Jak nainstalovat novou verzi Android v telefonu. ROM Manager

Jak nainstalovat jinou verzi Android na smartphonu

V roce 2019 jsou všechna zařízení Android na trhu prodávána s předinstalovaným softwarem. Instalace OS je proto zapotřebí pouze ve výjimečných případech.

 • Selhání pracovního softwaru nebo jeho částí během provozu;
 • Nákup zařízení s firmwarovou křivkou;
 • Neúspěšná aktualizace operačního systému;
 • Patrný pokles rychlosti systému díky jeho selhání přetížení a souborů;
 • Nákup zahraničního sjednoceného zařízení s globálním čínským firmwarem.

Všechny důvody jsou sníženy tak, aby zařízení rychlejší a funkční. Ale pro úspěšné blikání budete muset pečlivě vybrat software a instalaci instalace v souladu s pokyny. Jakýkoli nesprávný krok může konečně odstranit smartphone nebo tabletu.

Jak automaticky aktualizovat Android

Tady, vlastně nic a neřekne vám. Ve výchozím nastavení se všechny smartphony Android pravidelně kontrolují přítomnost aktualizací v pozadí. Ujistěte se, zda může být zaškrtávací políčko „aktualizace automaticky“ v nastavení.

Typicky je možnost „System Update“ nebo „Update“ skrytá v části „Systém“, „v zařízení“, „o telefonu„, „Miui verze“ nebo něco takového. v závislosti na výrobci.

Pokud výrobce uvolní čerstvou aktualizaci, zobrazí se oznámení. Dostatečně se dotknete, klepněte na tlačítko „Aktualizovat“ a počkejte.

Pokud nevěnujete pozornost oznámení, bude systém sám aktualizován, když se smartphone nepoužívá. Obvykle se to stane v noci. Smartphone zároveň nestanoví aktualizace s nedostatečnou úrovní baterie. pod 60%.

Přípravné činnosti před provedením postupu

Před aktualizací verze Android musíte provést následující předpoklady:

 • Uložte důležité informace z paměti zařízení na externím nosiči nebo proveďte úplnou zálohu OS;
 • Plně nabijte zařízení;
 • Rozhodněte se o instalaci verze (oficiální nebo od vývojářů třetích stran) a stáhnout.

Co dělat po aktualizaci Android

Zde jsme přišli, jak instalovat Android, instalovat čerstvou verzi operačního systému s bandou nových funkcí (nebo s minimem těchto možností), co bychom měli udělat další?

Pokud aktualizujete s na plný úvazek nástroje smartphonu, nemusíte dělat nic: zůstanete všechny aplikace, všechny SMS zprávy a dalšími daty (pokud se v procesu aktualizace nedostaly). To znamená, že můžete pokračovat v používání přístroje bez obtěžování s přeinstalací aplikací.

nainstalovat, verzi, android, telefonu

V případech, kdy je zařízení ohromen, všechna data zmizí. Chcete nebo ne, ale budete muset znovu zadat účty, nainstalovat potřebné aplikace a znovu stáhnout svou oblíbenou hudbu. Proto vždy doporučujeme udělat zálohu, což značně zjednodušuje tyto úkoly.

Jak zakázat aktualizace Android

Spolu s otázkou týkající se instalace nových aktualizací má mnoho uživatelů zájem, jak je zakázat. Někteří z nich prostě nejsou potřební, jiní se zvykli na starou verzi Androidu a nechtějí nic změnit v jejich smartphonu. Aby systém nebyl s trvalými návrhy získat aktualizaci, a také neprokázal provoz na jejich stažení, potřebujete:

 • Přejděte do „Nastavení“ telefonu nebo tabletu;
 • Jděte do „O telefonu„, pak. „Update System“;
 • Naproti bodu „Auto-update“ pro odstranění klíště.

Nyní pouze po přání, systém začne hledat nové verze ke stažení.

Také mnoho uživatelů, jak jsme si všimli, zabraňuje automatickému aktualizaci aplikací, což často mění obvyklý posel nebo klient sociální sítě a tráví gigabajty provozu. Je zde také odpojen v několika jednoduchých akcích:

 • Spustit Google Play (Play Market);
 • Po provedení přejeďte z levé strany obrazovky, dostaneme se do boční menu, kde na dně najdeme „nastavení“;
 • Přejděte na „Auto-aktualizovat aplikace“;
 • Z navrhovaného seznamu zvolte „nikdy“.

V budoucnu, pouze ručně můžete upgradovat potřebné aplikace.

Android Update. Položka je velmi užitečná. Pravidelné aktualizace Správné chyby, přinášejí spoustu inovací do systému a jednoduše učiní to příjemnější. Obnovený smartphone se výrazně bojí virových útoků, „chytřejší“ jejich kolegů na starých verzích OS. Kromě toho proces aktualizace není tak komplikovaný, jak se může zdát zpočátku. Jen minutu třiceti práce a máte aktualizované zařízení, které může pracovat se všemi příslušnými aplikacemi.

Jak nahrát nový Android pomocí společnosti Xperia Companion

Stažení firmwaru na smartphonu pomocí programu Xperia Companion musíte:

 • Připojte telefon a spusťte.
 • Stiskněte sekci „Aktualizovat podle“.

POZOR: návrat do předchozí verze OS je nemožné, protože uživatel obdrží oznámení před instalací.

Prostřednictvím počítače

Aktualizace systému na telefonu nebo tabletu se systémem Android lze používat počítač; Níže budou popsány tři možnosti pro akce uživatele.

Speciální software (automatický režim)

Nejjednodušší způsob, jak aktualizovat operační systém na smartphonu je podobný FOTA: Vlastník připojuje zařízení k počítači nebo notebooku, po kterém kontroluje přítomnost nových verzí, stahuje a nastavuje je automaticky. Na příkladu Samsung Galaxy a tím, že inteligentní přepínač označený algoritmem „vylepšení“ verze firmwaru je následující:

 • Stahování uživatelů (odkaz. Samsung.com) Nastaví a spustí program, po kterém na obrazovce na obrazovce připojuje telefon k počítači přes USB kabel.
 • Program začne hledat nové verze firmwaru Android. Pokud jsou, majitel bude pozván, aby okamžitě začal instalaci; Pokud neexistují ne. obrazovka zobrazí úspěšné nastavení uložení; Zavírání, můžete začít pracovat s telefonem nebo tabletem v normálním režimu.

Speciální software (ruční aktualizace)

Druhý způsob implikuje vlastní stahování majitele telefonu nebo tabletu nové verze Android na pevném disku. Dále byste měli používat oficiální nebo polo-oficiální program pro firmware vašeho zařízení; Pro Samsung je aplikace Odin. Chcete-li aktualizovat verzi firmwaru, potřebujete:

 • A opakujte popsané akce pro zbývající tlačítka. Zbývá kliknutím na tlačítko Start. a počkejte, až se aplikace nastaví staženou aktualizaci telefonu nebo tabletu.

DŮLEŽITÉ: V procesu takové instalace s velkou pravděpodobností pravděpodobnosti budou uživatelská data vymazána z vnitřní paměti; Majitel by měl kopírovat důležité informace o PC nebo SD kartě předem.

SP Flash Tool

S tímto programem můžete změnit firmware téměř na každém mobilním zařízení na základě Android OS. Uživatel bude muset:

 • Stáhnout (Link. Spflashtool.com), extrahovat a spusťte nástroj SP flash a pak na hlavní kartu přejděte na výběr souboru rozptylu; To lze nalézt v adresáři s rozbaleným firmwarem.

Proces aktualizace bude trvat několik minut; Trvání závisí na velikosti nové verze Android a rychlosti připojení s počítačem nebo notebookem. Stejně jako v předchozím případě musí vlastník telefonu vytvořit záložní kopie důležitých dat předem. a odebrat kartu SD ze zařízení.

Tip: Pokud během aktualizace vznikly problémy, má smysl zkontrolovat paměť smartphonu. to vyžaduje, abyste přešli na kartu Test paměti, zaškrtněte políčko ve všech políčkách a klepněte na tlačítko Start.

Co je nového v Android 10 verzi

Android 10 je naplněn užitečnými funkcemi. Zvažte je více podrobností.

Tmavý režim

Temné téma Android 10 dává černou obrazovku a mění jiné barvy v aplikacích nebo na tmavém tmavém, instalovaném vývojáři nebo ve výchozím nastavení Android, pokud ne. To nejenže snižuje náklad na vidění při nízkém světle, ale může také ušetřit energii smartphonu a prodloužit dobu trvání baterie.

Aktivace Android 10 Dark téma je stejně snadné jako přepínání panelu Rychlé nastavení. Tato funkce je také automaticky povolena na pixelových telefonech, když je povoleno úspory baterie telefonu.

Titulky v reálném čase

Pokud sledujete video s odpojeným zvukem, funkce byla přidána do Android 10, která vám umožní následovat to, co je řečeno. Titulky pomáhají lidem s poruchami sluchu nebo ti, kteří chtějí vyslechnout video v hlučném prostředí.

Live titulek se zobrazí v reálném čase automaticky. A překladový zvuk do textu se bude konat zcela na telefonu. Android 10 se nebude otočit na cloud pro pomoc při rozpoznávání řeči.

Živý titulek bude pracovat s videem, podcasty a zvukovými zprávami v libovolné aplikaci s jedním stisknutím.

Inteligentní odpověď

Pokud používáte gmail, pravděpodobně se obeznámíte s funkcí „inteligentní odpověď“ v tomto e-mailovém klientovi, který nabízí odpovědi na základě toho, jak často odpovídáte zprávám. Google implementoval podobnou funkci v Android 10 implementací inteligentní odpovědi na systém oznámení OS. To znamená, že systém nabídne odpovědi na oznámení. Android 10 také nabízí vhodné akce. například otevřené karty při odesílání adresy pomocí podobných pohledů místního zpracování.

Více displeje

Tato funkce je částečně určena pro budoucnost, když skládací zařízení používají několik obrazovek současně, stejně jako pro stávající aplikace, například pomocí smartphonu a monitoru v tandemu. Vývojáři mohou specifikovat, který displej by měl být použit pro které úkoly a co se stane, pokud uživatel přepíná mezi zobrazením při použití aplikace.

Wi-Fi a připojení

V Androidu 10 byly provedeny některé změny na Wi-Fi, které podle společnosti Google, to bude rychlejší a bezpečně připojit k jiným zařízením. pohodlně, pokud je váš domov plný inteligentních domovských technologií, které vyžadují kontrolu prostřednictvím aplikací.

Aplikace budou moci obsahovat pověření Wi-Fi ve formátu, který umožní telefonu automaticky připojit k určité síti.

Navigační gesta

Nyní můžete použít pouze dotek a posouvání přesunout mezi aplikacemi a vrátit se na hlavní obrazovku, namísto spoléhání se na tradiční navigační tlačítka Android.

V tomto videu jsou hlavními čipy aktualizovaného operačního systému.

 • Nejlepší podpora ochrany osobních údajů. vyžaduje oprávnění k přístupu nebo souborům na pozadí, omezit přístup k jedinečným identifikátorům zařízení, přístup k systémovým nastavením přímo z aplikací pomocí plovoucího panelu.
 • Podpora Nový audio / video kodek: AV1, HDR10. Opus.
 • Podpora WPA3 Wi-Fi.
 • Tmavé téma.
 • Zlepšení navigačních gest.
 • MIDI API.
 • Oznámení bubliny.
 • V aplikacích Biometrické ověřování
 • User Inteeis Aktualizace. Zaoblené rohy přes Inteeis, Rychlé změny nastavení menu, panel Upozornění, Hodiny se posunuly vlevo, „Doc“ má průsvitné pozadí, nové přechody při přepínání mezi aplikacemi nebo uvnitř aplikací, ovládání hlasitosti aktualizováno.
 • Šaty oznámení o zprávě: S plnou konverzací, velkými obrazy, inteligentní odpovědi.
 • Zobrazí se parametry napájení tlačítko Screenshot tlačítko.
 • Biometrické ověřování lze vypnout pouze jednou.
 • Zobrazení úrovně nabití baterie v „Rychlé nastavení“ pro zařízení připojená přes Bluetooth.
 • Navigační tlačítka nudná, když nejsou použity.
 • User Inteeis Aktualizace „Power Off“ a „Restart“.
 • Testovací zprávy jsou nyní bílé se stejnou transparentností.
 • Automatické světlo a temná témata.
 • Aktualizace Emodzi.
nainstalovat, verzi, android, telefonu
 • API Neuronové sítě pro umělou inteligenci.
 • Sdílená paměť API.
 • WallpaperColors API.
 • Software Secure Action Pohled.
 • Aktualizace Framework Auto Fill.
 • Jít: Lehký distribuce Android pro zařízení s rozsahem RAM nižším než 1 GB

Je možné stáhnout nejnovější verzi Android v telefonu?

Android, na rozdíl od svého uzavřeného konkurenta tváří v tvář iOS, je instalován na stovkách smartphonů od různých výrobců, což vede k řadě problémů. Společnost Google, která se zabývá vývojem operačního systému, zkouší jej pouze na některých zařízeních (dnes. pixel), zbytek výrobců smartphonů a tablet spadá na operační operační systém.

Je zřejmé, že proces je tento dlouhý a časově náročný: Každá funkce pro výkon je zaškrtnuto, integrovány firemní mušle a příležitosti. V důsledku toho se ukáže, že společnosti pouze po obnovení jejich gadgets na nejnovější verzi Androidu a malých firem jdou na to měsíce a často roky.

Mnoho zařízení pro Android Uživatelé nejsou vůbec, že ​​výrobci úmyslně neuvolní aktualizace pro staré modely k prodeji nového nového úspěchu s velkým úspěchem. A v něm, podivně dost, můžete věřit.

Jděte do toho, co Smartphone dnes (červen 2017) si můžete stáhnout nejnovější verzi Android, a která by se měla brzy dostat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS