Jak maximalizovat dobu hovoru na iPhonu

Jak zvýšit hlasitost hovoru na iPhonu?

Otevřít nastavení. Klepněte na „Zvuky, haptické signály“ (u podporovaných modelů) nebo „Zvuky“ (u ostatních modelů iPhone) a poté klepněte na „Bezpečnost sluchátek“. Zapněte funkci „Ztlumit hlasité zvuky“ a přetažením posuvníku vyberte maximální úroveň hlasitosti pro sluchátka.

Chcete-li zvýšit hlasitost na smartphonu se systémem Android, musíte vytočit číslo ##3646633# (na některých telefonech se může lišit. vygooglujte si ho). V otevřeném technickém menu přejděte na horní menu, pak na Testování hardwaru a poté na Zvukový systém.

Proč během hovoru na iPhonu nezhasne obrazovka??

Snímač přiblížení je zodpovědný za funkci zhasínání obrazovky iPhonu během hovoru. Vypne se, když do něj něco narazí. Během hovoru je tímto „něčím“ hlava člověka, ke které je iPhone přiložen. Pokud se tedy obrazovka iPhonu během hovoru neztlumí, může za to snímač přiblížení.

Stiskněte a podržte současně tlačítko Spánek/Probuzení a kulaté tlačítko Domů po dobu alespoň 10 sekund. Jakmile se zobrazí logo Apple, uvolněte obě tlačítka. Spusťte iPhone pomocí kódu PIN, pak může snímač přiblížení správně fungovat.

Jak nahrávat hovory na iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 512 866.

Tento článek vysvětluje, jak nahrávat telefonní hovory na iPhonu. Kvůli zajištění soukromí společnost Apple neumožňuje uživatelům iPhonu nahrávat telefonní hovory pomocí vestavěných funkcí nebo aplikací, takže si musíte stáhnout aplikaci třetí strany nebo použít externí zařízení, například mikrofon počítače nebo jiného telefonu.

Otevřete obchod App Store. Ikonou této aplikace je bílé písmeno „A“ tvořené psacími potřebami na modrém pozadí. Tato aplikace se obvykle nachází na domovské obrazovce.

Vyhledávání tisku. Tlačítko se nachází v pravém dolním rohu obrazovky a je nad ním ikona lupy.

 • Tapeacall Pro. Aplikace stojí 9,99 USD (600 Kč), ale nemusíte platit za nahrávání každé minuty hovoru (jako u většiny ostatních aplikací).
 • Záznamník hovorů. Intcall. Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma, nahrávání jedné minuty hovoru stojí ,10 (6). Chcete-li tuto aplikaci používat, musíte telefon připojit k bezdrátové síti.
 • Nahrávání hovorů podle NoNotes. Stažení a používání zdarma po dobu 20 minut měsíčně. Po vypršení volných minut, ).
dobu, hovoru, iphonu

Klepněte na možnost Stáhnout vpravo od vybrané aplikace. Pokud je žádost zpoplatněna, bude toto tlačítko nahrazeno tlačítkem s cenou.

Jak povolit snímač přiblížení v iPhonu?

Stiskněte a podržte současně tlačítko Spánek/Probuzení a kulaté tlačítko Domů po dobu alespoň 10 sekund. Jakmile se zobrazí logo Apple, uvolněte obě tlačítka. Spusťte iPhone pomocí kódu PIN, pak může správně fungovat senzor přiblížení.

Snímač přiblížení nefunguje na iPhone 5, 6, 7, jak opravit?

 • 2.1 Vyjměte pouzdro a ochranné sklo
 • 2.2 Restartování smartphonu
 • 2.3 Obnovení hardwaru
 • 2.4 Aktualizace iOS.
 • 2.5 Obnovení nastavení
 • 2.6 Resetování všech dat a nastavení
 • 2.7 Oprava iPhonu.
 • 2.8 Obnovení iPhone v režimu DFU.

Jak používat hlasitý odposlech na iPhonu

Na tomto článku se podílel náš zkušený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost.

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje editory, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Počet zobrazení tohoto článku: 5901.

V tomto článku vám řekneme, jak používat hlasitý odposlech na iPhonu. Během hovoru můžete přepnout do režimu hlasitého odposlechu nebo změnit nastavení iPhonu tak, aby se hlasitý odposlech aktivoval při každém hovoru. Během videohovoru nebo hlasové zprávy bohužel nelze používat hlasitý odposlech.

 • Pokud je klávesnice iPhonu stále otevřená, stisknutím tlačítka „Skrýt“ v pravém dolním rohu klávesnice ji skryjete a zobrazíte tlačítka pro volání.
 • Pokud je váš smartphone připojen k reproduktoru Bluetooth (například k reproduktoru v autě), klepnutím na možnost „Zvuk“ se ve spodní části obrazovky zobrazí vyskakovací nabídka. v této nabídce vyberte možnost „Zvuk“ a přepněte na reproduktor iPhonu.

Přejděte dolů a stiskněte Zdroj zvuku. Tato možnost se nachází v dolní části druhé skupiny možností v dolní části stránky.

Proč neslyším druhou osobu v telefonu??

Pokud neslyšíte žádnou osobu, se kterou mluvíte, musíte se ujistit, že problém není na vaší straně. Zkuste zavolat na známý dobrý telefon a zkontrolujte kvalitu zvuku Často je to nečistota v mřížce reproduktoru, která způsobuje, že zvuk během hovoru slábne.

Otevřete „Nastavení. Klepněte na „Zvuky, tóny“ (u podporovaných modelů) nebo „Zvuky“ (u ostatních modelů iPhone) a potom klepněte na „Zabezpečení sluchátek“. Zapněte funkci „Ztlumit hlasité zvuky“ a přetažením posuvníku nastavte maximální úroveň hlasitosti pro sluchátka.

Síťové problémy a technické závady v zařízení iPhone

Dvě nejčastější příčiny tichých hovorů na iPhonu jsou však buď technické závady na vašem zařízení, nebo na straně mobilního operátora.

dobu, hovoru, iphonu

Pokud se zvuk během hovoru přerušovaně přerušuje a nezlepší se ani po zapnutí hlasitého odposlechu, může být problém v síti. Telefon jednoduše nebere signál, takže hlasitost a kvalita zvuku během hovoru kolísá. Chcete-li se dozvědět, jak zlepšit kvalitu hovoru na těžko dostupných místech, přečtěte si náš další článek.

Můžete také snadno zkontrolovat, zda není problém s reproduktory (což je druhá nejčastější příčina slabého zvuku při hovoru na iPhonu). Nahrát krátkou hlasovou poznámku pomocí vhodné aplikace a poté ji přehrát.

dobu, hovoru, iphonu

Pokud je vše slyšet při normální hlasitosti, je příčinou tichého zvuku pravděpodobně problém se sítí. Pokud musíte při přehrávání not poslouchat, může být reproduktor vadný. V takovém případě je třeba váš iPhone opravit.

Do dokončení opravy můžete telefonovat s náhlavní soupravou. Budete moci opět slyšet volající.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS