Jak nainstalovat iPad hry bez vězení. Přineste vývojový účet v XCode

Jak nainstalovat aplikace iOS bez vězení

Budete potřebovat: Počítač se systémem Windows nebo Mac, kabel pro připojení iPhone nebo iPadu do počítače, a měli byste také zapamatovat při přihlášení a heslo z iTunes.

 • Připojte iPhone k počítači. V případě potřeby potvrďte plnou moc do tohoto počítače.
 • Stáhněte instalační soubor IPA požadované hry / aplikace v sekci Aplikace pro IOS
 • Stáhněte a otevřete aplikaci pro PC Cydia impactor z Saurik. tato aplikace nainstaluje aplikaci do svého ideeve.
 • Jít do aplikace. Uvidíte takové okno:
 • Přetáhněte požadovaný soubor IPA do tohoto okna. Aplikace vás požádá, abyste zadali své přihlášení společnosti AppleID (to je poštu, ke kterému je váš App Store, iTunes a Icloud připojen, obvykle iCloud mail). Zadejte It.
 • Dále vás žádost požádá, abyste zadali heslo pro aplikace vytvořené na účtu (viz následující položka). Nenechte se vyděsit, je to naprosto bezpečné. Vaše data nejsou uložena kdekoli a slouží pouze k podepisování instalačního souboru přímo do počítače a bude také odesláno do Apple, aby potvrdil certifikát. Zadáme heslo:
 • Přihlašujeme se k aplikaci AppleID a vytvoříme heslo pro aplikace, jak je uvedeno na obrazovkách (pokud nejsou žádná žádaná hesla, musíte povolit dvě faktorové množství):
 • Po vložení přijatého hesla v okně od odstavce 6 Izhmem OK.
 • Poté proces instalace půjde, pokud používáte Mac, může se zobrazit zpráva o žádosti o uložení klíče ve vašem balíčku. Povolit tuto akci kliknutím na „Povolit“
 • Po dokončení instalace v aplikaci Idevice se zobrazí aplikace. Ale když začal, bude napsat, že tato aplikace je vytvořena nesporným vývojářem, tj. Aby bylo možné opravit, postupujte podle kroků 9.
 • Přejděte na nastavení, vyberte možnost „Basic“, přejděte na spodní a počkejte 5 sekund. Zobrazí se „Profily a správa zařízení“. V pododstavci „od Developera“ najděte přihlašovací jméno Apple ID a klikněte na něj. Klikněte na modrý nápis „Trust“. V okně, které se otevře, klikněte na červené tlačítko „TRUST“. Počkejte na stažení a vzhled nápisu „Testováno“ v blízkosti instalované aplikace. Nyní můžete otevřít nainstalovanou aplikaci.
 • Nezapomeňte, že tento certifikát je platný po dobu 7 dnů a po uplynutí této doby budete muset znovu udělat stejný postup.
nainstalovat, ipad, vězení, účet

Pro ty, kteří nic nechápali, nebo se něco pokazilo, sledujte instrukce videa:

Vytvořit účet pro vývojáře

Nespokojujte, je to zdarma. Developerský účet může být navíc zapnutý obvyklé Apple ID, které již máte. Přijďte na odkaz, přihlaste se nebo vytvořte nový, souhlasíte s podmínkami.

Vývojové prostředí XCODE, které bude potřeba ke kompilaci a instalaci aplikace do zařízení, je také zdarma. Najdeme to v Mac App Store a Load.

Jak nainstalovat všechny hry a aplikace pro iPhone a iPad bez vězení

Jailbreak Konec pro iOS 9.2 nedaleko od rohu, avšak po přečtení tohoto článku nemusí být nutné pro instalaci. Není to tajemství nikomu, že většina uživatelů iPhone a iPad dělá útěk svých zařízení pouze pro funkce zdarma pro instalaci aplikací z App Store.

Pokud existuje žaludek na nějakém firmwaru iOS, pak se celý postup instalace pirátských aplikací sníží na instalaci několika vylepšení. Jeden z nich umožňuje spustit na zařízení „Apple“.IPA soubory a druhá umožňuje tyto soubory instalovat. Nainstalujte program nebo hru na iPhone nebo iPad spuštěn libovolnou verzi IOS, aniž byste museli instalovat čínské obchody nebo hackování zařízení.

Faktem je, že nedávno Apple změnil svou politiku na testování softwaru pro iPhone, iPad a iPod Touch. V tomto ohledu má veškerý majitel mobilního zařízení od společnosti z CUPERTINO možnost navázat absolutně jakoukoli aplikaci na jeho zařízení zcela zdarma. To vyžaduje pouze vaše osobní ID Apple, počítač Mac s operačním systémem OS X a nainstalovaným vývojářem XCode Developer Kit, ke stažení, které si můžete stáhnout aplikaci Mac App Store.

nainstalovat, ipad, vězení, účet

Udržení většiny následujících pokynů bude mít pouze jednou. Instalace všech následujících aplikací bude trvat déle než 1 minutu, takže tento způsob instalace všech placených aplikací na produkty „Apple“ lze nazvat velmi jednoduché i pro začínající uživatele.

Chcete-li začít, musíte někde získat soubor aplikací, které chceme instalovat do přístroje. V našem případě to provede populární mediální přehrávač GoodPlayer. Soubory aplikací lze stáhnout na speciální stránky nebo fóra. Jeden z největších je považován za 4PDA. Jakmile byl soubor aplikace úspěšně stažen, můžete spustit aplikaci XCODE.

Ihned po spuštění XCODE přejděte na sekci Předvolby, čímž zasáhne sekci Nastavení. Přejděte na účty záložek a v levém dolním rohu klikněte na plus. Zadejte data z Apple ID.

Po zadání dat by se v seznamu účtů zobrazen zadaný ID Apple ID. Klikněte na něj a klikněte na tlačítko Zobrazit podrobnosti v pravém dolním rohu. V okně, které se zobrazí, klepněte na tlačítko Vytvořit v sloupci Vývoj IOS. Jakmile je toto tlačítko prodáno, a pak zmizí, klikněte na tlačítko Hotovo a potom zavřete nabídku nastavení xcode.

V počátečním okně XCODE klikněte na Vytvořit nový projekt XCODE. V rozbalovací nabídce vyberte možnost Hra a klepněte na tlačítko Další. Vyplňte všechna data podle vlastního uvážení a nezapomeňte odstranit zaškrtávací políčka pomocí testů jednotek a zahrnují testy UI. Vyplňte všechny potřebné informace, klepněte na tlačítko Další a vyberte místo pro uložení projektu. Pro pohodlí je nejlepší ušetřit projekt na ploše, protože v krátké době může být odtud odstraněn navždy.

Ihned po stisknutí tlačítka Vytvořit, když vyberete projekt Uložit do XCode, nastavení projektu se automaticky otevře. Zajímají nás jen jeden parametr s názvem tým. Vyberte si účet ze seznamu v a potom klepněte na tlačítko Oprava Problém. Po několika sekundách, XCode úspěšně provede operaci a v případě úspěchu toto tlačítko zmizí z úderů. Nyní můžete zavřít xcode.

Otevře program terminálového programu Zadáváme příkaz k otevření skrytých složek: výchozí nastavení napsat com.Jablko.Finder Appleshowallfiles 1 Finder Killall

Nyní spusťte Finder a jděte spolu / Uživatelé / Jméno / Knihovna (výchozí složka skrytá) / MobileDedevice / Profily poskytování. V této složce musí být jeden soubor s příponou MobileProvision. Zkopírujte jej na ploše počítače.

Stáhněte si software ImodSign na tomto odkazu a nainstalujte jej na OS X přetažením souboru aplikací do složky / programu.

Spusťte imodsign a klikněte na kartu Nastavení. Otevřete certifikát COOSER a vyberte z seznamu Apple ID. V sekci Upravit profilu profilu vyberte soubor s rozšířením dříve uloženým na ploše.MobileProvision. Odvážně zavřete nastavení programu.

Nyní jednoduše přetáhněte soubor aplikace pro iPhone nebo iPad do okna programu a klepněte na tlačítko Start Úloha a ImodSign bude automaticky podepsat s profilem našeho vývojářského účtu. Ve výchozím nastavení bude podepsaný soubor uložen do složky ImodSigned na ploše.

Podepsanou aplikaci můžete nainstalovat do zařízení „Apple“ pomocí aplikace iTunes, ale pokud znovu nechcete synchronizovat, můžete použít program IFUNBox pro Windows a OS X. (Instalace aplikací na IOS 9.3.1 a iOS 9.3 může pouze pomocí xcode)

Jak nainstalovat placené aplikace na iPhone a iPad bez vězení

Zatímco hackeři vyvíjejí jailbreak pro operační systémy iOS 10 a iOS 9, skupina developer vytvořila svůj vlastní pirovaný aplikační obchod, který instaluje na jakýkoliv iPhone a iPad bez hackování placených aplikací zcela zdarma. Kromě toho, pomocí nového vývoje na smartphonu nebo Apple tabletu, můžete snadno instalovat nějaké vylepšení z Cydia.

Společnost Zestia Store je nainstalován na iPhone a iPad pod typem korporačního certifikátu přímo z webového prohlížeče Safari. V současné době řada služeb obsahuje nejméně 40 aplikací, stejně jako asi 14 hacknutelná herní měna.

Chcete-li nainstalovat placené žádosti zdarma na IOS 9 nebo IOS 10, postupujte podle pokynů:

Prostřednictvím webového prohlížeče Safari musíte otevřít webovou stránku Zestia.Lmdinteractive.com na iOS a klikněte na tlačítko Instalovat zestia.

Chcete-li potvrdit instalaci firemní aplikace na iPhone nebo iPad, musíte kliknout na tlačítko „SET“ a v případě potřeby potvrďte tuto akci pro zadání hesla ze obrazovky zámku.

Aby bylo možné správně pro aplikaci Zestia, musíte zaregistrovat UDID zařízení. Chcete-li to udělat, jděte na stránky getudid.Io a znovu navázat firemní aplikaci na zařízení „Apple“, po kterém se automaticky otevře nový webový prohlížeč webového prohlížeče Safari, ze kterého chcete zkopírovat unikátní UDID.

V příloze Zestia klikněte na tlačítko Správa zařízení a potom vyberte možnost Registrovat UDID. Je snadné odhadnout, do položky UDID, který je třeba vložit kopírované číslo a v e-mailovém sloupci napište aktuální e-mailovou adresu připojenou k aktuálnímu účtu Apple ID.

Po provedení tohoto kroku můžete bezpečně navštívit některou z částí aplikace Zestia a nainstalovat jakýkoliv software, který se vám líbí, emulátory, kancelářské aplikace a jakýkoli jiný software. Podle informačních developerů bude sortiment obchodu aktualizován denně.

Registrace v iTunes a přijímání Apple ID

Stručně a jasné: Po registraci v obchodě jste přiřazeni identifikátor (Přihlášení) App Store. Registrace může být provedena na této stránce. Po registraci lze tento identifikátor použít na všech osobních zařízeních Apple a nainstalovat aplikace na iPad nebo jiném zařízení.

Zvažte tuto situaci: Pracujete v počítači (bez ohledu na to, jaká platforma), jděte do obchodu iTunes, vyberte si a stáhněte si hru, kterou chcete nebo aplikaci. Co dělat dál? Jak nainstalovat hry z počítače na iPad? Dále musíte synchronizovat zařízení iPad s počítačem prostřednictvím připojení kabelu USB nebo modulu Wi-Fi.

Instalace aplikací na iPad bez vězení

Existuje několik efektivních metod používat iOS programy a hry zdarma a bez vězení:

Instalace softwaru na tabletu se provádí následujícím způsobem:

 • Stáhnout a nainstalovat programy PP25 a Kuaiyong (platí výhradně v čínštině); Vypnout iTunes;
 • Připojujeme tablet k počítači a spusťte Kuaiyong;
 • V zobrazené nabídce klikněte na nápis, když se stane zeleným, klikněte na něj znovu;
 • Běh pp25;
 • Zavedeme název požadované SOFTA ve vyhledávacím řetězci;
 • Klikněte na nápis na levé straně okna programu Chcete-li stáhnout a nainstalovat software na tabletu (správný nápis stačí stáhnout software, ale neinstaluje jej).

Nyní víte, jak stáhnout hry na IOS bez vězení nebo jakékoli nezbytné aplikace. Zůstane jen vybrat jednu ze způsobů a absolutně legálně používat správný software. Důrazně doporučujeme, aby jakákoli operace s Javierem vytvoří zálohu zařízení.

Jak nainstalovat aplikace Cydia na IOS 10 a IOS 11 bez vězení

S největší pravděpodobností, o jailbreak pro IOS 10 a IOS 11 operační systémy mohou být zapomenuty, ale vývojáři aplikace, který je zakázán publikovat v App Store, nalezli alternativní způsob, jak šířit svůj software. Nový instalační program s názvem Asterix umožňuje instalovat programy, emulátory hry, stejně jako jiný obsah, aniž by na iPhone, iPad a iPod dotykových jailbreak a Cydia Store. Všechno se děje velmi jednoduché, a dokonce i počítač nebude potřebovat.

Chcete-li nainstalovat aplikaci ASterix na IOS 10 nebo iOS 11 dost v webovém prohlížeči Safari na iPhone, iPad a iPod Dotkněte se Přejděte na stránku AsterixInstaller.com. Na stránce, která se otevře, budete muset kliknout na tlačítko „Stáhnout It NOW“, po kterém bude aplikace načtena, která bude nainstalována v zařízení jako certifikát. Jakmile bude hotovo, zobrazí se tabulka iPad a iPod na ploše, ikona Asterix, kterou chcete spustit.

Na pravé straně údů existuje velké tlačítko se šipkou dolů. Je zodpovědná za otevření sekce s aplikacemi a emulátory. Stáhnout a instalovat na iPhone, iPad a iPod Touch, jeden nebo jiný hru. stačí kliknout na tlačítko „Get“, po kterém se stránka pro stahování otevře v prohlížeči Safari. Po 3 sekundách, během které reklamy je prokázáno, bude ponecháno pouze kliknout na tlačítko „Získat odkaz“. Po tomto začne instalace vybrané aplikace.

V Asterix programech, velmi jednoduchý Inteeis, tak pochopit a najít požadované rozšíření od Cydia, nebude velmi obtížné. Tato metoda funguje na všech iPhone, iPad a iPod touch běžících operačních systémů IOS 10 a IOS 11.

Kde získat balíčky aplikací?

Pravděpodobně nejslavnější repozitář balíčků IPA. IOS Ninja. Ze webu si můžete stáhnout oba aplikační balíčky samotné a obrázky společnosti Apple firmwaru pro řadu zařízení (přímými odkazy z webu Apple). Staženo z balíčků na místě pro instalaci na iPhone bude muset podepsat jednu z výše popsaných metod.

„Platba nebo trpět“. tento závěr lze provést z tohoto článku. Platba za účast v programu pro vývojáře, můžete zapomenout na pochybné (často také odšroubovat) služby a rizika související. Není to však skutečnost, že v programu Apple pro vývojáře budou moci registrovat vůbec; Nedávno se nestane snadné. Volná alternativa. Altstore. vyžaduje vážné úsilí na instalaci a konfiguraci, stejně jako konstantní od reduppingu nainstalovaných aplikací, pro automatizaci, která je serverová část trvale pracující na počítači. Instalace útěkce. univerzální řešení je však jeden z hlavních výhod IOS. přístup k pravidelným aktualizacím. Co tyto způsoby, jak využít, zda existuje ovčí kůže? Rozhodnout, jak nalezení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS