Jak nahrávat hovor v systému Android

Jak nahrávat telefonní hovor v systému Android

Důvodů pro nahrávání telefonních hovorů může být mnoho, ale jedním z častých důvodů je uchování kopie důležitého hovoru, naštěstí zařízení se systémem Android mohou nahrávat jakýkoli telefonní hovor! K tomuto účelu je vytvořeno poměrně velké množství aplikací, z nichž jsme vybrali ty nejoblíbenější a řekneme vám, jaké jsou jejich funkce a jak je používat. A pro majitele Xiaomi a některých dalších značek. Příjemným překvapením je, že nahrávání je zabudováno ve výchozím nastavení. jak jej používat, vám také řekneme.

Navzdory velkému množství aplikací narazíte na problém nekompatibility metod záznamu zvuku se specifiky firmwaru vašeho zařízení. Pokud tedy máte problémy s aplikací, která se nespustí nebo nefunguje správně. Prostě zkuste jiný 🙂

Automatický záznamník hovorů

Nejoblíbenější aplikace pro záznam hovorů pro Android, o čemž svědčí počet stažení na Google Play. Více než 100 milionů.

 • Ukládání nahrávek na Disk Google
 • Možnost nahrávat VŠECHNY konverzace, buď pouze z neznámých kontaktů, nebo pouze z vybraných kontaktů
 • Možnost ukládání souborů na kartu SD
 • Stáhněte, nainstalujte a spusťte program. Udělte mu všechna potřebná oprávnění
 • Uskutečněte hovor a aplikace automaticky nahraje celou konverzaci od začátku do konce
 • Poté klikněte na zobrazenou zprávu a vyberte, co s nahrávkou uděláme
 • Po uložení ji najdete ve složce CallRecordings.

Záznamník hovorů

Méně populární aplikace s podobným designem a malým rozdílem ve funkcích.

 • Stažení a spuštění aplikace. V nastavení není třeba nic měnit
 • Před prvním hovorem dejte aplikaci přístup k mikrofonu a přečtěte si kontakty
 • Aplikace vše automaticky zaznamená. Nahrávku si můžete poslechnout v aplikaci nebo ji najít ve složce ToHCallRecord

Záznamník hlasových hovorů od lovekara

Zatímco předchozí aplikace si byly svým jasně červeným designem velmi podobné, lovekara Voice Call Recorder je minimalističtější software. Pro někoho je to výhoda, pro jiného nevýhoda, ale hlavní je, že plní svůj primární účel.

 • Stáhněte, nainstalujte a spusťte nahrávání hovoru z lovekara
 • Přijměte licenční smlouvu a ukončete program, abyste mohli volat
 • Před uskutečněním hovoru udělte všechna potřebná práva. Po ukončení hovoru se vraťte do aplikace a vyberte, kam chcete záznam uložit, nebo jinou možnost.

Nahrávání hovorů: CallRec

Další na našem seznamu je Záznamník hovorů (Light). Praktický nástroj pro nahrávání rozhovorů.

 • Stáhněte si, nainstalujte a spusťte aplikaci Call Recorder (Light) a přijměte licenční smlouvu
 • Uskutečnění hovoru. Aplikace vše automaticky zaznamená
 • Pokud se nahrávání nespustí a aplikace hlásí chybu, přejděte do jejího nastavení a změňte „Zdroj nahrávání“ výběrem možnosti „Výchozí“

Nahrávání hovorů od společnosti SMSROBOT LTD

A na závěr našeho přehledu ještě jedna účinná aplikace pro nahrávání hovorů, která je funkčně o něco horší než její předchůdci.

 • Stáhněte si, nainstalujte a spusťte aplikaci Automatic Call Recorder
 • Okamžitě předejte aplikaci všechna práva
 • Hovor bude zaznamenán na „Automaticky“. Pokud se nahrávání nespustí, změňte zdroj zvuku a formát zvuku

Na kterých telefonech se systémem Android 9 a vyšším bude nahrávání zvuku fungovat?

Úplný záznam (s hlasem volajícího) bude k dispozici v následujících případech

Na telefonech s vestavěnou funkcí nahrávání hovorů od výrobce, jako jsou Xioami v MIUI (kromě telefonů s čistým Androidem, jako jsou Mi A1, A2, A3, Go, a také modely s MIUI bez funkce nahrávání hovorů), Meizu, Oneplus, některé modely Samsung (k aktivaci funkce jsou nutné speciální úkony s telefonem), Asus, Huawei, Lenovo, LG, Vivo atd.Tito výrobci nabízejí modely se záznamem a bez záznamu!

Při nákupu telefonu se poraďte s prodejcem nebo na internetu. Pokud má tento model zabudované nahrávání (je důležité, aby fungovalo v automatickém režimu, jinak budete muset při každém hovoru ručně stisknout tlačítko nahrávání). Pokud má telefon funkci nahrávání. Naše aplikace bude schopna tento záznam převzít od výrobce namísto pokusu o záznam samotným operačním systémem (tj.К. Systém tuto metodu nyní neumožňuje a jednoduše nefunguje).

Uživatelé také hlásí některé modely, kde nahrávání funguje tak, jak má (výrobce zřejmě změnil základní kód Androidu, aby odstranil omezení), jako je tomu u vybraných modelů Nokia (zároveň existují modely Nokia, kde nefunguje, takže obecně by se na Nokii nemělo spoléhat). Neexistuje žádná záruka, že při příští aktualizaci těchto telefonů záznam nezmizí.

Telefon Google

Nejjednodušší a nejefektivnější způsob nahrávání hlasových hovorů nabízí sama společnost Google ve své aplikaci Phone. Stačí stisknout tlačítko „Nahrát“ během probíhajícího hovoru. Chcete-li ji zastavit, stiskněte tlačítko „Stop“.

Kvůli zásadám ochrany osobních údajů aplikace bohužel ztratila možnost nahrávat hovory od neznámých volajících nebo vybraných kontaktů ve výchozím nastavení. Přesněji řečeno, taková funkce existuje, ale funguje pouze v Indii. Pro Rusy je však nutné pokaždé ručně spustit nahrávání.

Hlavní nevýhodou aplikace je, že při zahájení nahrávání upozorní vašeho partnera, což nemusí být vždy vhodné (např. Při rozhovoru s podvodníkem, kterého chcete odhalit).

Nejlepší aplikace pro nahrávání telefonu

Každý se již setkal se situací, kdy chyběla nějaká funkce systému a vy jste potřebovali rozhovor nahrát? Nezoufejte, existuje řešení, a docela dobré. speciální aplikace pro nahrávání.

Na Google Play jsou stovky aplikací, které se výrazně liší možnostmi podpory, kvalitou a dostupností. Většina z nich je zdarma, ale existují i placené nástroje, které uživateli poskytují maximální komfort.

nahrávat, hovor, systému, android

„Nahrávání hovorů pomocí aplikace Appliqato

Jedna z nejlepších aplikací, která si získala přízeň tisíců uživatelů a má skvělé pracovní funkce. Hned na začátku nás přivítá poměrně banální, ale přehledný design a jasné rozhraní.

Na hlavní stránce jsou pouze dvě složky „Doručená pošta“ a „Uložené“. Do složky Doručená pošta se ukládají všechny zaznamenané konverzace a můžete je volitelně uložit, tj. Přesunout do druhé složky. Jedinou nevýhodou jsou reklamy, ale ty lze v placené verzi snadno vypnout, což přidává několik dalších užitečných možností.

Soubory lze ukládat do cloudových úložišť, jako je Dropbox nebo Disk Google, což je velmi výhodné, pokud nemáte dostatek volného místa v interní paměti. Přesun složek na kartu SD je k dispozici.

Aplikace má tři provozní režimy: „Nahrávat vše“, „Ignorovat vše“, „Ignorovat kontakty“. V prvním případě se ve výchozím nastavení zaznamenávají naprosto všechny hovory, ve druhém pouze čísla přiřazená v nastavení, ve třetím hovory z neznámých čísel, tj. Neuložených v „Kontaktech“.

Callrec

Další užitečná aplikace, která umožňuje větší flexibilitu při práci s nahráváním hovorů. Hlavní výhodou je vestavěný editor, pomocí kterého můžete snadno používat filtry, přidávat komentáře, odesílat jinému uživateli.

nahrávat, hovor, systému, android

Komunikaci je možné ukládat ve třech formátech: WAV, AMR, MP4. velmi příjemná možnost, která není dostupná ve všech programech. Uživatel může také nastavit dobu trvání, čas začátku a konce nahrávání. Například zakázat nahrávání krátkých rozhovorů, aktivovat začátek nahrávání po 1 minutě nebo ukončit nahrávání po 3 minutách.

nahrávat, hovor, systému, android

K dispozici jsou také zvuková upozornění informující o ukončení automatického nahrávání, automatickém vymazání nebo chybě. Další bonus: aplikace diktafon. Přístup je možný téměř okamžitě, záznam je vysoce kvalitní a bez rušení.

Automatický záznamník hovorů (dříve CallX)

Také dobrý program, považovaný za jeden z nejlepších v roce 2018. Umožňuje přizpůsobit kvalitu zvuku, vybrat zvukové formáty a jejich velikost. Automatické nebo ruční nahrávání během hovoru je možné. Potěšil také stylový aktualizovaný design a intuitivní rozhraní.

Zajímavý trik: stačí zařízením zatřást a konverzace se nahraje. Možnost synchronizace s cloudovým úložištěm, bezplatný přenos souborů na kartu SD.

Objem záznamů není omezen, jedinou překážkou je paměť samotného telefonu. Funguje perfektně na všech populárních telefonech, nebyl zaznamenán sebemenší problém nebo chyba.

Jak nahrávat hovor v telefonu se systémem Android pomocí vestavěného diktafonu

Některé smartphony se systémem Android mají vestavěný diktafon, pomocí kterého můžete nahrávat konverzaci.

Chcete-li nahrávat telefonní hovor, musíte během hovoru klepnout na příslušnou ikonu. Ikona může být různá, na obrázku je umístěna ve speciální nabídce a je dostupná pouze během hovoru. Na jiných smartphonech se systémem Android to může být ikona s kazetou nebo červené tlačítko. Ne všechny smartphony se systémem Android mají tuto možnost. Některé vyžadují zvláštní povolení pro aplikaci „diktafon“ k nahrávání hovorů, tato možnost je povolena v nabídce „Nastavení“ v části „Oprávnění aplikace“. Připomínáme, že ne všechny chytré telefony se systémem Android a iPhony mají zabudovaný způsob nahrávání telefonního hovoru.

Nahrávání staromódním způsobem na diktafon. snadný způsob pro každého

Nahrávání vlastního rozhovoru na diktafon zabudovaný ve smartphonu není možné, pokud výrobce původně nahrávání rozhovorů nepovolil (pak není nutné tančit kolem). Například u smartphonů Samsung se zobrazí oznámení, že hlasový záznamník není během hovoru podporován.

Nikdo však nezakazuje používat stejný telefon k nahrávání hovoru na druhém zařízení. Pak je třeba přepnout telefon do režimu hlasitého odposlechu. To je nepohodlné, takový způsob je dobrý doma, ale na ulici to nefunguje. Ano, a váš partner v hovoru pozná, že jste v režimu hlasitého odposlechu, je to velmi nápadné. Pokud neexistuje jiný způsob, je třeba rozhovor zaznamenat tady a teď, tato metoda je spolehlivá a funkční, ale zdaleka není pohodlná a komfortní.

OBNOVIT STRÁNKU SE ZPĚTNOU VAZBOU Autor:Credo 09-03-2021 19 hodin. 32 min.Zpráva: Dobrý den, můj telefon nemá vestavěný hlasový záznamník pro nahrávání hovorů, mohu si stáhnout aplikaci a bylo by možné, aby volající, kteří si aplikaci vytvořili, poslouchali naši hlasovou schránku? Autor:Denis 05-12-2019 11 h. 17 min.Zpráva:In Redmi Note 7 \MIUI\sound_recorder\call_rec Autor:Ja233 01-10-2019 15 hod. 42 min.Zprava vzkaz:Thank you here 9184910891 hacker honeycomb Autor:Elena Gordeeva 12-08-2019 10 hod. 50 min.Zpráva:Everything is great, but has nothing to do with bq univerce Autor:Andryusha 19-05-2019 12 hod. 47 min.Zpráva:No record, it used to be.To mě velmi frustruje a odrazuje. Opět zklamání. Autor:Valery 19-12-2018 07 hod. 09 min.Zprava:Motor C ht1750 works. Autor:Irina 12-07-2018 12 hod. 32 min.Zpráva:VELMI NALÉHAVĚ POTŘEBUJEME NAHRÁVAT TELEFONNÍ HOVORY NA LG G3s Autor:Daniel 10-06-2018 10 hod. 50 minut.Zprava:Hello, I have no menu button on the screen, Samsung j2 prime. Tlačítko mikrofonu je přeškrtnuté, nelze jej stisknout. Pomozte s nějakou dobrou radou, ocenil bych to Autor:Yana 15-01-2018 10 hod. 26 min.Zpráva:A podle mého názoru je zde vše jasně vysvětleno, autorovi moc děkuji za tento návod Autor:Vyacheslav 02-11-2017 16 h. 50 minut.Zpráva:It is not clear. Autor:Elena 14-10-2017 22 hodin. 31 min.Zpráva:Samsung a3 2016 can you record a conversation?Pokud ano, jak? Autor:Kaim 02-09-2017 02 hod. 03 min.Zpráva:I have LG K10 phone. Ale nemohl jsem ten diktafon nijak použít. Autor:Victoria 23-06-2017 13 hodin. 02 min.Zpráva:Please tell me how on LG g3s. Nemám tušení. Je to, jako by na něm nebyla vůbec žádná funkce Autor:Valentina 23-06-2017 12 hodin. 47 min.Zpráva:Jak nahrávat hovor v telefonu Samsung Galaxy S5.Nevíte, kde se na obrazovce během hovoru nachází tlačítko MENU. Autor:Alexander 08-05-2017 23 hodin. 57 min.Zpráva:Thank you, very useful information. Autor:Pavel 30-03-2017 09 hod. 25 minut.Zpráva:Samsung galaxies j1 2016 120f Android 5.1.1 nabídka na obrazovce, rekordér je přeškrtnutý a nesvítí Autor:Alexander 15-03-2017 18 hodin. 10 min.Zpráva:Article is super! Kéž by byl můj. Mám Fly nimbus3 FS501. Během hovoru se automaticky zapne tlačítko „nahrávání hovoru“. a na displeji se objeví nápis. Kde je tato nahrávka uložena? Autor:Irina 22-02-2017 15 hod. 23 min.Zpráva:Thank you,always read your recommendations,everything is perfectly described,everything works out Autor:Alexey 06-01-2017 14 hodin. 06 min.Zpráva:Phillips w6610:Press the „function“ key during a call Start recording (Stisknutí funkčního tlačítka během hovoru). Soubor najdete ve Správci souborů ve složce „PhoneRecord“ (mám ho na paměťové kartě) Autor:Victor 23-12-2016 14 hod. 51 minut.Zpráva:I have sdcard0\phoneRecord folder Autor:Sergey 22-12-2016 12 hod. 38 min.Zpráva:Jak nahrávat telefonní hovor v zařízení HTC Desire 600 Dual SIM Autor:Valery 22-11-2016 15 hodin. 59 min.Zpráva:Samsung GT-S5610 how to record call Thank you. Autor:Carat 20-10-2016 13 hod. 26 min.Zpráva:Kdysi jsem měl telefon Dexp a během hovoru bylo tlačítko nahrávání. Bylo to velmi výhodné. Na jiných zařízeních Android nic takového není. Autor:Zoya 17-10-2016 09 hod. 29 min.Zpráva:Potřebuji nahrát konverzaci od první sekundy. Najít tlačítka bude chvíli trvat. Záznamník můžete nastavit na mobilním telefonu? Můj Samsung galaxy3? Předem děkuji Autor:Olga 15-10-2016 21 hodin. 40 min.Zpráva:I have Sony Xperia XA,how to record a call? Autor:Elena 11-10-2016 16 hod. 37 min.Zpráva:Prosím, řekněte mi, jak nahrávat příchozí hovor na telefonu Nokia Lumia 520? Autor:Kuznetsova Tatiana 15-07-2016 13 hodin. 25 minut.Zpráva:Mám Samsung Core 2 Duos a na panelu nabídek při hovoru není žádná funkce pro nahrávání nebo diktování.Zkoušel jsem to s diktafonem staženým z playmarketu, píše to, že konverzaci nenahrává. Autor:Lena 19-06-2016 06 hod. 20 minut.Zpráva:Hello. Prosím, řekněte mi, jak nahrávat příchozí nebo odchozí hovor na LG G4c. Autor:Katya 14-06-2016 17 hod. 23 min.Zpráva:Mám Lenovo s660, nahrál jsem hovor před dlouhou dobou, dokonce jsem zapomněl, a teď se zobrazí v seznamu, když dáte vyzvánění k volání, ale jak to odstranit. Autor:ulj 21-04-2016 16 hod. 14 minut.Zpráva:good day. Poraďte mi, jak odstranit záznamy o hovorech v telefonu Lenovo c820. Autor:Serge 25-03-2016 18 hodin. 17 min.Zpráva:V levném telefonu micromax byla funkce již zabudována do menu.Takovou funkci jsem v alcatelu nenašel. Autor:andrey 28-01-2016 20 hod. 45 minut.Zpráva: pokud můžete vysvětlit, jak poslouchat nahrané soubory hovorů na telefonu s Androidem ve formátu amr stažený přehrávač amr, ale nevidí soubory v telefonu Autor:tolev 14-01-2016 12 hod. 08 min.Zpráva:můžete psát s arcaiver a ukládá vše do cloudu Autor:Frants 05-01-2016 20 hod. 30 minut.Zpráva:Nahrávání rozhovorů na starém telefonu Sony-Erickson jde dobře. Na relativně nových smartphonech: ZP800H (Android 4.2.1) a JY-S3 (Android 4.4.4) není k dispozici nahrávání hovorů. Telefony odmítají během hovoru přehrávat diktafon. Autor:Elena 12-12-2015 00 hod. 20 min.Zpráva:Best Answer! Autor:Shota Sulikoevich 13-11-2015 23 hod. 23 min.Zpráva:Phone Chinese ZTE Leo Q1. Android 4.2 nahrávání: během hovoru stiskněte tlačítko menu (poté, co volající zvedne telefon, nebo když zvednete telefon při příchozím hovoru), objeví se „spustit nahrávání“, na které klikněte. A spustit nahrávání.Poslouchat: Správce úloh-SD Card-PhoneRecord.Na mém smartphonu se ukládá na SD kartu, pravděpodobně je výchozí paměť telefonu v souboru Záznam( nezkoušel jsem to, může se mýlit) Autor:Tanyusha 19-08-2015 14 hodin. 34 min.Zpráva:GSmart Guru phone. Možnost 2 je v pořádku. Jen nedržte nabídku dlouho stisknutou. Okamžitě se zobrazí „nahrávání“. Uloženo ve správci souborů. Okamžitě přejmenován, takže si nepamatuji název složky. Volat druhou slabiku. Autor:Raska 07-08-2015 21 hod. 11 min.Zpráva:Tatiana, pak si stáhněte android jednu z aplikací, která nahrává konverzaci. Autor:Tatiana 07-08-2015 10 hod. 55 min.Zpráva:A pokud se na Androidu, se všemi manipulacemi popsanými v článku, objeví položka. Funkce není podporována nebo něco podobného. Co dělat v tomto případě? Hovor musí být nahráván. Děkuji Autor:Maria 05-08-2015 23 hod. 45 min.Zpráva:Prosím, řekněte mi, kam v telefonu THL w100 (do jaké složky přesně) se uložila nahrávka z rozhovoru? Všude kolem. Nelze najít. Autor:Elena 14-07-2015 20 hod. 09 min.Zpráva:Hello!Mám telefon Samsung Duos Galaxy Yong. Chtěl jsem nahrát rozhovor na diktafon, jak jste mi poradili.Ale je napsáno, že není možné zaznamenat, když se volá. 🙁 Autor:Peter 22-03-2015 14 hod. 46 min.Zpráva:Stáhněte si z Obchodu Play libovolnou aplikaci pro Android, která zaznamenává konverzace, a užívejte si ji. Autor:Alexander 09-03-2015 15 hod. 28 min.Zpráva:Lenovo S 660.Tělo nebylo možné zaznamenat.Konverzace, pokud mi můžete říct, jak to udělat?

Jak nahrávat konverzace ve službě WhatsApp

ACR Cube umožňuje nahrávat nejen telefonní hovory, ale také hovory ve službách VoIP, jako je Telegram nebo WhatsApp. Budu upřímný, nikdy se mi nepodařilo aplikaci přimět, aby nahrávala mé konverzace v messengerových službách. Zpočátku jsem to přičítal šifrování. prý pokročilé bezpečnostní algoritmy brání programu třetí strany v přístupu k hlasovým datům. Jak se však ukázalo, je poměrně dost těch, kterým to fungovalo, a důvodem nezaznamenání je triviální nekompatibilita. Chcete-li zjistit, zda váš smartphone bude nahrávat konverzace v messengerech, můžete v praxi pouze.

Nahrávání hovorů ve WhatsApp, Telegramu nebo Skypu funguje úplně stejně jako hovory z mobilního telefonu:

 • Chatujte s osobou, které chcete volat, a stiskněte tlačítko sluchátka;
 • Po zobrazení obrazovky hovoru stiskněte tlačítko záznamu hovoru, které se zobrazí v horní části rozhraní aplikace Messenger;

Konverzace můžete nahrávat nejen ve službě WhatsApp, ale také v aplikaci Telegram

Nezapomeňte, že nahráváním rozhovoru s někým narušujete jeho soukromí. Na druhou stranu, někdy vám nahrávka může opravdu pomoci a stát se důkazem v nouzové situaci. Proto je podle mého názoru nejlepší mít tuto možnost. pro všechny případy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS