Jak konfigurovat prioritu rychlosti ASUS v routeru. Jak mohu změnit QoS na mém směrovači?

Nastavení směrovačů ASUS

Míra přenosu na Wi-Fi (bezdrátové) je velmi závislá na zahraničním rušení a je určena ve specifických případech odděleně. Podrobnosti.

Wi-fi. Bezdrátové připojení může být „úzkým bodem“, který vám nedovoluje získat maximální rychlost přístupu k internetu.

Z nichž závisí rychlost připojení Wi-Fi?

jeden.jeden. Standard. Výrobcové zařízení pro účely reklamy ukazují na krabicích svých zařízení maximální teoreticky možná rychlost, kterou kupující v praktické práci nemůže obdržet. Tabulka zobrazuje hodnoty rychlosti v závislosti na standardním bezdrátovém připojení.

Standard Teoreticky možná rychlost, Mbit / C Maximální rychlost při testování, Mbps
802.11b / G 54 22
802.11N / 150 20 MHz 150 45
802.11N / 300 40 MHz 300 90. \ t
802.11AC 1300 a vyšší 250

Standard 802.11AC je ve vývoji. První verze zařízení jsou již k dispozici na trhu a vykazují dobrý výkon. V budoucnu, výrobci slibují ještě vyšší ukazatele.

jeden.2. Kompatibilita routeru a terminálu. Například, pokud váš router funguje podle adaptéru n a wi-fi notebooku. 802.11g, spojení mezi těmito zařízeními bude 802.11g. Kromě toho, vybavení různých výrobců s jedním standardem může mít dobrou nebo naopak špatnou kompatibilitu.

jeden.3. Interference, která vytváří zařízení pracující při frekvencích 2,4 / 5 GHz. Například domácí spotřebiče nebo jiné směrovače Wi-Fi nainstalovány v okolí.

jeden.4. Překážky (dveře, stěny) mezi směrovačem a účastnickým zařízením oslabují signál, který vede ke snížení rychlosti provozu.

Škodlivé programy (viry) často vedou k „brzdění“ počítače a snížení jeho výkonu. Při měření rychlosti se musíte ujistit, že v počítači nejsou žádné viry.

Firewall nebo dávkový filtr. Program je určen k posílení zabezpečení počítače. Při přenosu dat za vysokou rychlostí může tento program konzumovat velký počet počítačových počítačových zdrojů. V době měření rychlosti doporučujeme vypnout firewall.

Staré a pomalé procesory, jako například Intel Celeron, atom nemusí být dostatek výpočetní techniky. Výkon vašeho počítače by měl být dostačující pro přenos dat při vysoké rychlosti.

Přetížení internetu nebo vzdáleného serveru.

Pro plný provoz routeru musíte splnit všechny položky příručky!

Změňte nastavení protokolu TCP / IP síťové karty, automaticky získáte hodnoty IP adresy a hodnoty serveru DNS (DNS) na automatické (DHCP). Potom se musíte zapnout napájecí adaptér směrovače v elektrické zásuvce.

Připojte zařízení k počítači s drátem dodaným v soupravě, v portu „LAN“ jeden ze čtyř.

Připojte internet (položený z chodby) v „Internetu“. K charakteristickému mechanickému kliknutí

Otevřete prohlížeč IE a vytočte v adresní řádku 192.168.jeden.jeden. To může využít nastavení TCP / IP v automatickém získání adres IP a serveru DNS (DHCP). Připojení přes bezdrátové připojení k zařízení nebo pokus o otevření nastavení prostřednictvím jiného internetového prohlížeče nemůže být vždy úspěšný odkaz.

Dále stiskněte klávesu Enter nebo Přejít. Zadáme přihlašovací jméno a heslo (výchozí uživatelské jméno. admin, heslo. admin) a spadáme na webovou interweis nastavení routeru.

Doporučujeme vám opustit uživatelské jméno. admin, heslo. admin as Router (router) není ve výchozím nastavení k dispozici zvenčí (Internet).

Pokud navrhujete pomocí vzdáleného přístupu k routeru (router), důrazně nedoporučujeme opustit výchozí heslo „admin“.

Nezapomeňte nebo zapište nové heslo správce. V případě nového hesla správce můžete přistupovat k nastavení směrovače až po obnovení výchozího továrního nastavení pomocí tlačítka Reset hardware. Takový postup zničí všechny nastavení routeru, které jste zadali

Dále vyberte položku „Internet“, pak v nabídce Typ připojení WAN, vyberte možnost „PPPoE“

Sprcha pole I

Klikněte na „Použít“ a počkejte na nastavení směrovače.

Dále vyberte položku brány firewall, nainstalujte „Ano“ v „Odpověď na požadavky Ping z WAN“ a klikněte na tlačítko Použít „

konfigurovat, prioritu, rychlosti, asus, routeru, směrovači

Dále vyberte položku „Notebook“ a změňte nastavení v polích

SSID: Název sítě s pevnou rukou (absolutně doporučeno nechat výchozí název sítě). Zaregistrujte se, pokud je připojení na přijímacím zařízení zadáno. Síťová síť Důrazně doporučujeme zadávat pouze anglicky a bez znaků „Spec“.Channel: Authentication Auto Motometry: WPA-Auto-PersoneChing WPA: TKIPAES WPA klíč: Klíč zabezpečení vaší sítě (ne méně než 8 znaků, pouze anglická písmena, registr dopisů)

Všechny následné tipy se vztahují pouze na směrovač, který komunikuje s místními síťovými stroji a jejich přístupem k internetu. Nastavení v 99% případů prostřednictvím interního menu routeru k dispozici na příslušné webové stránce.

Na obrázku zobrazuje příklad stránky nastavení směrovače TP-LINK.

Pokud nic z následujících tipů nepomůže, podívejte se na závadu ve fyzických liniích komunikace, klientských zařízení nebo chybových chyb, které poskytují přístup k internetu.

Resetovat

Nejčastějším problémem, od těch důvodů, proč směrovač sníží rychlost internetu. nesprávná inteeis nastavení. Nejjednodušší řešení je resetovat je do továrny. Jediná věc, která se stane, je současná ztráta a všechny vlastnosti nezbytné pro práci, například, internetové přístupové soupravy, Wi-Fi hesla, obecná ochrana. Budou muset být nakonfigurovány ručně.

Reset sám se provádí nebo prostřednictvím tlačítka fyzického resetu v případě zařízení nebo softwaru. V prvním případě může být vyžadován akutní a subtilní předmět, jak je často prováděn „zapuštěný“ v samotném směrovači. Studený zápas, párátko nebo pin. Tlačítko je pevné, dokud nejsou blikat všechny indikátory zařízení. Dále je uvolněna a načítání routeru se očekává.

Reset softwaru se provádí prostřednictvím standardního menu, ve kterém je vybrána na „Obnovit tovární hodnoty“ nebo „Reset na hardware výchozí hodnoty“. K dispozici bude žádost o potvrzení, ke kterému chcete odpovědět. Najít samotnou položku je často v sekci „System“.

Po restartování, v obou případech se standardní uživatelské jméno a heslo slouží k vstupu do počítače, často indikované na jeho balení nebo v dokumentaci.

Aktualizace firmwaru verze

Směrný stroj. malý počítač. Jeho hlavní program se nazývá „firmware“. Chyby, které vedou ke skutečnosti, že router sníží rychlost internetu. Pro většinu modelů je možné je opravit prostřednictvím dostupných aktualizací na webových stránkách výrobce, odkud jsou staženy ručně.

Firmware je instalován prostřednictvím menu zařízení. Pro poslední akci se hledá „Update Update Update“ („Update“, „Upgrade“), která je často umístěna v záložce „System“, „Systém“ „Systémové nástroje“ nebo v odkazu, který je pod textem s verzí instalovaného firmwaru.

V dialogovém okně se otevře stisknutím odpovídajícího klíče. Následující tlačítko se aktivuje pomocí tlačítka „Update“ a očekává se proces.

Jednou z možností pro tlačítko ke stažení aktualizace je zobrazen na obrázku níže.

Před postupem si musíte pamatovat na dvě věci:

konfigurovat, prioritu, rychlosti, asus, routeru, směrovači

Některé modely umožňují ukládat aktuální parametry prostřednictvím samostatného zálohovacího systému nabídky. Po upgradu je nutné je obnovit pomocí příslušného tlačítka.

Obrázek níže ukazuje příklad ukládání a obnovení nastavení na odkaz TP.

Vypnutí služby „Interfering“ routeru

Zeměpisná šířka funkcí jakéhokoliv routeru je zajištěna službami na něm. V kontextu rychlosti a načítání samotného zařízení, požadované síťové služby, některé z nich mohou být blokovány nebo spustit. Taková funkce nemusí existovat v některých modelech směrovačů. Hlavní věcí je pamatovat. není nutné, aby deaktivace určité služby povede k růstu rychlosti. Stává se a při přidávání služby přidat, bude kanál kabel nebo Wi-Fi vypuštěn.

Služby menu jsou obvykle reprezentovány samostatnými názvy, které odpovídají jejich názvům. Každá položka se otevírá relativní stránku s nastavením a ovládáním. Seznam Základní:

název Popis Doporučení
QoS V případě takové položky se rozumí prioritu balíčku. Zapnout
QoS DDNS, „Dynamic DNS“ nebo Dyndns Dynamický název serveru, mediátor mezi operátorem a místní sítí Vyzkoušejte oba státy
DMZ nebo „Přesměrování portů“ Přesměrování portů Vypnout
DHCP Vydavatelské adresy Místní síťová zařízení Povolit, pokud není jiný server DHCP
Upnp Povolit přesměrování portů s požadavky místních uzlů sítí Zakázat, nedoporučuje se pro bezpečnost
Rodičovská kontrola nebo plánování přístupu Omezuje připojení k internetu, v závislosti na denní době Vypnout
„Firewall“, „firewall“, „firewall“ Ochranná „Wall“, zavírání přístupu některými službami z vnitřní sítě na internetu a zpět Povolit potřebné pro bezpečnost.

Wi-Fi Speed

Existuje samostatné doporučení pro zákazníky spojené s routerem přes Wi-Fi-Intse a přijímat malou rychlost. Pro charakteristiky frekvence připojení v routeru odpovídá parametru „kanálu“. Pokud mnoho podobných přístupových bodů pracuje na jednom, pak rychlost připojení s Internetem a Wi-Fi kapky. Změna do druhého vyřeší skutečný problém v důsledku absence cizího rušení.

Pomocí nestandardního firmwaru

Programy ovládající směrovač od výrobce někdy obsahují chyby, které se nehrozí nebo mají oříznutou funkčnost. V takových případech jsou nahrazeny analogy. Openwrt, DD-WRT, Librewrt nebo rajče. Samozřejmě budete muset zvolit verzi uvedeného, ​​podpora konkrétního modelu routeru. Firmware třetí strany jsou instalovány podobně jako oficiální aktualizace prostřednictvím menu směrovače. Zde si musíte pamatovat. záruční zařízení je okamžitě zbaveno, s možnými profesionály.

Přetížení frekvence a kanály

Zpravidla se nachází v bytě nebo na pracovišti Wi-Fi router není v žádném případě izolován z prostředí. Funkce bezdrátového připojení v důsledku rádiových vln, které jsou ve většině případů umístěny ve frekvenčních pásmech 2.4 nebo 5 GHz. Který obvyklý uživatel potřebuje tyto informace, protože většina zájemců o otázku, zda router ovlivňuje rychlost internetu? Ta věc je, že tyto rádiové signály procházejí stěnami v areálu a gadgets se nachází vedle vašeho apartmánu. Vzhledem k tomu, že frekvenční údaje jsou používány velkým množstvím bezdrátových Wi-Fi směrovačů v jednom bodě. sousedy a miniaplikací, které jsou k nim připojeny, může se snížit kvalita připojení. Důvodem je uložení frekvencí na sebe, což je důvod, proč se frekvence restartuje. Tato situace se často vyskytuje v okamžiku, kdy většina uživatelů internetu jdou do sítě, například ve večerním dni volna.

Většina uživatelů, kteří používají bezdrátové směrovače, zařízení automaticky fungují pomocí kanálu nainstalovaného ve výchozím nastavení. Současně existuje několik kanálů pro každou frekvenci, což je důvod, proč rychlost sítě může být zvýšena přepnutím na alternativu, nikoli takový vložený komunikační kanál.

Chmerujeme router: QoS

QoS. velké téma. Před vyprávěními o jemných nastaveních a různých přístupech při aplikaci pravidel pro zpracování provozu, to má smysl připomenout, co QoS je.

Kvalita služeb (QoS). technologie poskytující různé třídy provozu různých priorit v provozu.

Za prvé, je snadné pochopit, že jakákoli prioritizace dává smysl pouze tehdy, když se otočí služby. Je to tam, v řadě, můžete „sklouznout“ první, pomocí pravého. Fronta je vytvořena tam, kde je úzce (obvykle taková místa se nazývají „láhev“, krk „. Typický „GorryShko“. přístup k internetové kanceláři, kde počítače připojené k síti alespoň rychlostí 100 Mbps, všechny používají kanál k Poskytovateli, který zřídka přesahuje 100 Mbps a často mě činí směsí 1-2-10mbit / S. Pro každého.

Zadruhé, QoS není všelék: Pokud je „krk“ příliš úzký, pak je fyzický inteeis pufr často přetečený, kde jsou všechny balíčky umístěny přes tento inteeis. A pak budou zničeny nové recepční balíčky, i když jsou povrchní. Proto, pokud fronta na patrech přesahuje 20% maximální velikosti (na směrovačích Cisco, maximální velikost fronty je obvykle 128-256 paketů), existuje důvod myslet pevně přes návrh vaší sítě, připravovat další trasy nebo Rozbalte kapelu do poskytovatele.

Zabýváme se kompozitním prvkům technologie

(dále pod řezem, hodně) značení. V polích záhlaví různých síťových protokolů (Ethernet, IP, ATM, MPLS atd.) Existují speciální pole přidělené pro dopravní značení. Značení stejného provozu je zapotřebí pro následné usnadnění zpracování ve frontách.

Ethernet. Třída servisního pole (cos). 3 bity. Umožňuje rozdělit provoz na 8 podprocesech s různým označením

IP. Existují 2 normy: staré a nové. Ve starém roce bylo pole TOS (8 bitů), ze kterého 3 bity zvané IP priorita. Toto pole bylo zkopírováno do pole COS Ethernet. Později byl definován nový standard. Pole TOS bylo přejmenováno diffserv a je dodatečně přiděleno 6 bitů pro pole Differencial Service Code Point (DSCP), ve kterém můžete přenášet parametry potřebné pro tento typ.

Data štítcích jsou nejlépe blíže ke zdroji těchto dat. Z tohoto důvodu většina IP telefonů nezávisle přidejte pole DSCP = EF nebo CS5 na hlavičku hlasového paketu. Mnoho aplikací také označí provoz nezávisle v naději, že jejich balíčky budou zpracovány prioritou. Například toto „hřích“ peerge sítí.

I když nepoužíváme žádné prioritní technologie, neznamená to, že neexistují žádné fronty. Na úzkém místě bude fronta v každém případě vznikne a poskytne standardní fifo mechanismus (první první). Taková fronta bude samozřejmě umožnit neprodleně zničit balíčky, udržet je před odesláním do vyrovnávací paměti, ale žádné preference, řekněme, nebude poskytovat hlasový provoz.

Pokud chcete poskytnout nějakou vyhrazenou absolutní prioritu třídy (t.E. Balíčky z této třídy budou vždy zpracovány nejprve), pak se taková technologie nazývá prioritní front. Všechny balíčky, které jsou ve fyzické odchozí inteeisu, budou rozděleny do 2 logických front a balíčky z privilegované fronty budou zaslány, dokud neodejdou. Teprve poté, co začne projít pakety od druhé etapy. Tato technologie je jednoduchá, spíše hrubá, může být považována za zastaralé, t.na. Zpracování neprioritní provozu se neustále zastaví. Na směrovačích Cisco můžete vytvořit 4 fronty s různými prioritami. Přísná hierarchie je pozorována v nich: balíčky méně privilegovaných fronty nebudou obsluhovány, dokud nejsou všechny zatáčky prázdné s vyšší prioritou.

Fair Queuing. Technologie, která umožňuje každé třídě provozu poskytovat identická práva. Zpravidla se nepoužívá, t.na. z hlediska zlepšení kvality služeb.

Vážená spravedlivá fronta, WFQ). Technologie, která poskytuje různé třídy provozu různá práva (lze říci, že „váha“ z různých front je odlišná), ale současně slouží všechny otočení. „Na prstech“ to vypadá takto: Všechny balíčky jsou rozděleny do logických front, pomocí pole priority IP jako kritérium. Toto pole je zeptáno a prioritou (čím více, tím lépe). Dále směrovač vypočítává, balíček z jaké fronty „rychlejší“ sdělit a vysílat.

IPP. IP precedence T (i) hodnota pole. čas potřebný pro skutečný přenos balíčku Inteeis. Lze jej vypočítat jako L / rychlost, kde l je délka obalu a rychlost je rychlost přenosu Inteeis

Tato výchozí fronta je obsažena na všech přídavných routeru Cisco, s výjimkou inertes point-to-point (zapouzdření HDLC nebo RPR).

WFQ má řadu minusů: Takový výhled používá dříve označené balíčky a neumožňuje nezávisle určovat třídy provozu a přidělený proužek. Navíc, zpravidla nikdo štítky IP prioritní pole, takže balíčky jsou neoznačené, t.E. Každý se dostane do jednoho obratu.

Vývoj WFQ se stal váženými frontou spravedlivou fair založenou na třídách (třída-založená fronta Fair Fair Queuing, CBWFQ). V této frontě se správce samotný nastaví třídy provozu, například v různých kritériích, například pomocí ACL jako šablony nebo analyzující záhlaví protokolu (viz.Nbar). Dále, pro tyto třídy jsou určeny „hmotností“ a balíky jejich fronty jsou obsluhovány, odpovídající hmotnost (větší váha. více balíků z této fronty bude trvat jeden čas)

Taková fronta však neposkytuje přísnou propustnost nejdůležitějších balíčků (jako pravidlo hlasu nebo balení jiných interaktivních aplikací). Priorita a třída-založená vážená fronty Fae Hybrid se proto objevil. PQ-CBWFQ, také známý jako fronty latence (LLQ). V této technologii můžete nastavit až 4 prioritní fronty, zbývající třídy pro udržení mechanismu CBWFQ

LLQ je nejpohodlnější, flexibilní a často používaný mechanismus. Vyžaduje však konfigurační třídy, nastavení zásad a aplikací aplikací.

Práce, konfigurace a správa Wi-Fi 5 GHz na routeru

Pokud router podporuje 2.4 GHz a 5 GHz, pak na svých webových stránkách (na stránce s nastavením nebo v aplikaci na telefonu) jsou pro každý rozsah nastavení samostatně. Pro každou síť můžete nastavit různá jména a hesla. No, nastavení kanálu, šířky kanálů, režim sítě, nastavení zabezpečení a t. D. V nastavení každého routeru je možné zakázat a povolit samostatně každý rozsah. Můžete například vypnout síť Wi-Fi 5 GHz a v případě potřeby zapněte. Obvykle stačí odebrat / dát nastavení zaškrtnutí a uložení.

Na všech směrovačích dual-kapely jsou výchozí hodnoty obou pásem. Pokud resetujete nastavení směrovače, bude distribuovat dvě síť Wi-Fi. Tovární názvy těchto sítí (SSID) jsou obvykle označena ze spodní části směrovače na štítku. Na konci názvu sítě v rozsahu 5 GHz je obvykle „_5g“. Existují však směrovače, jako je Keenetic, který obsahuje funkci, která kombinuje dvě sítě Wi-Fi (v různých rozsahech) do jednoho (dvě sítě se stejným názvem). Zařízení viz jedna síť, připojená k ní a automaticky vybere nejlepší rozsah.

Tak jak zakázat, povolit a konfigurovat bezdrátovou síť v rozsahu 5 GHz na routeru zpravidla na jedné stránce (v jedné části webových stránek). Pak ukážu, jak splnit všechny tyto akce na příklad směrovačů různých výrobců.

Všechny směrovače mají QoS?

Každá z těchto směrovačů nebo jakýkoli router herců (a mnoho standardních směrovačů) mají nastavení QoS, zatímco modem / rozbočovače vašeho aktuálního poskytovatele internetu nemusí fungovat, takže jsou dobrou alternativou, pokud opravdu chcete být schopni nastavit priority pro jiné Zařízení v domácí domácí síti. To znamená, že nahradíte stávající router do nového.

Chcete-li správně nakonfigurovat QoS, musíte určit, že 192.168. 0.20 poskytuje šířku pásma WAN na 14000 kbps a 192.168. 0,22 dostane pouze až 5000 kbps; V této konfiguraci je priorita dána první IP adresy a druhá je nižší. Různé směrovače vám umožňují konfigurovat QOS odlišně.

Nastavení ASUS RT-AC68U pro QoS

Zadejte směrovač pomocí svého uživatelského jména a hesla správce. Poté vyberte v levém menu Adaptivní QoS.

Otevře se monitor šířky pásma. Poté klikněte na kartu QoS a zapněte přepínač.

Nyní budete prezentovány tři různé možnosti. Multimediální streamování přehrávání, web vidět. Chcete-li konfigurovat router pro konkrétní vertikální (herní nebo streamování multimédia), vyberte některou z tlačítek a klepněte na tlačítko Použít.

Kliknutím na položku Ruční nastavení můžete také dále pokračovat. To vám umožní omezit stahování stahování a šířky pásma.

Vezměte prosím na vědomí, že router automaticky detekuje provoz pro herní platformy, jako je například Steam, Xbox, Diablo nebo Streaming multimédia pro YouTube, Netflix, Vimeo a T. D.

Pokud hledáte nejlepší nastavení na světě, klepněte na tlačítko „Přizpůsobit“.

Nyní vše, co potřebujete udělat, je přetáhnout předvolby podle dle vlastního výběru. Jak jste již hádali, přednastavení nahoře dostane největší prioritu a tato priorita se snižuje při pohybu dolů.

Po dokončení klepněte na tlačítko Uložit a vše je připraveno.

Poznámka. Upozorňujeme, že aktivace QoS může vyžadovat nějaký čas.

Také On

Zapněte funkci řízení šířky pásma TP-Link

Před pokračováním na nastavení musíme zahrnout funkci šířky pásma a nastavit odchozí a příchozí rychlost, která je poskytována našeho poskytovatele internetu.

Přejděte na nastavení směrovače. V prohlížeči přejděte na 192.168.jeden.1, nebo 192.168.0.jeden. Nebo viz podrobné pokyny pro položky v nastavení směrovačů TP-Link. V závislosti na verzi modelu a firmwaru se nastavení může lišit. Také mnoho nastavení v angličtině a v jiných v ruštině. Budu dělat screenshoty na anglickou verzi, ale název položek menu bude stále psát v ruštině. Zkontroluju všechno na Archeru TP-link C20I routeru.

V nastavení směrovače musíte otevřít záložku „Control šířka pásma“ (Control pásma pásma). Vložte klíště v blízkosti položky „Enable Bandwidth Control“ (Povolit řízení šířky pásma).

Možná budete muset zvolit „Typ řádku“ (typ řádku). Vsadím se „jiné“ (jiné).

Nastavte maximální rychlost: odchozí (ze zařízení v Internetu). a příchozí (když si stáhnete něco z internetu do počítače). To je rychlost, kterou vám poskytovatel internetu dává. Pokud například poskytovatel poskytuje 20 Mbps na načítání a na vykládce, pak potřebujeme tyto 20 Mbps, aby se přeložily do Kbps a určete v příslušných polích. Přeložit velmi jednoduchý: 20 mbps o 1024 kbps = 20480 kbps.

Nyní zůstane pouze nastavit nastavení omezení rychlosti, kterou potřebujeme. Jak jsem již napsal výše, zvážíme nastavení pro omezení všech zařízení, která jsou připojena k směrovači, a pouze pro konkrétní zařízení IP adres.

Několik doporučení

Následující řešení umožní uživatelům zlepšit kvalitu bezdrátového připojení:

  • Vyberte optimální místo pro umístění routeru.
  • Antény musí být umístěny správným směrem. Zkontrolujte úhel umístění antény. Také se musíte ujistit, že bezdrátové gadgets jsou v poloměru potahování.
  • Odborníci doporučují instalovat antény pod úhlem 45 stupňů k úhlopříčce v bytových domech.
  • Nainstalujte směrovač od elektromagnetických zdrojů interference.
  • Postupujte podle nastavení pro nástroje TP-LINK. Některá nastavení umožní přenos dat.
  • Používejte pouze tři nekódové kanály pro práci. Pokud jsou populární kanály silně přetíženy, můžete si vybrat jeden z nich, což odpovídá konkrétnímu místním prostředí.
  • Chcete-li rychle zlepšit rychlost, odborníci doporučují provést router blikající. To zvýší šířku pásma zařízení. Proveďte akce potřebné podle pokynů. Měli byste stáhnout pouze z oficiálního zdroje.
  • Případně můžete namísto bezdrátového připojení použít kabel.

Jsou situace, kdy směrovač není určen ke zvýšení šířky pásma. V tomto případě existuje pouze jedna osvědčená a spolehlivá cesta. výměna zařízení. Existuje spousta produktivních a výkonných směrovačů. Alternativně můžete preferovat obousměrný model.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS