Jak nainstalovat Linux na iPad. Linux na iPadu

Jak spustit Linux na vašem iPad Pro

Jak spustit Linux na vašem iPad Pro https: // obrázky.Certsimple.com/1661761461213.JPG 800 600 Louis Louis https: // Secure.Gravatar.com/avatar/a5aed50578738cfe85dcdca1b09bd179?S = 96d = MMR = G 31. května 2022 18. ledna 2023

Apple iPad Pro je výkonný tablet, který dokáže snadno zvládnout spuštění plnohodnotné distribuce Linux. V této příručce vám ukážeme, jak to udělat. IPad Pro je výkonné zařízení a běh Linuxu je skvělý způsob, jak z vašeho tabletu co nejlépe využít. Existuje několik věcí, které musíte udělat, abyste mohli začít, ale jakmile máte vše nastaveno, budete moci spustit jakoukoli distribuci Linux, kterou chcete. První věc, kterou musíte udělat, je útěk z vězení váš iPad Pro. To vám poskytne root přístup k tabletu, který je nezbytný pro spuštění Linux. Najdete pokyny pro útěk z vězení iPad Pro Online. Jakmile budete věnovat svůj iPad Pro, budete muset nainstalovat distribuci Linux. Doporučujeme Ubuntu Touch, ale můžete použít jakoukoli distribuci, kterou chcete. Pokyny pro instalaci ubuntu dotyku na svém iPad Pro online najdete. Jakmile nainstalujete Ubuntu Touch, budete moci použít všechny funkce vašeho iPad Pro, včetně schopnosti spustit jakékoli žádosti o linux, které chcete.

Jak mohu použít Linux ke spuštění svého tabletu? Uživatel Mac/iOS/iPad, který si přeje nainstalovat Linux do svého zařízení, musí používat UTM, sofistikovaný virtualizační nástroj. Není možné spustit Linux na iPadu stejným způsobem jako na stolním počítači. Operační systém Kali Linux může být nainstalován na libovolném počítači, včetně počítačů pro stolní počítače a notebooky. Kali je známý nástroj pro testování zabezpečení, který lze nainstalovat na Android. I když máte iPad Pro, nemůžete nic vytvořit. Instrukční video Linux je k dispozici ke stažení na iPad Pro.

Můžete spustit Linux na iPad Pro?

Kredit: Reddit

Linux je v současné době k dispozici pouze na několika starších hardwarových platformách iPad, včetně iPad Air, iPad Air 2 a několika generací iPad Mini. Linux je založen na čipy na bázi A7 a A8.

Pokud jde o výkon, Linux je fantastický a může bez obtíží provozovat většinu typů operačních systémů. Pro uživatele iPadu je Linux možná pouze u UTM, sofistikovaného virtualizačního nástroje pro Mac/iOS/iPad. Existuje několik jednoduchých triků pro instalaci Mac OS X na vašem iPadu, bez nutnosti útěku z vězení. Prostředí skriptování Pythonista pro iPhony a iPady je kompletní prostředí Pythonu, které se snadno používá. Protože Python 3.6 a 2.7 jsou podporovány, můžete použít všechna jazyková vylepšení provedená v Pythonu 3 a zároveň si zachovat zpětnou kompatibilitu. Jediným způsobem, jak nainstalovat okna přímo na iPad nebo jakékoli jiné zařízení Apple, je prostřednictvím třetí strany.

Co dělá iPad jiným operačním systémem než iOS? Existuje šance, že je to možné. Existuje několik možností pro instalaci distribuce Linux na iPad. Proč byste to chtěli udělat? Existuje několik důvodů. Jednou z možností je, že byste chtěli přejít na jiný operační systém pro účely vývoje. Další možností je, že potřebujete jiný operační systém, pokud máte v úmyslu použít pokročilejší aplikaci nebo pokud potřebujete výkonnější hardwarovou platformu. Na iPadu můžete nainstalovat řadu různých distribucí Linuxu. Mezi nejoblíbenější distribuce patří Ubuntu, Fedora a Arch Linux. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že iPad nemá stejné hardwarové možnosti jako stolní počítač. Pokud chcete použít distribuci, která nevyžaduje mnoho úložného prostoru, zvažte iPad, který nemá mnoho místa na pevném disku. Výsledkem je, že je dobré dávat pozor na iPad, který nemá moc RAM; Možná budete muset jít s distribucí, která nevyžaduje mnoho beran. Zde je třeba učinit určité rozdíly: iPad nemá moc zpracovatelského výkonu, takže může být nutné vybrat distribuci, která obecně nevyžaduje mnoho výkonu zpracování.

UTM již není pro uživatele iPadu možností

Je však obtížné používat UTM, protože je časově náročný, složitý a nespolehlivý. Apple již také nebude podporovat 32bitové aplikace pro iPad. Protože UTM již není možností, poskytovatelé distribuce Linux, jako je Ubuntu, již nebudou podporovat.

Můžete nahradit iPad OS za Linux?

Jediným způsobem, jak může uživatel iPadu použít Linux, je prostřednictvím UTM, sofistikovaného virtualizačního nástroje, který je široce dostupný na Mac, iOS a iPad OS. Protože je jednoduché použití a může spustit většinu typů operačních systémů bez problémů, jedná se o přesvědčivou aplikaci.

Mohu nainstalovat Linux na starý iPad? Ano, je to možné. Videa YouTube můžete vidět na toto téma, od instalace Windows 98 na iPhone po Linux na iPadu. 4. generace iPad a dříve nelze aktualizovat na iOS 7, protože je nekompatibilní. Pokud na svém iPhonu nemáte možnost aktualizace softwaru, možná budete muset upgradovat na iOS 5 nebo vyšší. Pro aktualizaci zařízení musí být připojeno k počítači a poté otevřeno v iTunes. Podle analytiků trvá iPad v průměru mezi čtyřmi a třemi roky.

Rozdíly mezi operačními systémy Apple: OS X a iOS

Steve Jobs, spoluzakladatel společnosti Apple, navrhl NextStep, operační systém UNIX, který používá Mac OS (operační systém X). Systém založený na Unixu, který byl jednoduchý a elegantní na to, aby se díval. OS X je operační systém grafického uživatelského rozhraní (GUI), který vám umožňuje ovládat operační systém myší a klávesnicí. OS X je navíc prvním operačním systémem, který používá Aqua, což usnadňuje navigaci uživatelského rozhraní. iOS používá jádro BSD Unix, což je mikrokernel, který běží na vrcholu Mach Microkernel. Jádro Mach, které se používá v široké škále mobilních telefonů, včetně iPhone a Android, je operačním systémem. Apple iOS je velmi výkonný operační systém, který se široce používá v chytrých telefonech, tabletech a počítačích. iOS je velmi populární, kromě toho, že je velmi uživatelsky přívětivý.

Může iOS spustit Linux?

Kredit: CNTECHPOST.com

iOS a Linux jsou extrémně odlišné operační systémy, takže programy Linux nelze spustit na zařízeních iOS. Navzdory tomu můžete snadno upravit program Linux tak, aby spustil na iOS. Poskytuje také softwarové požadavky uživateli a spustí příkazy jménem koncového uživatele.

Pokud budete útěk z vězení, budete moci zakořenit svůj iPhone a nainstalovat aplikace třetích stran. Použitím terminálu pro iOS můžete spustit více než 30 příkazů a vytvořit slovník. Projekt ISH umožňuje nainstalovat Linux na váš iPhone, aniž byste museli stahovat ovladače. Postmarketos je distribuce Linuxu, která je určena pro chytré telefony. telefony iPhone a Android jsou ve skutečnosti propojeny. Smartphony, které se prodávají u hlavních maloobchodníků, obvykle přicházejí s vlastním operačním systémem Linux. Linux můžete nainstalovat do telefonu Android, pokud chcete zážitek z smartphonu, který nevyžaduje Google nebo Apple.

Linux je operační systém s otevřeným zdrojovým kódem, který lze nainstalovat do telefonu. Existují některé linuxové porty poskytované komunitou, ale nemusí být tak užitečné, jak by měly být. V této epizodě se podíváme na pro 1x, smartphone se samostatnou klávesnicí pro psaní na klávesnici. Ubuntu Touch je nový operační systém, který byl vydán pro iPhone v březnu 2015. Přestože je méně známý než iOS a Android, nabízí pro mobilní zařízení personalizovanější zážitek. Mezi jeho mnoho výhod nabízí rozhraní rozsahu, které uživatelům umožňuje rychle získat přístup k informacím z více zdrojů. Operační systém Ubuntu Touch bude kompatibilní s telefony F (X) TEC Pro1 (2019) a Pro1 X (2022).

Verze 14.1 z iOS/iPados je nyní k dispozici. Pokud máte čip A12 (iPhone XR, XS/XS Max nebo novější) a provozujete iOS 14.0.4-14.3, můžete útěk z vězení pomocí zařízení Taurine nebo UNC0ver. Přestože je vězení pro iPhone nebo iPad relativně jednoduchý, není vždy zdarma. Útěk z vězení je definován jako ten, který je vytvořen s hardwarovým exploit, jako je Checkra1n. Pomocí továrního obnovení můžete vždy obnovit útěk z vězení zpět do původního stavu.

Linux iPad

Linux iPad je nový iPad, který je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Linux. Je určen pro uživatele, kteří chtějí mít iPad, který lze použít jako počítač. IPad je dodáván s klávesnicí a trackpadem, který lze použít k ovládání iPadu. IPad také přichází s řadou aplikací, které lze použít ke spuštění aplikací Linux.

Váš starý iPad může být brzy schopen spustit Linux. Vývojářům se podařilo úspěšně spustit Linux na iPad Minis s čipy A7 a A8, stejně jako iPad Pro modely s dalšími generacemi čipů A7 a A8. Software, který pohání Apple, je tak pevně kontrolovaný, že je obtížné používat jakýkoli jiný operační systém. Starší procesory A7 a A8 Apple se používají k vytváření iPadů kompatibilních s Linuxem. Získali přístup k hardwaru tím, že využili Bootrom Exploit „CheckM8“, který byl veřejně zveřejněn v roce 2019. Na obrázcích základní proces zavádění selže v důsledku neschopnosti připojit souborový systém.

-Shell: Kompletní emulátor místního terminálu pro iOS

Operační systém iOS je založen na jádru OS X, což je varianta operačního systému BSD Unix. K napájení tohoto jádra se používá mikrokernel, známý jako Mach. Většina funkčnosti a designu OS X je odvozena od UNIX, ale byla silně upravena tak, aby vyhovovala potřebám uživatelů Apple na různých hardwarových platformách. Unix je rodina operačního systému vyvinutá v Bell Labs v 70. letech. Existují různé příchutě tohoto operačního systému, které lidé široce používají po celém světě. Unix je známý pro svou spolehlivost a schopnost provozovat velké programy. Programování na zařízeních iOS je jednoduché a pohodlné. A-shell je emulátor terminálu iOS, který vám umožňuje spustit širokou škálu příkazů Unix z vašeho iPhone.

Jsem spisovatel obsahu, který má osm let zkušeností s vytvářením přesvědčivých článků a povídek. Neustále hledám nová témata a příběhy, abych upoutal pozornost nových čtenářů. Díky mým znalostem a zkušenostem vám mohu pomoci splnit cíle vytváření obsahu.

Jak nainstalovat Linux na iPad?

Pokud nevíte, jak nainstalovat Linux na iPad, pomůžeme vám v tomto tutoriálu. Pokud používáte iPad, může být užitečné, abyste mohli spustit Linux uvnitř tohoto vynikajícího produktu Apple.

Nejedná se o komplikovaný proces, ale myslíme si, že je to pouze pro pokročilé uživatele. Doporučujeme vám vytvořit zálohu, než uděláte cokoli.

Jak nainstalovat Linux na iPad?

Požadavky na instalaci Linuxu na iPad

Pokud chceme spustit Linux na našem iPadu, musíme mít jasné některé základní požadavky:

 • Na tablet musíme mít nainstalovanou nejnovější verzi operačního systému.
 • Pokud má náš tablet čip A12, nebude problém. Možná může fungovat i starší, ale není to zaručeno.
 • Pro počáteční instalaci budeme potřebovat Windows 10 nebo MacOS.
 • Kromě toho potřebujeme USB na spínač blesku.
 • Nakonec si musíme být jisti, že na našem počítači Windows nebo Mac je nainstalována nejnovější verze iTunes.

Nainstalujte obchod alt

První věc, kterou musíme udělat, po potvrzení, že splníme všechny požadavky, je zřídit alternativní a bezplatný obchod s aplikacemi s názvem Alt Store na našem iPadu.

Něco, co byste měli mít na paměti, je to, že každých sedm dní budete muset tento obchod znovu povolit na svém iPadu, pokud nezaplatíte účet Apple Developer.

Pro instalaci úložiště ALT na náš iPad musíme postupovat podle těchto kroků:

 • Jdeme na oficiální stránku Alt Store.
 • Nyní zjistíme, kde se říká, že stáhněte celý server pro a klikněte na Windows nebo Mac v závislosti na našem počítači.
 • Stáhneme si jej a poté jej nainstalujeme do našeho počítače.

Nainstalujte UTM

Pokud chceme používat Linux na iPadu, můžeme to udělat pouze tehdy, pokud máme UTM, virtualizační nástroj, který je kompatibilní s Mac, iOS a iPados.

 • Musíme ručně stáhnout soubor IPA UTM a nahrát jej prostřednictvím alt Store. Z tohoto důvodu si jej musíte stáhnout z tohoto odkazu.
 • Nyní musíme připojit iPad k našemu systému Windows nebo MacOS prostřednictvím USB a samozřejmě musí být odemknut.
 • Nyní začneme altserver na počítači.
 • Klikněte na ikonu a vyberte Nainstalovat alt Store. Počítač nyní nainstaluje ALT úložiště na iPad.
 • Přejděte do nastavení, poté Správce zařízení a poté klikněte na aplikaci Store ALT a vyberte ji jako důvěryhodné.
 • Je čas otevřít alt Store Udržování našeho iPadu připojeného k PC.
 • Poté vstoupíme do sekce mých aplikací a klikneme na tlačítko v levém horním rohu.
 • Jakmile je to hotovo, musíme najít soubor UTM, který jsme si již dříve stáhli na iPadu, a kliknutím na něj jej nainstalujte.
 • Jakmile je UTM dokončena instalace, můžeme odpojit iPad z našeho počítače a pokračovat s dalšími kroky, abychom získali Linux na iPad.

Nainstalujte Linux na iPad

Na iPadu již máme nainstalovanou UTM a jsme velmi blízko tomu, abychom si mohli užívat Linux na tabletu. Za to musíme provést řadu úkolů.

Stačí postupovat podle pokynů krok za krokem:

 • Otevřeme UTM a poté klikneme na tlačítko procházet galerii UTM, a zobrazíme virtuální stroje, které jsme v aplikaci předkonfigurovali. Když najdete ten, který se vám líbí, stáhněte si jej do svého iPadu.
 • Nyní otevřete aplikaci souborů operačního systému vašeho iPadu a klikněte na extrahování souboru ZIP.
 • Poté musíme kliknout na soubor UTM, který se objeví a bude automaticky importován do aplikace UTM VM.
 • Po importu musíme pouze kliknout na UTM a začne to, takže můžeme použít Linux na iPadu.

Jak připojit iPhone k počítači Linux pomocí KDE Connect

Pokud chcete synchronizovat svůj iPhone nebo iPad na plochu Linux, KDE Connect vám může pomoci. Zde je návod, jak nastavit a používat aplikaci na svých zařízeních.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

KDE Connect je aplikace, která vám umožní připojit váš smartphone Android s PC Linux. V obchodě Play je k dispozici mnoho let a stal se cenným nástrojem pro uživatele Android a Linux.

Pokud jste však byli na druhém konci spektra.-OS. nemohli jste až dosud použít KDE Connect a museli se uchýlit k jiným aplikacím, abyste synchronizovali iPhone s počítačem Linux. To se však konečně změní nyní se spuštěním aplikace KDE Connect v App Store.

Zde je návod, jak spárovat iPhone se strojem Linux a provádět různé operace pomocí KDE Connect.

Co je KDE Connect?

KDE Connect je bezplatná a open-source aplikace, která vám umožní připojit zařízení Android k počítači Linux. Nyní je také k dispozici v obchodě s aplikacemi, takže můžete snadno připojit svůj iPhone nebo iPad k počítači Linux přes místní síť a bezdrátově komunikovat a přesouvat data mezi nimi, stejně jako s chytrým telefonem Android.

KDE Connect iOS funkce

Jakmile připojíte svůj iPhone/iPad k počítači Linux pomocí aplikace KDE Connect, můžete provést následující operace:

 • Zkopírujte a vložte položky schránky
 • Sdílejte soubory a adresy URL z jakékoli aplikace
 • Použijte obrazovku iPhone nebo iPad jako touchpad pro váš počítač
 • Ovládejte laserový bod na počítači Linux pomocí vašeho iPhone/iPad během prezentací
 • Proveďte vzdálené příkazy na vašem počítači z telefonu

KDE tvrdí, že veškerá vaše bezdrátová komunikace mezi iPhone/iPad a PC Linux je šifrována na end-to-end.

Windows на iPad #shorts

Jak získat kde připojení na vašem iPhone a Linux

Chcete.li připojit svůj iPhone nebo iPad k počítači Linux, musíte nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci KDE Connect do počítače iPhone a Linux.

Na iPhone stahujte a nainstalujte KDE Connect z App Store.

Stáhnout: KDE Connect for iPhone | iPad

Poté také potřebujete klienta KDE Connect na ploše Linux. Pokud používáte jednu z distribuce plazmy KDE, pravděpodobně máte na svém systému nainstalované KDE Connect nainstalované. V takovém případě to jednoduše musíte aktualizovat ze správce softwaru.

Na druhou stranu, pokud používáte nějaké jiné Linux distro, přejděte k příslušnému správci softwaru, vyhledejte KDE Connect a KDE Connect Indicator a nainstalujte je do svého systému.

Jak připojit iPhone s počítačem Linux

Jakmile máte nainstalovanou aplikaci KDE Connect a klienta na počítači iPhone a Linux, zde je návod, jak je připojit:

 • Připojte svůj iPhone i Linux PC do stejné sítě.
 • Vystřelte aplikaci KDE Connect na vašem iPhone a klientovi KDE Connect na počítači Linux. V některých případech okamžitě neuvidíte klienta KDE Connect na ploše, takže budete muset kliknout pravým tlačítkem pravým tlačítkem na jeho ikonu v systému System a stisknout nakonfigurujte, abyste jej vychovali.
 • Nyní se podívejte na název vašeho zařízení v aplikaci KDE Connect na počítači Linux.
 • Vraťte se zpět do aplikace KDE Connect na vašem iPhone a měli byste vidět název počítače Linux v sekci objevených zařízení. V případě, že zde svůj počítač nevidíte, stáhněte si na obrazovku a obnovte. Nebo klepněte na ikonu tří tepů na nejvyšší úrovni a vyberte objev obnovení.

Úvod: Sync iPad, iPhone s Linux/Debian/Ubuntu

O: https: // www.WorldCommunityGrid.org/ připojte se a pomozte změnit svět. Tým „Hellas United“. O Harrisa3 »

V tomto instruktáž vám ukážu, jak synchronizovat soubory nebo fotografie přenosu do svého počítače Linux z iPad/iPhone bez použití iTunes nebo vrstvy sepilovatelnosti vína.

To funguje se všemi districemi založenými na Debianu. Otevřete terminál a zkopírujte vložte následující 2 řádky (1 x 1).

Nejprve aktualizujeme náš systém.

sudo apt-get instalace libimobiledevice-utils libimobiledevice-dev libgpod-devevo

A je to. Po těchto krocích připojte váš iPad, iPhone a jste připraveni jít.

Zkontrolujte z terminálu zadáním „iDeviceInfo“, pokud tiskne podrobnosti o vašem zařízení. gratuluji.

Nahraji video také na YouTube, podívejte se na to.

Být první, kdo sdílí

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Pro dvůr

Soutěž s baterií

Комментарии и мнения

Omlouvám se, ale pro mě to nefungovalo!Běhám ubuntu 16.04 LTS, 32-bit.Necítím se však špatně, zdá se, že na mém zatraceném počítači nic nefunguje! Haha?Zdá se, že pokaždé, když dokončím krok.Zejména „poslední“ a „finální“ krok I.E. Tato speciální řádek těsně předtím, než vás nakrmí více BS o utopii, kterou pro vás právě vytvořili- vždycky něco jiného, ​​co můj počítač chce nebo chybí, navzdory vyhledávání a nalezení konkrétní sady pokynů specifických pro mé specifické rozdělení Linuxu. konkrétně. Abych se znovu zakryl, konkrétně to není zaměřeno konkrétně na autora tohoto konkrétního příspěvku (Harrisa3), jen se snažím pochopit, proč neštěstí všech ostatních fungují, když dělám totéž, z tohoto konkrétního důvodu a Přesto (myslím) pro můj počítač nic nefunguje a nemohu najít žádný specifikovaný důvod. Omlouvám se za můj chvástání, vše, co bych chtěl udělat, je nastavit můj iPad (Wi-Fi je velmi omezený) a pokud byste mohli, správně s tím pomozte! Děkuji!

Upřímný, rozzlobený téměř beznadějný, já. 🙂

Děkuji a ahoj příteli Joshuam294,

Nejprve odpusťte mé špatné angličtině, protože to není můj mateřský jazyk.

Budu se snažit, abych vám pomohl.

Jaký je výstup ve vašem terminálu nebo chyba, kterou obdržíte?

Možná budete muset nainstalovat také USBMUX,

Alpine Linux on iPad

Video můžete usnadnit sledování tím, že jej vložíte na stránku pomocí nástroje Ented Video do editoru Step.

Děkuji, budu mít na paměti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS