Jak nainstalovat Google Play na Nokia XL. Aktualizujte přehrávání Google prostřednictvím nastavení

Jak aktualizovat trh Play na Nokia XL Dual Sim

Každá aplikace nainstalovaná v telefonu musí být aktualizována. Chcete-li to provést, stačí aktivovat automatické aktualizace na hracím trhu nebo klepněte na tlačítko „Update“, která je umístěna na stránce programu. Ale co dělat s App Store sám? Ukázalo se, že kromě programů můžete upgradovat herní trh na Nokia XL Dual Sim. Existuje několik způsobů, jak pracovat.

Aktualizace úložiště aplikace se zpravidla vyskytuje automaticky. Uživatel tento proces nevidí a nemůže to ovlivnit. Chcete-li aktualizovat trh přehrávání na Dual Sim SIM společnosti Nokia XL, stačí být autorizováni ve vašem účtu Google.

Nicméně, často dochází k selhání, protože úložiště aplikace přestane přijímat aktualizace. Chcete-li zjistit, zda je opravdu třeba vyjasnit, abyste objasnili aktuální verzi služby Google Play na webových stránkách společnosti a pak ji porovnejte se shromážděním ve vašem smartphonu. Můžete zkontrolovat verzi následujícím způsobem:

 • Spustit herní trh
 • Otevřete menu stisknutím tlačítka ve formě tří proužků.

Pokud se aktuální sestava liší od naléhavosti, je nutné se postarat o hledání optimálního způsobu instalace aktualizace. Dále zvažte několik možností pro ruční aktualizace.

Jak vyřešit problém

Chcete-li spustit, musíte se ujistit, že k připojení se použije servisní kabel. Nejjednodušší způsob je dát telefon pro nabíjení se stejným kabelem. Pokud je zařízení nabíjení, pak problém není přesně kabelem.

Druhý bod, který uživatelé často vynechají z pohledu. je vybrán nesprávný typ připojení. Když osoba připojí smartphone s počítačem, zobrazí se na obrazovce mobilního zařízení, nabídka vybrat jeden z několika typů párování:

Výchozí indikuje typ „pouze nabíjení“. S tímto připojením Smartphone na Android OS jednoduše dostane energii z počítače. Zkontrolujte nastavení párování a vyberte položku „Připojit jako média“ nebo „USB disk“. Pouze v tomto případě bude počítač zobrazen telefon Nokia XL Dual SIM telefon jako úplné médium informací.

nainstalovat, google, play, nokia

Pokud při připojování mobilního zařízení k počítači se nic nestane vůbec (gadget není ani účtován), musíte zkontrolovat výkon USB na počítači. Můžete například vložit flash disk nebo připojit myš.

nainstalovat, google, play, nokia

Fyzické problémy (členění kabel nebo konektor) jsou řešeny pouze nahrazením součástí. A v situaci, kdy vyberete správný typ připojení (mediální zařízení) a použijte dobré příslušenství, důvod vzhledu chyby se stane vadným ovladačem.

Zpravidla jsou automaticky nainstalovány, když první párování smartphonu a PC. Zatížení pouze v případě připojení k internetu. Pokud se nepřipojujete k síti, jsou ovladače načteny nebudou. Proto se doporučuje zkontrolovat přístup k internetu.

Zkontrolujte výkon ovladačů následujícím způsobem:

 • Otevřete Správce zařízení (WinR a potom zadejte devmgmt.MSc).
 • Najít v seznamu zařízení MTP nebo telefonní název.
 • Dvakrát stiskněte levé tlačítko myši.
 • Klikněte na „Aktualizovat ovladač“.
 • Vyberte „USB MTP zařízení“.
 • Stiskněte tlačítko „Další“.
 • Počkejte na konec přeinstalace ovladačů.
nainstalovat, google, play, nokia

Pokud se smartphone nezobrazí v Správci zařízení, má smysl zapnout Android gadget režimu vývojáře vývojáře:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Jděte do sekce „pro vývojáře“.
 • Aktivovat funkci.
 • Klikněte na „Usb výchozí konfigurace“.
 • Vyberte hodnotu „Přenos souborů“.

Když žádná z navrhovaných tipů nepomůže, jedinou cestou je resetování nastavení smartphonu. Tato operace se provádí, pokud vlastník zařízení má podezření, že párování chybí v důsledku přítomnosti virů.

Po provedení operace z mobilního zařízení budou všechny soubory vymazány. Aby nedošlo ke ztrátě důležitých informací, doporučuje se předběžné vytvořit záložní kopii.

Jak můžeme eradikovat a instalovat Android Play Market na Nokia X

Nokia X, publikovaný Minulý měsíc v MWC (Mobile World Congress) je první Nokia Smartphone Spuštění Android, ale verze Android, ale Android verze Toto zařízení je poněkud odlišné od standardních verzí je používáno miliony uživatelů tohoto systému, a to je proto, že Nokia X Works Asop (Android otevřený zdroj projektu), eliminující aplikace SI APIO, které zahrnují API Microsoft Nokia API API (to znamená, že uživatelé nemohou nainstalovat přehrávání aplikací pouze na webových stránkách Nokia Store, i když obsahuje rozumný počet Android ve srovnání s tématy z Google).

Pokud již držíte telefon Nokia X Smartphone nebo chcete koupit jeden, a chcete, abyste měli přístup k Google Play a dalších aplikací Google na něm, můžete tyto aplikace nastavit, pokud je to první kořenové zařízení jako downloader pro Nokia X je částečně zablokován, a zařízení ještě není veřejně dostupné (než ti, kteří zakoupili MWC), stále existuje verze vlastního obnovení, takže metoda Rooteare se liší od obvyklého používaného pro jiné účely zařízení pro Android, Takže Nokia X Root, potřebujete aplikaci FRAMAROOT, napsal jsem o tom, jak zde používat.

 • Chcete-li FRAMAROOT nainstalovat Nokia X, přenese aplikaci pro kartu SD nebo paměťový telefon pro nastavení bezpečnosti a označování neznámých zdrojů pod podáváním tohoto zařízení, aby poskytlo aplikaci Crane APK souboru pro instalaci (pomocí Správce souborů, kde je uložen na místo ).
 • Po instalaci FRAMAROOT, Provoz Gandalf v tomto kořenovém zařízení
 • Poté nainstalujte aplikaci Explorer Level Level (E.G. ES File Explorer nebo Explorerch Kořenové soubory Ke stažení Google Game APK pomocí pokynů zde nebo zde) a stáhněte si dva používání balíčků Google, jejichž odkazy ke stažení je k dispozici na konci článku (Nokiax_Gapps mail Si Nokiax_Someomagleapps)
 • Vyjměte obsah z nokiax_gapps a pomocí kořene ExplorerAcquis kopírovat obnovený adresářové aplikace / systém / aplikace
 • Poté nastavte oprávnění pro každou z přidaných jako v níže uvedeném snímku (přečteno pro majitele podnikání, SI Ostatní Si Skupiny SI pro zaznamenání pouze majitele podnikání) a restartováním zařízení
 • Po restartu, aplikační extrakt z druhého balíčku (Nokiax_SomeGoogleapps) a nastavit je jako obvykle (stejně jako jste nainstalovali FRAMAROOT a kořen Exploreran každý z nich (pokud chcete používat spouštěč společnosti Google je nyní zahrnuty mezi archivem aplikace, otevřete jej ihned po instalaci )
 • Poté spusťte herní trh a zadejte vstupní data pro váš účet Google, abyste mohli používat obchod

A připraven. Po výše uvedeném výuku bude kořenový smartphone Nokia X a můžete je nainstalovat a používat k přehrávání obchodu Google, hodně štěstí!

Zápočet: @ XDA vývojáři Kashamalaga

Stealth Settings. Jak posouvat a nainstalovat úložiště Play na zařízení Nokia X Android

| Denial of responsibility | Contacts |RSS