Jak nainstalovat blitz tanks do počítače

Kolik váží tanky Blitz na PC?

Společnost Wargaming oznámila, že hra World of Tanks Blitz je nyní dostupná pro zařízení se systémem Windows 10 (verze pro PC váží 4,7 GB).

Stačí se podívat, kolik váží World of Tanks Blitz a herní klient na vašem počítači:

 • K instalaci hry World of Tanks Blitz budete potřebovat: 3 GB místa
 • Chcete-li hrát World of Tanks Blitz, musíte si stáhnout: 2.55 GB
 • Nainstalovaný World of Tanks Blitz zabírá místo: 3.13 GB

Systémové požadavky

Pro spuštění hry jsou vyžadovány následující systémové požadavky:

 • Stabilní připojení k internetu;
 • Přibližně 9 GB volného místa, včetně budoucího stahování přídavků a ukládání aktuální hry
 • 2 GB RAM nebo více;
 • Operační systém Windows, minimálně verze 7.

Před spuštěním hry si musíte vytvořit účet s uživatelským jménem a heslem. S těmito přihlašovacími údaji se budete moci přihlásit do hry na jakémkoli zařízení, kde je hra nainstalována, s plně uloženými herními úspěchy.

Všechna vaše data jsou uložena zdarma a časově neomezeně.

Jak nainstalovat World Of Tanks Blitz a hrát hru na PC?

Stáhněte si a nainstalujte BlueStacks do počítače.

Přihlaste se ke svému účtu Google a získejte přístup do služby Google Play nebo to udělejte později.

Do vyhledávacího pole v pravé části obrazovky zadejte název hry. World Of Tanks Blitz.

Ve výsledcích hledání najděte hru World Of Tanks Blitz a klikněte na tlačítko „Install“.

Dokončete autorizaci Google (pokud jste tento krok na začátku přeskočili) a nainstalujte World Of Tanks Blitz.

Kliknutím na zkratku World Of Tanks Blitz na domovské obrazovce zahájíte hru.

Podívejte se na video

Rozdílů je mnoho. World Of Tanks Blitz je rychlá a nenáročná arkádová hra, ale má více nenáročných funkcí než plná verze. Chybí některé typy tanků a dělostřelectva jako třída. Nyní se nemůžete bát daru z nebe, ale tento dar a neposílat. Bitvy byly také upraveny do menšího formátu, týmy se nyní skládají ze 7 mužů a mapy jsou o polovinu menší než dříve. To se stalo součástí hry a dodalo bitvám dynamiku. Stále to není nejsilnější tank vyhrává, ale nejvíce mazaný hráč, který byl schopen najít správnou pozici a včasný výstřel. Ve hře World Of Tanks Blitz o všem rozhoduje okamžik. Potěší vás také četná velikonoční vajíčka. Například na jedné z map, pokud se podíváte z okna pravé „chaty“, můžete vidět obrovského červa z filmu „Chvějící se země“, který vyskočí zpoza domu, udělá kotrmelec a schová se v útrobách země. Taková tajemství jsou velmi šťastná a je jich asi padesát. Vývojáři hru neustále aktualizují a zvyšují její kvalitu. Samozřejmě, že zlepšení kousat všechny nové hráče, přejít na World Of Tanks Blitz z plnohodnotného analogu, a to jen „zvenčí“. Koneckonců, World Of Tanks Blitz má něco, co jeho protějšek nemá. atmosféru neformálního a rekreačního prostředí. Nesnaží se být simulátorem nebo platformou pro kybernetické sporty, ale stále si drží místo v myslích lidí, kteří si chtějí jen odpočinout po náročném dni nebo strávit hodinu navíc v čekárně.

World Of Tanks Blitz je jednou z deseti nejnáročnějších her na mobilním trhu. Aby vám aplikace fungovala, potřebujete výkonný tablet, který možná nemáte. Ale to není důvod k přeběhnutí, vojíne?! Stáhněte si do svého počítače BlueStacks, přední emulátor systému Android, a bojujte přímo na místě, protože skuteční tankisté nezamrznou na zemi při ovládání bojového vozidla. Je čas vybrat si, kdo jste! Milionová komunita BlueStacks na vás již čeká! Všechny aplikace a hry jsou nyní k dispozici přímo v počítači! Bluestacks si můžete stáhnout z této stránky. V současné době jsou k dispozici verze pro Windows a Mac. Instalace netrvá dlouho a získáte okamžité výhody, které mobilní uživatelé nemají.

Hratelnost a funkce pro PC

Zdánlivě jednoduchá strategie, která vás nutí trénovat logiku, pozorovací schopnosti a neustále se zdokonalovat Tanky nestřílejí na cokoli se stejným výsledkem. Zasáhnout cíl, a proto lze vítězství dosáhnout pouze správným výpočtem rychlosti střely, její síly a typu zbraně. Záleží i na taktickém umístění tanku a typu mapy, na které bojujete.

Stroj se neustále vyvíjí. Každá bitva přináší bonusy. Upgradovat můžete jak osobním investováním virtuálních peněz, tak vložením skutečných peněz na účet a nákupem nových zařízení. Každá inovace v tanku. nový způsob vývoje stroje a posádky.

Realismus bitev dává přesně konstruované tanky. Stejně jako ve skutečném světě. Nesprávně vystřelený projektil nejen poškodí nepřátelskou jednotku, ale může také vyhodit do povětří vaši vlastní jednotku a při neopatrnosti dokonce zničit váš tým. To vše lze samozřejmě opravit, nikdo vás neodstraní ze strategie, ale náprava škod může trvat dlouho.

Probíhají rozsáhlé bitvy. až 14 posádek v jednom souboji. Stažením World of tanks blitz do počítače získáte celý svět se skutečnými lidmi na bojišti.

nainstalovat, blitz, tanks, počítače

Snadné ovládání z počítače a jednoduché ovládání tanku jsou hlavními výhodami strategických bitev. V realistickém terénu samozřejmě nemůžete přejet horu nebo strom, musíte je objet, ale v tom je krása ovládání. Získáte pocit naprosté reality.

Autentický zvukový doprovod v celé hře je vytvořen vývojáři tak realisticky, jak je to jen možné. Při výstřelu zbraní slyšíte skutečný zvuk bitvy, melodie v pozadí neodvádí pozornost od strategie, ale vytváří pocit oslavy a důležitosti události.

Každá bitva je jedinečná mapa a neustále se měnící uživatelé. Umožňuje komunikaci mezi členy týmu prostřednictvím textových nebo hlasových zpráv. Mapy se neustále aktualizují, vznikají nové. World of tanks blitz se postupně mění v reálný svět, v jehož jednotlivých částech se odehrávají masivní bitvy.

Celé rozhraní je plně rusifikované, což je další obrovská výhoda.

Hratelnost a funkce hry na PC

Zdánlivě jednoduchá strategie vás nutí trénovat logiku, postřeh a neustále zdokonalovat své schopnosti. Tanky nestřílejí jen tak na cokoli se stejným výsledkem. Zasáhnout cíl, a proto lze vítězství dosáhnout pouze správným výpočtem rychlosti střely, výkonu a typu zbraně. V tomto ohledu vše závisí na taktické pozici vašeho tanku a typu mapy, na které bojujete.

Stroj se neustále vyvíjí. Každá bitva přináší bonusy. Upgrady lze dát jako s osobním. dosáhl virtuální peníze, a investovat skutečné peníze, jejich převod na váš účet a nákup nových zařízení. Každá inovace v tanku je novým způsobem vývoje vozidla a posádky.

Realismus bitev dodávají přesně navržené tanky. Stejně jako ve skutečnosti. Nesprávně vypuštěné střely mohou poškodit nejen vybavení nepřítele, ale mohou zničit i jeho vlastní, a z nedbalosti dokonce zničit tým. To vše lze samozřejmě napravit, nikdo vás ze strategie neodstraní, ale náprava škod může trvat dlouho.

Bitvy probíhají v masovém počtu. až 14 posádek na bitvu. Stáhněte si World of tanks blitz do svého počítače a získáte celý svět skutečných lidí na bojišti.

Snadné ovládání hry z počítače a snadné vedení tanku jsou hlavními výhodami strategického boje. Samozřejmě, že v realistickém terénu nemůžete projít skrz horu nebo strom, musíte se jim vyhnout, ale to je krása managementu. Získáte pocit naprosté reality.

Vývojáři vytvořili autentický zvukový doprovod v celé hře, aby byl co nejrealističtější. Když vystřelíte z děla, uslyšíte skutečný zvuk bitvy a melodie v pozadí vás nebude rozptylovat od strategie, ale vytvoří pocit vážnosti a důležitosti události.

Každá bitva je jedinečná mapa a neustále se měnící uživatelé. Se svými spoluhráči budete moci komunikovat pomocí textových nebo hlasových zpráv. Mapy jsou neustále aktualizovány, vznikají nové. World of tanks blitz se postupně mění v reálný svět, v jehož jednotlivých částech se odehrávají masivní bitvy.

Celé rozhraní je plně rusifikované, což je další nesporná výhoda.

Jak nainstalovat WOT Blitz do systému Windows 10

Hru pro Windows 10 si můžete pořídit z integrovaného obchodu Microsoft Store. Chcete-li ji nainstalovat, musíte provést následující kroky.

nainstalovat, blitz, tanks, počítače
 • Přejděte na stránku hry v obchodě Microsoft Store. Klikněte na tlačítko „Get“. Zobrazí se dialogové okno jako na obrázku. Musíte kliknout na aplikaci „OpenMicrosoftStore“. Pokud se toto okno nezobrazí, klikněte na tlačítko „Get it now“ na stránce a zobrazí se.
 • Pokud se z nějakého důvodu nezobrazí, spusťte aplikaci ručně. Za tímto účelem klikněte na ikonu vyhledávání v systémové liště a zadejte název nástroje. Spuštění obchodu. Do vyhledávacího pole zadejte „WorldofTanksBlitz“. Klikněte na příslušnou položku v rozevíracím seznamu nalezených výsledků.
 • Nacházíte se na stránce hry v obchodě Microsoft Store. Nenechte se zastrašit slovem „obchod“. WOT Blitz je licence Free-To-Play. Ujistěte se, že váš počítač splňuje minimální systémové požadavky. Klikněte na „Get“ a hra začne distribuční stahování. Tento proces může nějakou dobu trvat. Pokud je rychlost příliš nízká, znamená to, že hru momentálně nikdo netorrentuje. Nechte aplikaci minimalizovanou a stahování se spustí automaticky.
 • Po stažení a instalaci hry World of Tanks Blitz do počítače se zobrazí oznámení Push, ale na ploše se nevytvoří žádná ikona. Hru najdete v nabídce Start pod písmenem W. Stačí ji přetáhnout na plochu nebo na panel rychlého spuštění, jako jsem to udělal já.
 • Hotovo! Instalace nádrží Blitz.

Bonusový kód WOT Blitz na 7 dní PA v říjnu 2021

Každý propagační kód pro pět aktivací, pokud je platný do konce měsíce.

MWZHA-APMVF-3QQ5N-EATWY-Y9SWY GSPG8-32UQW-4EFRP-3CYBS-UQX6N EL5VX-H88WZ-MURQ2-D5PC8-HT387 5RM8S-F57PA-MWKB6-NK8V3-WMRAX G9825- S7VUQ-LBYEE-E6XSR-VQXVL 7VF5N-ZV5WV-MFPLY-P4T4Z-Z4P4D PVSL9-ZQW7E-9KMVB-JCPTD-25TT3 2R8S7-ULU78-R7DL8-CUTU7-8C4JZ KQBBX-SS822- BX94P-GGM82-XHJQ9 XJET5-SUCB9-HXZY3-T75ZK-2N6U4 XQPMZ-RGEQZ-CAX4F-TNS98-Q8ERQ KD6DW-R38RX-3ZH2B-6UVKU-44YL9 CW2CT-E4QD3-26DUU- H53WX-TBAD4 7ZLQU-RFTMT-HG82V-8NNAW-AAQWE VYKHL-8X3H7-AYEEC-TA88U-ZHRF3 WNY78-MSWRZ-H9JXP-CAHB8-SFNXN EV3Y4-UC7VH-G3CUG-4SJY9-Y25Z9

Jaké jsou výhody BlueStacks 5 pro World of Tanks Blitz?

Nezapomeňte, že se systémem BlueStacks máte k dispozici nástroje pro optimalizaci a automatizaci hraní. Například makrofunkce. Pomocí něj můžete zaznamenat sekvenci opakujících se akcí a spustit ji neomezený početkrát! Automatizace všeho, od sbírání odměn až po vstup do bitev a zvyšování úrovní. Je to velmi pohodlné. nechte rutinní úkoly na BlueStacks a užívejte si jen ty nejzajímavější okamžiky hry!

Chcete hrát více her najednou? Bluestacks vám to umožňuje! Vylepšený správce oken umožňuje spustit až 5 nebo více her pro Android najednou bez ztráty výkonu! Díky úspornému režimu, který se aktivuje stisknutím speciálního tlačítka na bočním panelu, ušetříte až 90 % systémových prostředků. Je velmi jednoduchý a efektivní!

Zbavte se dotykového ovládání a nahraďte ho klávesnicí a myší! Díky speciálnímu editoru si můžete flexibilně přizpůsobit a personalizovat své ovládací schéma, abyste ve hře WoT dosáhli ještě více vítězství!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS