí prohlížeče. Chcete-li odstranit chybu, je nainstalován speciální widget, který pomáhá program rozpoznat název a spustit film nebo záznam zvuku.

Čištění mezipaměti a paměti na LG Smart TV

Po určité době se majitelé Smart TVS LG srazí s chybami v zařízení: Nainstalované aplikace se pomalu otevírají nebo nejsou otevřeny, nové nejsou nainstalovány, přehrávání videa a Audi se často zastaví. Současně nezáleží na typu připojení k internetu. na kabelu nebo Wi-Fi. Tyto funkce označují potřebu vyčistit paměť v televizoru LG SMART TV a odstranit přebytečná data mezipaměti. Čištění je jediný způsob, protože množství paměti je specifikováno ve výrobě Smart-TV a nemůže být zvětšena.

Nejčastěji dojde k zabezpečení SMART SMART-TV Přetečení Systémová výstraha, když se snaží použít internet pro:

Někdy se při prohlížení libovolné stránky zobrazí chybová zpráva. Současně je přehrávání obrazu pozastaveno a ikona stahování se zobrazí: přesýpací hodiny nebo třpytivý kruh.

Po nějaké době se reprodukce obnovuje, ale pro mírný čas a pak se znovu zastaví. Situace se opakovaně opakuje, takže pozorování nemožné. Nezkušený uživatel v takových případech často umístí nároky poskytovateli z důvodu nízké rychlosti připojení k internetu. Pravý důvod v druhé.

Vnitřní paměť v Smart TV se používá dvěma způsoby:

 • Pro instalaci aplikací a ukládání systémových dat potřebných pro jejich správnou operaci.
 • Pro uložení mezipaměti. dočasné soubory vytvořené během provozu nainstalovaných aplikací a přehrávání streamování videa a zvukového obsahu.

Zvláště důležité odstranit informační úlomky při sledování filmů a poslechu zvukových stop online. Rychlost přístupu k distribučním službám je obvykle velmi nerovnováha díky svému zatížení a může někdy snížit na nulu na krátkou dobu. Proto pro přehrávání videa a zvuku v dobré kvalitě, inteligentní televizní operační systém předpjat data z Internetu do paměťového zařízení a již vydá obraz a zvuk do zařízení. Pokud paměť nestačí. zavěsí a brzdné obrázky a soundtracks se objeví.

S velkým počtem instalovaných aplikací je výrazně sníženo fyzické množství volné paměti, což znemožňuje instalaci nových programů a správný provoz dříve načtené. V tomto případě je jediným způsobem, jak uvolnit paměť, je odstranit část nainstalovaných aplikací.

Pokud je nevýhoda paměti důsledkem akumulovaných dočasných souborů a jiných úlomků. potřebujete vyčistit mezipaměť na Smart TV pomocí operačního systému nebo programů třetích stran.

Uživatel se musí provést pravidlo, aby pravidelně vyčistil provoz operačního systému, protože na tom závisí provoz televizního recepčního s internetovým obsahem.

Proč se zobrazí chyby přetečení paměti

Na obrazovce televizoru se objeví oznámení systému časté paměti, když se uživatel pokusí otevřít prohlížeč. To znamená, že sledování základních nebo satelitních kanálů mohou být dokonce s přeplnou pamětí. U obsahu streamování je však nutný příslušný zdroj. Někdy chyba označující potřebu vyčistit paměť TV LG Smart TV. Objeví se v době spuštění hry nebo při přehrávání hudby.

Vzhled této chyby je způsoben přesně nedostatkem volného místa na vestavěném pevném disku a ne problémy v práci prohlížeče nebo konkrétní stránky. Praxe ukazuje, že text chyby se může objevit daleko od začátku prohlížeče. Například uživatel otevřel stránku, spustil video a pouze pak oznámení se objeví na obrazovce, kterou potřebujete vyčistit paměť LG Smart TV.

Nejúčinnějším dočasným řešením problému je obvyklá aktualizace webové stránky. Nicméně, selhání programu bude znovu cítit znovu, možná o pár minut později. Co přesně vyvolalo výskyt chyb při reprodukci reprodukce obsahu? To je způsobeno nevýhodou paměťového svazku pro uložení dočasných souborů. Proto jsou filmy, klipy naloženy déle než obvykle.

Aby se zabránilo této chybě, použijte stránky, na které blokování souborů. Toto rozložení paměti zabraňuje přetečení mezipaměti. Rozbalte vnitřní paměť televizoru je nemožná. Uživatelé proto vyřeší problém, aby plně využívali techniku ​​v budoucnu.

Samozřejmě existují preventivní opatření, aby se zabránilo vzhledu tohoto selhání softwaru. Pokuste se kartáčovat prohlížeč a televizní čas. Nezapomeňte nainstalovat aktuální aktualizace operačního systému Smart TV. Zastaralá verze firmwaru může způsobit snížení výkonu zařízení.

Jak čistit mezipaměť na společnosti Philips Smart TV

Na všech TV Philips vydaných po roce 2014 je instalován operační systém Android TV. Má vestavěnou funkci odebrání mezipaměti všech nainstalovaných aplikací (včetně systému) na několika kliknutí. Pro tuto potřebu:

 • Otevřete nastavení a vyberte možnost „Storage“ (v některých modelech, položka nabídky se nazývá „Drive“ nebo „Memory“);
 • Klikněte na pás označující velikost volné paměti;
 • Vyberte „Vymazat datový sklad“.

Je okamžitě zobrazeno, kolik paměti se podařilo zdarma. Ve společnosti Philips do roku 2013, včetně webos. V nich před čištěním mezipaměti aplikací musíte aktualizovat až do verze 2.0 a vyšší (dostupné pro všechny modely). Požadovaná funkce je v „Parametry sítě“ (vyberte „Vymazání síťových dat“).

Čištění pomocí aplikací

Pokud jste si přečtili všechny způsoby, jak vytvořit jiné soubory na Samsung, a navrhované možnosti nejsou vhodné, použijte jeden z mnoha aplikací. Vyberte několik populárních programů, které vám pomohou vyčistit paměť telefonu z odpadu:

 • SD služka. aplikace, která vám umožní vymazat systém vašeho zařízení a udržovat ji v pracovním stavu. Funkce programu umožňují vytvářet zprávy selhání, vymazání nepotřebných souborů, přijímat podrobnou analýzu zařízení, detekovat duplikát hudby a fotografii. Kromě toho můžete automaticky spustit aplikace v určitém čase (v případě potřeby). Měkká se odlišuje jednoduchým Inteeisem a může pracovat bez kořenových práv. V přítomnosti práv superuserů, schopnost expandovat. Zvyšují ještě více, pokud si zakoupíte placenou verzi.
 • CCleaner je jedním z nejlepších programů, které vám umožní vymazat telefon a paměťovou kartu na telefonu na Samsung. Pomocí softwaru je možné rychle odstranit další data, urychlit mobilní zařízení, odebrat mezipaměť a historii prohlížeče. Kromě toho software úspěšně zvládne odstranění softwaru, analyzovat dopad programů na telefonu a řešení dalších úkolů. Jedná se o mocný asistent, který se zabývá všemi úkoly nastavenými před ním a pomáhá čistit zařízení.
 • Čistý mistr je vysoce kvalitní software určený k optimalizaci a zajištění bezpečnosti smartphonů. S ním je snadné vymazat telefon Samsung z extra dat, chránit jej před viry, uložte nabíjení baterie, urychlete přístroj a vyřešte další úkoly. Mezi další funkce je přiděleno Průvodce nabíjením, Wi-Fi Bezpečnost a mnoho dalšího.

Likvidace uživatelů desítky aplikací, které vám umožní vymazat provozní prostor na smartphonu. Uveďte je všechny nemá smysl. Ve všech případech je Inteeis jednoduchá, stahování je k dispozici na hře na trhu a použití zdarma. Chcete-li rozšířit funkčnost, můžete vždy zakoupit placenou verzi.

Proč potřebujete a jak to udělat?

S příchodem Wi-Fi technologie pro televize a používání online služeb, tam byl potřebu vyčistit paměť zařízení z důvodu akumulace velkých množství zbytečných informací v něm. Pokud to není hotovo, můžete se setkat s neschopností přehrávat systém médií a výstupu charakteristické chyby na obrazovce v důsledku nedostatku paměti. Chcete-li osvobodit místo, musíte vyčistit mezipaměť na televizi a jak to udělat, podíváme se na příklad LG.

Jak se chyba projevuje?

Problémy mohou nastat při používání následujících služeb:

Obtížnost nezávisí na webovém zdroji nebo aplikaci. Chyba se projeví při přehrávání streamování videa. Postupem času je místo pro ukládání dočasných souborů vyplněno, v důsledku čehož se čas stahování zvyšuje.

Někdy se nezobrazí oznámení chyby. Po spuštění lze video přehrávat po dobu několika minut a zpráva, která není dostatek paměti, vyjde na displeji Smart TV LG. Stránku můžete aktualizovat, ale pomůže mu to jen na chvíli.

Vzhledem k tomu, že chybí možnost rozšíření interní paměťové televize, musíte vyčistit mezipaměť na televizoru LG.

Sekvenování

V LG televizích se doporučuje, aby se mezipaměka doporučovala nejen pro možnost provozování služeb, ale také snížit zátěž na beran. Po vymazání dočasných souborů a nepoužitých aplikací bude zařízení fungovat mnohem rychleji.

Pokud odstraníte soubory absolutně všechny nainstalované programy při čištění mezipaměti, budete možná muset opakovat účet LG.

Jak vyčistit mezipaměť prohlížeče v televizoru LG? Zde je krok za krokem průvodce:

 • Spustit prohlížeč.
 • Vpravo nahoře vyberte „Nastavení“.
 • V okně, které se otevře, klepněte na tlačítko „CLEAR CACHE“.
 • Pro potvrzení klikněte na tlačítko „OK“ nebo „Ready“.

Chcete-li odstranit nepoužitý software, budete muset provést následující kroky:

 • Stiskněte tlačítko „SMART“ na dálkovém ovladači.
 • V zobrazeném okně vyberte „Změnit“.
 • Počkejte na vzhled seznamu aplikací na obrazovce.
 • Označte irelevantní a klepněte na tlačítko Odstranit.

Jak odstranit zbytečné aplikace je popsáno v následujícím textu

Musíme čekat a dokončit dokončení úklidu paměti. Normální přehrávání se vrátí, paměť přijímače nebude osvobodit z nepotřebných souborů. Výsledkem je, že chyba zmizí.

Pokud se problém nerozhodne, zkuste restartovat televizor SMART SMART SMART LG, tj. Obnovení jeho nastavení. Chcete-li to provést, na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko Domů, přejděte na nastavení. Vyberte kartu Obecné a „Obnovit nastavení do továrny“.

Během restartování nelze televizor vypnout!

Jak se vyhnout přetečení paměti?

Můžete přijmout opatření, která pomáhají zabránit této složitosti bez čištění. Jedním ze způsobů, jak použít funkční televizor, je instalovat další software, který vyřeší problém přetížení paměti a umožní vám sledovat a poslouchat jakýkoliv obsah bez poruch.

Použití webových portálů, na kterých jsou soubory uloženy bloky, také pomáhá vyhnout se přetečení mezipaměti.

Další způsob. aktualizace webového operačního systému. Snad v pozdějších verzích budou odstraněny takové závady, protože televizní software je neustále zlepšován výrobci zařízení.

Pokud máte další televizi nebo máte dotazy, napište v komentářích. Náš tým je vždy rád, že pomáhá čtenářům!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS