Jak nainstalovat přehrávání Google v telefonu. Kde si stáhnout instalační balíček Google Play

Jak nainstalovat služby Google do čínského smartphonu

V metru je konkurence mezi výrobci smartphonů velmi silná, což činí společnost nabízejí gadgets s „lahodnou náplní“ pro velmi málo peněz. Objednejte si zařízení jeden a půlkrát levnější než v Rusku, nebo od těch, které nedodávají Rusku, můžete dokonce v Ali, alespoň na které další místo. Po obdržení zařízení, budete s největší pravděpodobností očekávat nepříjemné překvapení: Ve firmwaru nejsou žádné služby Google a obchod Google přehrávání. V článku budeme říkat, jak nainstalovat aplikace Google na libovolný smartphone a dostat se kolem možných obtíží.

Pokud jste stále na pochybách, že smartphony i známé výrobce bez služby Google (GAPPS). rarity, pak zde máte živý příklad: Xiaomi Redmi Poznámka 5a, to je Redmi Y1. Gadget je vybaven osmiletým procesorem Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB operační a 16 GB vnitřní paměti, stejně jako komorou 13 megapixelů. V Číně může být zaměstnanec koupen v pouhých 5830, zatímco v naší zemi je to průměr

Ale čestná magie není vůbec na prodej v naší zemi, i když má impozantní charakteristiky. Smartphone se může pochlubit displejem WQHD, osmi-kadet čipové sady Huawei Kirin 950, dvojitou komoru pro 12 metrů, stejně jako 4 GB operační a 64 vnitřní paměti. Při objednávce z Číny bude takový gadget stát 33850.

Více než mnoho příkladů takových zařízení lze nalézt docela hodně, a důvodem pro nedostatek služeb Google je jednoduchý. jsou zakázány v Číně a žádný z výrobců je nebude instalovat na smartphony pro domácí trh. Je také obtížné si představit použití těchto smartphonů, protože bez účtu Google dokonce synchronizovat kontakty. problém není obyčejný! Naštěstí je tento problém vyřešen.

Jak nainstalovat herní trh

Aplikace je nainstalována a vyžádána k vytvoření účtu Google nebo jít do stávajícího (my jsme již diskutovali na začátku článku).

Vezměte prosím na vědomí, zda chcete nainstalovat Play Market v ruštině, je třeba si vybrat ruský jazyk nebo tablet v nastavení telefonu nebo tabletu. Pokud k vám přišel gadget ze zahraničí, a systém systému je instalován angličtina, měli byste jej změnit v nastavení do rusky. Bez toho, instalace ruského hracího trhu nebude fungovat.

Nainstalujte trh s škrabkou na telefonu nebo tabletu i pro dítě

Jak vidíte, instalace aplikace Play Market není vůbec obtížná. V průměru trvá 7. 13 minut, pokud vymyslete adresu pole po dlouhou dobu. 17. Pokud nemáte tyto vzácné 17 minut, ale přístup k aplikacím je potřeba právě teď. existuje další možnost. Stále potřebujete účet Google stejně, ale můžete ušetřit čas, který přebírá instalaci aplikací play trhu, pokud stáhnete program, který potřebujete jen z oficiální stránky https: // hrát.Google.COM / Store. Nejlepší to prostřednictvím prohlížeče Google Chrome.

A pokud na to není čas, můžete stahovat aplikace z přehrávání trhu bez registrace.

Stovky tisíc knih, filmů, tun hudby, vhodných aplikací sociálních sítí, užitečné programy pro studium a práce, zábavné hry pro dospělé a děti, fotky a video úpravy. to vše najdete na hracím trhu. Aby bylo možné plně vyhodnotit funkčnost této aplikace, přečtěte si jeho nastavení. Tam budete moci vybrat, který z nainstalovaných aplikací budou automaticky aktualizovány a které. na vašem požadavku, ale také můžete zobrazit historii vyhledávání a pokud je gadget určen pro dítě. zahrnují „rodičovský Ovládání „funkce a omezení přístupu k nežádoucím skupin aplikací.

Jak vyvíjíte tento obchod s aplikací, je to nepravidelně nebo později budete potřebovat článek o tom, proč hraje na trh nemusí fungovat, stejně jako seznam standardních chybových zpráv.

Nastavení aktualizací aplikací do služby Google Play

Nastavení aktualizace jsou umístěna v části „Oznámení“ a „Auto-update“ sekci:

  • Pokud je provoz pro vás drahý, vypněte automatické aktualizace nebo jej upravte tak, aby spustila pouze prostřednictvím sítě Wi-Fi-.
  • Pokud chcete být vědomi aktualizací nebo spuštěn automatické stahování nové verze trhu, pojďte v „Oznámení“ a vložte klíšťata naproti odpovídajícímu grafu.
  • Pokud si nejste jisti, která volba určete, zkuste zvolit „Chcete-li se zeptat pokaždé“ tak, že systém se zeptá pokaždé, co dělat, když se zobrazí nová aktualizace.
  • Můžete také zcela zakázat aktualizace.

Jak nainstalovat Google Play Market na Samsung Galaxy?

Je nejjednodušší instalovat jej ručně stažením APK z prohlížeče telefonu, ale zvážíme dva způsoby, z nichž jeden znamená použití počítače. Nebojte se, proces je stále velmi jednoduchý i pro kdo se právě začíná seznámit s platformou Android.

Set Google Play přímo do telefonu1. Aktivujte instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Chcete-li to provést, přejděte k nastavení zabezpečení smartphonu a klepněte na položku „Neznámé zdroje“ a v následujícím dialogovém okně potvrďte akci.2. Pomocí prohlížeče v telefonu přejděte na tento odkaz a stáhněte si nejnovější verzi hry Market3. Otevřete stažený soubor (můžete jednoduše klepnout na oznámení v závěsu), přečtěte si nová oprávnění (pokud existuje) a klepněte pouze na tlačítko „Instalovat“.

Instalace služby Google Play s Compueletot, metoda je vhodná pro ty, kteří v současné době nemají připojení k Internetu. Pokud stáčíte soubor APK soubor z počítače a přesuňte jej do telefonu Samsung (nebo jiné na Androidu).

Aktivujte možnost instalace aplikací z neznámých zdrojů2. Pomocí webového prohlížeče v počítači otevřete tuto stránku a stáhněte si nejnovější verzi služby Play Market3. Připojte smartphone Android do počítače a přesuňte APK na jeho paměť. Samsung Galaxy Držitelé doporučují instalovat inteligentní přepínač v počítači.4. Z telefonu zadejte Správce souborů, vyhledejte kopírovanou aplikaci a nainstalujte jej.

Co je herní trh

Play Market je Aplikace Android Store, který je nainstalován na většině zařízení s tímto operačním systémem. Patří Google, takže to bude pracovat s ním pracovat nebo zadat již existující účet Google. S reproduktorem můžete rychle stáhnout tuto nebo tuto aplikaci, provést aktualizaci již nainstalovanou. Někdy, jako alternativa, on může použít jiné obchody, ale jsou méně pohodlné než hrací trh, takže je potřeba na všech smartphonu Android.

Typicky, tento případ „šedá“ zařízení z Číny nebo zařízeními společností, které byly podrobeny sankcím (zejména Huawei a dceřiné společnosti). Obvykle v druhém případě na zařízení je zde plnohodnotná alternativní aplikace pro aplikaci, takže by neměly být používány žádné problémy.

nainstalovat, přehrávání, google, telefonu, stáhnout, instalační

Ale s „šedými“ zařízení dalším příběhem. Pravděpodobně byly navrženy a propuštěny na trh Číny, a tam je zablokován hrací trh. Měly by být také jejich alternativami pro hraní trhu, ale buď nejsou přeloženy do jiných jazyků kromě Číňanů, nebo nefungují mimo Čínu vůbec. Obvykle takový příběh se děje s modely z Xiaomi, Meizu, Redmi, Oppo bez globálního firmwaru.

Použijte pro práci v počítači Windows Play Market

Stále, způsob, jak používat službu Google Play v plném rozsahu na počítači! To je, opravdu máte šanci hrát svou oblíbenou hru Android na notebooku. Chcete-li to provést, vytvořte virtuální zařízení Android v počítači. Zařízení virtuálního Androidu vám umožní instalaci přehrávání na vašem počítači, po kterém můžete snadno stáhnout jakékoli mobilní hry a aplikace, zejména proto, že napájení a velikost počítače jsou občas více než u smartphonu.

Takže budeme potřebovat emulátor systému Android System BlueStacks. Instalační programy programu si můžete stáhnout na oficiálních stránkách Developera Bluestacks.com. Stahujeme soubor a jednáme o vizuální pokyny uvedené na webu:

  • Na konci stažení souboru spusťte instalační program při zobrazení uvítacího okna.»Kliknu kliknou na tlačítko“ Pokračovat „.
  • Bluestacks Instalace změní modrou skořápku programu a bude pokračovat v načtení herních dat. Čekáme na několik minut.
  • Po inicializaci je emulátor připraven k jednotné konfiguraci. Přesná geodata označují, pokud si přejete, zapnete synchronizaci aplikací.
  • Přidat účet Google. Stiskle, stejně jako na smartphonu, vytvořte nový nebo zadejte data existujícího.
  • Vstupujeme do své osobní kanceláře Google.

Instalace aplikací je velmi jednoduché, dokonce i dítě se zvládne. Stačí kliknout na štítek přehrávání na hlavní obrazovce, úložiště přístroje, přístroj přístroj obvykle otevře, zvolte potřebné, klepněte na tlačítko „Set“, na hlavní obrazovce se zobrazí štítky aplikací připravených k použití.

Kde si stáhnout APK soubor Google Play Market

Set Google Play Stojí stažením souboru a mezipaměti s ověřenými stránkami. Nejčastěji působí specifická tematická fóra, například 4PDA má obrovskou základnu nadšenců. S největší pravděpodobností instalací apk z ní, nemůžete infikovat zařízení s viry.

Trashbox se může stát stejnou dobrou volbou. Každý soubor je zkontrolován množstvím antivirusů před publikováním, takže můžete nainstalovat Google Play s tímto webem.

Každé stránky umožňuje stáhnout instalační soubor, a to jak ve vašem smartphonu a na PC. To znamená, že vše lze stáhnout, aniž by měl internet na telefonu.

Proč některé cesty přestanou pracovat?

Faktem je, že Google komunikuje ve všech směrech, že nová čestná a Huawei zařízení dostávají přístup ke svým značkám aplikací.

Mohu instalovat herní trh prostřednictvím menu obnovení?

Ano. Chcete-li to provést, budete muset stáhnout soubor APK na trhu mobilním zařízení a pak jej vypněte. Pak se musíte zapnout menu telefonu a přiblížení (obvykle tlačítko napájení je jedním z klíčů ovládání hlasitosti. Dále musíte kliknout na „Instalovat zip z SDCARD“, zadejte cestu k souboru a spusťte instalaci. Po restartu se program zobrazí na ploše.

Článek pojednává o nejúčinnějších a nejúčinnějších uživatelích, jak nainstalovat služby Google na čestné čestné a Huawei Smartphone. Vědět, jak se k nim získat přístup, nemůžete odmítnout koupit nová mobilní zařízení z těchto značek.

Kromě toho, Huawei má svůj vlastní Appgallery obchod, který poskytuje obrovský počet oblíbených her a aplikací pro práci, každodenní úkoly, zábavu a rekreaci. Proto můžete s jistotou prohlásit, že nákup smartphonu huawei nebo cti nebude způsobit nepohodlí při použití.

Alexander Rogulin

Oddaný fanoušek produktů Huawei, protože cena vždy odpovídá kvalitě. Vyšší technické vzdělávání. Majitel čest 10 a další gadgety. Sdíleji užitečné informace o práci s produkty této značky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS