Jak konfigurovat SIRI na iPhone. Další články

Jak nastavit SIRI

Počet názorů tohoto článku: 61 028.

Z tohoto článku se dozvíte, jak nastavit osobní asistent Siri na počítači iPhone, iPad nebo Mac (OS Sierra a novější).

 • Ujistěte se, že je zařízení připojeno k bezdrátové nebo mobilní síti a režim offline je zakázán. Do práce SIRI je vyžadován přístup k internetu.
 • Povolit funkci „Přístupové upínání“ použít SIRI, když je telefon zablokován.
 • Zapněte funkci „Poslouchat“ Ahoj, Siri „aktivovat Siri tím, že řekne“ Ahoj, Siri „.
 • SIRI používá kontaktní informace pro vytočení čísla podle názvu a provádět různé příkazy, například odesílání písmen.
 • Pokud nejsou v zařízení žádné kontakty, spusťte kontaktní aplikaci (na hlavní obrazovce), klepněte na tlačítko „“, zadejte kontaktní informace a klepněte na tlačítko Dokončit.

Klikněte na Siri. Tato volba je v levém horním rohu obrazovky. Otevře se hlavní stránka nastavení SIRI.

 • Klikněte na „Vždy“ na Siri vždy odpověděl;
 • Klikněte na „se zvukem“ tak, že SIRI reaguje, když telefon není v tichém režimu nebo v režimu vibrací; To nemá vliv na funkci „Hi, Siri“, Bluetooth reproduktory nebo carplay.
 • Klikněte na „s hlasitým telefonem“ do Siriho odpovědělo pouze tehdy, když řeknete „Ahoj, Siri“ nebo při použití Reproduktory Bluetooth nebo CarPlay.

Vyberte aplikace, které chcete použít SIRI. Chcete-li to provést, posuňte jezdec z požadované aplikace na „Povolit“ (Zelená).

 • To lze provést na obrazovce zámku, pokud povolíte funkci „Přístup pomocí obrazovky“.
 • Pokud jste povolili funkci „Hi, Siri“, řekněte „Ahoj, Siri“ aktivovat Siri.

Zaškrtněte políčko z „Zobrazit Siri v panelu nabídek“. Tato volba je v dolní části pravého panelu okna.

Zavřít okno. Stiskněte na červený bod v levém horním rohu. Nyní je SIRI povolena v počítači Mac.

 • „Siriho hlas“. vyberte Siriho hlas;
 • „Audio report“. vyberte, když SIRI bude reagovat na vaše požadavky;
 • „Mikrofon“. vyberte, který mikrofon použít k získání hlasových dotazů;
 • „Kombinace klávesnice“. Vyberte kombinaci kláves, kterou lze použít pro SIRI (ve výchozím nastavení je to ⌥ volitelný prostor).

Spusťte aplikaci „Kontakty“. Tato hnědá ikona ve tvaru silueta osoby a barevné karty podél pravé strany.

Klikněte na tuto kartu. Tato volba se nachází uprostřed obrazovky. Siri zná vaše kontaktní informace.

 • Použijte SIRI pro odeslání zprávy nebo vytočit číslo, pokud řídíte nebo něco zaneprázdněného. [1] x zdroj informací
 • Zahrnout verzi počítače SIRI při instalaci systému Mac OS Sierra.

Upozornění na akumulátor

Chcete-li získat užitečné oznámení o nabíjení baterie, můžete tuto automatizaci konfigurovat:

Spusťte rychlé příkazy na kartě Automation.

Klepněte na tlačítko Vytvořit automatizaci pro sebe.

Určete akci úrovně nabití s ​​parametrem se rovná 100%.

V dalším kroku vyberte dvě potřebné akce: Získejte úroveň nabití baterie a vyslovit text (úroveň nabíjení).

Chcete-li přirozeně přidat konkrétní text.

V dalším kroku odpojte požadovanou možnost před zahájením a ukládání automatizace.

Nyní budete vždy vědět, kdy je smartphone účtován 100% a připraven k vypnutí z výstupu. Tato automatizace může být vylepšena, nastavit několik prahových hodnot spouštěče pro informativnost a odpojení operace v noci.

Jak povolit „Siri

Konverzace s asistentem, jeho volání se provádí po aktivaci funkce. Obvykle se automaticky připojuje. Je však situace, kdy uživatel získal iPhone na sekundárním trhu, nemohl najít nastavení na jeho vlastní, náhodně srazil parametry. V tomto případě se instalace provádí ručně.

Aktivace se provádí následovně:

Asistent provádí příkazy vlastníků iPhone, reaguje na jeho hlas. Proto musíte provést nastavení pro vlastní čas a rytmus. To sníží šanci odemknout telefonní outsidery. Poskytly i další možnosti, aby se práce hlasového asistenta pohodlnější. Tyto zahrnují:

Před použitím hlasového asistenta musí vlastník mobilního zařízení zavolat. To lze provést v jednom z těchto metod, které byly prezentovány v článku výše. Dále je nutný příkaz vyjádřen nebo napsán, po kterém je asistent okamžitě provede.

Spuštění aplikace Spotify pomocí SIRI hlasový asistent v Nastavení iOS na iPhone

V aplikaci Nastavení v sekci „Siri and Search“ můžete také zakázat hlasový asistent. Chcete-li jej deaktivovat, musí uživatel jít do této sekce a přeložit všechny posuvníky do neaktivního stavu. Po tom asistent přestane reagovat na požadavky vlastníka.

Jak konfigurovat SIRI na iPhone

Ve stejné sekci může uživatel provádět různé manipulace a přizpůsobit asistent v pohodlném cestě k němu. Všechna nastavení se nachází přímo níže s hlavní aktivací. O tom, jak nejlépe a nejvhodnější chcete konfigurovat hlasový asistent, můžete vidět v tomto videu

Uživatel může aktivovat takovou funkci jako „Zahrnutí na uzamčené obrazovce“. Označuje, že i když je iPhone blokován, uživatel může volat Siri v každém okamžiku vhodné pro něj.

Tato funkce může pracovat pouze při připojení k síti, Internetu nebo Wi-Fi.

Také k dispozici ne méně zajímavá funkce jako „Povolit“ Ahoj, Siri „. Tato volba označuje hlasový vstup. Pokud uživatel křičí uvítací slovo Bot, bude reagovat a splnit požadavek.

Je možné změnit jazyk, na kterém řekne SIRI. Mimochodem, Siri může snadno rozpoznat jakýkoliv jazyk nebo mluvit na něm. To platí pro bod s dovednostmi.

Všechna nastavení jsou umístěna pouze v této části, takže uživatel nemusí bloudit na svém telefonu.

Jak naučit Siri, aby zjistil váš hlas

Do záložek

To se stalo. Když byl váš iPhone účtován, každý, kdo chce, být blízko, mohl aktivovat Siri pro své účely, které nejsou dobré. Apple poslouchal uživatele a představil schopnost trénovat asistenta SIRI, aby reagoval pouze na váš hlas.

Přijďte v nastavení hlavní SIRI.

Aktivujte funkci „HI, Siri“, pokud je povolena před aktualizací na IOS 9, pak jej jednoduše vypněte a znovu zapnete, po tom se zobrazí nabídka Setup.

Sledujte instrukce asistenta. Budete požádáni o několikrát „Ahoj, Siri“ v různých variantách. Nejlepší to v klidném místě.

Velmi důležitý, aby tento proces probíhal s úplným tichem. Jinak siri si může vzpomenout na hlas špatně.

Proces nastavení na iPhone 6S a iPhone 6S plus přesně stejný. Pokud si tyto řádky přečtete ze svých obrazovek. jste v pohodě a gratulujeme vám;)

Do záložek

V tématu je vtip. Foto publikované iphone.Ru (@iphone_ru) 23. září 2015 v 1:53 pdt býval. Když byl váš iPhone účtován, každý, kdo chce, být blízko, mohl aktivovat Siri pro své účely, které nejsou dobré. Apple poslouchal uživatele a představil schopnost trénovat asistenta SIRI, aby reagoval pouze na váš hlas. jeden. Vstupte.

Jak používat Siri

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 29 172.

Tento článek vám pomůže konfigurovat a používat osobní asistent SIRI na iPhone.

Posunutím jezdce doprava od SIRI do polohy „Enabled“. Po tom je posuvník zelený. Také v dolní části obrazovky se zobrazí vyskakovací okno.

 • Přístup s zámkem obrazovky. Posunutím jezdce doprava do polohy „Enabled“ tak, aby vám SIRI mohla reagovat během uzamčené obrazovky.
 • Povolit „Ahoj, Siri“. Posunutím jezdce doprava do polohy „Enabled“, po kterém budete vyzváni ke konfiguraci „Hi, Siri“. Následně můžete aktivovat pomocník frází „Ahoj, Siri“.
 • Jazyk. vyberte jazyk Siri Assistant.
 • Siri Hlas. vyberte Accent nebo Siri Hlas.
 • Audio publikum. určit, které situace SIRI vyslujejí odpovědi nahlas. Vyberte si vždy tak, aby SIRI poskytl odpovědi na hlasitě i v tichém režimu smartphonu nebo spravovat nastavení soustružení zvuku, aby se utopilo tlačítko odpojení zvuku SIRI.
 • Moje data. vyberte kontakt, na který se SIRI odkazuje na vás. Majitel preferuje zpravidla, takže si vyberte své jméno v seznamu.
 • Software podpory. Vyberte aplikace třetích stran, které SIRI může používat. Chcete-li zobrazit seznam aplikací, můžete spustit Siri a kliknout ? V levém dolním rohu obrazovky.
 • Pokud se pomoctivetouch používá v iPhone namísto „Domácí“ non-pracovní tlačítko, klepněte na čtverec pomoctivetouch na obrazovce a klepněte na položku Siri (nebo klepněte na ikonu nebo podržení domovské ikony).
 • Můžete také říci „Ahoj, Siri“, pokud jste povolili funkci „Hi, Siri„.

Počkejte, když se v dolní části obrazovky objeví Lesk Duha pro zastřihovač. Vidět vícebarevný list pro zastřihovač, začít mluvit s Siri.

Řekni mi něco nebo zeptejte se Siriho. Siri Assistant může zpracovávat jak interní požadavky na IOS (například zavolat přítele) a najít odpovědi na složitější otázky na internetu.

Kliknutí ? Toto tlačítko je v levém dolním rohu obrazovky SIRI. Uvidíte seznam programů, které SIRI interaguje, stejně jako stručné pokyny.

 • Například, poslat dobré přání pacientovi příteli se slovy „Boris na SMS, co si přeji, aby se zotavil dříve“. SIRI bude formulovat text zprávy jako „Přeji vám, abyste se dříve zotavili“.

Jak volat Siri přes sluchátka

Zavolejte Siri pomocí Airpods několika způsoby.

Existují dvě možnosti pro volání Siri přes airpods: přes funkci „Hi, Siri“ a prostřednictvím fyzických tlačítek.

Aktivace HI SIRI na Airáps, potřebujete:

Mějte na paměti, že nyní nejen sluchátka, ale iPhone sám poslouchá týmu Ahoj, Siri. Nemyslete si, že je to špatné. V minulých článcích jsem již řekl, jak mi tato věc pomohla v kritické situaci.

V airpods 3 sluchátka, AirPods Pro může také volat SIRI pomocí tlačítek na samotných sluchátek. Stačí sevřít jeden z letenek nohou. Na Airpods Max pro to budete potřebovat digitální korunou kola.

CIRI nesprávně vyslovuje název

Siriho ruská jména jsou více či méně v pořádku. Bez ohledu na to, jak moc jsem to testoval na jménech mých kontaktů, se s nimi velmi dobře kopíká. Ale tady mé vlastní příjmení říká špatně. V podstatě vznikají problémy, když jsou tahy. Voice Assistant to striktně položil na poslední slabiku.

Snažil jsem se vstoupit do výslovnosti jména a dokonce jsem dal zvláštní dopis a s důrazem, všechno je bez. Někteří uživatelé však uvedli, že to pomáhá.

Siri se naučil vyslovit názvy kontaktů správně, zkuste:

 • Jděte do aplikace Telefon.
 • Dále přejděte do kontaktů, najděte kontakt, který potřebujete.
 • Vyberte jej a klepněte na tlačítko Upravit v pravém horním rohu.
 • Přejděte na konec a klepněte na tlačítko Přidat pole.
 • Poté vyberte přepis název a zadejte název, jak to zní.
 • Klepněte na tlačítko Dokončit v horním rohu.

Přizpůsobte správnou výslovnost jmen kontaktů.

Problém, i když se zdá bezvýznamný, v mnoha situacích je schopen vážně zkazit dojem použití. Těším se na aktualizaci z Apple, ve kterém opraví.

A vyskytujete potíže při práci s SIRI? Nebo jednoduše odmítl použít? Dejte zpětnou vazbu v našem telegramovém chatu nebo v níže uvedených komentářech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS