Jak nainstalovat systém Windows na notebooku ASUS. Záznam disků s distribucí

Instalace systému Windows 7 z disku na ASUS. Jak přeinstalovat Windows na notebooku ASUS? Instrukce krok za krokem

Před dvěma dny změnit můj starý notebook Acer Extensa 5620 přišel nový, mladý a moderní. Laptop asus k56cm. Líbilo se mi počítač. Hliníkové pouzdro, matné obrazovky, technické možnosti na úrovni rozpočtového notebooku s dobrým výkonem. Ve stejné velmi tiché práci. To není téměř neslyšeno.

Ale jako vždy to nebylo bez lžíce dehtu. ASUS K56CM stál předinstalovaný Windows 8. Řekni, že mám nějaké předsudky proti tomuto OS, nemůžu. V zásadě je to docela dobré a pracuje v tom je naprosto svobodný. Co jsem se snažil udělat během prvního dne od okamžiku, kdy se na pracovní ploše objevuje nový notebook.

Nicméně, cítil jsem se v tomto systému nepohodlně. Z mého osobního hlediska zcela navíc pro desktopové dlaždice. Z nějakého důvodu bylo nutné získat kurzor do pravého dolního rohu, aby se dostal do tlačítka vypnutí a zastavte auto. Obecně bylo možné říci. Není moje!

Poté, co přemýšlel a váží se proti, co jsem se rozhodl, že „zmrazte“, ale umístěte na ASUS K56CM Windows 7 místo Windows 8. Ačkoli předvídat některé potíže na této cestě, z nichž dvě hlavní. Toto je bios a ovladače v systému Windows 7. Problém s BIOS je odstranit zámek pro přeinstalaci OS na tomto notebooku. Problém s ovladači. téměř žádný problém, ale také nějaké potíže.

Opravte notebooky asus po dobu 1 dne

Objednejte si opravy v našem servisním středisku a získejte dobré zařízení ve stejný den se zárukou na 1 rok

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a Mistr vám zavolá zpátky a odpovědět bez uložení. nebo služby.

nainstalovat, systém, windows, notebooku, asus

Jak nahrát notebook z instalačního disku nebo blesku?

Pokud nainstalujete z disku, pak jej vložte do jednotky. Pokud je z jednotky flash, připojte jej k portu USB notebooku. Stačí se připojit k USB 2.0 (Tento port není modrý uvnitř). Pokud se připojujete k USB 3.0, pak mohou vzniknout některé problémy.

Dále potřebujeme „specifikovat“ notebook, ze kterého se řídit stahování. S největší pravděpodobností bude ve výchozím nastavení naloženo z pevného disku. A potřebujeme z disku CD / DVD nebo USB. To lze provést dvěma způsoby:

Doporučuji vám, abyste použili první cestu. Je to jednodušší. Zvažte více informací.

1 Chcete-li zavolat spouštěcí menu, ihned po zapnutí notebooku (kliknutím na tlačítko napájení), musíte aktivně stisknout konkrétní klíč. O tom, co? Záleží na vašem notebooku.

Volání spouštěcí menu: Acer. F12. Asus. ESC nebo F8. Lenovo. f12. Del. f12. HP. ESC pak F9.

Pokud nefunguje, podívejte se na samostatný článek: Vstup do zaváděcího menu na notebooku a počítači.

Na notebookech ASUS, načítání z blesku přes spouštěcí menu vypadá takto:

2 Pokud se rozhodnete pro to prostřednictvím systému BIOS, musíte nejprve zadat systém BIOS a v sekci „Boot“ na první místo naší USB disk. Přibližně takto:

Samozřejmě, že na jiném Laptopu BIOS může vypadat jinak. Chcete-li zadat BIOS ihned po zapnutí notebooku, musíte stisknout konkrétní tlačítko. Na různých notebookech. různé klíče.

Pro populární výrobce: ASUS. F2. Acer. F2 nebo del. Lenovo. F1 nebo F2. HP. F1. Del. f2. Podrobné pokyny pro vstup do BIOS na ASUS notebooky.

Opravte notebooky asus po dobu 1 dne

Objednejte si opravy v našem servisním středisku a získejte dobré zařízení ve stejný den se zárukou na 1 rok

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a Mistr vám zavolá zpátky a odpovědět bez uložení. nebo služby.

Jak nainstalovat Windows 7?

Potřebujeme disk s operačním systémem sám, jednotka DVD (je to jednotka a optická jednotka), rovné ruce a trochu trpělivosti. Kde vzít os? Operační systém lze stáhnout z internetu, tam je jen svazek, je vhodné stáhnout Windows 7 Maximum Je to nejvíce dokončené a funguje.

I když dávám přednost přesně Windows XP, mimochodem, jak nainstalovat tento systém budu psát v budoucnu, přihlaste se k odběru aktualizace blogu a následujte zprávy.

Montáž I Shake z tohoto webu Chipxp.Ru jako Windows XP a Windows 7. Musí pouze představit, že sedm je uvedeno pouze po dobu 30 dnů pro informační účely a Khryusha (Windows XP) je již prasklý, to je hacknuty. Pod sedm, můžete použít Caegen (je to padělaný klíč. pokud je v kostce), ale bude to dělat na vlastní riziko. Jak spěchat, řeknu vám taky

Staženo obraz, zaznamenaný na disku, podlaha případu je v klobouku! Pokud nevíte, jak nahrávat disky. Přihlaste se k lekci a budu sdílet tyto informace.

Vložte disk do optické jednotky, restartujte notebook a zadejte BIOS. Mnoho kurva se bojí tohoto slova BIOS, v tom není nic těžkého, zejména pokud nekliknete na to, že padl, ale následovat přísně pokyny!

Na různých počítačích systému BIOS se nazývají jinak, může být klíčové klíče: ESC, F10, F2, DEL, na některých modelech HP jsem splnil klíč hovoru.

Našel klíč, který potřebujete, nazvaný okno BIOS. Nejprve okno, které uvidíte, je obecné informace, je na hlavní kartě (viz. fotka).

To by se nemělo dotknout cokoliv, pohybujeme se na klávesnici šipkami na kartě Boot.

Co tady potřebujeme? A zde musíme nastavit stažení jít s jednotkou DVD, najít volbu spouštění řádek (v mém případě) a vystavit naši jednotku, v mém případě je označena červeně, poté stiskněte tlačítko „ENTER“. Klepněte na tlačítko F10 (Uložit nastavení), potvrďte klepnutím na klíč ESC a počítač šel restartovat.

nainstalovat, systém, windows, notebooku, asus

Skvělé, všechno jde podle plánu. Jakmile váš mazlíček zvedne načítání z jednotky, uvidíte nápis takového plánu (viz. obrazovka).

Co lze přeložit jako „Stiskněte libovolnou klávesu ke stažení pomocí jednotky DVD. Stiskněte libovolné tlačítko a zobrazte takový obrázek.

Systém Windows stáhne potřebné soubory. Čekáme na konec stahování a pozorujeme okno takového plánu (viz. fotka)

V tomto okně musíte zadat jazyk, formát času a rozložení klávesnice. Často všude opustí „rusky“, klepněte na tlačítko „Další“, pak nainstalujte.

A opět pluje okno takového plánu, ve kterém potřebujete určit požadovaný operační systém „Windows 7″, zjistí se, že volba není poskytnuta.

Následuje licenční smlouva, vložte zaškrtnutí, která souhlasí a klikněte na „Další“. Pro sebe můžete číst, co tam píšou;). Naši lidé jsou dost na 10 sekund, aby se seznámili HD.

Pak je zde typ instalace, zvolte nižší volbu. úplnou instalaci.

A konečně jsme se dostali do velmi zodpovědného okamžiku, pokud systém přeinstalujete, může náhodně pořídit disk pro instalaci systému Windows 7 a odletí všechna data.

Nepřišlujte, je lepší strávit o něco více času v počáteční fázi, tím i pak počkejte na dny, zatímco vaše informace jsou obnoveny.

Viz, existuje taková nuance: Mnoho provést systémový disk (disk c) velký v hlasitosti. to není správné! Disk C by neměl být ne více než 50-70 GB, je to pouze operační systém a všechny potřebné programy, které mohou být odstraněny bez lítosti.

Všechny důležité soubory: Hudba, foto, video, obrázky Skladujte na druhém (logickém) disku! Vyberte sekci, ke které bude nainstalován operační operační systém, můžete jej jednoduše formátovat, ale jednat přes odstranění: Odstranění hlavního oddílu a sekce vyhrazeném systémem 100MB.

Jaký je rozdíl mezi instalací a přeinstalací? Rozdíl je, že při instalaci na nové počítače je nutné poslat oddíly sami, a ne formátovat ready-made, v předstihu rozdělené.

Čekáme, dokud se soubory zkopírují v době instalace, bude počítač několikrát restartovat, nestiskněte nic!

Zadejte požadovaný název počítače a klepněte na tlačítko Další. Našli jste následující okno, kde můžete nastavit heslo pro uživatele, nechám prázdný, to je bez hesla.

Opravte notebooky asus po dobu 1 dne

Objednejte si opravy v našem servisním středisku a získejte dobré zařízení ve stejný den se zárukou na 1 rok

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a Mistr vám zavolá zpátky a odpovědět bez uložení. nebo služby.

Jak určit konfiguraci notebooku

V operačním systému Windows 7 se to provádí ve dvou kliknutí a sám:

Základní informace, jak je znázorněno na snímku, zdůraznil jsem červenou čáru. Ale myslím, že konkrétně pro tento případ bude hlavní typ systému, to je jeho propuštění.

V tomto článku rozebíráme hlavní kroky k instalaci systému Windows 7 na notebook ASUS, a pokud máte otázky, zeptejte se jich v komentářích, nikdo z nich nebude ponechán bez dozoru.

Také můžete kliknout na odkaz, abyste získali informace, jak zavřít pozadí programy.

Kde začít

Nezapomeňte: Během přeinstalace nebo instalace systému Windows od nuly, uživatelských a softwarových dat budou odstraněny v systému HDD / SSD, stejně jako nastavení pro vložené a třetí stranické aplikace. Chcete-li odstranit ztrátu důležitých informací, zkopírujte hodnoty souborů na jiný pevný disk nebo flash disk. Kromě toho můžete data nabíjení na serveru Cloud Server: Je to zdarma. Přeskočte tento krok, pokud dáte OS na nový počítač nebo notebook.

Chcete-li zahájit práci, budete potřebovat jednotku USB (Flash Drive, Vyměnitelný HDD) nebo obrázek disku. Obraz je nejčastěji prezentován ve formátu ISO. Ke stažení Chcete-li nainstalovat OS požadovaného bitu a zapište jej do zařízení. Pro počítače s RAM nižším než 4 GB provozuje X86, více než 4 GB. X64. Zkopírujte obrázek pomocí speciální aplikace: Rufus, Ultraiso nebo jiný program. Když je média zaznamenána, pokračujte dalším krokem. nastavení systému BIOS.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS