Jak nahrávat hru na konzoli Xbox one

Jak nahrávat herní video na konzoli Xbox One

Nahrávání hry. Skvělý způsob sdílení s přáteli. Při hraní her na konzoli Xbox One můžete chtít zachytit úžasný videoklip, abyste si uchovali ty nejlepší okamžiky a nahráli je na web. V tomto článku vás provedeme procesem nahrávání hraní na konzoli Xbox pomocí 4 jednoduchých způsobů.

Chcete-li nahrávat hraní na konzoli Xbox One, můžete použít vestavěnou funkci nahrávání konzole Xbox One. Nejprve hrajte hru jako obvykle. Pokud chcete nahrávat hru, stisknutím tlačítka Xbox otevřete nabídku Průvodce. Poté stiskněte tlačítko X a zobrazí se ukázka posledních 30 sekund hry. Chcete-li uložit delší klip, stiskněte tlačítko „View“, vyberte možnost „Capture What Happened“ a zvolte čas.

Pokud máte Kinect nebo náhlavní soupravu s mikrofonem, můžete také říct „Hi, Cortana, record this“ (nebo „Xbox, record this“, pokud jste Cortanu vypnuli) a proces nahrávání se spustí automaticky.

Po uložení záznamu mohou uživatelé upravit délku videa podle svých představ pomocí možnosti „End Game Clip“.

nahrávat, konzoli, xbox

Zachycení posledních 30 sekund hry na konzoli Xbox One

Xbox One má vestavěnou funkci nahrávání hry, která umožňuje rychle uložit posledních 30 sekund hry. Při hraní videohry na konzoli Xbox můžete jednoduše stisknout tlačítko Xbox na ovladači a poté stisknutím tlačítka X nahrát posledních 30 sekund hry.

Chcete-li nahrávat hru delší dobu, můžete dvakrát klepnout na tlačítko Xbox na gamepadu a poté vybrat možnost snímání. Podle svých potřeb si můžete zvolit možnost Nahrávat od teď nebo Zachytit, co se stalo. Nahrávání od nynějška Funkce umožňuje nahrávat hru až po dobu 10 minut.

Navíc můžete nahrané video snadno přímo upravovat. Další informace o tvorbě videí na YouTube.

Sdílení klipů z mobilní aplikace Xbox

Vývojáři mobilní aplikace pro Xbox vyslyšeli zpětnou vazbu fanoušků a vydali novou aktualizaci, která ji posouvá o krok dál než jen k nahrávání hraní. Díky aktualizaci můžete videa zveřejňovat přímo na svých účtech na sociálních sítích nebo je dokonce ukládat do rámečku v telefonu.

Díky zpětné vazbě od fanoušků #Xbox můžete nyní sdílet své herní snímky přímo na oblíbených sociálních platformách z aplikace Xbox pro iOS amp; Android, a dokonce si snímky uložit přímo do telefonu a nastavit si je ve svém fotofilmu. Stáhněte si aplikaci ještě dnes https://t.Co/2HJjuhKRcJ piccom/qlVvcW21QU

Mdash; Larry Hribe (@majornelson) 31 ledna 2019.

Chcete-li to provést, otevřete mobilní aplikaci, procházejte své fotografie a klikněte na ikonu „Sdílet“ (vypadá jako obdélník se šipkou). Zobrazí se několik sítí a vy si můžete vybrat preferovanou platformu pro sdílení, například můžete fotografie ukládat také tímto způsobem. Upozorňujeme, že k tomu může být nutné aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů v zařízení, zejména v případě nejnovějších aktualizací softwaru (např. Ios 14).

Sdílení klipů z mobilní aplikace Xbox

Vývojáři mobilní aplikace pro Xbox vyslyšeli zpětnou vazbu fanoušků a vydali novou aktualizaci, která umožňuje jít o krok dál než jen nahrávat hraní. Díky aktualizaci můžete videa sdílet přímo na účty sociálních sítí nebo je dokonce ukládat do filmu fotografií v telefonu.

Díky zpětné vazbě fanoušků #Xbox můžete nyní sdílet své herní snímky přímo na oblíbené sociální platformy z aplikace Xbox pro iOS a Android a dokonce si snímky ukládat přímo do telefonu a upravovat je pomocí fotografického filmu. Stáhněte si aplikaci ještě dnes https://t.Co/2HJjuhKRcJ piccom/qlVvcW21QU

Chcete-li tak učinit, otevřete mobilní aplikaci, procházejte klipy a klikněte na ikonu „Sdílet“ (vypadá jako obdélník se šipkou). Zobrazí se několik sítí a vy si můžete vybrat preferovanou platformu pro sdílení, např. Tímto způsobem můžete také ukládat fotografie. Upozorňujeme, že k tomu může být nutné aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů v zařízení, zejména v případě nejnovějších aktualizací softwaru (například iOS 14).

Jak nahrávat hru na konzoli Xbox One pomocí funkce Game DVR

Xbox One také umožňuje uživatelům zaznamenávat hraní pomocí funkce Game DVR. Na konzolích Xbox můžete snadno nahrávat a spravovat herní záznamy.

Krok 1 Dvakrát klikněte na tlačítko Xbox na ovladači. Výběr aplikace Pin pro sledování hry DVR. Pokud máte Kinect, můžete říct Xbox, pořídit Game DVR.

Krok 2 Vyberte možnost Konec klipu nyní. Poté vyberte požadovanou délku záznamu od posledních 30 sekund do 5 minut.

Krok 3 Výběr možnosti Spustit nahrávání a Zastavit nahrávání Vytvoření souboru s nahrávkou na konzoli Xbox One.

nahrávat, konzoli, xbox

Krok 4 Zvolte Zobrazit všechny obrázky a Uložit a uložte je.

Jak nahrávat hraní na konzoli Xbox One

Na tomto článku se podílel náš vyškolený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost. Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje redakční práci, aby zajistil, že každý článek je podložen důkladným výzkumem a splňuje naše vysoké standardy kvality.

Systém Xbox One od společnosti Microsoft usnadňuje nahrávání videa při hraní her. V tomto článku se dozvíte, jak nahrávat herní relace pomocí konzole Xbox One.

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Je vlastníkem autorských práv k tomuto obrázku v USA a dalších zemích. Autorská práva. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být použit jinými organizacemi bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Vlastní autorská práva k tomuto obrázku v USA a dalších zemích. Autorská práva. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být používán jinými osobami bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

nahrávat, konzoli, xbox

Klikněte na tlačítko procházet. Je to malé tlačítko na ovladači pod levým spodním tlačítkem Xboxu. Tím se otevře podnabídka.

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Je vlastníkem autorských práv k tomuto obrázku ve Spojených státech a dalších zemích. Autorská práva. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být použit jinými organizacemi bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

  • Interní úložiště konzole Xbox One dokáže zaznamenat až 10 minut hry. Pokud máte externí paměťové zařízení, můžete nahrát až 1 hodinu hry.
  • Pokud chcete pouze krátký klip, stiskněte po stisknutí tlačítka Xbox tlačítko X. Automaticky se zaznamená předchozích 30 sekund hry.

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Je vlastníkem autorských práv k tomuto obrázku v USA a dalších zemích. Autorská práva. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být používán jinými osobami bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Je vlastníkem autorských práv k tomuto obrázku v USA a dalších zemích. Autorská práva. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být použit jinými osobami bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

\ u00a9 2021 wikiHow, Inc. Všechna práva vyhrazena. Wikihow, Inc. Je vlastníkem autorských práv k tomuto obrázku ve Spojených státech a dalších zemích. Autorské právo. Tento obrázek nepodléhá licenci Creative Commons, která se vztahuje na textový obsah a některé další obrázky na webu wikiHow. Tento obrázek nesmí být použit jinými organizacemi bez výslovného písemného souhlasu společnosti wikiHow, Inc. \ n

Stiskněte tlačítko Xbox

Pokud se chcete podělit o skvělý moment, který jste právě zažili při hraní, stačí stisknout tlačítko Xbox na horní straně gamepadu. Tím se otevře nabídka nebo „průvodce“, jak to společnost Microsoft ráda nazývá. V dolní části obrazovky vpravo od návodu najdete několik možností, které zahrnují pořízení snímku obrazovky, nahrávání videa a nastavení možností snímání.

Pokud chcete pořídit snímek obrazovky, většina z nich je již hotová. V okamžiku, kdy stisknete tlačítko Xbox na gamepadu, je snímek obrazovky již připraven a pro jeho uložení stačí stisknout Y.

Roxio Game Capture HD Pro

Pokud hledáte levnější alternativu pro nahrávání her, společnost Roxio nabízí skvělé řešení. Jeho cena je 89,99 USD a dokáže nahrávat hry v rozlišení 1080P, 30 snímků za sekundu a nabízí rozhraní USB 2.0. Slouží jako most mezi počítačem a konzolí Xbox One pro nahrávání. K jeho fungování je však zapotřebí software.

Software nabízí také funkci střihu, včetně textu, hudby a přechodů pro střih videa. Funguje však pouze na PC.

Cena : cca. 89,99 USD | Oficiální webové stránky : www.Roxio.com.

Nahráváte hry pro Xbox One? Jak to děláte nejraději? Dejte nám vědět v komentářích.

Roxio Game Capture HD Pro

Pokud hledáte levnější alternativu pro nahrávání her, společnost Roxio nabízí skvělé řešení. Stojí 89,99 a dokáže nahrávat hry v rozlišení 1080P, 30 snímků za sekundu a nabízí rozhraní USB 2.0. Slouží jako most mezi počítačem a konzolí Xbox One pro nahrávání. K tomu, aby vše fungovalo, je však zapotřebí software.

nahrávat, konzoli, xbox

Software také nabízí funkce pro úpravy videa včetně textu, hudby a přechodů. Funguje však pouze na PC.

Cena : pr. 89,99 USD | Oficiální webové stránky: www.Roxio.com.

Nahráváte hry pro Xbox One? Jak to děláte nejraději? Dejte nám vědět v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS