Jak nainstalovat heslo pro aplikace v iPhone. Jak zakázat heslo

Jak nainstalovat heslo na iPhone

Apple Smartphone heslo zajišťuje zabezpečení uživatelských dat i s volbou „Najít iPhone“. Tato funkce musí být aktivována nutně, a to i na iPadu bez modulu LTE. Samozřejmě, že majitelé gadgetů s možností dotykové id budou výrazně jednodušší. Nezapomeňte, že digitální kombinace je zavedena pokaždé, když odemknutí někdy uloží data účastníka od očí ostatních lidí.

Ochranné heslo iPhone majitelé jsou zavedeni každý den na mnohokrát z tohoto důvodu, kdy je tento kód zapomenut. jediné výjimky. Jakákoli numerická kombinace 4 nebo 6 číslic může fungovat jako bezpečnostní heslo. Příliš primitivní kódy, například 1111, je lepší neinstalovat, protože jsou snadno zabalené. Uživatelé si také musí pamatovat, že ochranná hesla jsou několik typů a ne jen digitální.

Password Code

IOS tvůrci se obávali možnosti tvořit paletu hesel k ochraně vlastních gadgetů. Tyto kódy jsou instalovány doslova ve dvou kliknutí.

Od tohoto okamžiku, kdykoli se uživatel pokusí odemknout svůj smartphone, bude nutné zadat zadanou číselnou kombinaci.

Zároveň práce s obranným kódem není dokončena. Karta „Ochrana heslem“ obsahuje spoustu nastavení, s nimiž je nutné.

„Žádost o heslo“

První pododstavec povinné úpravy. „Požadavek na heslo“. Jedná se do aktivního režimu pouze po zadání bezpečnostního kódu a nastaví frekvenční charakteristiky jeho požadavku. Chcete-li udělat po každém zámku, uživatelé utrpěli zavedením hesla, mohou specifikovat delší interval dotazu. Ale nezapomeňte, že krátké intervaly jsou nejbezpečnější.

„Jednoduché heslo“

Posuvník „Simple Heslo“ je určen pro majitele iPhone, kteří chtějí plně účinně chránit jejich gadget a chránit před neoprávněným přístupem k němu. Deaktivace tohoto spínače můžete nainstalovat absolutně jakékoli bezpečnostní kódy, skládající se nejen z čísel, ale také z písmen.

„Vymazat data“

Funkce „Vymazat data“. Tento parametr musí být aktivován pouze tím, že se heslo zaznamenává někde v poznámkovém bloku nebo jednoduše zrušeno. Podstatou této funkce je dokončit uživatelská data z přístroje Gadget, pokud byl bezpečnostní kód zadán nesprávně více než desetkrát. V případě krádeže nebo ztráty je smartphone bezpečný, ale například, pokud se právě dostal do rukou přítele nebo dítěte. zkažené.

Otisk prstu

V přítomnosti daktyloskopického senzoru na iPhone se vše stane mnohem zajímavějším. Informace jsou uloženy s uzavřeným místem a nejsou synchronizovány s jiným softwarem mimo gadget s jiným softwarem. Právě z tohoto důvodu při navrácení informací z zálohy musí ickloud vybrat nové výtisky.

Celkem můžete uložit 5 tisků na smartphonu. Někteří uživatelé věří, že to nestačí, ale ve skutečnosti více než dost. Můžete se zaregistrovat prsty pravé ruky a doleva, a použít otisky, které jsou v tuto chvíli zdarma. Velmi pohodlně.

V tomto případě může být každý uložený tisk dostat jméno, které chcete pochopit, ve které slot, jehož je. Koneckonců, můžete zadat nejen své tisky, ale také, například moje žena.

Před instalací snímače Touch ID musíte nainstalovat digitální ochranné heslo a po provedení kroků:

 • Otřete klíč „Domů“ před vlhkostí a prachem.
 • Přejděte na hlavní „Nastavení“, otevřete kartu „Hlavní“, poté „Ochrana heslem“ a po pododstavci „Touch ID“.
 • Systém vás požádá, abyste zadali digitální heslo. Po úvodu musíte kliknout na ikonu „Přidat tisku“, po kterém je požadovaný prst několikrát aplikován na tlačítko „Domů“. Samotné tlačítko není nutné stisknout, stačí se ho dotknout. Prst se musí být uchováván na klíči, dokud se neobjeví lehké vibrace.
 • V dalším okně bude systém požádat uživatele, aby změnil polohu prstu. Je nutné aplikovat okraje polštáře prstem, a ne jeho centrální část.

ID tváře

Než nakonfigurujete ID tváře, musíte se ujistit, že fotoaparát a obličej uživatele nemají zavřít cokoliv, jinak bude zámek „křivka“. Technologie rozpoznávání obličeje je zachována, i když uživatel nosí brýle nebo kontaktní čočky. Odemknutí nejlepší práce, když je gadget z obličeje ve vzdálenosti 40-50 cm (délka prodloužené ruky).

Konfigurace ID obličeje, musíte provést takové akce:

 • Přejděte na kartu „Nastavení“ a přejděte do sekce „Základní“.
 • Otevřete „Ochrana heslem“ a pak pododstavec „ID čelního ID a hesla“. Po zobrazení výzvy k zadání digitálního hesla.
 • Klikněte na ikonu „Nastavení tváře ID“.
 • Umístěte smartphone před obličej a klikněte na ikonu „Start“.
 • Podívejte se na gadget tak, aby tvář byla neustále v rámečku. Pak musíte hladce pohybovat hlavou do kruhu.
 • Po skončení startovacího skenování musíte kliknout na ikonu „Další“.
 • Pak znovu potřebujete hladce pohybovat hlavou tak, aby byl kruh na displeji znovu doplněn.
 • Na konci procedury musíte kliknout na ikonu „Dokončit“.
nainstalovat, heslo, aplikace, iphone, zakázat

Heslo na aplikaci

Mnoho uživatelů je nespokojen s mechanismem omezení. A ve skutečnosti, pokud zvažujete funkci rodičovské kontroly, zmizely ikony. politika je účinná, ale v jiných případech je pohodlí pochybný, jednoduše „bolest hlavy“. Pokud si někdo přeje číst, například účastnické zprávy, pak to bude využít posledně uvedené a čte je. Samotný účastník neví nic, pokud samozřejmě neuváděl heslo pro tuto aplikaci. Jednoduché skrýt ikony buď žádnou cestu ven, zejména pro často používané nástroje.

A co lze v tomto případě provést? Pokud se metody omezení nelíbí, a nechci nainstalovat kód na displeji, pak je třeba nainstalovat heslo pro aplikaci, kde je únik údajů extrémně nežádoucí. Mělo by však být okamžitě poznamenáno, že v takové situaci budete muset stáhnout další programy, jako je Applock nebo Master Applock.

Samozřejmě, že ve většině případů uživatelé chtějí dát heslo tyto nástroje, kde se korespondence děje, například slavný whatsapp.

Jak chránit heslo aplikace

Přejít na nastavení. Čas obrazovky. Pokud ještě ještě neučiníte čas obrazovky, udělejte to. Zobrazí se položka kódu hesla. Nainstalujte heslo, pokud to ještě nemáte. Použijte heslo, které se liší od hlavního.

Při instalaci hesla vyberte všechna zařízení nahoře. Uvidíte své nejpoužívanější aplikace.

Pokud chcete chránit stejné aplikace na všech vašich zařízeních vázaných na jeden účet, přejděte na další krok. Pokud musíte toto zařízení chránit, stiskněte tlačítko Zařízení v pravém horním rohu a vyberte ji.

Ze seznamu vyberte aplikaci, na kterou chcete heslo nastavit. Nyní klepněte na tlačítko Přidat limit. Zadejte dříve nainstalované heslo. Nastavte časovač za 1 minutu. Můžete také stisknout tlačítko Vybrat následující, chcete-li okamžitě přidat další aplikace.

Nyní klepněte na tlačítko Přidat v pravém horním rohu obrazovky. Teď při pokusu o otevření jedné z vybraných aplikací se zobrazí zpráva, že jste dosáhli limitu. Pro odemknutí a používání aplikace musíte zadat heslo.

Problém je, že po odemknutí aplikace nebude chráněna po dobu 15 minut, i když blokujete zařízení.

Tato metoda je jen trik, ne formální rozhodnutí, ale to je vše, co máme. Možná v iOS 13 Apple přidat možnost zadat heslo pro aplikace.

Jak zakázat požadavek na heslo pro bezplatné aplikace iOS

Nová verze mobilního operačního systému IOS na číslo 8.3 přinesl s sebou několik nových funkcí a spolu s dlouho očekávanou ruský Siri Apple Corporation přidal funkci stahování volných programů z obchodu Apple bez zadání hesla z Apple ID. Nicméně, tam je jeden nuance na gadgets vybavené dactylconic touch id, který někdy zasahuje s majiteli miniaplikací, aby využili pohodlné inovace. V tomto krátkém materiálu považujeme nejjednodušší způsob, jak vyřešit problém.

Otázka, která čelí uživatelům moderních generací IOS zařízení, je poněkud nezřetelný postup pro zrušení požadavku hesla. Chcete-li ukládat, nevrátit vás s trvalým požadavkem na vstup do ceněné kombinace, musíte provést několik elementárních kroků. Sekvence akcí:

 • Otevřete menu „Nastavení“ z vašeho přístroje;
 • Vyberte sekci „Touch ID a heslo“;
 • Přesuňte úložiště iTunes, spínač App Store přepněte do polohy „Enabled“ (pokud je možnost již vybrána, udělejte to znovu);
 • Zadejte požadované heslo z Apple ID a potvrďte vstup pomocí tlačítka „OK“.

Dále otevřete program App Store a pokuste se stáhnout libovolnou bezplatnou aplikaci, associativně odpověděl na nabídku hesla Save Save. Stalo? Nyní je vše připraveno k použití!

Příloha: Samozřejmě, že toto řešení je meziprodukt, ale může být užitečné, pokud „Nastavení hesla“ z nějakého důvodu není k dispozici nebo neaktivní v menu zařízení.

Pro užitečné poradenství a podrobné pokyny díky našemu čtenářovi pod přezdívkou Dmitri_SkyCode.

Jak skrýt fotografie na iPhone nebo v poznámkách k událostem

Jedním ze způsobů, jak skrýt jeden nebo více vybraných fotografií, a ne celé Galarega, je vytvoření důvěrné poznámky. Chcete-li takovou funkci aktivovat, přejděte na nastavení, přejděte na standardní blok aplikace a vyberte poznámky. Na stránce, která se otevře, přejděte na bod hesla.

Po instalaci hesla zakažte funkci „Ukládání v fotografii“, jinak bude závazek z důvodu synchronizace obsahu poznámek s galerií. Pokud není potřeba poznámky v synchronizaci mezi zařízeními, je také v hodnotě vypracovat funkci „iPhone Accord“.

Všechna nastavení jsou provedena a nyní musíte otevřít poznámky aplikace a vytvořit nový záznam kliknutím na příslušné tlačítko v pravém dolním rohu. V okně, které se otevře, klikněte na ikonu „Plus“ nebo na ikonu fotoaparátu na stejném místě a vyberte zdroj knihovny.

Po výběru fotografie stiskněte tlačítko „Sdílet“ v pravém horním rohu a v seznamu navrhovaných akcí (v seznamu programů) vyberte „Block“. Program vás požádá o zadání kódu hesla nainstalovaného dříve v jeho nastavení. Nyní se otevřený zámek zobrazí v blízkosti tlačítka „Sdílení“, když kliknete na kliknutí, na které poznámka bude před zadáním kódu hesla nepřístupné.

Jak dát heslo pro aplikaci pro iPhone. Existují dva způsoby. jak svobodní

Je to zvláštní, ale v takovém bezpečném ekosystému, jako je IOS, není možné zadat heslo pro aplikaci. Snad Apple se domnívá, že ID obličeje nebo touch id se s touto funkcí dokonale vyrovnává.

Říkáme, jak tuto opomenutí opravit.

Metoda je první metodou. s pomocí vnějších berlí. Nainstalujte aplikaci zdarma Applock, spusťte program a přijít se čtyřmístným heslem. Poté vytvořte zástupce z aplikace pro konkrétní aplikaci a hodte jej na ploše. Uveďte libovolné jméno pro vybranou aplikaci.

Další Skrýt ikonu aplikace z pracovní plochy. zůstane pouze naše štítek. Na klepnutí na ikonu budeme požádáni o zadání hesla. Pokud jej nezadáte, systém nebude dávat v aplikaci.

Druhá metoda. pomocí funkce „Screen Time“. Zaznamenává čas strávený v konkrétní aplikaci a připomíná, že limit je vyčerpán.

Přejděte do sekce „Screen Time“ a najděte tlačítko „Použít kódové heslo“ v dolní části obrazovky. Zadejte heslo, vyberte požadovaný program ze seznamu, klikněte na něj, vyberte tlačítko „Přidat limit“. Poté jsme nastavili čas za 1 minutu a aktivujete volbu „blok na konci limitu“.

Bohužel, minuta je minimální hodnota, což znamená, že uživatel může použít aplikaci 60 sekund a pak bude muset zadat heslo. Doufáme, že neznámá osoba, v jehož ruce byl váš smartphone, by neměl čas vědět něco soukromého.

Proč potřebujete tuto funkci? Například jste svým přátelům dali svému smartphonu a nechtějí, aby otevřeli určité programy. Také se svou nápovědou můžete navíc chránit aplikaci bankovní služby. je užitečné, pokud bude telefon v rukou zlodějů.

Jak dát heslo pro aplikaci v IOS 12

V iOS 12 se tato funkce objevila jako „čas obrazovky“. Díky této možnosti mají uživatelé přístup ke statistikám používání svého iPhone. kolik času strávil v určitých aplikacích, kolik času je smartphone v klidu, počet odemknutí a tak dále. Současně mají uživatelé možnost nastavit heslo k aplikacím, pokud je překročen limit doby použití.

Tak, jak dát heslo do určité aplikace?

 • Nejprve je třeba se ujistit, že aktivujete možnost „Čas obrazovky“;
 • Spusťte „Nastavení“ a přejděte do sekce „Obrazovka“;
 • Zvolte „Použít kódové heslo“ a nastavte přístupový kód;
 • Přejděte do sekce Statistiky a vyberte požadovanou aplikaci mezi často používaným;
 • Vytváříme limit výběrem volby „Add Limit“;
 • Uveďte čas, který chcete použít 1 minutu. Potvrďte tlačítko naší volby „Přidat“.

Vše je připraveno! Nyní naši aplikaci požádá o heslo, pokud byl překročen nastavený časový limit.

Jak dát heslo pro skupinu aplikací?

Pro aplikace aplikací můžete okamžitě nainstalovat přístup kódu.

 • Spusťte „Nastavení“ a přejděte do sekce „Obrazovka“;
 • Zvolte „Použít kódové heslo“ a nastavte přístupový kód;
 • Přejděte do sekce „Nastavení“. „Screen Time“. „Limity programů“;
 • Vyberte „Přidat limit“ a zadejte potřebné skupiny aplikací (takové kategorie, jako jsou sociální sítě, hry, zábava a t.E);
 • Zvedáme omezení požadovaných programů výběrem volby „Add Limit“;
 • Uveďte čas, který chcete použít 1 minutu. Potvrďte tlačítko naší volby „Přidat“.

Vše je připraveno! Programy, které byly omezeny, budou ztmavny a zvýrazněny speciální ikonou ve formě přesýpacích hodin. To znamená, že aplikace bude vyžadovat přístup k přístupu.

Nabízíme k přihlášení na náš kanál v Yandexu.Zen „. Tam najdete exkluzivní materiály, které nejsou na webu.

Jak nainstalovat heslo pro aplikaci v iPhone

Nejprve musí uživatel rozhodnout, která verzi IOS, protože funkce a akce se liší. Existují pouze dvě možnosti instalace:

Důvodem je skutečnost, že po aktualizaci systému se společnost rozhodla tuto politiku revidovat a učinit algoritmus mírně odlišný. Také mnoho uživatelů si stěžoval na tuto funkci a jeho nesprávnou práci, takže společnost se okamžitě rozhodla v novém, aby upřesnila instalaci hesel.

Více podrobně o tom, jakým způsobem můžete identifikovat operační systém iPhone, můžete vidět v tomto videu

Alternativní blokovací metoda

Pokud chcete blokovat většinu nebo všechny vaše aplikace, můžete provést následující kroky:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“. Vyberte možnost „Čas obrazovky“.
 • Ujistěte se, že je zapnut čas obrazovky a heslo je nastaveno.
 • Vyberte „Aplikační omezení“.
 • Klikněte na „Přidat limit“.
 • Vyberte „Všechny aplikace a kategorie“. Aplikace

Výběr „Všechny aplikace a kategorie“ blokuje všechny aplikace na vašem iPhone, s výjimkou několika. Můžete jej trochu zúžit výběrem pouze kategorií aplikací aplikací, například „Sociální sítě“, a můžete odemknout jednotlivé aplikace výběrem „Vždy povoleno“ v hlavních údů o čase obrazovky a výběrem „Všechny aplikace a kategorie“. „A odstranění značky, aplikace, které chcete zpřístupnit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS