Jak nainstalovat trh Play Čínský Android

Služby Google Play na čínském Androidu APK. Instalace aplikace Play Market v systému Android

Nyní si mnoho lidí objednává smartphony čínských výrobců přímo z Číny, což je 1,5krát levnější než nákup stejného zařízení u ruských prodejců. Další výhodou nákupu smartphonu v Číně je, že si budete moci koupit zařízení, které se do Ruska nedodává.

Nejoblíbenější mezi ruskými spotřebiteli je čínské tržiště Aliexpress, kde si můžete koupit smartphone pro jakýkoli vkus za rozumnou cenu a s bezplatným doručením.

Stává se však také, že jste konečně obdrželi dlouho očekávané zařízení poštou, rozbalili a zapnuli, a pak dostanete nepříjemné překvapení v podobě absence obchodu s aplikacemi a obecně všech služeb Google. Stane se to, když jste telefon nekoupili s globálním firmwarem, ale s původním firmwarem určeným pro domácí trh v Číně. Samotný vyhledávač Google i jeho služby jsou v této zemi zakázány. Když si tedy koupíte smartphone na Aliexpressu nebo jiném tržišti, musíte si pozorně přečíst popis. Obecně se v něm uvádí, zda je firmware globální (globální se službami Google nebo instalací jedním kliknutím) nebo originální (bez Google Play pro domácí trh).

Podívejme se, jak nainstalovat Google Play do čínského telefonu, pokud máte tu smůlu, že si ho koupíte. V této oblasti neexistuje žádná univerzální metoda.К. Volba metody závisí na samotném gadgetu, jeho původním firmwaru, výrobci a dalších faktorech. Podívejme se na nejoblíbenější způsoby, z nichž jeden bude pravděpodobně fungovat i pro vaše čínské zařízení.

Není vždy vyžadováno

Skutečnost, že instalace služby Play Market není vždy nutná. Ve většině dnešních telefonů je tento software již k dispozici jako součást standardní sestavy. Stačí se na něj dobře podívat.

Obchod Play je zpravidla ve výchozím nastavení nainstalován na chytrých telefonech s operačním systémem Android. Zobrazuje se buď na kartě v prohlížeči, nebo v jedné konkrétní aplikaci (nejčastěji).

V každém běžném telefonu se systémem Android je proto k dispozici služba „Play Market“. Čas od času je třeba ji aktualizovat. Proto se uživatelé ptají, jak nainstalovat službu Play Market do systému Android.

Snadný způsob instalace Obchodu Play do čínského systému Android

To je vše, aplikaci Obchod Play jste si do svého čínského zařízení nainstalovali sami. Nyní jej můžete používat stejně jako v jakémkoli jiném zařízení s licencovaným firmwarem.

Co dělat, když se ikona aplikace nezobrazí

Někdy se však po instalaci vyskytne malý problém. Telefon nebo tablet jednoduše nevidí nainstalovanou aplikaci. Řešení tohoto problému však není obtížné. Nejprve připojte zařízení k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi nebo mobilní sítě.

Poté pomocí vestavěného prohlížeče (pokud jej nemáte, stáhněte si z 4PDA jakýkoli jiný) přejděte na Internet. V něm do vyhledávacího pole napište Google Play. Můžete psát malými i velkými písmeny. Jakmile se v okně zobrazí seznam odkazů, klikněte na první odkaz ve vyhledávání (přehrát).Google.com) a zařízení vám nabídne výběr způsobu otevření, mezi nimiž bude i naše nedávno nainstalovaná aplikace.

To je jednoduchý způsob, jak jsme nainstalovali aplikaci na čínském systému Android. Pokud máte k tomuto článku nějaké další otázky. položte je v komentářích.

Maxim Rasporsky

Hlavní autor a editor na gurudroid.Net. Píšu kvalitní a strukturované návody na nastavení zařízení se systémem Android. Také vede kanál YouTube, kde ve formátu videa ukazuje provádění určitých kroků k dosažení požadovaného výsledku.

Způsoby opravy chyby instalace služby Play Market

Problémy s instalací služeb Google Play mohou nastat z následujících důvodů

nainstalovat, play, čínský, android
  • Porucha operačního systému;
  • Použití nevhodného firmwaru;
  • Poškození instalačního souboru APK;
  • Nesprávné odstranění dříve existujícího Play Marketu na vašem gadgetu;

K odstranění těchto příčin se můžete uchýlit k těmto metodám:

Pokud na svém gadgetu nemáte nainstalovaný Play Market, nejprve si stáhněte jiný soubor APK z webu. Měli byste ji přitom hledat ve známých a důvěryhodných zdrojích (např. Na webu 4pda).Ru).

Chyba může být způsobena také jedinou chybou ve fungování systému Android. Dalším krokem by proto mělo být přeinstalování služby Google Play. Pokud to nepomohlo nainstalovat Obchod Play, znamená to, že problém je vážnější a vyžaduje radikálnější přístup.

Časté otázky týkající se instalace obchodu Google Play

Ano, nejlépe rozbalte archivy v zařízení. O tom, jak to udělat, se dočtete v samostatném článku, který se na stránkách brzy objeví. Předem říkáme, že to vyžaduje speciální aplikace, které umí pracovat s archivy. Pokud ji nemůžete stáhnout z Google Play (protože ještě není nainstalovaná), doporučujeme použít jiné zdroje na webu. Stahujte pouze z ověřených webových stránek a kontrolujte svůj smartphone na přítomnost virů. Zkuste znovu nainstalovat Google Play s vypnutým antivirem a zkontrolujte, zda fungují práva roota. Bohužel jsou taková zpoždění možná, čínský telefon je v konfliktu s neznámým programem. Zkuste přeinstalovat Google Play.

Tímto nesložitým způsobem jsme aplikaci nainstalovali do čínského systému Android. Pokud máte k tomuto článku další otázky, můžete je položit v komentářích.

Základní nastavení a použití

Nestačí jen nainstalovat aplikaci Obchod Play do tabletu. Po instalaci je třeba provést základní nastavení obchodu a vytvořit účet Google. Za tímto účelem:

  • Otevřít obchod s aplikacemi
  • Klikněte na ikonu nastavení v horní části rozhraní
  • Musíte si zaregistrovat účet Google (bez něj aplikaci nestáhnete)
  • Přejít do nastavení

Nastavení zahrnují upozornění (budete upozorněni na nové verze aplikací), možnost stahování aplikací přes 3G, rodičovskou kontrolu a kontrolu historie nákupů.

Účet Google si můžete vytvořit z počítače v oficiálním obchodě nebo použít stávající účet Google Plus nebo Gmail.

Obecně se vraťme k otázce, proč vlastně v zařízeních z Nebeské říše zpočátku neexistuje žádný trh Play. A po dlouhém studiu informací na webu dospěl autor k závěru, že je to tam prostě zakázáno.

Nemohu s naprostou jistotou říci, zda je to pravda, ale mnoho lidí si to myslí. Dobrá, nebudeme se tímto bodem dlouho zabývat. Přejděme k technické práci.

Nejdříve tedy musíme mít kořenová práva, bez kterých nemůžeme mít. Veškeré operace s kopírováním souborů, které potřebujeme, budeme provádět v systémových adresářích:

Poté musíme stáhnout archiv podle tohoto odkazu a rozbalit jej na flash disk našeho zázračného zrcadla:

Nyní stačí tyto soubory zkopírovat do systémového adresáře v zařízení se systémem Android podle jejich umístění v archivu. Máme tedy následující dva způsoby:

Poté je nutné přiřadit práva všem právě zkopírovaným aplikacím s písmenem „G“:

A to je, přátelé, konec instalace Play Marketu na Androidu čínského původu. Je bezpečný. Pokud však mluvíme konkrétně o našem zrcadle, je tu jistá nuance.

A věc se má tak, že z nějakého důvodu nativní vizuální nabídka tvrdošíjně nevidí obchod s aplikacemi, který jsme nainstalovali. Tento problém lze však vyřešit poměrně snadno. Podívejte se, co autor udělal.

Zapněte Wi-Fi na našem gadgetu a připojte se k přístupovému bodu, který byl nastaven v osobním smartphonu:

Poté spusťte nativní webový prohlížeč:

A do vyhledávacího pole zadejte výraz „Play Market“:

Samozřejmě, možná někdo bude považovat tento způsob spuštění trochu kolhozny, ale pro mě, Nevidím žádné problémy zde. Nyní už zbývá jen vstoupit do nainstalovaného Play Marketu:

Nyní několik slov o tom, co přesně autor instaloval na prvním místě. A tady je to, co. Samozřejmě se jedná o plnohodnotnou ruskou klávesnici, protože ta je základem všeho:

Výsledkem je, že v nastavení jazyka systému Android je nyní normální volba:

Pak nainstalujte alternativní prohlížeč:

Tak to prostě je, bratři králíci. To je konec příběhu o tom, jak nainstalovat Play Market na Android Android. Jak se říká, kdo poslouchal, ten je ten pravý.

A nakonec další kreativní video od temperamentní skupiny Leningrad.

Instalace služby Play Market prostřednictvím souboru APK

Nejprve je třeba přejít do sekce „Zabezpečení“ v nastavení a povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Poté najděte soubor APK Obchodu Play na internetu a stáhněte jej do svého mobilního zařízení. Před instalací nezapomeňte soubor zkontrolovat antivirovým programem, a to i v případě, že důvěřujete zdroji. Spusťte na svém smartphonu libovolného správce souborů, otevřete v něm stažený soubor Play Store APK a postupujte podle pokynů operačního systému.

Po dokončení instalace se stačí do aplikace přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla k účtu Google.

Po instalaci obchodu je třeba jej aktualizovat na nejnovější verzi, jinak nemusí fungovat správně. Doporučujeme také stáhnout a nainstalovat aplikaci „Služby Google Play„, aby bylo možné automaticky aktualizovat samotný Obchod Play a aplikace instalované jeho prostřednictvím.

Použití počítače (software Wondershare MobileGo pro Android)

Další příležitostí k instalaci na čínský smartphone Play Store je vynikající program MobileGo, který může být nepostradatelným nástrojem pro každého majitele smartphonu Android.

Podstatou aplikace je, že budeme ovládat zařízení se systémem Android prostřednictvím počítače.

nainstalovat, play, čínský, android

Po instalaci programu a provedení synchronizace mezi zařízeními prostřednictvím USB kabelu nebo bezdrátového připojení můžete spravovat kontakty, SMS a MMS zprávy, multimediální obsah, převádět video soubory pro další sledování na mobilním zařízení, vytvářet záložní kopie s další obnovou dat a mnoho dalších věcí.

Na snímku obrazovky vidíte hlavní funkce aplikace uvedené v hlavní nabídce (překlad je vyznačen červeným písmem):

Program se skládá ze dvou částí. aplikace pro chytré telefony a klientské části pro PC, které si můžete stáhnout z oficiálních webových stránek MobileGo:

Po instalaci vyberte typ připojení (kabel USB nebo Wi-Fi) a postupujte podle pokynů na webových stránkách vývojáře (nebo v dialogovém okně aplikace). Provést.

Budeme také muset stáhnout soubory archu pro instalaci služby Google Play: GoogleServiceFramework, GoogleLoginService a Google_Play (viz. První způsob).

Pokud již telefon obsahuje cenné informace, můžete se pojistit a pomocí tlačítka „Zálohování jedním kliknutím“ vytvořit zálohu.

Dále, protože budeme pracovat se systémovými soubory, získejte jedním doslovným kliknutím práva roota. Za tímto účelem:

nainstalovat, play, čínský, android

Jakmile je program nainstalován a zobrazen v počítači, stačí kliknout na tlačítko „One Click Root“ na pravé straně hlavního okna a potvrdit zvolenou akci kliknutím na tlačítko „ok“:

Instalace stránek. Vyberte umístění pro ukládání souborů: na levé straně panelu klikněte na „Soubory“, poté přejděte na „Telefon“, otevřete složku „systém“ a v ní složku „aplikace“. V horním panelu vlevo klikněte na „app“ a vyberte požadované soubory, potvrďte.

Po dokončení procesu se odpojte od počítače a restartujte systém Android.

nainstalovat, play, čínský, android

Instalace služby Google Play do zařízení se systémem Android

Jak víme, Google Play je jedním z nejdůležitějších softwarových modulů integrovaných do operačního systému Android. Právě z tohoto obchodu s aplikacemi instaluje většina uživatelů smartphonů a tabletů se systémem Android do svých zařízení různý software a nástroje. Absence obchodu Play vážně zužuje seznam možností pro majitele zařízení. Zvažte způsoby instalace služby Google Play po nuceném odinstalování komponenty nebo v případě její nepřítomnosti v operačním systému od začátku.

Ve skutečnosti je jasná odpověď na otázku: „Jak nainstalovat Play Market na Android a připojit další služby Google?“?“, je poměrně obtížné dát. V současné době existuje příliš mnoho různých zařízení a jejich verzí firmwaru. Níže popsané základní metody integrace úložiště by toho měly z velké části dosáhnout.

Všechny níže uvedené pokyny provádí majitel zařízení se systémem Android na vlastní nebezpečí! Nezapomeňte, že před zásahem do systémového softwaru byste měli zálohovat data z paměti zařízení všemi dostupnými prostředky!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS