Jak kontaktovat kontakt iPhone.

Jak změnit volání na iPhone

V iPhonu zpočátku existuje mnoho vestavěných vyzvánění pro volání a je snadné změnit vyzvánění na něj. Podívejme se, jak změnit vyzvánění volání, SMS, budík a oznámení na iPhone.

Mnoho uživatelů iPhone nemyslí na změnu standardního vyzvánění vyzvánění na telefonu, ukazuje se, že každý používá stejný vyzvánění.

Nemusí nutně použít stejný vyzvánění jako všechny. Různé vyzváněcí tóny jsou staženy do iPhone, můžete také nainstalovat zdarma a placené iTunes melodie.

Pokud jste kreativní, můžete dokonce přizpůsobit libovolnou hudbu (skladbu) jako vyzvánění volání na iPhone.

Volání s siri

Místo dlouhých vyhledávání na telefonním seznamu nebo více klipech na widgetech, můžete provést rychlý hlasový požadavek na volání, zvukové nebo video volání na FACETIME.

Chcete-li to udělat, zavolejte si Siri jakýmkoliv dostupným způsobem a pak vás požádejte o zavolání účastníka. S prostorovým telefonním seznamem budete muset objasnit jméno účastníka, ale existuje malé tajemství.

iOS může zachovat údaje o souvisejících vztazích mezi kontakty. Jen řekni „Siri, Kolya můj bratr“ nebo „Siri, Tanya moje sestra“ a asistent zavede do systému vhodná data. V budoucnu nebudete muset být náchylný název účastníka zavolat, budete muset požádat, aby se dostal otcem, matkou, bratrem nebo babičkou.

Ručně přidejte potřebné příbuzné do nastavení karty. Siri a Hledat. Moje informace. Během editace vytvořte nové pole Přidejte název zavření, určete kontakt a stupeň příbuzenství.

Metoda bez počítače

Chcete-li to udělat, budete potřebovat nějaké zatažené úložiště, kde budete faulovou píseň a nainstalovanou na iPhone Program GaragageBand.

Stáhněte si stopu z „clouds“ do složky Převody souborů garáže umístěné v „souborech“:

Poté otevřete garáž a vytvořte novou stopu. Můžete si vybrat absolutně jakýkoliv nástroj. žádný rozdíl.

Okamžitě proveďte automatické hodiny kliknutím na plus v pravém horním rohu obrazovky:

Poté otevřete seznam zvětví a v části „Soubory“ vyberte skladbu, kterou jste stáhli:

Dlouhý klepněte na tlačítko RIP na automatické vytváření stopy:

Zde můžete oříznout píseň, jak si prosím.

Pak se vraťte do seznamu garážových projektů (levý horní tlačítko) a dlouhou pásku na projektu s budoucí vyzvánění, volání kontextového menu:

Klikněte na „Sdílet“. Okno se otevře:

Stiskněte „vyzvánění“ a zavolejte jej, jak chcete. Další garáž, který vám nabídnete použít jako vyzvánění pro všechny hovory, pouze pro konkrétní kontakt nebo dokonce pro zprávy.

Ale pokud chcete změnit vyzvánění, můžete to udělat podél cesty „Nastavení“ „zvuky, hmatové signály“ vyzvánění, kde a píseň jste vytvořili.

Instalace melodie (vyzvánění) bez počítače

Pro milovníky často aktualizují seznam realtónů na příchozích hovorech. Doporučuje se vybrat, jak nainstalovat vyzvánění na iPhone bez počítače. Budete potřebovat pouze přístup k internetu.

Chcete-li to provést, potřebujete pouze dvě aplikace, které stahují z App Store a nainstalovat na zařízení Gadget:

Po instalaci všech aplikací můžete začít stahovat. Chcete-li to provést, můžete použít libovolný zdroj, který vám umožní stáhnout hudební skladby a zvuky pomocí instalovaného prohlížeče. Po stažení nezbytných skladeb by mělo být provedeno několik kroků:

 • Otevřete menu „Stahování“. tlačítko Upravit se zobrazí v pravém horním rohu.
 • Klikněte na něj, po kterém vyberete požadovaný soubor a klikněte na tlačítko „Sdílet“.
 • V okně, které se otevře, klepněte na tlačítko „Uložit do souborů“ a potom výběrem složky „Dokumenty“, klepněte na tlačítko „Přidat“.
 • Tento soubor převedeme pomocí editoru GaragageBand Music v vyzvánění.
 • Poté se zobrazí v menu iPhone, kde jsou umístěny standardní volání melodie.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

Jak vytvořit vyzvánění na iPhone

Najít a stáhnout libovolnou skladbu nebo připravený vyzvánění ve formátu mp3.

Nyní si můžete stáhnout téměř jakoukoliv skladbu v síti bez problémů a nové funkce Safari v IOS 13 vám umožní stahovat všechny typy souborů.

Líbí se vám melody ukládat soubory v aplikaci. Další užitečná IOS 13 je zde užitečná.

Stáhněte si fotografii garageband aplikace na iPhone. Volný program pro vytváření hudby z Apple pomůže ve dvou účtů otočit píseň v vyzvánění.

Spusťte garáž a vyberte šablonu cesty. Audio Adder.

Přepněte na režim úpravy stopy.

Otevřete Správce objektů.

Vyberte si staženou melodii z aplikačních souborů.

Přetažením na volnou cestu.

Melodii si můžete vyčistit podle vlastního uvážení, přidat filtry, ukládat efekty a dokonce snižovat s jinou melodií.

Jděte do menu s vytvořenými melodie.

V kontextovém menu melodií zvolte Sdílet.

V okně Export vyberte vyzvánění.

V posledním kroku specifikujeme, jakmile melodie chceme používat stopu.

Všechno! Můžete nastavit melodii pro všechny příchozí hovory nebo volání z vybraných předplatitelů.

Pokud projdete cestovacími cestami. zvuky, hmatové signály. vyzvánění, viz všechny melodie vytvořené.

S pomocí bočního posunu můžete odstranit zbytečné.

Do záložek

Jak nainstalovat skladbu jako vyzvánění na iPhone

Coauthor (y): jack lloyd. Jack Lloyd. autor a editor psaní o technologiích pro WikiHow. Má více než dva roky zkušeností v psaní a editaci článků o technických tématech. Nadšence celkové technologie spojené s technologií a učitelem.

Počet názorů tohoto článku: 11 727.

Z tohoto článku se dozvíte, jak vytvořit vyzvánění (vyzvánění) a nainstalovat jej na iPhone. Pokud používáte MacOS Catalina nebo novější, můžete to udělat pomocí aplikace Apple Music aplikace v počítači Mac. Vyzvánění může snadno vytvořit z hudebního souboru libovolného typu, včetně M4A a MP3, uložený v počítači. Když zkopírujete melodii na iPhone, můžete zavolat melodii pro všechny hovory nebo volání z určitého kontaktu.

Zaškrtněte políčka z „Start“ a „End“. Obě možnosti jsou na prostředních záložkách. Nyní můžete nastavit čas spuštění a konec fragmentu písně.

Zadejte čas zahájení a konec fragmentu písně. V volbě „Start“ zadejte čas spuštění fragmentu písně a v možnost „Konec“. konec času tohoto fragmentu.

Klepněte na tlačítko OK. Toto tlačítko v dolní části okna. Provedené změny budou uloženy a okno s parametry skladby se zavře.

 • Například, pokud je trvání vybraného fragmentu 36 sekund, zobrazí se v blízkosti nového zvukového souboru „0:36“.
 • Pokud není zobrazena možnost „Vytvořit verzi AAS verze“, aktivujte ji. Chcete-li to provést, klepněte na příkaz Upravit (Windows) nebo „iTunes“ (Mac), klikněte na „Nastavení“, klepněte na tlačítko „Nastavení“, klepněte na tlačítko „Nastavení importu“, otevřete menu „dovozce“ a vyberte „AAC Encoder“.

Otevřete složku s souborem AAC. Chcete-li to provést, vyberte verzi AAC písně, klepněte na tlačítko „Soubor“ a vyberte „Zobrazit v Explorer“ (Windows) nebo „Zobrazit v nálezci“ (Mac).

Jak nainstalovat vyzvánění na iPhone přes iTunes Store

Použijte svou mobilní verzi iTunes pro instalaci vyzvánění na iPhone. To je jedna z nejjednodušších řešení, která Apple nabízí.

Každý uživatel je k dispozici bohatému katalogu zvuků a melodií, které lze poslouchat kdykoliv z smartphonu. Existují však některé nuance navrhovaného způsobu:

 • Vylažené melodie;
 • Neexistuje žádná možnost editace vyzvánění;
 • Nelze nainstalovat vlastní mediální soubory z jiných aplikací.

Pokud uvedené vady nejsou vyděšeny, postupujte podle těchto akcí:

 • Spusťte iTunes Store.
 • Přejít na nastavení aplikace.
 • Otevřete kategorii „Zvuky“.
 • Zadejte nabídku vyzvánění a otevřete úložiště se všemi zvuky.
 • Poslouchejte a vyberte melodii, kterou chcete.
 • Nákup.
 • Jakmile zaplatíte vyzvánění, systém navrhne, aby byl výchozí hodnotu. Potvrdit akci.

Zvuková podpora volání je uložena ve speciálním seznamu, který najde v sekci odpovědné za zvuky telefonu. V tomto bodě je užitečné tlačítko, se kterým stahujete všechny zakoupené vyzvánění po přeinstalaci OS nebo vyměňte zařízení.

Jak dát hudbu na iPhone?

Majitel iPhone může bez konkrétních obtíží instalovat vyzvánění načten v paměti jako vyzvánění nebo textovou zprávu. V prvním případě si můžete vybrat, zda se nakrájená píseň zvuková pro všechny příchozí nebo umístit pro „oblíbené“ speciální signály.

Na společném volání

Chcete-li nainstalovat vyzvánění v iPhone na společném hovoru, následuje:

Podobné akce lze provést pro „zprávy“ a další dostupné parametry; Chcete-li vrátit všechno zpět, stačí jít na „Zvuky“ a nainstalovat výchozí vyzvánění.

Na konkrétním kontaktu

Chcete-li nainstalovat vyzvánění na konkrétním kontaktu, zadaný do paměti iPhone, potřebujete:

Tip: Chcete-li vrátit výchozí hovor, uživatel bude muset opakovat všechny akce ve stejné objednávce. nebo pokud karta kontaktů neobsahuje příliš mnoho informací, odstraňte a vytvořte znovu.

Jak nainstalovat jednotlivou melodii na iPhone bez použití počítače?

Ti, kteří rádi diverzifikuje svůj seznam melodií pro příchozí hovory, SMS a oznámení, je lepší zvolit instalaci melodií na zařízení iPhone bez použití počítačů. To bude vyžadovat připojení k Internetu.

Chcete-li takové nastavení provést, budete muset stáhnout z služby App Store ve dvou aplikacích a nainstalovat je na zařízení pro iPhone:

 • Instalace prohlížeče, který má schopnost spravovat stahování. Příkladem takového prohlížeče. prohlížeč ALOHA použitý na zařízení pro iPhone.
 • Apple Developer Apple pro hudební kompozice GarageBand.
 • Po instalaci uvedených aplikací můžete vyhledávat a stáhnout vyzváněcí tóny. Chcete-li stáhnout, musíte najít a používat jakýkoliv internetový zdroj, na kterém je možné stáhnout vyzváněcí tóny a skladby pomocí prohlížečů.

Po dokončení stahování potřebných melodií budete muset udělat několik akcí:

 • Otevřete položku menu se soubory stahování a zvolte „Edit“ (pravý horní úhel).
 • Vyberte položku, kterou chcete změnit, pak požadovaný stažený soubor a klepněte na tlačítko „Sdílet“.
 • Okno se otevře, musíte vybrat „Uložit soubory“, poté otevřete složku s dokumenty a klepněte na položku „Přidat“.
 • Převést staženou skladbu v vyzvánění, budete potřebovat garážový program.
 • Po konverzi bude vyzvánění v celkovém seznamu a může být.

Znátím, jak správně změnit melodii na iPhone, můžete použít své oblíbené vyzvánění pro každý kontakt zvlášť.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS