Jak nainstalovat aplikaci do Smart TV

Proč ivi nefunguje??

Pokud se zóna nespustí, znovu nainstalujte Javu. Přejděte na Start → Ovládací panely → Přidat nebo odebrat programy. Najděte v seznamu všechny programy, které začínají slovem Java, a klikněte na tlačítko Odinstalovat. Najděte v seznamu programů položku Zona a odstraňte ji.

Sledování filmů a kanálů IPTV v neoficiálních aplikacích Smart TV

nainstalovat, aplikaci, smart
 • Forkplayer. Forkplayer umožňuje vyhledávat a sledovat filmy online z otevřených zdrojů
 • Nstreamlmod
 • XSMART
 • Getstv
 • Služba ivi
 • Služba Megogo
 • Služba Zoomby
 • Služba Tvigle Service.

Jaké jsou aplikace pro Smart TV

V obchodě s aplikacemi najdete širokou nabídku programů pro různé modely televizorů. Všechny je lze rozdělit do různých typů:

 • IPTV. Majitel bude mít přístup k velkému množství televizních kanálů, více než stovce. Můžete si vybrat z řady aplikací s různými tématy. pro fanoušky sportu, ženských seriálů, detektivek, kreslených filmů a mnoha dalších.
 • Online kino. Uživatelům jsou k dispozici novinky a filmy ve vysoké kvalitě. Pro jejich sledování budete téměř vždy potřebovat placené předplatné, ale někdy se objevují výhodné nabídky, které vám umožní zakoupit přístup za výhodnou cenu.
 • Streamovací aplikace. Zde můžete sledovat různé zápasy a soutěže v dobré kvalitě a dozvědět se nejnovější sportovní zprávy.

Mezi další funkce patří chatování na sociálních sítích, jako jsou. Instagram a Odnoklassniki, a poslech hudby v různých internetových službách.

Uživatelé se také často ptají na nejlepší aplikaci ke stažení pro svůj Smart TV. Stojí za to seřadit odpovědi na nejoblíbenější z nich.

Doporučené aplikace jsou pro výrobce výhodné, proto jsou nainstalovány ve výchozím nastavení. Uživatelsky přívětivé, tj. Přizpůsobené individuálním požadavkům.

Aplikaci si můžete zdarma pouze stáhnout a nainstalovat, ale za sledování filmů musíte zaplatit.

Jak umístit službu Play Market do televizoru Samsung?

Pro majitele spotřebičů od jihokorejského giganta máme špatné i dobré zprávy. Dobrou zprávou je, že si do televizoru Samsung můžete stáhnout službu Play Market. Špatné. ne vždy, záleží na modelu zařízení. Pokud používáte operační systém Android, lze nainstalovat službu Play Market pro televizor Samsung. Navíc je pravděpodobné, že tato služba již existuje. Až na to, že počet televizorů tohoto výrobce se systémem Android je velmi zanedbatelný. Převážně starší modely nebo speciální série, které nejsou příliš rozšířené.

Když tedy nemůžete stáhnout službu Play Market do televizoru Samsung? Ve většině případů. Všichni, kdo používají zařízení se značkovým systémem Tizen, jsou ochuzeni o obchod s aplikacemi Google a nemohou si do svého televizoru Samsung nainstalovat Play Market. Důvodem je opět nedostatečná kompatibilita, a to záměrně. Podívejme se na situace v obou systémech.

Pro Samsung v televizoru se systémem Android

Jak stáhnout službu Play Market do chytrého televizoru Samsung se systémem Android:

 • Zadejte dotaz Google Play Market APK pro Android TV. Stáhněte si soubor z internetu z libovolné populární webové stránky, doporučujeme fórum 4pda. Mimochodem, ve většině případů funguje také aplikace pro chytré telefony.
 • Spusťte soubor v televizoru, možná k tomu budete muset aktivovat možnost „Z neznámých zdrojů“ v nastavení. Položka by měla být v nabídce „Nastavení“ v části „Zabezpečení“.
 • Počkejte na dokončení instalace a spusťte službu.

Tip! Ke stažení souboru doporučujeme použít chytrý telefon nebo počítač a poté jej přenést do televizoru. Bude to mnohem snazší a rychlejší.

Jakmile se nám podařilo nainstalovat službu Play Market do televizoru Samsung, zbývá už jen přihlásit se k vlastnímu účtu, najít aplikaci a kliknout na tlačítko „Instalovat“. Vše probíhá úplně stejně jako v telefonu.

Pro společnost Samsung v systému Tizen

Pokud pro váš současný Smart TV není Play Market vhodný, můžete použít obchod s aplikacemi Samsung Apps. Většina nejoblíbenějších služeb je k dispozici zde.

Jak stáhnout a nainstalovat aplikaci do televizoru Samsung Smart TV:

nainstalovat, aplikaci, smart
 • Vytvořte si účet v nastavení (pokud jste tak neučinili dříve).
 • Po přihlášení k účtu stiskněte tlačítko Smart Hub a v seznamu vyberte položku Samsung Apps.
 • Vyberte aplikaci ze seznamu a stiskněte tlačítko instalovat.
nainstalovat, aplikaci, smart

Zajímavé! Existují také řešení pro instalaci aplikací prostřednictvím režimu pro vývojáře nebo přenosem souboru programu z paměti USB a jeho spuštěním v televizoru. Tímto způsobem však nelze do televizoru Samsung Smart TV přidat službu Play Market. To platí spíše pro pirátské filmové služby, které nejsou k dispozici ve značkovém obchodě.

nainstalovat, aplikaci, smart

Instalace z Aptoide

Druhý způsob. Instalace alternativního obchodu s aplikacemi Aptoide. Tento obchod s aplikacemi používá stejný princip jako Google Play Market. Hlavní rozdíl. Má širší výběr aplikací a dostupnost těch programů, které jsou považovány za pirátské a nejsou k dispozici v obchodě Google Store. Například nejoblíbenější aplikace pro sledování filmů na Smart Set-top boxu „HDVideobox“. Google Play Market neexistuje, ale v Aptoide ano. Proto může být nutné nainstalovat obchod s aplikacemi. Lze jej nainstalovat z oficiálních stránek nebo ze stažených stránek.Soubor APK z jednotky flash. Je další způsob instalace aplikací do televizoru se systémem Android Smart TV.

Instalace z jednotky flash

A třetí způsob: instalace pomocí.Soubory APK z externího disku. Tato metoda je výhodnější, protože na flash disk můžete uložit potřebné instalační soubory a v případě potřeby z něj instalovat aplikace bez přístupu k aplikacím Aptoide a Play Market. Často je to nutné po obnovení továrního nastavení přijímače Smart TV nebo po přeflashování zařízení. Pomocí této metody je instalace softwaru obecně velmi snadná. Stejně jako v počítači. Pouze pro PC mají instalační soubory příponu.EXE na konci a pro androidAPK. Stáhněte si požadovaný soubor aplikace a zkopírujte jej na jednotku flash. Vložte USB flash disk do libovolného USB portu set-top boxu Smart TV a otevřete v zařízení aplikaci „průzkumník“. Je nainstalován ve většině zařízení Smart a má ikonu se složkou. V otevřeném průzkumníku souborů budou přístupné interní soubory zařízení a klíč USB s aplikacemi. Přejděte na flash disk kliknutím myší nebo anténou a najděte svou aplikaci. Na aplikaci také kliknete a během několika sekund se nainstaluje.

Instalační soubor Aptoide si můžete stáhnout z našich webových stránek kliknutím na níže uvedený odkaz:

Jak nainstalovat aplikaci do televizoru LG Smart TV

Pokud je televizor LG Smart TV připojen k internetu, můžete přistupovat k aplikacím a hrám z obchodu LG Content Store. Stáhněte si je a spusťte, abyste mohli využívat všechny výhody Smart TV! Je to velmi snadné:

 • Vytvořit účet. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je v počítači na adrese https://www.LG.com/en. Pokud to není možné, můžete se zaregistrovat přímo na televizoru výběrem možnosti „Smart TV“ → „Váš profil“ → „Registrace“. Pro aktivaci účtu je třeba zadat e-mailovou adresu.
 • Přihlaste se ke svému účtu
 • Přepnutí do režimu Smart TV a spuštění aplikace LG Smart World.
 • Vyberte požadovanou aplikaci a klikněte na tlačítko „Instalovat“.
 • Pokud je aplikace placená, je třeba ověřit údaje o kreditní kartě a provést nákup.
 • Po instalaci bude aplikace dostupná v obecném seznamu Smart TV a také po stisknutí tlačítka „Moje aplikace“ na dálkovém ovladači.
 • Hry se instalují stejným způsobem, ale z aplikace „LG Game World“.
 • Aplikace a další obsah lze zakoupit z počítače v obchodě LG Content Store, ale nainstalují se pouze do televizoru LG.
 • Některé aplikace nemusí být ve vaší zemi dostupné.
 • Pokud v televizoru není místo pro instalaci nových aplikací, můžete odstranit nežádoucí aplikace nebo použít externí paměť (USB disk). Zároveň se může stát, že jednotka USB s nainstalovanou aplikací nebude v jiném chytrém televizoru dostupná. Zde si přečtěte, jak uvolnit paměť televizoru!

Přečtěte si také „Otázky a odpovědi“

Jak nainstalovat službu YouTube do televizoru LG

Vítejte ve světě společnosti LG! Objevte nové aspekty života a připravte se na ty nejlepší okamžiky se společností LG. Vysoké standardy kvality a péče o zákazníky. naše odpovědnost a hrdost. Cílem společnosti LG v Rusku i ve světě je využívat dnešní technologie budoucnosti, rozšiřovat funkčnost spotřebičů, zlepšovat ovládání a design. Energeticky účinné, výkonné a tiché domácí spotřebiče LG šetří vaše peníze a vytvářejí pohodlí. Oficiální webové stránky nabízejí řešení pro domácnosti a kanceláře od televizorů, chladniček a monitorů až po klimatizaci a audio zařízení. Další informace o společnosti LG Electronics najdete na oficiálních stránkách.

Odinstalování aplikací

Pokud potřebujete odstranit widgety (z důvodu přeplnění paměti televizoru nebo ztráty relevance samotného softwaru), provádí se to různými způsoby v závislosti na operačním systému televizoru.

 • Na televizorech LG je třeba kliknout a podržet zástupce a přetáhnout jej do pravého horního rohu displeje, dokud se nezobrazí oznámení o odinstalování. Dalším řešením je přejít do sekce aplikací, stisknout tlačítko „Upravit“ vpravo nahoře na obrazovce, poté vybrat nechtěný widget a v kontextové nabídce kliknout na „Odstranit“.
 • Na televizorech Samsung musíte vstoupit do aplikace Samsung Apps, najít nechtěný widget a na jeho stránce kliknout na tlačítko „Odinstalovat“, které se zobrazí místo tlačítka „Instalovat“.
 • V televizorech se systémem Android se odstraňování aplikací provádí stejným způsobem jako v telefonech se stejným operačním systémem. Nepoužívaný software můžete vymazat v obchodě Google Play nebo v části „Aplikace“ v nastavení televizního přijímače. Zde je k dispozici kompletní seznam softwaru, v němž můžete vybrat nepotřebný software a odstranit jej kliknutím na příslušný příkaz v kontextové nabídce. Stejně jako v chytrých telefonech budou i v této části uvedeny systémové aplikace (ve výchozím nastavení předinstalované), které nelze odinstalovat.

Instalace widgetů do Smart-TV se obvykle provádí v příslušném obchodě s aplikacemi (vlastní nebo Play Market). Dalším řešením je instalace souborů z flash disku stažením distribuce z internetu, ale v tomto případě buďte opatrní. stahováním obsahu z neověřených zdrojů hrozí, že se do přijímače stáhne malware nebo viry.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS