Jak nainstalovat aplikaci Zona do Smart TV

nainstalovat, aplikaci, zona, smart

Jak nainstalovat aplikaci Zona do televizoru Smart TV?

Aplikaci Zona nelze stáhnout přímo do Smart TV. Je však možné použít speciální technologii DLNA. Prostřednictvím bezdrátových sítí Wi-Fi lze počítač a televizor spojit do jednoho systému. Zónu pak můžete používat prostřednictvím počítače.

Tento problém vyřešíte kliknutím pravým tlačítkem myši na zástupce programu a výběrem možnosti „Opravit problémy s kompatibilitou“. V otevřeném okně vyberte možnost „Použít doporučená nastavení“ a zkuste spustit program Zona. Pokud se program otevře, znamená to, že problém s kompatibilitou byl přesně takový.

Jak sledovat soubory Zona na televizoru

 • Stáhněte si software Zona pro Windows kliknutím na výše uvedené tlačítko a nainstalujte jej do svého počítače nebo notebooku.
 • Stáhněte si své oblíbené video z katalogu. Stažení filmu nebo televizního seriálu prostřednictvím zóny pomůže naší výuce.
 • V nastavení aplikace zaškrtněte políčko „Zobrazit stažené filmy na zařízeních s DLNA“.
 • Poté se zóna uzavře, protože její používání již není nutné.
 • Nastavení počítače jako domácího serveru, na kterém jsou k dispozici vaše soubory k prohlížení. Připojte se ke stejné síti: Wi-Fi se hodí, ale může fungovat i kabelové připojení ze stejného routeru.
 • Nastavení serveru DLNA v počítači pomocí softwaru pro váš konkrétní televizor. Více informací o tom, jak to udělat, najdete níže.
 • Poté se signál odešle do televizoru a po připojení se vytvoří místní síť.

Nyní můžete svá videa streamovat do Smart TV bez vyměnitelných médií.

Snadný návod

Připojení televizoru k internetu umožňuje otevřít mobilní verzi aplikace zona.Www/mobi.html. To stačí ke sledování filmů bez nutnosti nastavovat vzdálený server. Jediným požadavkem je stabilní připojení k internetu.

Jak používat službu Zona Mobi se dozvíte v samostatném článku.

Jak sledovat soubory Zona na televizoru

Nyní lze videa streamovat do Smart TV bez vyměnitelných médií.

Jednoduchý návod

Připojení televizoru k internetu umožňuje otevřít mobilní verzi aplikace zona.Můžete také použít DLNA.html. To stačí ke sledování filmů bez nutnosti nastavovat vzdálený server. Jedinou podmínkou je stabilní připojení k internetu.

Jak používat službu Zona Mobi je popsáno v samostatném článku.

Mohu nainstalovat aplikaci Zona do svého televizoru??

Stažení aplikace Zona do Smart TV není v tuto chvíli možné. Můžete ale také použít speciální technologii DLNA. Pomocí bezdrátových sítí Wi-Fi lze počítač a televizor připojit k jednomu systému. Pak můžete aplikaci Zona používat z počítače.

nainstalovat, aplikaci, zona, smart
 • Zkontrolujte, zda je tablet nebo mobilní telefon připojen ke stejné síti Wi-Fi jako zařízení Chromecast.
 • Spusťte aplikaci Google Home.
 • Vyberte své zařízení.
 • Klikněte na možnost Vysílat svou obrazovku Vysílat svou obrazovku.

Jak aktualizovat aplikaci Zona?

Otevřete hlavní okno aplikace, na pravé straně vyhledejte možnost „Nastavení“. Klikněte na tuto položku a poté v hlavní části nastavení klikněte na možnost „Zkontrolovat aktualizace“.

Zkontrolujte všechny používané brány firewall; pokud používáte standardní bránu firewall systému Windows, zkuste ji na chvíli vypnout. Pokud používáte jiný firewall, například Kaspersky nebo Avast, přidejte program do seznamu vyloučení. Poté restartujte klienta ZONA.

Jak odinstalovat aplikaci Zona ze systému Windows 10?

Zona je jedním z nejoblíbenějších torrentových klientů v celém Rusku. Z internetu můžete stahovat různé filmy, hry a aplikace. Díky vestavěnému přehrávači médií můžete sledovat oblíbené televizní seriály, sportovní a televizní pořady, poslouchat hudbu a rádio.

Jak aktualizovat aplikaci Zona?

Blokováno antivirovým softwarem; zastaralá verze Javy; nesprávně spuštěná instalace.

Možné problémy

Používání softwaru Zona pro LG Smart TV může být komplikováno řadou možných problémů. Podívejme se na nejběžnější z nich.

Chyba přístupu k serveru

K chybě obvykle dochází, pokud některý počítačový software brání zóně využívat všechny její možnosti. Některé z nich jsou antivirové programy a firewally. V tomto případě může být východiskem zařazení programu Zona do seznamů vyloučení nebo úplné vypnutí antiviru.

K podobné chybě dochází také v případě problémů se sítí. Nedostatek internetového připojení neumožňuje používat software. Je třeba zkontrolovat neporušenost kabelu a restartovat zařízení.

Nefunkční televizní kanály

Chyby ve vysílání televizních kanálů mohou být způsobeny změnou poskytovatele signálu nebo pozdní aktualizací programu. Jediné, co můžete v tomto případě udělat, je provést aktualizaci. Pokud operace nepomohla, problém spočívá ve vnějším zdroji.

Televizor Zónu „nevidí“

To je možné, pokud váš televizor nemá zabudovanou podporu DLNA. Uživatelé také někdy zapomenou zaškrtnout příslušné políčko v nastavení aplikace, což vede k nedostatečné synchronizaci.

Správná instalace programu Zona otevírá uživatelům mnoho možností, jak používat bezplatný mediální obsah. A díky technologii Smart TV je pro uživatele skutečným přínosem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS