Jak nahrát video z počítače na iPhone. Jak nahrát video na iPhone nebo iPad pomocí iTunes

Přesuňte video z počítače na iPhone: několika způsoby, jak to udělat

Jedním z možných úkolů vlastníka iPhone nebo iPad. převod na to video stažené na počítači nebo notebooku pro pozdější prohlížení na cestě, čekání nebo někde jinde. Bohužel, aby bylo možné jen kopírovat video soubory „jako na flash disku“ v případě iOS nebude fungovat. Způsoby, jak kopírovat film.

V této příručce pro začátečníky. asi dva způsoby přenosu video souborů z počítače systému Windows na iPhone a iPad z počítače: oficiální (a její omezení) a metoda preferovaná se mnou bez iTunes (včetně Wi-Fi) Jako stručně o jiných možných možnostech. Poznámka: Stejné metody mohou být také použity v počítačích s MacOS (ale někdy je to vhodnější používat Airdrop).

První způsob, jak stáhnout iPhone Video. iTunes program

Chcete-li začít, zvažte nativní způsob stahování videa z počítače na iPhone. Je to použít iTunes.

Navzdory tomu, že program iTunes není velmi pohodlný nástroj pro práci s iPhone, stále házet video na smartphonu velmi jednoduše.

Stáhněte a nainstalujte iTunes, pokud jej máte nyní, a spusťte program z zástupce na ploše.

Klikněte v programu nabídky souborů a přidejte soubor do knihovny.

Budeme vyzváni k výběru počítačového videa ve formátu MP4. Stáhněte si video ve formátu MP4 předem, jinak, jinak, pokud existuje jiný formát, pak video bude s největší pravděpodobností ve standardním přehrávači na přehrávání iPhone.

Jako poslední možnost, pokud jste již stažili video v AVI, formátu MKV nebo v jiných, můžete jej převést na MP4 potřebujeme používat speciální programy.

Video bylo vybráno a stisknuto k otevření. Nyní se připojit k počítači iPhone přes USB kabel a v itunes hlíny na ikonu telefonu.

Dalším krokem, který musíme jít na kartu Filmy.

Tam již čekáme na vybraná videa. Zaškrtněte položku, abyste synchronizovali filmy a vyberte video ke stažení na iPhone. Klikněte pro použití a na konci synchronizace je připravena.

Nyní musíte zkontrolovat video na smartphonu. Vezmeme do rukou iPhone a po odemknutí najít standardní video aplikaci.

Otevřete ji a podívejte se na video klesající z počítače. Nyní je můžete zkontrolovat.

Jak nahrát video ve formátu AVI na iPhone nebo iPad bez iTunes

Stáhnout VLC pro iPhone, iPad nebo iPod Touch z App Store (odkaz v dolní části článku).

Spusťte VLC pro iOS a klikněte na ikonu kužele v levém horním rohu.

Klepněte na položku Načíst přes Wi-Fi, přepínač bude oranžový.

V aplikaci Mac nebo PC zadejte zobrazenou síť (URL) v adresu webového prohlížeče. Například: 192.168.jeden.3.

nahrát, video, počítače, iphone, nebo, ipad

Klikněte na znak „“ v pravém horním rohu a otevřete požadovaný soubor ve formátu AVI.

Na obrazovce se zobrazí obrazovka pokroku načítání souboru na zařízení iOS.

Soubor se spustí na iPhone nebo iPadu Wi-Fi.

Jen několik jednoduchých manipulací vám umožní otevřít soubor AVI v knihovně aplikací VLC pro IOS. VLC podporuje téměř všechny kódování videa, takže program lze použít pro zobrazení videí a dalších populárních formátů.

Poslové a sociální sítě

Pro multimediální soubory křížové plošiny, téměř každý posel (Viber, WhatsApp, telegram a další, včetně běžného imessageu) nebo zákazníka oblíbených sociálních sítí (. Spolužáci a tak dále). V zasílání zprávě je obvykle tlačítko, které otevře přístup do knihovny a vyberte fotografii nebo video (jeden nebo několik).

Kopírování videa z počítače na iPhone a iPad v iTunes

Apple poskytl pouze jednu možnost kopírovat mediální soubory, včetně videa z počítače Windows nebo MacOS na telefony pro iPhone a tablety iPad. pomocí iTunes (dále předpokládá, že iTunes je již nainstalován v počítači).

Hlavní omezení metody je podpora pouze formátů.MOV.M4v I.MP4. A pro druhý případ není formát vždy podporován (závisí na použitých kodekcích, nejoblíbenější. H.264, podporovaný).

Chcete-li kopírovat video pomocí iTunes, stačí provést následující jednoduché akce:

 • Připojte zařízení, pokud iTunes se nespustí automaticky, spusťte program.
 • Vyberte svůj iPhone nebo iPad v seznamu zařízení.
 • V části „V mém zařízení“ vyberte „Filmy“ a jednoduše přetáhněte požadované video soubory ze složky v počítači do seznamu filmů na zařízení (můžete také vybrat menu „Soubor“. „Přidat soubor do knihovny „.
 • V případě, že formát není podporován, zobrazí se zpráva „Některé z těchto souborů nebyly zkopírovány, protože nemohou hrát na tomto iPadu (iPhone).
 • Po přidání souborů do seznamu klepněte na tlačítko „Synchronizovat“ níže. Po dokončení synchronizace můžete přístroj vypnout.

Po dokončení kopírování videa k přístroji je můžete prohlížet v aplikaci Video na něm.

nahrát, video, počítače, iphone, nebo, ipad

Jak nakupovat nebo pronajmout video v iTunes a sledovat to bez internetu

Spotřeba právního obsahu se stává stále více masivnějším fenoménem mezi domácími uživateli. Mnozí z nich ocenili výhody nákupů filmů, televizních pořadů a televizní show ve srovnání s jejich stahováním z pirátských zdrojů. Jedním z největších mediálních systémových agregátorů je iTunes Store. zde si můžete koupit téměř všechny nové kino, televize a hudební průmysl.

Současně lze pronajmout film v obchodě Apple, což vám umožní výrazně ušetřit. Proces nákupu nebo pronájmu videosouboru v iTunes je podrobně popsán v tomto materiálu.

Po zakoupení filmu nebo klipu si jej můžete stáhnout na iPhone nebo iPad zobrazit offline. Udělej to velmi snadné. musíte zadat účet Apple ID (z kterého byl obsah zakoupen) na cestě instalace → App Store, iTunes Store,

A pak přejděte do aplikace Video (filmová sekce) a klepněte na ikony Cloud v pravém horním rohu, po kterém bude video uložen na zařízení iOS.

Jak si stáhnout film na iPhone a iPadu přes VLC

VideoLan Media Player z videolan lze stáhnout v iTunes nebo AppStore Store. Standardní formáty video souborů: MOV a MP4. VLS Media Player reprodukuje formát MKV, pracuje s MP4-kodek podporující dekódování. Pro přenos souborů bude vyžadován pouze počítač s videem a smartphone nebo tabletu. Existují dva způsoby posílání videa z notebooku do smartphonu:

V prvním případě potřebujete mobilní zařízení a notebook (nebo PC), které mají být připojeny k jedné bezdrátové síti Wi-Fi. Pak budou jejich IP adresy ve stejné podsíti. To je nezbytné pro výměnu dat pro jeden protokol. Ve druhé. stačí připojit gadget k počítači kabelu a spustit na aplikaci PC iTunes. Chcete-li vysílat videoklip s PC na iPad nebo iPhone, aplikace VLC musí být nainstalována v mobilním zařízení. Instrukce VLC iPhone Jak používat přenos médií v různých způsobech je uveden níže.

iTunes

Chcete-li stáhnout videa na iPhone, potřebujete speciální program. iTunes:

 • Stáhněte si ho z oficiální stránky Apple a Instalovat.
 • Připojte gadget do počítače pomocí kabelu USB. Drát musí být zahrnut.
 • Počkejte, až systém určuje dostupnost nového zařízení.
 • Odemknout iPhone.
 • Pokud se zobrazí oznámení, „povolit tomuto zařízení pro přístup k videu a fotografiím?“Nebo důvěřujete tomuto počítači?“, Potvrďte, že důvěřujete a povolí.
 • Otevřete iTunes na PC.
 • Přejděte do nabídky „Soubor“.
 • Vyberte „Přidat nový soubor do knihovny“.
 • Zadejte cestu k válci.
 • Zobrazí se v sekci „Video“ v iTunes na kartě Domů. Chcete-li jej otevřít, klikněte na rozevírací seznam vlevo nahoře.
 • V knihovně médií klikněte pravým tlačítkem myši.
 • Vyberte „Přidat do zařízení“ a potom položku „iPhone“.
 • Film můžete vložit do knihovny médií myší. Stačí přetáhnout s kurzorem ze složky do okna iTunes.

Chcete-li hodit válečku na aplikaci Apple Gadget, musíte povolit synchronizaci.

 • Přejít na přehled zařízení. Chcete-li to provést, klikněte na jeho jméno v seznamu připojených iTunes zařízení. Nebo klikněte na ikonu ve formě telefonu vlevo.
 • Otevřete nastavení. filmy.
 • Zkontrolujte zaškrtnutí políčka „Synchronizace“ a použijete změny.
 • V recenzi zařízení klikněte na tlačítko „Synchronizovat“. Je to pravé níže.
 • Video se zobrazí na iPhone v menu „Video“ (sekce „Home“).

Jak odhodit video z počítače na iPhone přes iTunes

iTunes. Univerzální aplikace ze slavné společnosti Apple. S ním můžete jen stáhnout aplikace, spravovat počítačové zařízení přes iPhone, ale také odesílat video data z telefonu do počítače! Tato aplikace umožňuje uživateli velmi rychle a okamžitě učinit všechny nepřístupné operace.

Chcete-li přenášet pomocí PC do iPhone, musíte otevřít program iTunes v počítači a přetáhnout převedené video k němu. Můžete to udělat dvěma způsoby:

Pro první možnost stačí odeslat konvertibilní video na ploše, otevřete aplikaci a obvyklé přetažení Přidat video. Automaticky spadá do požadované sekce v samotném programu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS