Jak nainstalovat rychle nastavit na telefonu. Swype

Nejjednodušší instrukce pro instalaci rychlé sady na telefonu Android

V roce 2021 má každý mobilní telefon a v něm určitě je velká kniha kontaktů, kde jsou spaseny čísla vašich přátel, kolegů a příbuzných. Mezi nimi musí být ty, kteří volají častěji zbytek, proto bude vhodné, pokud požadované číslo může být přijato rychleji, doslova v jednom dotyku. V tomto ohledu mnozí mají zájem o otázku, jak nastavit rychlou sadu na telefonu Android a je to možné vůbec? Poprvé se taková funkce objevila v push-tlačítkové mobilitě, kde bylo možné přiřadit jakýkoliv kontakt s číslem od 1 do 9 pro rychlou sadu. Funkce je zachována v moderních smartphonech, kde lze konfigurovat dvěma způsoby. pomocí standardní kontaktní aplikace „nebo speciálními programy z hracího trhu.

Většina akciových aplikací pro volání podporuje možnost, kterou potřebujete ve formě vytváření samostatné kategorie vybraných předplatitelů. Jako příklad dáváme posloupnost akcí pro dialer „Cleaner“ Android 10.

Použijte pro konfiguraci rychlého set na Android přes Dialer

Tato metoda bohužel neumožňuje přiřadit rychlou sadu na tlačítkách klávesnice.

Rychlé nastavení ve tvaru „Oblíbené“ sekce

Některá zařízení nemají rychlý volič jako takový. Místo toho, jejich aplikace „Kontakty »Vybaven výběrem sekce“Favorites „. Zejména můžete vidět při použití Smartphonu Nexus 4. Chcete-li přidat kontakty do této sekce, je nutná nejjednodušší akce:

Krok 1. Jít do aplikace „Telefon „.

Krok 2. Navštivte „Kontakty „.

Krok 3. Klikněte na kontakt, který chcete přidat „Fast Set „.

Krok 4. Stiskněte tlačítko hvězda. který je v pravém horním rohu. Bylo to prázdné a teď bude vyplněno. To znamená, že se vám podařilo udělat vše, co potřebujete.

Krok 5. Vrátit se na „Fast Set „, Aby se ujistil, že vybraný kontakt dostal do této sekce.

Krok 6. Čistý kontakt od „Rychlá sada „Stejně. Musíte kliknout na hvězdu.

Rychlé nastavení na Androidu lze implementovat různými způsoby. V každém případě však pomáhá zkrátit dobu požadovanou počtem některých kontaktních čísel, takže tuto funkci pravidelně doporučujeme!

S aktivní korespondencí, konstantní text nastavený na smartphony a tablety, požadavky na zvýšení softwarové klávesnice. V této příručce budeme studovat klávesnice k dispozici na Google Play.

Informace budou také užitečné pro ty, kteří mají standardní klávesnici nepříjemné z mnoha důvodů, ať už se jedná o nepříjemnou polohu klíčů nebo absence potřebných jazyků, rozvržení, funkcí.

Inteligentní klávesnice. Vícejazyčná klávesnice s podporou pro design a alternativní rozložení. Adjektivum „Smart“ v názvu je zřejmě zřejmě kvůli skutečnosti, že tato skořápka může automaticky opravit překlepy, hádání slov a pracuje s uživatelským slovníkem. Nicméně, stejně jako mnoho dalších účastníků recenze.

Chcete-li zapnout klávesnici, musíte jít do systémové nastavení „Jazyk a Enter“, aktivovat Smart Keyboard a vyberte ji jako výchozí vstupní metodu.

Ruština je přítomen v seznamu podporovaných místních obyvatel, v nastavení „Jazyk“ aplikace, můžete při zadávání označit rozvržení dostupné pro přepínání. Rozložení QWERTY jsou k dispozici pro ruský jazyk ve 3 nebo 4 řadách, T9 a fonetické klávesnici. V souladu s tím, kde qwerty je předpokládá a známé uspořádání cyrilice (dále jen v průvodci).

Pro plnou podporu ruského jazyka v Smart Keyboard můžete jít do služby Google Play a stáhnout příslušný slovník. V části „Předsudkování textu“ možnosti, které pomohou urychlit textový vstup, jsou k dispozici a snížit procento překlepů. Patří mezi ně: opravit typické chyby, tipy, dokončení slov a interpunkce. Samostatně, stojí za zmínku možnosti Smart Autodopding. To je v výzvě, frekvence použití slova je zohledněna.

Vlastní slovníky a autotekty mohou být importovány / exportovány ve formátu CSV. Program může kopírovat slovníky a vlastní nastavení v cloudu, synchronizovat Evernote a další webové služby.

Při práci s textem umožňuje Smart Keyboard více dotek (t. E. Multitach) a gesta (švihne doleva, vpravo, nahoru a dolů). Můžete přiřadit různé: Změnit jazyk, přechod do kompaktního režimu, úpravy textu a MN. Dr.

Prostřednictvím General SMART SMART klávesnice můžete změnit styl designu klávesnice. Seznam obsahuje docela rozpoznatelná témata: iPhone, Android, Galaxy, HTC, v různých barvách, plus je příležitost ke stažení dalších témat na Google Play.

Na malých obrazovkách můžete aktivovat klávesnici celé obrazovky. Také pro přesný vstup je snadné zvýšit výšku klíčů při krajině a portrétu. Samostatné klíče (šipky), pole a řádky pro každé uspořádání.

souhrn. Smart Keyboard Shell se zajímá o náhradu a doplňku standardní klávesnice. To je druh univerzální verze bez „požitků“, která bude vyhovovat mnoha uživatelům.

Messagease se výrazně liší od většiny klávesních mušlí na Google Play. Za prvé, neexistuje žádné tradiční rozložení QWERTY. Ale jak víte, rozložení QWERTY není optimální všude a ne pro všechny. Pro zařízení s malou obrazovkou má smysl testovat alternativy.

Podle vývojáře, maximální rychlost dosažená při psaní textu v Messagease je 82 slov za minutu, což není tak málo. Studovat zařízení Messagease klávesnice a dále urychlit sadu, na Google Play si můžete stáhnout hru Messagease Game. Také po instalaci bude užitečné seznámit se s příručkou tréninku a podívat se do referenčního oddílu, kde jsou aplikační funkce podrobně popsány.

Inteeis Messagease je reprezentován klávesnicí v 9 velkých tlačítek. Jsou umístěny tak, že textový vstup je intuitivní: nejvíce spotřebitele písmen abecedy jsou vloženy do středu tlačítek a stačí se dotknout tlačítka tlačítek. Další písmena jsou zavedena gesty (kruhové pohyby, přejeďte na stranu a t. D.). Můžete použít Multitouch, Draw tvary ve spojení s modifikátorovými klávesami. Je tedy snadné zavést nejen dopisy, ale také čísla, speciality, používat příkazy editace.

V Messagease můžete připojit slovníky k odhadování slov. Kromě toho jsou k dispozici ve službě Google Play, mezi nimi existuje rusko-jazykový slovník. V sekci Nastavení „AutoCeepliers“ Existuje více nastavení pro text: Oprava písmen na řádku, interpunkce, korekce chyb ve slovech atd.

Pro rychlou položku v Messagease jsou k dispozici makra. Je pravda, že to není tolik scénář, kolik zkratka, snížení výrazů. Jsou vhodné při vstupu do často setkávaných fragmentů textu, některé hodnoty (datum, čas, kontakt) a některé makra uvnitř jiných.

Použití aplikací třetích stran

Poskytovat rychlý a pohodlný přístup k kontaktům bude pomáhat speciálními sítěmi, které ve stejné google play jsou více než dost.

Podmíněně mohou být rozděleny do tří skupin, je to:

Aplikace určené pro hlasovou volbu.

Chcete-li pracovat, budete potřebovat Bluetooth.Sluchátka. Jak to funguje: Nainstalujte nástroj, vyslovte název volaného kontaktu nebo čísla a program zavolá a vyhovuje odběratele. Kromě toho můžete poslat zprávu SMS pomocí hlasového příkazu, vyhledávání, povolení libovolného programu a dokonce se naučit aktuální čas a bez odstranění automobilu. Souhlasím, je to velmi pohodlné, zejména když kolo, nebo z jiného důvodu, kdy není možnost dostat telefon.

Jako příklad můžete přinést bezplatnou aplikaci VoiceButton. Přečtěte si více s prací programu, se kterými se můžete setkat, hledat

Druhá skupina pro zrychlené sady se jedná o programy. widgety, které jsou vytvořeny na ploše smartphonu. Malé ikony s fotografiemi kontaktů jsou vytvořeny. Stačí si vybrat štítek s fotografií účastníka, na čísle, z nichž budeme hovor zavolat a spojení se bude konat.

Viz krátký propagační válec, seznámený s jedním z těchto nástrojů s nekomplikovaným názvem „Covers Widget“:

Třetí skupina v tomto sestavu je aplikace podobná standardnímu telefonnímu seznamu. Zpravidla hlavní funkce těchto nástrojů. rychlé vyhledávání a sadu čísel.

Chceme vám prezentovat jeden z těchto aplikací. multidializer je vynikající dialer Android 5 (Lollipop) (Lollipop), který nabízí pohodlný a promyšlený Inteeis, různé témata a poměrně velkou sadu nástrojů, více, na kterém se můžete naučit Z následujícího videa:

To je vše o tom, co jsme chtěli říct v tomto materiálu. Nyní víte, jak nainstalovat rychlou sadu Androidu, zůstat v kontaktu, hodně štěstí!

Seznam oblíbených

Většina akciových aplikací pro volání podporuje možnost, kterou potřebujete ve formě vytváření samostatné kategorie vybraných předplatitelů. Jako příklad dáváme posloupnost akcí pro dialer „Cleaner“ Android 10.

  Otevřete aplikaci a přejděte na kartu „Quick Set“ a klepněte na odkaz „Konfigurace rychlého nastavení“.

Tato metoda bohužel neumožňuje přiřadit rychlou sadu na tlačítkách klávesnice.

Rychlá sada pokojů vestavěný užitek na Android

Některá verze Androidu mají pomocný předinstalovaný program, se kterým můžete přidat jakýkoliv kontakt na číslo rychlosti. Pokud je to váš případ, měli byste provést jednoduché akce. Způsoby instalace rychlého vytáčení dva.

První metoda:

 • Otevřete telefonní seznam;
 • V okně klikněte na ikonu „Možnosti“;
 • Ze seznamu vyberte „Rychlé nastavení“;
 • Klávesnice na obrazovce se otevře, na kterém si vyberou číslo, které chcete přiřadit kontakt;
 • Telefonní seznam se otevře, najdeme správné číslo a vybrat si to;
 • Na klávesnici na obrazovce vedle číslice se musí zobrazit název zvoleného kontaktu.

Způsob druhého:

 • Otevřete „čísla“ (klávesová klávesnice na obrazovce, se kterou zadáváme číslo pro volání);
 • Vyberte „Menu“ (stiskněte tlačítko na obrazovce nebo v levém ovládání);
 • V seznamu vyberte „Rychlé nastavení“;
 • V seznamu tlačítek, která se otevře, vyberte požadované (obvykle od 2 do 9, jako 1 je hlasová pošta);
 • Otevře se telefonní seznam, ve kterém si vyberete požadovaný kontakt nebo číslo;
 • Někdy musíte potvrdit tlačítko „Uložit“ nebo „Hotovo“.

To je vše. Nastavení rychlého vytáčení. Nyní v režimu číselného vytáčení jednoduše upněte odpovídající tlačítko, pokud potřebujete volat.

Nicméně, například, všimneme, že některé smartphony nemají takový předem nainstalovaný nástroj. V tomto případě si můžete vybrat aplikaci třetí strany na trhu. Volba je široká, možnosti jsou poměrně hodně. Takže jen test a vyberte možnost pro sebe

Na našich stránkách najdete katalog se zbytkem smartphony mouchy na Android.

Rychlé nastavení ve tvaru „Oblíbené“ sekce

Některá zařízení nemají rychlý volič jako takový. Místo toho, jejich aplikace „Kontakty »Vybaven výběrem sekce“Favorites „. Zejména můžete vidět při použití Smartphonu Nexus 4. Chcete-li přidat kontakty do této sekce, je nutná nejjednodušší akce:

Krok 1. Jít do aplikace „Telefon „.

Krok 2. Navštivte „Kontakty „.

Krok 3. Klikněte na kontakt, který chcete přidat „Fast Set „.

Krok 4. Stiskněte tlačítko hvězda. který je v pravém horním rohu. Bylo to prázdné a teď bude vyplněno. To znamená, že se vám podařilo udělat vše, co potřebujete.

Krok 5. Vrátit se na „Fast Set „, Aby se ujistil, že vybraný kontakt dostal do této sekce.

Krok 6. Čistý kontakt od „Rychlá sada „Stejně. Musíte kliknout na hvězdu.

Rychlé nastavení na Androidu lze implementovat různými způsoby. V každém případě však pomáhá zkrátit dobu požadovanou počtem některých kontaktních čísel, takže tuto funkci pravidelně doporučujeme!

Jistě každý vlastník mobilního zařízení má kontakty (příbuzní, přátelé, kolegové), kteří musí zavolat častěji než zbytek účastníků. A samozřejmě by bylo velmi vhodné pro přístup k požadovaným číslem bylo zrychleno, doslova v jednom nebo dvou doteku.

Jak nastavit rychlou sadu Androidu a je to možné? Ano, tato funkce je v samotném telefonu, můžete také nainstalovat nástroj třetí strany, který může tento úkol provést.

Pomocí standardních nástrojů

Jak splnit tuto operaci, považujeme za příklad Samsung Galaxy. Zde je třeba objasnit, že na některých zařízeních Android modely mohou být počet čísel, které mohou být přidány do rychlé sady, a název klíče nebo akcí se může lišit od těch, které jsou popsány v pokynech, ale ve smyslu rozhodnout, jak Vypadá to přesně na vašem gadgetu, nebude obtížné.

Stiskněte ikonu „Kontakty“ (možná „telefonní seznam“) nebo klávesnici pro vytáčení čísla a stiskněte kontextové menu tlačítko volání (na druhém snímku obrazovky fragmentu, jedná se o tři svislé body v pravém horním rohu displeje. Na některých modelech to může být tlačítko „Nastavení“ v dolní části obrazovky vlevo). Z otevřeného seznamu akce vyberte „Quick Set“.

Otevře se okno Quick Dial, kde je výchozí číslo nahrané hlasovou poštu. Klikněte na požadovanou číslici, počínaje číslem 2, po kterém se otevře seznam kontaktů. Vyberte požadovanou požadovanou a pokud zařízení vyžaduje potvrzení (tlačítko „Ano“, „OK“ nebo nějak více), klepněte na tlačítko. V tomto případě informace o tom, jak používat funkci rychlé volby a v dolní části musí být tlačítko „Ano“ potvrzeno vybranou akcí:

Použití aplikací třetích stran

Poskytovat rychlý a pohodlný přístup k kontaktům bude pomáhat speciálními sítěmi, které ve stejné google play jsou více než dost.

Podmíněně mohou být rozděleny do tří skupin, je to:

Chcete-li pracovat, budete potřebovat Bluetooth.Sluchátka. Jak to funguje: Nainstalujte nástroj, vyslovte název volaného kontaktu nebo čísla a program zavolá a vyhovuje odběratele. Kromě toho můžete poslat zprávu SMS pomocí hlasového příkazu, vyhledávání, povolení libovolného programu a dokonce se naučit aktuální čas a bez odstranění automobilu. Souhlasím, je to velmi pohodlné, zejména když kolo, nebo z jiného důvodu, kdy není možnost dostat telefon.

Jako příklad můžete přinést bezplatnou aplikaci VoiceButton. Přečtěte si více s prací programu, se kterými se můžete setkat, hledat

Druhá skupina pro zrychlené sady. Jedná se o programy. widgety, se kterým na ploše smartphonu vytváří malé ikony s fotografiemi kontaktů. Stačí si vybrat štítek s fotografií účastníka, na čísle, z nichž budeme hovor zavolat a spojení se bude konat.

Viz krátký propagační válec, seznámený s jedním z těchto nástrojů s nekomplikovaným názvem „Covers Widget“:

Třetí skupina v tomto pravítlu je aplikace podobná standardním telefonním seznamu. Zpravidla hlavní funkce těchto nástrojů. rychlé vyhledávání a sadu čísel.

Chceme vám prezentovat jeden z těchto aplikací. multidializer je vynikající dialer Android 5 (Lollipop) (Lollipop), který nabízí pohodlný a promyšlený Inteeis, různé témata a poměrně velkou sadu nástrojů, více, na kterém se můžete naučit Z následujícího videa:

To je vše o tom, co jsme chtěli říct v tomto materiálu. Nyní víte, jak nainstalovat rychlou sadu Androidu, zůstat v kontaktu, hodně štěstí!

Tajný. Přístup k kontaktům Directory telefonu nebo e-knihy.

Nesledovat kontakt, který používáte nejvíce.

Dlouhé stisknutí na místě volného stolu volejte kontextové menu (v závislosti na verzi Androidu nebo v dolní části obrazovky nebo bezprostředně nad prstem), ve které zvolíte „Přidat zástupce“ (přidat zástupce. to se často stává V non-originální verzi je tato fráze v angličtině).

V tomto případě bude vytvořen štítek, když stisknete odběratele, který vás volá. Takovým schématem můžete nainstalovat na klávesových zkratcích na ploše Android na předplatitelích, které potřebujete, abyste často získali.

Pokud často potřebujete napsat SMS zprávu, pro konkrétní účastník, pak je třeba vybrat „Kontakt“ nebo napsat SMS při nastavování zástupce.

Nyní jste zvládli jeden z tajemství Android OS a jsou schopni učinit odběratele, které potřebujete mobilní. Standardní metoda Přidávání místností do oblíbených a použití 10 rychlých čísel volání známých a nepředstavují mnoho zájmu od uživatelů Android zařízení, protože přístup k klávesnici musíte třikrát kliknout na obrazovku. A v tomto případě bude na hlavní obrazovce ihned po odemknutí čísel a aplikací vyžadováno.

A také bych rád upozornil těm, kteří pracují v oblasti zábavních a organizačních stran a svátků. Protože scénické osvětlovací zařízení. který nabízí omezení.RU bude moci oživit všechny vaše svátky mimo uznání. Po přijetí jedinečných řešení osvětlení pro přijatelnou cenu.

V jednom z článků jsme zkoumali otázku, jak navázat přátele Android a Windows: 8 nejvhodnější emulátory pro váš počítač.

Funkce Rychlá sada dnes není tak populární jako v době telefonu tlačítek. Moderní mouchy smartphony jsou charakterizovány rychlostí a jednoduchým a srozumitelným telefonním seznamem. Proto mnoho uživatelů se nezajímá, jak se rychle nastavit na Fly.

V některých případech je však taková možnost nezbytná. No, pojďme řešit, jak to bude využívat nové a ne příliš telefony.

Existuje několik způsobů, jak nastavit rychlé volání pro vaše kontakty.

Hackerova klávesnice

Tato klávesnice je navržena pro zkušené uživatele, kteří chtějí převést svůj PC používat zážitek do smartphonu. Hackerova klávesnice může být vhodný během relace SSH, poskytovat přístup ke všem funkčním klávesám a navigačním klávesám. Ve výchozím nastavení je klávesnice dostupná pouze v orientaci na šířku, ale může být změněn v nastavení. Symboly jsou zadány s klávesou Fn Scrount a neexistuje žádná vazba podpory pro řezy nebo emoji.

Jazykové balíčky budou muset být instalovány odděleně od služby Google Play. Jazykové přepínání se provádí gesto klíčovým prostorem.

Vstupní korekce a prediktivní sada

Výchozí automatická oprava je zakázána, ale když ji zapnete, je nepravděpodobné, že budete zklamáni. Opravy jsou přesné, a pokud se stále mýlí, mohou být zrušeny stisknutím tlačítka návratu. Pokud jde o opravu chyb způsobilosti, je nutné spoléhat se na vestavěný kontrolu popisu Androidu. Prediktivní sada není podporována.

Čtyři témata jsou k dispozici volbě, která jsou spíše navržena pro vaše pohodlí, než aby byla klávesnice atraktivní. Velikost klávesnice je upravena.

Získáte přístup ke všem funkčním klávesám, včetně ESC a F1-F12. Pro některé je tato klávesnice jednoduše nepostradatelná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS