Jak nainstalovat Viber na Samsung Galaxy

Jak nainstalovat službu Vyber do telefonu Samsung?

Dnešní chytré telefony běží na operačním systému Android, pro který existuje několik snadných způsobů instalace messengeru. Nejprve se musíte podívat na specifikace svého telefonu a zjistit, zda na něm bude možné spustit službu Viber. Poté vyhledejte vhodný způsob instalace.

Zařízení Samsung se neliší od ostatních chytrých telefonů, kromě jedinečného designu a některých funkcí.

Instalace se proto obecně řídí standardním zobrazením:

 • Přejděte na Google Play a najděte tam aplikaci Viber;
 • Stažení aplikace zdarma. Všimněte si, že k tomu potřebujete účet Google;
 • Operační systém vás poté požádá o povolení přístupu k nové aplikaci, s čímž rádi souhlasíme, jinak nebude fungovat;
 • Po prvním spuštění byste měli projít snadným procesem registrace;
 • Pro zaslání aktivačního kódu stačí zadat číslo mobilního telefonu. Po obdržení kódu jej zadejte do speciálního pole;
 • Tím je proces instalace dokončen. Upozorňujeme, že kontakty z telefonního seznamu se okamžitě synchronizují s aplikací a přidají se do účtu;
 • Můžete začít komunikovat pohodlně a zdarma.

Galaxy Watch. Design | Samsung Developers

Začněte používat aplikaci Galaxy Watch Studio (GWS) ve třech krocích:

Stáhnout GWS

Přejít na https://developer.Samsung.com/Galaxy-watch-design/studio/overview.html a klikněte na tlačítko BETA DOWNLOAD. Spustit stahování. Požadavky jsou uvedeny také na této stránce.

Pokud si přejete stáhnout starší verzi, klikněte na tlačítko Obnovit. Předchozí verze. Zobrazit všechny dostupné verze.

Spusťte instalační soubor

Přejděte do adresáře, kam jste soubor stáhli, rozbalte spustitelný soubor a poklepáním na něj spusťte instalaci.

Instalační cesta nesmí obsahovat žádné speciální znaky (např. #),! Nebo @).

Spuštění systému GWS

Po dokončení instalace by se na ploše měla objevit ikona. Poklepáním na tuto ikonu spustíte systém GWS.

Aplikace Galaxy Watch Studio se neinstaluje do systému macOS

Novější verze systému macOS obsahují funkci, která umožňuje spouštět v systému pouze důvěryhodný software.Pokud se pokusíte nainstalovat systém GWS v systému macOS, může se zobrazit jedna nebo více z následujících zpráv.

„Instalátor.Balíček „pkg“ se neotevře, protože jej vývojář nemůže ověřit.

Pokud se zobrazí tato zpráva, musíte potvrdit, že chcete nainstalovat systém GWS. Proveďte následující kroky:

Otevřete Předvolby systému (klikněte na logo Apple).

Klikněte na možnost Zabezpečení a ochrana osobních údajů.

Na kartě „Obecné“ klikněte v části „Povolit stahování aplikací“ na možnost „Otevřít v každém případě“ vedle položky „Instalátor“.Pkg je blokován pro použití, protože není od identifikovaného vývojáře „.

V okně se zobrazí zpráva „macOS nemůže ověřit vývojáře Installer.Pkg. Určitě ji chcete otevřít?? „Klepnutím na tlačítko Otevřít nainstalujete GWS.

„Instalační program.“Pkg“ se neotevře, protože společnost Apple není schopna vyhledat malware.

„Instalační program.Pkg“ se neotevře, protože nebyl stažen z App Store.

Pokud se zobrazí jedna z výše uvedených zpráv, měli byste nakonfigurovat systém tak, aby umožňoval instalaci systému GWS, a poté potvrdit, že chcete nainstalovat systém GWS. Proveďte následující kroky:

Otevřete Předvolby systému (klikněte na logo Apple).

Klikněte na možnost Zabezpečení a ochrana osobních údajů.

Na kartě Obecné v části Povolit stahování aplikací vyberte možnost App Store a konkrétní vývojáře.

Instalace systému GWS.Zobrazí se další zpráva: „Nelze otevřít instalační program.Pkg, protože není možné ověřit vývojáře.“. Postupujte podle pokynů v části výše.

Další informace naleznete na stránce. V části Bezpečné otevírání aplikací v Macu.

Aplikace Galaxy Watch Studio není spuštěna

V systémech Windows a macOS se v případě, že systém GWS nemůže najít správnou verzi Javy, která se má použít, systém GWS nespustí a může se zobrazit jedna z mnoha chybových zpráv. Zde jsou uvedeny některé ze známých chybových hlášení:

Pro spuštění aplikace Galaxy Watch Studio by mělo být k dispozici běhové prostředí Java (JRE) nebo vývojová sada Java (JDK).Virtuální stroj Java nebyl nalezen po prohledání následujících umístění: C: \ Program Files \ Galaxy Watch Studio \ jre \ bin \ javaw.Exe javaw.Exe v aktuální cestě PATH

Nepodařilo se načíst sdílenou knihovnu JNI C: \ \ bin \ server \ jvm.Dll

Java byla spuštěna, ale vrátil se kód ukončení = 13

Nelze otevřít aplikaci „GalaxyWatchStudio“.

Nelze najít hlavní třídu v „/ Applications / GalaxyWatchStudio“.Aplikace / Obsah / macOS / // / Eclipse / pluginy / org.Zatmění.Equinox.Launcher_1.5.0.V20180512-1130.Sklenice „

I když se vám nezobrazí výše uvedená chybová zpráva, váš problém může být vyřešen, pokud systém GWS používá správnou verzi Javy. Podle následujících kroků se ujistěte, že systém GWS používá správnou verzi Javy.

Podrobné kroky jsou uvedeny za schématem. Informace o nejnovější verzi systému GWS. Požadavky na Javu pro starší verze systému GWS se mohou lišit.

Určení nainstalované verze jazyka Java.

V systému Windows otevřete Ovládací panely, přejděte do části Programy a funkce. Pak přejděte dolů a zjistěte, zda je Java nainstalována a jaké verze jsou nainstalovány (tyto kroky se týkají systému Windows 10; pokud používáte jinou verzi systému Windows, mohou se vaše kroky lišit). U 64bitové verze Javy je v názvu programu „(64bitová verze)“.

V systému macOS přejděte do adresáře / Library / Java / JavaVirtualMachines / (jedná se o výchozí adresář, kde je nainstalována Java) a zjistěte, zda je Java nainstalována a jaká je její verze.Pokud jste nainstalovali Javu do jiného adresáře, vyhledejte místo toho tento adresář.

nainstalovat, viber, samsung, galaxy

V závislosti na verzi nebo verzích Javy nainstalovaných v systému proveďte jednu z následujících akcí.

Java není nainstalována. Nainstalujte verzi Javy vyžadovanou systémem GWS (informace o požadovaných verzích Javy naleznete v části „Instalace verze Javy“ na straně 31). V části „Kompatibilita; všimněte si, že je vyžadována 64bitová verze Javy“) a restartujte GWS.

Je nainstalována pouze verze jazyka Java vyžadovaná systémem GWS. Pokud je nainstalována pouze jedna verze Javy, a to verze vyžadovaná systémem GWS (informace o požadovaných verzích Javy naleznete v Příručce pro upgrade Javy). V části „Kompatibilita; všimněte si, že je vyžadována 64bitová verze Javy) přejděte ke kroku 3.

Je nainstalována jedna nebo více nepodporovaných verzí jazyka Java. Pokud má váš systém jednu nebo více nepodporovaných verzí Javy, upgradujte na verzi Javy vyžadovanou systémem GWS (informace o požadovaných verzích Javy naleznete v části Upgrade na nejbližší dostupnou aktualizaci. V části „Kompatibilita“; všimněte si, že je vyžadována 64bitová verze Javy.).Přejděte ke kroku 2.

Je nainstalována kombinace jedné nebo více povinných a nepodporovaných verzí jazyka Java. Viz. Informace o požadovaných verzích Javy najdete v části Kompatibilita (upozorňujeme, že je vyžadována 64bitová verze Javy). Přejděte na krok 2.

Určete verzi Javy, kterou váš systém hlásí

Do příkazového řádku (Windows) nebo Terminálu (macOS) zadejte: java.version (pokud tento příkaz vede k chybě, zadejte: javac.version )

Galaxy Watch. Design | Samsung Developers

Před připojením přes telefon aktivujte ladění na hodinkách i na telefonu.

Zařízení Gear : Nastavení Nastavení Galaxy Watch Informace o ladění Galaxy Mobile Device Ladění : Nastavení Nastavení vývojáře Ladění přes USB

Chcete-li na mobilním zařízení Galaxy zobrazit možnosti pro vývojáře, přejděte do nabídky Nastavení “ O zařízení “ Informace o softwaru “ a klepněte na číslo sestavení, dokud se na obrazovce nezobrazí zpráva “ Možnosti pro vývojáře jsou povoleny „.

Chcete-li se připojit přes telefon, musí být v telefonu nainstalována funkce sdb over BT.

SDB přes BT je k dispozici pouze pro Android. Po spuštění aplikace Galaxy Watch Studio budete automaticky vyzváni k instalaci sdb over BT, případně můžete přenést soubor sdboverbt_160523.APK z \ Galaxy Watch Studio \ tizen \ nástroje \.

Kvalitní specializované ošetření

Našim návštěvníkům nabízíme nejvyšší úroveň moderního diagnostického vybavení. Jak lepit kočičí nehty Rostov na Donu. nejlepší léčba u nás. Pacienti na jednotce intenzivní péče a v nemocnici jsou pod stálým lékařským dohledem. Ve vstupní hale kliniky se nachází veterinární lékárna, která prodává veškeré přípravky pro léčbu vašich domácích mazlíčků. Zde najdete VŠE bez dlouhého hledání a se zárukou vysoké kvality! V případě potřeby vám mohou být léky, potraviny a příslušenství doručeny až domů. Pro přepravu domácích mazlíčků využijte naši službu pet taxi, která vás a vašeho mazlíčka dopraví na kliniku z jakéhokoli místa v Rostově na Donu nebo v regionu. Zavolejte nám, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Položte nám otázku a můžete získat bezplatnou konzultaci s lékařem. Buďte si jisti, že na webových stránkách naší veterinární kliniky vždy najdete aktuální odpověď na svůj dotaz, ať už se týká konkrétního zákroku nebo vzácného onemocnění psů a koček. Naše veterinární klinika se aktivně podílí na zvyšování povědomí. Na našich webových stránkách si můžete přečíst články o různých aspektech léčby a péče o domácí zvířata a také aktuální názory na veterinární medicínu.

Anti-scratchery jsou speciální silikonové krytky z měkkého plastu nebo silikonu, které se připevňují na drápky vašeho domácího mazlíčka pomocí speciálního lékařského lepidla. K dispozici v různých velikostech a různých barvách.

Podložky pod drápky jsou vhodné pro kočky všech věkových kategorií, ale ne všechny kočky je potřebují.

Kdo se obejde bez podložek pod nehty?

 • Koťata (0-6 měsíců).) Koťata mladší šesti měsíců nepotřebují přípravky proti škrabání.
 • Starší kočky. Tento doplněk je zbytečný pro stárnoucí zvířata, která už nemají zájem brousit si drápy.

Možná byste si měli přečíst 7 tipů, jak naučit kotě na škrabadlo.

Hlavní dotazy majitelů koček týkající se přípravků proti škrabání

Kolik stojí podložky proti poškrábání? Je pravděpodobně velmi drahý?

Naprosto levné! V Rusku, 30-110 hřiven na Ukrajině za balení 20-40 podložek se speciálním lepidlem v sadě.

Jak dlouho vydrží jedna sada?

Různobarevné polštářky na drápky jsou připevněny k drápkům kočky a odpadnou spolu s odumřelými drápky, jak kočce rostou drápky. Proto je čas od času nutné na drápy nalepit nové krytky.

Tímto způsobem stačí jedna sada pro 1.5. 2 měsíce.

Jaké velikosti ochran proti poškrábání jsou k dispozici??

Drápy se dodávají v několika velikostech:

 • XS. pro koťata do 6 měsíců s hmotností 0.5. 2 kg;
 • S. pro kočky o tělesné hmotnosti 2-4 kg;
 • M. pro kočky o hmotnosti 4-6 kg;
 • L pro mainské mývalí a velké kočky o hmotnosti vyšší než 6 kg.

Bolí to, když dávám kočkám léky proti škrábání??

Silikonová kamaše je pro kočku bezbolestná, protože se nasazuje pouze na drápek a je vyrobena z měkkého materiálu, který kopíruje tvar drápku.

Moje kočka si ráda brousí drápky. Bude si kočka moci brousit drápy jako bez drápů??

Váš domácí mazlíček bude stále vytahovat drápky jako obvykle, ale neublíží pohovce, tapetě ani člověku.

Zvyknou si na ně kočky rychle a nebudou se je snažit sundat??

Zpočátku, obvykle ne déle než 1 až 3 dny, se zvířata mohou snažit drápky rozkousat a někdy jim to jde velmi dobře. S tím nic nenaděláte, pokud odkousne jedno nebo dvě víčka, budete muset nalepit nová. Po několika dnech si vaše kočka přestane všímat, že má něco na drápech.

Co se stane, když kočka ochranný kryt spolkne??

I když ji spolkne, je to v pořádku. Polštářky jsou vyrobeny z netoxického silikonu, mají hladký tvar a projdou trávicím traktem v případě, že je kočka spolkne.

Jak vložit

Aplikace se snadno instaluje do telefonu a je zdarma. Celý proces netrvá déle než 10 minut a poté můžete messenger plně používat.

Stažení aplikace

Jak a kde stáhnout aplikaci Viber do telefonu Samsung? Z Play Marketu si můžete bezpečně a snadno stáhnout jakoukoli aplikaci, včetně Viberu. Jedná se o obchod s aplikacemi pro všechny chytré telefony se systémem Android, který je integrován do systému Samsung. Níže naleznete pokyny ke stažení aplikace Viber z Play Marketu:

 • Připojení k internetu.
 • Vstup do služby Play Market v telefonu.
 • V horní části se zobrazí vyhledávací pole, do kterého zadejte „Viber“.
 • Ve výsledcích hledání vyberte aplikaci Messenger s typickou lila ikonou Viber.
 • Vedle něj se objeví tlačítko „Instalovat“, stiskněte ho a počkejte na dokončení stahování.
nainstalovat, viber, samsung, galaxy

Mobilní aplikace Viber je k dispozici pro všechny modely Samsung od systému Android 4.1 a vyšší. Tyto požadavky jsou stanoveny společností Viber Media.

Jakmile si aplikaci stáhnete, budete ji moci po vydání nové verze Viberu zdarma aktualizovat. Pokud nemáte zapnuté automatické aktualizace, přejděte ručně na Play Market, v nabídce profilu najděte Moje aplikace a hry, vyhledejte Vyber a vedle něj stiskněte tlačítko „Aktualizovat“. Při aktualizaci nedojde ke ztrátě dat, ale aplikace bude stabilní.

Jak nainstalovat aplikaci Viber v zařízení Samsung

Instalace a autorizace

Nyní je čas nainstalovat Viber do telefonu. Po stažení aplikace a zobrazení její ikony v seznamu aplikací ve smartphonu stačí dokončit instalaci a zaregistrovat se v systému:

 • Otevřít Viber.
 • Zobrazí se instalační okno a stiskněte tlačítko „Pokračovat“.
 • Dále je třeba zadat zemi a poté zadat číslo mobilního telefonu.
 • Na váš telefon bude zaslán kód SMS, který zadejte do příslušného pole a stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

Pokyny pro instalaci a autorizaci jsou velmi jednoduché. Hlavní je mít stabilní připojení k internetu, přijímat SMS-kódy a registrovat svůj profil v systému. Po dokončení všech kroků se otevře hlavní okno Viberu s prázdnými chaty a historií hovorů. Kontakty z telefonního seznamu se automaticky vytáhnou a stačí jen vybrat správnou osobu, se kterou chcete začít konverzaci.

Jak stáhnout aplikaci Viber do telefonu?

Proces instalace a registrace je velmi jednoduchý. Stáhněte si Viber pro Android a po spuštění aplikace zadejte své telefonní číslo. bude vám zaslána textová zpráva s potvrzovacím kódem. Po přijetí zprávy Viber automaticky vyplní pole s kódem.

Oprava Viberu po smazání Hlavním způsobem, jak obnovit historii chatu po přeinstalování Viberu ve smartphonu, je vytvořit a poté použít záložní kopii. Chcete-li si takovou zálohu připravit v iPhonu, přejděte do části „Více“ ve službě Viber.

Galaxy Watch. Design | Samsung Developers

Zapnutí ladění na hodinkách i telefonu před připojením přes telefon.

Zařízení Gear : Nastavení Galaxy Watch Informace o ladění: Nastavení Galaxy Mobile Device Ladění : Nastavení Vývojářské nastavení Ladění přes USB

Chcete-li v mobilním zařízení Galaxy zobrazit nastavení pro vývojáře, přejděte do nabídky Nastavení “ Nastavení “ O zařízení “ Informace o softwaru “ a poté klepněte na číslo sestavení, dokud se na obrazovce nezobrazí zpráva “ Nastavení pro vývojáře povoleno „.

nainstalovat, viber, samsung, galaxy

Abyste se mohli připojit přes telefon, musíte mít v telefonu nainstalovanou službu sdb over BT.

SDB přes BT je k dispozici pouze pro Android. Po spuštění aplikace Galaxy Watch Studio budete automaticky vyzváni k instalaci sdb over BT, případně můžete přenést soubor sdboverbt_160523.APK z \ Galaxy Watch Studio \ tizen \ nástroje \.

Výběr není nainstalován

Službu Vyber si můžete do telefonu Samsung stáhnout zdarma. Služba funguje v ruštině, nevyžaduje složité nastavení. Pokud chcete, můžete změnit motiv nebo nastavit vlastní vyzváněcí tón.

Co dělat, pokud nemůžete nainstalovat Vyber do telefonu Samsung zdarma a během stahování mobilní telefon hlásí chybu?? V takovém případě postupujte podle následujících kroků

 • Vymažte mezipaměť mobilního telefonu v nastavení;
 • Zkontrolujte volnou paměť a v případě potřeby odstraňte nepotřebné programy a soubory;
 • Vypněte antivirový program;
 • Obnovení telefonu.

Důležité. Instalujte pouze oficiální verzi aplikace.

Pokud se vám nedaří nainstalovat službu Viber do mobilního telefonu Samsung, kontaktujte oficiální tým podpory. Musíte vyplnit speciální formulář a poskytnout zpětnou vazbu e-mailem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS