Jak nainstalovat CURL na Windows 11/10. Curl for Windows

Používání knihovny Curl z C na Windows

Curl je projekt obsahující nástroj příkazového řádku a knihovnu, kterou lze použít k přenosu dat pomocí různých protokolů, včetně samozřejmě HTTP a HTTPS. API knihovny je napsáno v C, ale navíc existují různé obaly C. Jedním z nich je curlcpp. V tomto článku ukážu, jak postavit tyto knihovny pro Windows s Visual Studio.

Zde je příklad, který používá Curlcpp, jak získat údaje o počasí od https: // openweathermap.org.

Pro váš projekt pomocí libcurl a curlcpp:

 • Přidejte curl_staticlib do definic preprocesoru.
 • Přidat curl \ include a curlcpp \ inclute do seznamu dalších adresářů zahrnout. (Nezapomeňte zahrnout správné relativní cesty.)
 • Přidejte výstupní složky curl a curlcpp, curl \ build \ lib \ x86 a curlcpp \ lib \ x86 \, do dalších adresářů knihovny.
 • Do seznamu dalších závislostí přidejte následující statické knihovny: libcurld.lib; curlcppd.Lib; Crypt32.lib; WS2_32.Lib; Winmmm.lib; Wldap32.lib;

Připojeno je demo projekt s sestaveními libcurl a curlcpp pro 32 i 64bitové platformy.

17 odpovědí na „Používání knihovny curl z C na Windows“

Salut Marius, ce se intampla daca una din astea 2 aranga kromě? MERSI CURL :: CURL_IOS Writer (STR); curl :: curl_easy snadné (spisovatel); snadný.Přidat (URL.data); snadný.přidat (1L);

SE INTAMPLA CA AI O kromě Neprinsa. ASA SE INTAMPLA CAND COPIEZI EXEMPLELY DOUNKUMATIA PROIECTULUI (https: // github.com/josephp91/curlcpp) si nu-ti pui intrebari dinastea. O SA Modific Codul Pentru a Evita Asta. Multimusc.

nainstalovat, curl, windows

Hellos, děkuji za návod. Sledoval jsem všechny kroky. Ale stále čelím problému linkeru, jak je níže, můžete mi pomoci při poznání důvodu, bylo to 5 hodin, které se snažily vyřešit tuto chybu lnk2019: nevyřešený externí symbol _curl_global_init odkazoval chyba lnk2019: nevyřešený externí symbol _curl_easy_init ve funkci ve funkci

Definovali jste curl_staticlib? A jsou vaše statické soubory lib k dispozici na správném místě? Připojil jsem demo. Funguje to pro vás?

@Tano, je zkratován. Dokud víte (a měli byste vědět), že „“ je standardní uživatelem definovaný doslovný pro vytváření řetězcových objektů, proč se obtěžovat psaní Std :: String? Zvláště pokud chcete používat auto, kdykoli je to možné, jako já, v takovém případě jste v souladu s jinými prohlášeními o objektu.

@Marius jsem si myslel, že když reaging jen první část řádku „Std :: String“ víte, co je typ proměnné. Ale s „auto“ (což se mi líbí, ale ne po celou dobu), musíte si přečíst až do poslední postavy (do posledního „s“), abyste určili, jaký je typ pro Appid. Pokud je řádek dlouhý 100 znaků, je trochu divné číst až do konce řádku, aby se určil typ…

Na Builditu Erro C1083 Não É Posmível Abrir Arquivo Incluir: ‘Curl/Curl.H ‚: Žádný takový soubor nebo adresář Curlpp_static C: \ Users \ Desenvolvimento \ Documents \ Visual Studio 2017 \ Projetos \ Demoapp \ Modeloapi \ lib \ curlpp-0.8.1 \ Curlpp \ Form.HPP to samé se stane, když zkusím s „libcurl“, ale soubor je „stdio.h “

Nelze otevřít CURL-ALL.SLN, Získání tohoto: C: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ SRC \ CURL.VCXPROJ: Chyba: Soubor projektu nemohl být načten. Nelze najít soubor ‘C: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ Src \ CURL.vcxproj ‚. C: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ Src \ curl.Vcxproj C: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ lib \ libcurl.VCXPROJ: Chyba: Soubor projektu nemohl být načten. Nelze najít soubor ‘c: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ lib \ libcurl.vcxproj ‚. C: \ Users \ Vlad \ Zdroj \ Repos \ Curl-Master \ Projects \ Windows \ VC15 \ lib \ libcurl.vcxproj Tyto soubory nejsou v repozi Git.

Při otevírání řešení ve VS 2019 dostanu tuto chybu: (SolutionDir) Externals \ Curl \ Projects \ Windows \ VC15 \ lib \ libcurl.VCXPROJ: Chyba: Project „(SolutionDir) Externí \ Curl \ Projects \ Windows \ VC15 \ lib \ libcurl.VCXProj ”Nelze najít.

Díky moc, trochu jsem se snažil dostat binární soubory z Curl CPP obaly.Blog opravdu pomohl vyřešit problémy v krátké době.

Děkuji za informace. Je to opravdu užitečné. Mohl bych jej použít bez problémů v projektu vyrobeném v režimu konzoly s Visual Studio, ale při používání s knihovnami MFC mám problémy v aplikaci Windows. Víte, jestli je to nějaká nekompatibilita s tímto druhem DLL. dík

nainstalovat, curl, windows

Projevil jsem projekt VC 2019 a kopíroval jsem v jeho ukázkovém kódu. Poté provedli všechny své další kroky. Zůstává jedním problémem s těmito dvěma řádky snadnými.Přidat (URL.data); snadný.přidat (1L); Říká: Identifikátor „curlopt_url“ je nedefinovaný a stejný pro Curlopt_Follocation. Co v mém projektu chybí?

Nebyl jsem proč, ale tyto identifikátory byly svléknuty ve dvou řádcích mého komentáře, ale jsou v kódu.

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

O mně

Jak nainstalovat CURL na Windows 11/10

Curl je nástroj příkazového řádku a knihovna pro přenos dat pomocí URL. Je zdarma a mnoho aplikací jej používá. V tomto příspěvku se budeme podělit o to, jak můžete nainstalovat zvlnění na Windows. Je poněkud překvapivé, že se používá v automobilech, televizních souborech, směrovačích, tiskácích, zvukových zařízeních, mobilních telefonech, tabletách, set-top boxech, přehrávačích médií a mnoha dalších místech.

Nainstalujte zvlnění na Windows 11/10

OS Windows nyní dodává kopii curl. Je již nastaven a můžete jej hned začít používat. Otevřete příkazový řádek a zadejte „curl.Pomoc“. Pokud neexistují žádné chyby a zobrazí se všechny možnosti curl, je nainstalován na vašem systému Windows 11/10.

Spolu s Curl, Microsoft také zaváděl dehet, nástroj příkazového řádku pro extrakci souborů a vytváření archivů.

Pokud z nějakého důvodu nenajdete nainstalovanou CURL nainstalované na OS Windows, zde je, jak nainstalovat CURL na Windows.

nainstalovat, curl, windows

Přečtěte si: Jak na zip a unzip soubory v systému Windows 11/10 pomocí vestavěné funkce.

1] Nainstalujte Git pro Windows

Stáhněte si git pro Windows a nainstaluje s ním CURL. Najdete jej nainstalované pod C: \ Program Files \ Git \ mingw64 \ bin \. Přidejte ji na cestu Windows a budete jej moci provést odkudkoli.

Stiskněte tlačítko Start a zadejte systémovou cestu. Zobrazí možnost upravit systémové proměnné. Klikněte na proměnné prostředí a budete moci přidat cestu, jak je uvedeno výše, do systémové cesty.

2] Stáhněte si a nainstalujte CURL z zdrojového webu

Pokud Git není něco, co chcete, můžete nainstalovat zvlnění ze zdrojového webu. Jděte sem a stáhněte si vhodný pro váš systém (32 nebo 64 bitů). Pokud si chcete stáhnout konkrétní balíčky, navštivte stránku Curl Packages. Zde si můžete stáhnout buď spustitelný kurl, vývoj libcurl, libcurl nebo zdrojový kód. Nezapomeňte přidat spustitelný soubor na cestu.

3] instalační program CURL

Pokud dáváte přednost instalačnímu programu s 1 kliknutím, použijte CURL pro Windows. Můžete si jej stáhnout zde.

To vše nainstaluje zvlnění na Windows. Pokud něco vyvíjíte nebo je to vaše aplikace, která potřebuje CURL pracovat na vašem počítači, je to zakryté.

Nainstalujte zvlnění na Windows

Sledujte nás na našich fanpagách a obdržíte oznámení pokaždé, když jsou nové články.

Existuje mnoho verzí CURL pro různé operační systémy. Může vás to zmást s výběrem verze. Měli byste kliknout na odkaz „Curl Download Wizard“, bude snadné najít vhodnou verzi (viz následující ilustrace).

Pokud je váš operační systém Windows 64bit. Vyberte prosím Win64 a stiskněte vyberte. Naopak, pokud jsou vaše okna 32bit, vyberte Windows/Win32.

Průvodce vám ukazuje seznam vhodných verzí. Zde si stáhnu první verzi seznamu.

Po stažení curl jej nemusíte nainstalovat. Jednoduše jej musíte extrahovat do určitého adresáře.

Otevřete adresář koše Curl a spusťte curl-ca-bundle.Soubor CRT pro nainstalování bezpečnostního certifikátu.

Otevřete okna CMD a CD a přejděte do adresáře koše Curl.
Proveďte následující příkaz na curl a získejte informace o Googlu.com web.

Obvykle pro práci s curl musíte CD do adresáře koše. Pokud však v proměnné prostředí cesty deklarujete „cestu adresáře koše“, můžete ji provést všude.

Přidejte „Cesta adresáře koše“ do přední části proměnné prostředí Path.

Zobrazit další návody:

Jedná se o online kurzy mimo web O7Planning, které jsme představili, které mohou zahrnovat bezplatné nebo zlevněné kurzy.

 • Vytvořte aplikace iPhone pomocí Swift, Xcode a iOS8. 7 aplikací
 • Bootstrap 4: Vytvořte vstupní stránku
 • APS APIS APS bez AWS. Kompletní úvod
 • Kompletní Android Oreo (8.1). Vývoj n, m a java
 • PHP MySQL pro začátečníky
 • Angularjs Jumpstart s Danem Wahlinem
 • Naučte se, jak vytvářet mobilní aplikace s HTML5
 • Rychlý. Učit se tím
 • 2D vývoj hry s plátno HTML5, JS. Hra tic tac toe
 • Síťové a bezpečnostní osvědčené postupy na AWS
 • Připojení databáze Java: JDBC a MySQL
 • Naučte se bootstrap 4 příkladem
 • Úvod do JavaScriptu. Naučte se základy JavaScriptu
 • Kompletní kurz Nodejs: Vytvořte úplnou aplikaci pro obchodní hodnocení
 • Master ReactJS: Naučte se React JS od nuly
 • Dokončete krok za krokem Java pro testery
 • Jak extrahovat data z více tabulek Oracle pomocí SQL
 • Kód v C# Navrhněte úplnou hru Unity: 2d Netroid Shooter!
 • Dart Flutter: Kompletní kurz vývoje mobilních aplikací
 • Spring Boot Microservices s JPA
 • Interaktivní JavaScript DOM Úvod do kurzu DOM
 • MySQL usnadnil pro začátečníky
 • Naučte se mongodb 3 a rychle vyvíjejí škálovatelné aplikace
 • Python 2000: Beyond the Basics
 • Porozumění JDBC s PostgreSQL (průvodce krok za krokem)

Nastavení curl ve Windows

CURL (URL Client) je nástroj příkazového řádku, který systém správců systému a vývojáři používají k přenosu dat mezi serverem a klientem ve formě URL. Podporuje několik různých protokolů a má celou řadu aplikací. Zde nebudu pokrýt podrobnosti a aplikace CRUL. Pokud jste již na této stránce, předpokládám, že víte, jak ji používat. Naučte se, jak používat curl ve Windows, pokud s tím právě začínáte.

Curl ve Windows 10 verze 1803 nebo vyšší

Počínaje Windows 10 (verze 1803) nebo serverem 2019 najdete CURL.exe předinstaloval ve vašem %SystemRoot %\ System32 ve výchozím nastavení. Tato příručka je užitečná, pokud jste na starší verzi Windows nebo chcete použít nejnovější verzi CURL z oficiálních webových stránek, která podporuje více protokolů než vestavěná verze Curl. Budu také pokrýt, jak opravit některé nejběžnější chyby, kterým byste mohli čelit při používání curl v Windows.

Nejběžnější chyby s zabezpečenými webovými stránkami

Při používání zabezpečených adres URL s curl dostanete spoustu různých chyb. Pokud tedy dostáváte nějakou chybu mezi níže uvedenými chybami, jste na správné stránce.

nainstalovat, curl, windows

Curl: (35) Schannel: Další InitializeSecurityContext selhal

CURL: (35) Schannel: Další InitializeSecurityContext selhal: Neznámá chyba (0x80092012). Funkce zrušení nebyla schopna zkontrolovat zrušení certifikátu.

Pokud dostanete tuto chybovou zprávu, naznačuje to, že Curl nebyl schopen zkontrolovat zrušení osvědčení, což je výchozí chování, pokud jde o komunikaci s bezpečnými webovými stránkami. I když můžete tuto chybu snadno obejít pomocí.-Argument SSL-no-Revoke s příkazem Curl, ale stává se únavným, když používáte příkaz curl hodně. Následující příkaz ukazuje, jak obejít tuto chybu:

kučera.-SSL-NO-REVOKE.-Hlava https: // www.Techtutsonline.com/

Naučit se, jak tuto chybu jednou provždy obejít. aniž byste museli specifikovat.-Argument SSL-NO-Revoke pokaždé, podívejte se na nastavení nejnovější verze curl v sekci Windows.

Curl: (60) Problém certifikátu SSL

Curl: (60) Problém certifikátu SSL: Nelze získat certifikát místního emitenta

Pokud dostanete tuto chybu, znamená to, že s kořenovým certifikátem je něco špatného. Chcete.li tuto chybu obejít, můžete použít.-Nejistý (nebo.K zkrátka) Argument s příkazem CURL, jak je uvedeno v následujícím příkazu:

kučera.-Nejistý https: // www.Techtutsonline.com/

Opět, abyste se naučili, jak se jednou provždy obejít, podívejte se na nastavení nejnovější verze curl v sekci Windows.

Curl: (60) Schannel: CertGetCertificaTechain Trust chyba

Curl: (60) Schannel: CertGetCertificateCain Trust Error Cert_Trust_is_untrusted_root

Pokud vidíte tuto chybu, znamená to, že kořen CA, který je nakonfigurován pro použití, je nedůvěryhodný. Může být používán samostatný certifikát nebo certifikát již není platný. Tuto chybu lze také obejít pomocí použití.-Nejistý argument s příkazem CURL, jak je uvedeno v předchozím příkladu.

Як встановити Windows 10/11 на Chromebook

Nastavte nejnovější verzi curl ve Windows

V závislosti na vydání vašich Windows si můžete stáhnout nejnovější verzi CURL z oficiálního webu pomocí následujících odkazů:

Stáhne si archiv zip. V tomto souboru není instalační program, takže budete muset ručně nastavit prostředí cesty pro CURL.exe binární. Po stažení můžete extrahovat archiv ZIP do libovolné složky podle vašeho výběru. Extrahoval jsem dolu uvnitř D: \ Work \ Software \ Curl-7.81.0-Win64 Adresář. Váš adresář by měl vypadat, jak je uvedeno na následujícím snímku obrazovky:

Nyní nastavte proměnnou prostředí Path Environment, Dialog Open Run (Winlogokeyr), zadejte „sysdm.CPL, 3 ”bez uvozovek a stiskněte klávesu Enter. Tím se otevře stránka Advanced System Vlastnosti. Nyní sledujte kroky uvedené na snímku obrazovky a kliknutím na OK třikrát uložte změny.

Ujistěte se, že v kroku 5 zadáte správnou cestu k adresáři bin. Přidal jsem d: \ work \ software \ curl-7.81.0-Win64 \ bin v mém případě.

Po dokončení je Curl připraven k použití ve vašem systému. Chcete.li potvrdit, můžete otevřít příkazový řádek a zadat CURL.-Příkaz verze. Pokud vidíte verzi CURL, jak je znázorněno na následujícím obrázku, všichni jste připraveni jít na další krok: Pokud se dostanete chyba, která říká, že „curl“ není rozpoznán jako interní nebo externí příkaz, operatelný program nebo dávkový soubor, Znamená to, že něco není v pořádku s proměnnou prostředí, kterou jste vytvořili. Pokud vidíte tuto chybu, postupujte prosím na kroky uvedené v tomto videu a správně nastavte proměnnou prostředí cesty.

Nastavení certifikátu pro curl

Nyní přichází nejdůležitější část. V tomto okamžiku, když vyzkoušíte jakoukoli zabezpečenou adresu URL s příkazem CURL, pravděpodobně dostanete chybu, jak jsme diskutovali v minulých sekcích. Chcete.li trvale opravit tyto chyby SSL, musíte si stáhnout soubor certifikátu CA z oficiálních webových stránek a nakonfigurovat CURL ve vašem systému tak, aby používal tento soubor certifikátu. Chcete.li to provést, postupujte podle těchto kroků:

 • Nejprve si stáhněte soubor certifikátu CA a zkopírujte jej do stejného adresáře, kde se curl.Soubor exe je k dispozici. Chcete.li získat umístění curl.exe, můžete jednoduše zadat, kde příkaz CURL ve svém příkazovém řádku.
 • Nyní vytvořte nový soubor s názvem CurlRC ve stejném adresáři jako v Curl.exe. Nakonec by váš adresář CURL měl vypadat jako na následujícím obrázku:
 • Nyní otevřete.Soubor CURLRC v poznámkovém bloku (nebo v jakémkoli jiném textovém editoru) a nastavte kompletní cestu souboru kořenového certifikátu, který jste si stáhli v prvním kroku. Zobrazení obrazovky naleznete na obrazovce: Nezapomeňte prosím použít Forward Slash (/) a zároveň zadat cestu adresáře, jak je uvedeno níže, jinak to nebude fungovat:

cacert = „d:/work/software/curl-7.81.0-WIN64/BIN/CACTERT.PEM “

[Volitelné] Pokud používáte Windows 10 (verze 1803) nebo vyšší, váš systém s největší pravděpodobností bude mít curl.EXE in %Systemroot %\ System32 Adresář. Když spustíte příkaz CURL, aniž byste výslovně zadali celou cestu k curl.Exe spustitelný, váš systém použije výchozí spustitelný soubor umístěný v %Systemroot %\ System32. Pokud je to pravda, uvidíte zvlnění.EXE dvakrát, když spustíte, kde příkaz CURL. Podívejte se na následující obrázek pro odkaz: Pokud vidíte to samé, musíte se zbavit výchozí Curl.exe, který přichází s Windows. Vlastnictví souboru můžete převzít, nastavit oprávnění a poté přejmenovat soubor pomocí následujících příkazů:

CD C: \ Windows \ System32 Taketown /A /F CURL.exe icacls curl.Správci exe /grantu: F Ren Curl.exe curl.exe.Bak

Nezapomeňte tyto příkazy spustit ve zvýšeném příkazovém řádku. Zobrazení naleznete v následujícím snímku:

 • Jakmile úspěšně přejmenujete výchozí Curl.Exe spustitelný, měli byste vidět jednu instanci curl.exe při spuštění, kde příkaz CURL.
 • Váš systém je nyní nastaven a můžete začít používat CURL bez jakékoli chyby SSL. Následující snímek obrazovky ukazuje, že už nemám žádnou chybu SSL a nemusím používat.-nejistý nebo.-Argumenty SSL-NO-Revoke už.
 • kučera.I https: // www.Techtutsonline.com/

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS