Jak nainstalovat hudbu na iPhone přes počítač.

Popularita chytrých telefonů Apple i nadále roste a takové situace jsou stále více a více. Je čas personalizovat! V tomto materiálu budeme říkat o vytváření a instalaci vlastních melodií na příchozí volání iPhone pomocí počítače.

Vzhledem k tomu, Apple se rozhodl opustit aplikaci iTunes v roce 2019 s vydáním MacOS Catalina, přesunu jeho funkčnosti pro standardní vyhledávače a hudbu, popisujeme všechny stávající možnosti starého a nového MAC v detailu, stejně jako pro počítače Windows.

Nést hudbu přes iTunes

Prezentovaná verze je považována za nejrychlejší způsob přenosu hudby na iPhone z osobního počítače. V případě, že jste dosud nainstalovali aplikaci Itunes Utility v počítači, budete muset nainstalovat z oficiálních webových stránek společnosti Apple

Po instalaci prešemu nástroje musíte provést následující kroky:

 • Připojte mobilní zařízení k počítači, po kterém se nápis objeví na obrazovce: „Důvěra tohoto počítače“, odpovězte kladně;
 • Poté otevřete nástroj. V případě, že systém vyžaduje svou aktualizaci, klikněte na odpovídající tlačítko a po restartování osobního počítače;
 • Nyní musíte kliknout na ikonu svého iPhone a vybrat si svůj model. Systém pak automaticky překládá na stránku iPhone;

Jak stáhnout hudbu z počítače na iPhone

 • Klikněte na tlačítko Soubor, který je v levém horním rohu stránky. Nová menu by mělo být otevřeno, ve kterém je třeba kliknout na tlačítko „Přidat do knihovny“;
 • Vyberte složku s přidanou hudbou a klikněte na tlačítko „Vybrat složku“. Poté začne proces importu nové knihovny nových hudebních souborů mobilního zařízení;
 • Na konci musíte otevřít sekci „Hudba“ a vložit zaškrtnutí vedle položky „Synchroniza Music“, stejně jako vedle položky „Všechny hudební knihovny“. Poté klikněte na tlačítko „Použít“.

Stojí za zmínku, že prezentovaná metoda má jak nedostatky a přínosy.

Krok 5.

Přetáhněte skladbu doleva nebo doprava, abyste ji přidali do garážového pásma.

Délka výchozí písně je velmi krátká a musíte upravit délku skladby, abyste zvýšili délku písně. Klikněte na malou ikonu. zvýšit délku trati; Čím více proužků, které přidáte, tím déle se stává stopu.

V části Úpravy můžete snížit skladbu na požadovanou délku. Můžete také uvolnit segment, rozbitím a stisknout se dvakrát.

Po dokončení vytváření vyzvánění klepněte na šipku dolů a dotkněte se mých písní. Vyzvánění, které jste vytvořili automaticky jako „moje píseň“. Můžete jej přejmenovat kliknutím na jméno.

Jak přidat vyzvánění na iPhone přes iTunes 12.7

Pokud jste aktualizovali na iTunes 12.7, zřejmě jsem si všiml změny, které Apple zavedlo do nové verze programu. Sekce App Store byl odstraněn, stejně jako schopnost synchronizovat vyzvánění s iPhone.

Naštěstí vyzváněcí tóny mohou být stále přidány přes iTunes 12.7, ale teď se to dělá trochu jinak. Nejprve mohou uživatelé zmatit, ale ve skutečnosti tento proces není tak komplikovaný a časem můžete snadno dát vyzvánění na telefonu.

Dále ukážeme, jak přidat vyzvánění z počítače do iPhone pomocí iTunes 12.7. Zkontrolujte, zda je vyzvánění ve formátu.M4R, jinak nebudete úspěšní.

Připojte svůj iPhone nebo iPad do počítače a otevřete iTunes.

Klikněte na ikonu zařízení v levém horním rohu iTunes. Pokud nejsou žádné ikony, iTunes nemohla detekovat vaše zařízení. Zkontrolujte, zda je kabel USB dobře připojen.

Pokud nezobrazujete postranní panel, musíte jej povolit kliknutím na zobrazení nabídky shora, a poté vyberte nabídku Zobrazit boční. Pokud je zobrazen panel, prostě přeskočte tento krok.

V bočním menu iTunes klikněte na zvuky. Nyní jen vypusťte soubor.M4R ve slyšitelné sekci, která se otevírá.

 • Pokud nemáte sekci zvuků, vytáhněte vyzvánění do ucpávání sekce. Zobrazí se zvuková sekce a všechny vyzvánění se zobrazí v něm.

Když se zobrazí vyzvánění v iTunes, bude také přidána do iPhone.

To je tak snadné přidat vyzvánění na iPhone nebo iPad pomocí iTunes 12.7.

Jak vidíte, spravujte vyzvánění přes iTunes 12.7 docela snadné. Naštěstí toto funkce Apple ještě nečistil, a doufáme, že se to nestane v budoucnu.

Pokud ještě dáváte přednost předchozí verzi iTunes, přečtěte si článek o tom, jak se vrátit zpět iTunes 12.7 až iTunes 12.6.

Metoda vytváření a instalace vyzvánění na iPhone popsaném v tomto materiálu však umožňuje používat libovolný soubor ve formátu MP3. To výrazně usnadňuje proces vytváření vyzváněcích tónů nebo zvukových výstrah souborů pro smartphony Apple.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzvánění přímo na iPhone bez použití iTunes

Stáhnout a nainstalovat program pro vytváření hudby garáže z Apple.

Otevřete aplikaci garáže.

Vyberte jeden z nástrojů, jako jsou bubny.

V levém horním rohu klepněte na tlačítko, které otevře sekci Zobrazit.

V pravém horním rohu klepněte na tlačítko ze smyčky, která otevírá prohlížeč, který chcete vyhledat hudbu na zařízení nebo v jablečných smyčkách.

Přejděte na kartu „Music“.

A importujte trik, který chcete slyšet jako vyzvánění. Chcete-li to provést, udělejte dlouhý kohoutek na vybrané skladbě a podržte prst, dokud se neobjeví ikona hudebního souboru, která může být umístěna v sekci Zobrazit. Song musí být uložena na iPhone pro poslech offline.

Vytáhnu vlevo nebo pravý okraj písně (stanou se žlutou), můžete si vybrat potřebný fragment trasy pro vyzvánění a vytvořit kompozici kratší (nedává smysl delší než 30 sekund, aby se vyzvánění, ale Nemůžete se obtěžovat, protože garážový páska automaticky sníží délku vyzvánění).

V levém horním rohu klikněte na tlačítko s zaškrtnutím a vyberte „Moje písně“. Vyzvánění automaticky uloží knihovnu zařízení.

Klikněte na název vyzvánění pod krytem a přejmenujte jej. Poté klikněte na „Hotovo“.

Držte prst na vytvořené kompozici, dokud nezadáme režim změny (vše se třáslo). Klepněte na tlačítko Sdílení.

V zobrazené nabídce vyberte možnost Vyzvánění „.

Klikněte na „Export“.

V okně, které se objeví, klepněte na tlačítko „Použít zvuk jako“

Nebo přejděte na Nastavení → Zvuky → Vyzvánění (Vlastní vyzvánění se zobrazí v horní části seznamu).

Jak nainstalovat vyzvánění na iPhone přes iTunes Store

Použijte svou mobilní verzi iTunes pro instalaci vyzvánění na iPhone. To je jedna z nejjednodušších řešení, která Apple nabízí.

Každý uživatel je k dispozici bohatému katalogu zvuků a melodií, které lze poslouchat kdykoliv z smartphonu. Existují však některé nuance navrhovaného způsobu:

 • Vylažené melodie;
 • Neexistuje žádná možnost editace vyzvánění;
 • Nelze nainstalovat vlastní mediální soubory z jiných aplikací.

Pokud uvedené vady nejsou vyděšeny, postupujte podle těchto akcí:

 • Spusťte iTunes Store.
 • Přejít na nastavení aplikace.
 • Otevřete kategorii „Zvuky“.
 • Zadejte nabídku vyzvánění a otevřete úložiště se všemi zvuky.
 • Poslouchejte a vyberte melodii, kterou chcete.
 • Nákup.
 • Jakmile zaplatíte vyzvánění, systém navrhne, aby byl výchozí hodnotu. Potvrdit akci.

Zvuková podpora volání je uložena ve speciálním seznamu, který najde v sekci odpovědné za zvuky telefonu. V tomto bodě je užitečné tlačítko, se kterým stahujete všechny zakoupené vyzvánění po přeinstalaci OS nebo vyměňte zařízení.

Rington Instalace přes iTunes Store

Pokud má uživatel možnost zakoupit následující skladbu, můžete to udělat prostřednictvím úložiště iTunes. Funkčnost aplikace umožňuje vlastníkům iPhone poslouchat a koupit krátkou pasáž písně nebo celé album umělce.

Právo naslouchat a stahovat zakoupené skladby jsou určeny pro uživatele navždy pomocí Apple ID. Takže, stažený melodií, kterou chcete nainstalovat na vyzvánění. Pro tohle:

 • Nákup požadované skladby v některém z částí aplikace. zahraniční nebo ruštiny.
 • Klikněte na stopu a vyberte část „Sound“ v dolní části obrazovky a nastavte skladbu jako vyzvánění klepnutím na tlačítko OK.

To je nejrychlejší způsob, jak změnit a stáhnout potřebnou melodii do telefonu, ale bude vhodné pro ty, kteří jsou ochotni zaplatit za hudbu.

Rusky mluvící písně jsou mnohem levnější než v zámoří. V průměru může trasa stát 19 nebo 12, pokud je sleva.

Chcete-li dát nebo swap vyzvánění na iPhone, můžete použít jak „nativní“ aplikace a třetí strany. Ale protože telefony značky Apple vyžadují zvukové nahrávky s definovaným formátem. M4R, je nutné nejen převést soubor, ale také oříznout jej v časoměžování až 30 sekund. V opačném případě smartphone nerozpoznává skladbu a vložte jej na volání Melody nebude fungovat. Zbytek procesu je dost snadný. Uživatel může jít nejjednodušší cestou a zakoupit stopu prostřednictvím úložiště iTunes, aby ho vložil na vyzvánění přímo na telefonu. Ale protože ne všichni vlastníci iPhone jsou připraveni zaplatit za hudbu, tato volba bude ponechána na financování, pokud z nějakého důvodu, nebo „nativní“ nebo aplikace třetích stran, pomohlo převést hudbu do telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS