Jak lze jablko vytvořit skládací iPhone dobré. Jak lze vypadat skládací iPhone?

iPhone Mortve. Co se děje s produkty Apple

Nemohu okamžitě spustit aplikace na mém iPhone 6 Plus. Většina z nich dává chybu. A pokud otevřete, pak s velkým zpožděním. Baterie se rychle sedí. Zároveň v technické podpoře říkají, že je vše v pořádku.

Pamatujte, jak Apple přiznal, že zpomaluje smartphony se starými bateriemi? Ano, společnost vydala novou verzi IOS, ve které můžete tuto možnost zakázat. Ale takové řešení vypadá spíše jako pokus vyhnout se právním nákladům, než se starat o uživatele.

Když se snažím střílet video, vidím jen černou obrazovku. Problematika je také problematická: celá věčnost prochází, zatímco aplikace se otevře. Kromě toho závěrka nefunguje okamžitě.

Tento telefon pracoval před třemi lety. Nyní hrozné zkušenosti uživatelů silně převažuje nad minimálními výhodami aktualizací, které vydávají společnosti Apple.

Mám původní Moto X (2013) a stále funguje bez stížností.

Přenos dat ze starého iPhone

Pokud jste použili k použití iPhone, pak první věc, kterou potřebujete k přenosu dat do nového smartphonu. Díky tomu nemusíte konfigurovat váš iPhone 12 nebo iPhone 12 Pro od nuly.

Můžete přenášet data pomocí ICLAD, ale je rychlejší a pohodlný způsob.

Zapnutí vašeho iPhone 12, dát ho vedle svého starého iPhone a připojit oba smartphony do zdroje napájení. Na starém iPhone se zobrazí obrazovka s pokyny, jak přenášet data do nového iPhone. Přečtěte si více v pokynech na výše uvedeném odkazu.

Apple může udělat iPhone se dvěma obrazovkami lépe než skládací telefony

Zdá se, že Samsung dělá velké sázky na skládacích telefonech a další společnosti je také studují, takže to může být jen otázkou času, kdy se také dostaneme skládací iPhone. Ale nedávno vydaný patent předpokládá, že jablko může jít trochu jiným směrem.

Patent „Systém s více elektronickými zařízeními“ byl zaznamenán kult Macs. Podrobnosti s dvěma obrazovkami, které mohou být kombinovány tak, aby vytvořily v podstatě jeden velký displej, trochu podobný LG Dual Screen.

S výjimkou, kdy existuje významný panel mezi zobrazovacími displeje, implementace Apple se usiluje o minimalizaci nebo odstranění panelu, což ji přivede do pocitu pouze jedné obrazovky.

Jeden z obrázků z patentu Apple (obrázek poskytovaný Apple / USPTO)

Je velmi podobný reálným skládacím telefonům, jako je Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Fold a Motorola RAZR, z nichž každá má opravdu jen jednu obrazovku, ale přítomnost dvou displejů může dovolit jablko, aby se zabránilo problémům s trvanlivostí. Tato zařízení.

Může také umožnit použití více univerzálnějšího zařízení, jako by byla druhá obrazovka odpojena, jako při implementaci LG, pak uživatelé mohli zvolit, zda chtějí dvakrát větší zařízení s dvěma obrazovkami nebo menšími jedním sítem.

Přesný design, který Apple bude používat, je nejasný, protože patent popisuje podrobně řadu funkcí, včetně designu, který umožňuje velké ploché obrazovce, o něco podobný galaxii, a ten, který kombinuje obrazovky pod úhlem, spíše jako notebook.

Samozřejmě, jako v případě patentů bychom nebyli příliš vzrušeni těmito příležitostmi, protože divoké a nádherné nápady jsou po celou dobu patentovány, ale mnozí z nich nejsou prováděny. a ty, které se někdy dělají někdy v procesu vývoje.

Takže doufám, že brzy uvidíte iPhone s dvojitou obrazovkou nebo skládacím iPhone, ale už jsme věděli, že jablko studuje poslední, takže můžeme vidět jeden nebo oba tyto věci v určitém okamžiku. Nicméně, založený na poslední formě, společnost bude s největší pravděpodobností čekat, až se technologie zlepšila před její debut.

Bloomberg hlásil Apple práci přes skládací iPhone

Apple začal rozvíjet iPhone s skládací obrazovkou, rozpoznaný Bloomberg. To je radikálový obrat pro společnost, která se stala jedním z nejdražších na světě, včetně popularity jeho inovativních smartphonů na celé obrazovce. Ale zatím je Clamshell v rané fázi vývoje, a zda vůbec vůbec vyjde, není jasné

Apple začal pracovat na iPhone s skládací obrazovkou, hlásí Bloomberg s odkazem na znalec. Řekl, že společnost vyvinula prototypy skládacích obrazovek pro vnitřní testování, ale pak to ještě nebylo pokročilé. plné prototypy skládacích smartphonů v likvidaci Apple nyní.

Vypracování skládacího iPhone umožní Apple dostat zařízení s větší obrazovkou, která bude snazší umístit v kapse, píše Bloomberg. Podle agentury společnost diskutovala skládání obrazovek různých velikostí, včetně podobné velikosti s 6,7palcovým displejem iPhone 12 Pro Max. Skládací smartphony k dispozici nyní na trhu mají obrazovky od 6 do 8 palců v nasazené formě, poznámky agentury. Apple testované obrazovky ve scéně sdílí prakticky nenápadnou „smyčku“ analogií s smartphony Samsung, řekl Bloomberg zdroj. Ostatní společnosti, včetně společnosti Microsoft, uvolněná skládací zařízení se znatelnými „smyčky“ oddělujícími dvě panely, podobají bloombergu. Apple odmítl dát agentuře komentář.

Vydání Skládacího smartphonu by bylo radikálový obrat pro Apple, píše Bloomberg. Společnost patřila mezi nejdražší na světě, včetně skutečnosti, že její inovativní smyslový smartphone smartphone „se stal pravděpodobně nejúspěšnějším spotřebitelským technologickým produktem v historii,“ označuje agenturu. Skládací smartphony nyní dělají některé firemní konkurenty. zejména Samsung a Huawei.

Současně se skládací iPhone pravděpodobně objeví dříve než za několik let nebo nemusí být vůbec prezentovány, poznámky agentury. Podle něj nyní Apple se soustředí na zahájení nové vlajkové lodi iPhone a iPad v tomto roce. Společnost neplánuje velké změny pro nové smartphony, vzhledem k tomu, že v roce 2020 již představil 5G technologií a nový design, Bloomberg byl vyprávěn zdroje. Inženýři společnosti zvažují nový iPhone s verzí s označením „S“, která je obvykle dána mírně změněné smartphony, píše agentura.

Ačkoli obecně budou změny malé, Apple testuje klíčový upgrade, který plánuje předložit v roce 2021, zdůrazňuje Bloomberg. Mluvíme o čtení otisků prstů přes obrazovku pro odemknutí smartphonu. Funkce může být pohodlná v pandemii coronavirus, když uživatelé nesou masky, které zasahují s využitím rozpoznávání obličeje, označuje agenturu. Kromě toho společnost podle Bloombergu plánuje tento rok propustit příslušenství, které umožní najít objekty jako batoh nebo klíče. Plánuje pro něj uvolnit několik doplňků, včetně řetězce koženého klíče.

Apple je tabletový pravítko plány rozšířit kvůli nové iPad Pro, který bude podobný aktuálnímu modelu, ale získá minilovaný displej a mnohem rychlejší procesor, píše Bloomberg. Společnost také rozvíjí tenčí a snadnou verzi iPadu pomocí stejného designu jako IPAD AIR 2019, označuje agenturu.

Výhled

Stále máme tolik, abychom se dozvěděli o plánech Apple Folding iPhone, ale určitě může říci: bez ohledu na to, jak strategie společnosti Apple nemá ve vývoji svého prvního skládacího telefonu, bude stanovena trajektorie vývoje průmyslu.

Samsung může být první, kdo zavede galaxii, ale i on stále experimentuje s jedinečnými faktory, snaží se zjistit, který z nich nejlépe se setká s touhami a potřebami uživatelů. Apple má příběh o vytváření těchto obrovských mořských změn na trhu mobilního zařízení s každým vydáním: odmítnutí konektoru sluchátek, selhání předních panelů a přijetí výkopu. všechny tyto trendy začaly iPhone. A i když 5G telefony byly vyrobeny po dobu asi jednoho roku, iPhone 12, jak první 5G linka bude nepochybně poskytnout většinu uživatelů první zkušenosti s příští generační sítí.

Nakonec, skládací technologie a odvětví smartphonu jako celek závisí na jablku, který se blíží snu iPhone, který se vyvíjí.

Když Apple uvolní skládací iPhone?

Následující modely pro iPhone budou součástí řady iPhone 12 a máme poněkud solidní představu o tom, jak se tato zařízení potřásnou. Očekáváme model iPhone 12 s úhlopříčkou 5,4 a 6,1 palce, stejně jako zařízení iPhone 12 Pro s úhlopříčkou 6,1 a 6,7 ​​palce. Pro modely budou pravděpodobně vybaveny zadními kamerami se třemi čočkami s senzory LIDAR, potenciálně displejí pro pohyb s frekvencí 120 Hz a rychlejším 5g spojení v důsledku podpory milimetrových vln.

iPhone 12 bude vydán v září nebo možná v říjnu se zpožděním několika týdnů v důsledku selhání ve výrobě způsobené coronavirem pandemie. Ale po tom, o dalším kroku, může Apple jen hádat.

Nyní je tu možnost, že pokud jablko plánuje prezentovat skládací telefon v roce 2021, slyšeli bychom nějaké známky. V roce 2018, analytik banky Ameriky Merrill Lynch řekl, že Apple připravuje skládací telefon do roku 2020, ačkoli poslední dva roky, zřejmě se nezměnil v tomto prohlášení.

Vzhledem k tomu, jak jsou tiché zvěsti o iPhone na skládacím čelním panelu, mohli bychom být nejméně dva roky, než jablko spojuje se Samsung Galaxy Z Flip výboje a nadcházející galaxie Fold 2. Ve skutečnosti může LG dokonce uvolnit skládací a / nebo mobilní zařízení dříve než Apple bude dělat.

Někteří se však domnívají, že skládací iPhone nebude muset čekat tak dlouho. V únoru, William Lakurs, profesor glassologie na univerzitě v Alfredu v New Yorku, řekl, že vývoj corning flexibilní sklo byl pravděpodobně klíčem k tomu, že Apple představí svou první skládací strukturu po 12-18 měsících. Poslední číslice se zdá být pravděpodobnější ze dvou; Vlajková loď iPhone se obvykle vyrábí na podzim, tedy pravděpodobnost, že jeden z nich dělá debut na jaře 2021, neodpovídá příběhu.

John Prossel z fronta Tech řekl, že Apple aktivně pracuje na skládání iPhone, ale také uvedl, že ho nevidíme v roce 2020. Nicméně, podle prosperování, zařízení, které jablko zažívá, je tradičnější skládací zařízení se dvěma displeje, bez jedné obrazovky. Flexibilní obrazovky. Takový design je rozhodně úspěšnější než promyšlené, drahé a komplexní design, jako je galaxie, takže se zdálo, že jablko by mohlo takový výrobek příští rok připravit, pokud si vybere přesně takový způsob.

Nový únik 2020. září 2020 přes čínské Weibo Social Webové stránky předpokládá, že Apple umístil velké pořadí skládacích obrazovek ze Samsungu, což může znamenat, že iPhone Flip je o krok blíže k realitě a může být připraven pro spuštění v roce 2021 nebo 2022.

Skládací iPhone Fold / iPhone Flip Design

IPhone Fold (2022): Datum vydání, Charakteristika, Cena

Exteriér můžeme definovat pouze posuzování prototypů od insiderů. John ProSer jako jeden z hlavních zdrojů informací popisuje návrh takový:

  • Případ se zaoblenými hranami jako v iPhone 11, na rozdíl od IPhone 12 pravidla;
  • Žádný třesk shora. pouze na externím displeji;
  • Na externím displeji budou umístěny přední kamery a senzory.

Skládání smartphonů v budoucnu

Existuje důvod, proč mnozí zvažují skládání smartphony do budoucnosti. Představte si, že máte svůj smartphone z kapsy, a pak jsem položil až do velikosti tabletu, aby okamžitě použil několik aplikací. To je již možné s galaxií, ale zařízení stále vyžaduje zdokonalení. Galaxy Z Flip s jiným formulářem také ukazuje užitečnost skládacích smartphonů. Můžete složit smartphone tak, aby jeho spodní část slouží jako stánek, a pak si sami, aby selfie nebo pohodlně mluví kolem videohovoru.

Když se zobrazí skládací displeje bude lepší, objeví se smartphony, které vypadají jako iPhone 11 Pro, ale lze je být složen na velikost iPad mini.

Pokud často ztratíte svůj iPhone, potřebujete novou MagSafe peněženka pouzdro s podporou lokátoru. Peněženku můžete sledovat prostřednictvím aplikace lokátoru v případě ztráty. Je velmi výhodné, pokud nelze svůj iPhone sledovat přímo.

Na iPhone 13 můžete sledovat video v režimu „Obraz Obrázek“. Když je video otevřeno na celou obrazovku, udělejte si přejeďte nahoru a zobrazí se v malém okně na obrazovce. Režim pracuje v Apple TV, aplikacích Hulu a Netflix. Můžete také sledovat YouTube-Video v režimu „Obrázek v obrázku“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS