Jak na Samsung telefonu Zakázat úspory provozu. Načíst video, mapy a webové stránky do zařízení

Dnes vyprazdeme na dopravní úspory na Samsung. Jak a proč? Řekni mi to

Dobrý den, přátelé (předplatitelé a pravidelní čtenáři) a jen ti, kteří přišli cizinci! Četné mobilní poskytovatelé neudělali internet přístupnější. Zůstává drahý. Většina uživatelů používá tarify s omezeným provozem. Moderní smartphone je však četnými programy s prací na World Wide Web. I když vlastník zařízení nedělá nic online, pak to neznamená, že drahé megabajty se neporušují. Chcete-li minimalizovat ztráty, existují různé funkce pro úsporu. Stává se, že nevědomostí jsou aktivní a způsobuje nepohodlí: nemůže přijít důležité zprávy včas, fotky a písmena. Takže byste měli vrátit nastavení do stavu aktivního použití mobilní sítě. Jak zakázat provozní úspory na Samsung čtení níže.

Funkce provozu spoření není k ničemu, ale často zabraňuje pohodlnému použití techniky. Existuje různé schopné ukládat internetu. Můžete jednoduše zakázat LTE, když nepotřebuje. Praxe ukazuje, že je to vhodnější než speciální funkce. Omezte použití internetu opravdu na různých úrovních. pro konkrétní aplikace nebo plně pro systém.

Pokud si všimnete, že telefon Samsung A50 nebo jiný model se nesprávně chová v mobilní síti, pak se podívejte na jeho nastavení. V části „Síť a internet“ musíte zadat „přenos dat“. „Dopravní spoření“. Posuvník přepínáme do neaktivního stavu.

Použití dat s omezením

Jak tento režim funguje. v jeho aktivní práci nebude možné použití sítí. Jinými slovy, nebudete obdržet oznámení z VK, viber a dalších poslů. Můžete také přijít důležitý e-mail. Informace budou staženy pouze při zobrazení Wi-Fi.

Funkce však má pohodlné nastavení „neomezeného mobilního internetu“. To může částečně vyřešit situaci. musíte ušetřit provoz, ale jednotlivé aplikace musí fungovat. V tomto případě, na vaší oblíbené galaxii A70 zahrneme dopravní úspory, ale před ukončením otevřeného „neomezeného mobilního internetu“ a vybrat tyto aplikace, které by měly fungovat.

Dopravní spoření

Pokud máte omezený balíček mobilního internetu, doporučuji vám povolit tuto možnost. Služba vyprší přenos a přijímání dat v pozadí pro některé vybrané aplikace. Kromě toho budou programy, které používají internet, budou mít přístup k mobilnímu provozu méně často než obvykle. Například při otevírání webu nebudou obrázky načteny, dokud se jich nedotknete.

Zahrnout dopravní spoření. Při použití použití dat. úspory dopravy.

Kromě toho můžete specifikovat aplikace, které toto omezení neovlivní, t.E. Budou i nadále používat mobilní provoz na dobu neurčitou. Chcete-li to provést, přejděte do menu „Pomocí aplikací při ukládání provozu“ a aktivovat potřebné programy.

Jak odstranit omezení provozu na Android

Pokud je internet neomezený, můžete zapomenout na omezení. Chcete-li je odstranit, stačí naproti „mobilním omezení“ pro odstranění klíště, jak je uvedeno níže (obr. 2 na obr. 2). 4), pro žádné klíště. žádná omezení.

Na obr. 4 Je vidět, že existují dva typy internetového provozu na smartphonu Android:

Je také ukázáno, že počet strávených internetovým provozem. zatímco 292 kB.

Proč potřebujete úsporu dopravy?

Miska všeho, co vám umožní snížit spotřebu provozu, dokazování aplikací, které pracují v pozadí, recepci a přenosu dat. Z tohoto důvodu mohou příchozí zprávy v neposílatelích, písmena a další výstrahy přijít s zpožděním a zatížení obrazu bude provedeno pouze v kliknutí na ně.

  • Aktualizace aplikace.
  • Aktualizace systému.
  • Aplikace.
  • Widgets.
  • Noviny.
  • Wi-Fi proti buněčné komunikaci.
  • Komprese provozu.
  • Brangeall

Nastavení přenosu dat

V sekci Uživatelská nastavení jsou k dispozici následující možnosti:

A další volitelná nastavení: zobrazit widget v oznámení opona, zobrazit rychlost sítě (rychlost přenosu dat), odešlete zprávu o dopravě (lépe zakázat).

Tak, konfigurace omezení internetu, například na dovolenou nebo průchod. Obchodní výlety, jste zaručeni, abyste sdíleli celou rovnováhu z telefonu, nevejdete se do dluhů a nezakupte aplikace v telefonu, abyste mohli strávit mobilní internet v roamingu.

Zakázat dopravní úspory na smartphonu Android

Dříve musíte vzít v úvahu, že mnoho výrobců přizpůsobí operační systém Android zavedením shells, služeb atd. Jméno menu se nemusí shodovat s vaším.

Příklad odpojení provozních úspor se zobrazuje na přístroji s verzí Android 10.

Můžete zakázat provoz dopravní úspory na Android dvěma způsoby: přes řetězec rychlých nastavení a prostřednictvím aplikace „Nastavení“.

Jak zakázat provozní úspory z rychlých nastavení

Chcete-li ovládat mobilní internetový provoz, musíte v nabídce Rychlé nastavení vybrat ikonu „Úspora doprovodu“ v nabídce Rychlé nastavení, pak zahrnout nebo zakázat tuto funkci v telefonu.

Po provedení akcí můžete zahrnout a vypnout funkci úspory provozu na Android.

Jak zakázat provozní úspory v Android Nastavení

Výhody odpojení úspory provozu Prostřednictvím aplikací „Nastavení“ ve skutečnosti, že tyto aplikace můžete určit, že úspora Internetu nebude distribuována a můžete přijímat oznámení o aplikaci i u režimu.

Jak zakázat provozní úspory na Samsung

Samsung telefony instalovali skořápku Oneui, která v posledních letech změnila. Funkce úsporného provozu v něm existuje dostatečně dávno, ale pohřben v takových rozhodnutích systému, která není vždy schopna najít od poprvé.

Pro omezení práce v síti různých aplikací je nutná úsporná provoz na Samsungu. Pokud tuto funkci povolíte, nemůžete vidět různé výstrahy z některých aplikací. V některých případech to může být kritické. Aby bylo možné vypnout úspory dopravy na Samsung, proveďte následující.

Poté přejděte na použití dat.

Pokud stále chcete zahrnout dopravní úspory na Samsung, ale chcete, aby některé aplikace stále fungovaly s sítí i při zapnutém režimu, pak povolit tuto položku a vybrat aplikace z dat Použít v režimu Úsporný režim.

Jak odstranit omezení dopravy na Samsung

K dnešnímu dni mnoho tarifních plánů buněčných operátorů neomezených. Ve skutečnosti to není úplně pravda, protože stále existuje určité hranice, po kterém je rychlost internetu klesne znatelně. Navzdory tomu je v mnoha telefonech stále nastavení, se kterou můžete nastavit měsíční limit používání provozu. Pokud omylem nakonfiguroval provozní limit nebo uvidíte upozornění na oznámení, pak vám řeknu, jak odstranit omezení provozu na Samsung.

S velkou pravděpodobností byste chtěli zakázat omezení provozu pomocí mobilních dat. Dosud nedává smysl omezit používání sítě Wi-Fi, takže zvážíme verzi mobilního internetu.

Aby bylo možné povolit nebo zakázat výstrahy pro překročení provozního limitu na Samsung a vypněte limit, musíte provést následující.

Otevřete nastavení telefonu a přejděte do sekce Připojení.

Poté přejděte na použití dat.

A pak během období tarifu a limitu.

Poté se dostaneme do sekce, kde můžete nainstalovat nebo odstranit provozní limit na Samsung. Chcete-li odstranit omezení, stačí vypnout limit provozu.

Pokud v zácloně oznámení vidíte varování o přeměně provozu, který byste nechtěli vidět více, pak vypněte varování o přijetí.

Tato položka funguje odděleně od omezení provozu. Pokud jste limit odpojili, ale zapněte varování přetečení, stále dostáváte oznámení. Opravdová mobilní data se neodpojí.

Jak zakázat dopravní upozornění?

Pokud uživatel nechce přijímat varování o tom, kolik provozu již strávil, můžete snadno vypnout. Setup se nachází, kde a instalace limitu používání mobilního provozu. Chcete-li to vypnout, potřebujete:

Stojí za zmínku, že smartphone a operátor zvažují provoz různými způsoby. Nějaký druh je zohledněn podle tarifu (zaokrouhlené až 100kb), může být pro některé poskytnuty různé výhody. Proto je varování i limit provozu, je lepší použít ve svazku s aplikací od operátora, což ukáže, že náklady, které zohlední služby poskytovat služby. Uživatel tak bude mít nejúplnější kontrolu nad intenzitou spotřeby obsahu sítě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS