Jak nainstalovat VPN na iPhone v roce 2023 (3 snadné metody). VPN na iOS

Jak nainstalovat VPN na iPhone v roce 2023 (3 snadné metody)

Existují tři primární způsoby, jak můžete nainstalovat VPN na váš iPhone (který také pracuje na vašem iPadu, FYI). Podíváme se na každou z těchto tří metod, vysvětlíme výhody a nevýhody a pak vás projdeme procesem instalace.

Nezáleží na tom, zda jste povinni použít VPN pro připojení k vaší firemní síti nebo používáte VPN pro osobní online zabezpečení.

V obou případech budete chtít mít VPN nainstalovanou na jednom zařízení, které u vás ponecháte téměř po celou dobu:

Naštěstí proces instalace VPN na iPhone není příliš komplikovaný a váš výběr mezi třemi níže uvedenými metodami je často diktován tím, jaký druh VPN používáte.

Doufám, že v době, kdy dokončíte čtení tohoto tutoriálu iPhone VPN, budete mít vše nastavené a připravené k odjezdu!

Poznámka: Některé z odkazů v tomto článku jsou přidružené odkazy, což znamená, že bez dalších nákladů na vás mohu být kompenzován, pokud se rozhodnete použít jednu ze uvedených služeb. Doporučuji pouze to, co jsem osobně použil, a vážím si vaší podpory!

Metody instalace VPN na iPhone

Než něco uděláte, chvíli se podívejte na tři různé metody, abyste se ujistili, že máte jasné pochopení, která bude pro vás nejlepší volbou.

Každý z nich má své výhody a nevýhody, které budu vysvětlit níže.

Naštěstí žádná z nich není velmi obtížná (dokonce i manuální instalace), zejména pokud sledujete snímky obrazovky poskytnuty krok za krokem.

Metoda 1: Manuální instalace VPN na iPhone

Pro firemní uživatele VPN a pro ty, kteří zřídili vlastní virtuální soukromou síť, je nejběžnější metodou pro instalaci VPN na iPhone ručně. To znamená, že namísto aplikace se budete muset přihlásit do nastavení telefonu a nastavit ji sami.

Každá manuální instalace je trochu jiná v závislosti na protokolu a na tom, jak byla nastavena VPN.

Obecně řečeno, proces jde takto:

 • Krok 1: Otevřete nastavení telefonu a najděte „VPN“. přejděte do aplikace Nastavení v telefonu a přímo pod „osobní hotspot“ uvidíte kartu „VPN“.
nainstalovat, iphone, roce, 2023
 • Krok 2: Klikněte na „Přidat konfiguraci VPN“. Toto tlačítko se obvykle nachází směrem k dolní části nastavení karty VPN.
 • Krok 3: Vyberte příslušný typ připojení. to je důležité! Než začnete zadávat všechna data, ujistěte se, že máte zvolený správný „typ“. Požadované vstupy se na základě tohoto výběru změní.
 • Krok 4: Zadejte všechna požadovaná data VPN. to by mohlo zahrnovat adresu serveru, účet, heslo, tajemství znovu to vše záleží na typu VPN.
 • Krok 5: Otestujte nové připojení VPN. Jakmile zadáte data a vytvoříte konfiguraci VPN, budete ji chtít vyzkoušet kliknutím na tlačítko „Připojit“. Pokud je úspěšný, uvidíte malou ikonu VPN v pravém horním rohu iPhone.

Samozřejmě, pokud konfigurace selže, budete chtít začít řešit problémy s iPhone VPN. Níže je uvedeno několik kroků, abyste mohli začít.

Бесплатный и встроенный vpn на Айфоне.iphone vpn

K této metodě instalace VPN existují různé výhody a nevýhody:

Nevýhody

 • Vyžaduje, aby byla VPN nastavena jako první;
 • Není to uživatelsky přívětivý proces;
 • Pouze jeden server VPN na konfiguraci;

Potenciálně jednodušší metodou pro ty, kteří nejsou tak zdatní technologicky zdatní, by bylo nainstalovat aplikaci VPN, jakou vysvětlím zde v metodě #2.

Metoda 2: Nastavení instalace aplikace iPhone VPN

Druhá metoda instalace VPN na iPhone je také nejjednodušší a nejběžnější:

Stahování aplikace pro spotřebitele VPN z App Store.

Půjdu do podrobností o svých doporučených aplikacích iPhone VPN, ale kvůli vysvětlení této metody vám ukážu použití Nordvpn jako příkladu.

 • Krok 1: Vyhledejte Stáhněte si VPN z obchodu s aplikacemi. jakákoli dobrá VPN bude mít aplikaci, kterou si můžete stáhnout v obchodě. Najděte, co hledáte, a klikněte na „Stáhnout“.

Doporučuji nastavit VPN na ploše místo toho, abyste se předplatili prostřednictvím iPhone. Apple je mnohem těžší získat vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že se vám nelíbí VPN, který si vyberete.

 • Krok 2: Přihlaste se do aplikace VPN. protože jste již vytvořili účet s tímto VPN před stažením aplikace (viz „důležité“ oznámení výše), můžete se snadno přihlásit do aplikace VPN na svém iPhonu pomocí přihlašovacích údajů, které dali, které dali vy.
 • Krok 3: Povolte automatickou konfiguraci VPN. Po první instalaci aplikace a pokusit se ji použít, váš iPhone se zeptá, zda chcete aplikaci umožnit vytvořit konfigurace VPN pro vás. Odpověď je zde „povolit“. Budete nasměrováni do aplikace Nastavení, kde budete možná potřebovat zadat svůj telefonní kód telefonu.

Jakmile povolíte VPN vytvořit tuto konfiguraci, měli byste mít přístup ke všem svým serverům VPN. Není třeba vytvářet další konfigurace a ani nemusíte jít do aplikace Nastavení, abyste ji zapnuli.

To vše lze provést prostřednictvím aplikace VPN na iPhone.

Klady

 • Snadné instalace a nastavení;
 • Jedna konfigurace umožňuje přístup k tisícům serverů VPN;
 • Zákaznická podpora k dispozici;
 • K dispozici další funkce VPN;

Nevýhody

 • Vyžaduje placené předplatné (nedoporučuji zdarma VPN);
 • Nelze použít s firemními nastaveními VPN;
 • Omezená kontrola nad tím, jak jsou vaše data přenášena a zpracovávána;

Jak jsem uvedl dříve, použití aplikace jako prostředku k instalaci VPN na iPhone je pravděpodobně nejběžnější.

Je tu však ještě jedna méně obyčejná metoda: přímo prostřednictvím prohlížeče.

Metoda 3: Nastavení prohlížeče TOR prohlížeč pro iPhone

Zatímco většina lidí používá Safari nebo Chrome jako svůj internetový prohlížeč na svém iPhone, mám tendenci doporučit více internetových prohlížečů zaměřených na ochranu osobních údajů, jako jsou Firefox, Brave nebo TOR prohlížeč.

V rámci prohlížeče TOR. spolu s několika dalšími takovými prohlížeči. můžete nainstalovat a použít VPN pro surfování po internetu.

Tato metoda je velmi podobná metodě 2 výše, protože, dobře většinou je to stejné.

 • Stále stahujete aplikaci z App Store.
 • Tato aplikace pro vás stále automaticky vytváří konfiguraci VPN na vašem iPhone.
 • Musíte zapnout tuto konfiguraci, abyste se připojili k VPN.

Na vaší ploše fungují VPN založené na prohlížeči pouze pro všechna data přenášená prostřednictvím vašeho prohlížeče. Nešifruje se a nezabezpečuje další aplikace ve vašem počítači.

Pro váš iPhone však stále funguje na systémové úrovni, což znamená, že celé vaše připojení k internetu je šifrováno. Jakákoli aplikace, kterou otevřete pro používání internetu, bude směrována prostřednictvím tohoto připojení VPN na vašem iPhone.

Klady

 • Automatická konfigurace VPN;
 • Šifruje celé vaše připojení k internetu iPhone;
 • Kombinuje šifrování VPN s soukromí Tor;

Nevýhody

Celkově preferuji metodu č. 2 před touto metodou prohlížeče, ale je to zcela na vás.

Nejlepší VPN pro zařízení iPhone iOS v roce 2023

Téměř každý VPN na dnešním trhu vyvinul aplikaci pro zařízení iOS, jako je iPhone a iPad.

Bylo by to docela hloupé!

Ne všechny však lze považovat za nejlepší VPN pro iPhone. Některé jsou neohrabané, jiné nenabízejí skvělé funkce a jiné jsou neuvěřitelně zastaralé.

To je to, co doporučuji jako top 3 nejlepší VPN pro zařízení iPhone a iPad.

Nordvpn (nejlepší celkově pro iPhone)

 • Snadné instalace a použití;
 • Unblocks Netflix, Hulu, Disney BBC;
 • 6 současných zařízení;
 • 30denní záruka vrácení peněz;

Jak nastavit VPN na iOS 16

Soukromé relé společnosti Apple nabízí na webu určitý stupeň zabezpečení, ale existuje důvod, proč existuje mnoho služeb VPN, které mohou dělat více. Zde je návod, jak nastavit svůj iPhone nebo iPad, aby používal VPN pod iOS 16 a iPados 16.

Pokud máte obavy o soukromí a zabezpečení, podívejte se na soukromou reléovou službu společnosti Apple, která je součástí jejího balíčku iCloud. To zahrnuje další položky, jako je skrýt můj e.mail, s konečným cílem zajistit, aby procházení webu pro uživatele iPhone a iPad bylo více soukromého procházení.

A měli byste mít na paměti soukromé relé ve světle zpráv, že na iOS je problém s VPN. Zatím neexistuje řešení, ale existují řešení, která pomáhají udržet bezpečnost.

Přečtěte si od AppleInsider

Jsou to řešení, které můžete velmi snadno sledovat, jakmile nastavíte VPN na prvním místě.

Soukromá virtuální síť

Připojení virtuální soukromé sítě (VPN) v podstatě vytváří tunel mezi vaším iPhone a jakýmkoli online službou nebo webem. Všechna vaše data jsou šifrována před tím, než opustí váš telefon, a všechna se vracející se data jsou na cestě šifrována.

V důsledku toho by někdo, kdo dokázal zachytit spojení, by neměl být schopen číst vaše data.- nebo odvodit tam, kde jste na světě, jaký typ zařízení používáte atd.

Není to, jako byste museli pracovat pro tajnou službu, aby to byl problém.

Pokud jste někdy seděli na letišti a poklepali na nastavení Wi-Fi vašeho iPhone, viděli jste, jak se objeví seznam bezplatných sítí Wi-Fi. Někteří jsou legitimní a jejich jediným problémem je, že jsou z nějakého důvodu neuvěřitelně pomalí.

Ale někteří nemusí být skutečným Wi-Fi letiště. Některé by mohly být Wi-Fi hotspoty, možná patří k tomu podezřelému vypadajícímu člověku, který od vás sedí dva řádky.

Stále byste se neměli jen připojit k žádné síti Wi-Fi. Ale pokud ano, a máte VPN, může být podezřelá osoba velmi podrážděná.

Navíc existuje také někdy užitečná schopnost spoof, kde jste. Pokud jste například předplatitelem Netflixu USA, ale v současné době jste na dovolené ve Velké Británii, Netflix vám nedovolí přihlásit se na svůj vlastní účet.

Zapněte však VPN a nastavte ji tak, aby řekl Netflix, že jste ve státech, a to bude.

To je tedy pozitivní výhoda VPN, ale mohou také nastat chvíle, kdy pracujete pro korporaci a vaše vlastní systémy vám nedovolí přihlásit se ze zámoří bez jednoho. Banky mohou někdy udělat totéž.

Existuje více důvodů, proč mít VPN než přímé zabezpečení, pak. Mohou být pohodlní a mohou vám dát klid.

Výběr VPN

VPN přicházejí a odcházejí, i když ti nejlepší byli po dlouhou dobu. Musíte si koupit jednu, musíte se přihlásit k odběru služby VPN třetích stran, takže prvním úkolem je zkontrolovat je.

Musí používat nejméně 256bitové šifrování, ale také si přečíst jejich zásady ochrany osobních údajů.- a zkontrolujte, zda datové čepice. Některé služby omezí, kolik využití internetu můžete mít prostřednictvím nich.

Někteří také omezí počet zařízení, na kterých můžete použít jedno předplatné. To je důležité, když máte Mac a iPad i váš iPhone.

Musíte se sami rozhodnout, jakou službu.- a jaký poplatek.- je pro vás to pravé. Mezi dlouhodobé možnosti VPN však patří:

Nastavení VPN

Získejte vlastní aplikaci firmy VPN z App Store. Zaregistrujte se nebo použijte jejich bezplatnou zkušební verzi, pokud je nabídnuto, a poté projděte jejich kroky k nastavení VPN.

Vždy to však bude zhruba stejná sekvence. Nejprve aplikace musí nainstalovat, co se nazývá profil VPN na vašem zařízení.

Když se to pokusí, doufejme, že vám to vysvětlí, co to znamená, ale rozhodně iOS požádá o vaše povolení. Řekněte ano, chcete nainstalovat konfiguraci VPN.

Od té doby máte k dispozici VPN. Stačí to zapnout a vypnout, jak potřebujete.

Jakákoli aplikace VPN bude zahrnovat tento přepínač zapnuto/vypnuto, ale je zde také jeden v samotném iOS 16.

 • Otevřené nastavení
 • Klepněte na General, poté správa zařízení VPN
 • Vedle jména VPN klepněte na zapnutí nebo vypněte

Problém s VPNS

V srpnu 2022 odborník na bezpečnost uvedl, že v iOS došlo k chybě, což znamenalo, že VPN nefungují.- nebo spíše, že za určitých okolností mohou selhat. Velmi znepokojivé je, že se tvrdí, že chyba existuje od nejméně roku 2020.

Bez ohledu na problém o tom, zda by to Apple měl už opravit, nebo zda to bude, existují dvě okolnosti, kde se jedná o obavy.

Za prvé, pokud jste přistoupili k webu a poté zapnuli VPN, má se stát, že vaše původní připojení je okamžitě upuštěno.- a pak znovu spustil. To, co bylo kdysi nejisté spojení, je nahrazeno bezpečným na stejném místě a měli byste si dokonce všimnout.

Údajně je součástí chyby, že někdy toto předchozí spojení není upuštěno a obnoveno. Takže to můžete donutit, aby se to stalo tím, že zapnete režim letadla na vašem iPhone, a poté jej znovu vypnete.

Druhým problémem je těžší chránit před. Tvrdí se, že v průběhu času.- Možná jen pár minut.- Chyba iOS znamená, že VPNS dojde k úniku dat. Najednou neposílají šifrovaná data tak, jak by měli.

To je nesmírně vážné a zcela to nezruší hodnotu VPN, takže je důležité, aby to Apple opravil. Ale mezitím můžete udělat, aby vaše připojení VPN byla velmi krátká.

Není zaručeno, že zabrání úniku dat, ale pomůže to. A také vlastní soukromé relé společnosti Apple.

Jak odinstalovat VPN z vašeho iPhone nebo iPadu

Existují dva různé způsoby, jak odstranit VPN z vašeho iPhone nebo iPadu, a záleží na tom, jak je aplikace VPN nainstalována a nakonfigurována na vašem zařízení. V tomto tutoriálu vysvětlíme oběma způsoby.

Odstraňte VPN z iPhone nebo iPadu

Metoda 1: Odstraňte aplikaci VPN

Většina moderních iOS VPN přichází ve formě aplikace z App Store. Vše, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci a nainstalovat profil VPN do vašeho zařízení automaticky, pokud k tomu udělíte povolení k aplikaci tak učinit.

Pokud je vaše VPN nakonfigurována takto, vše, co byste museli udělat, je odstranit aplikaci VPN z vašeho zařízení iOS a nastavení VPN by s ním také zmizelo přidané profil.

Metoda 2: Odstraňte profil VPN

V několika případech vás aplikace VPN může požádat o ruční instalaci toho, co se nazývá konfigurační profil VPN. Tato metoda je starší než výše uvedená výše, ale stále ji používá několik služeb VPN. Konfigurační profil VPN je také vytvořen, když uživatel nakonfiguruje svůj vlastní VPN bez použití aplikace App Store.

Ačkoli aplikace TunnelBear VPN může nainstalovat vlastní nastavení VPN, aplikace také umožňuje uživateli nainstalovat manuální profil VPN staromódním způsobem, pokud si místo toho chtějí tuto metodu použít. Pro tento příklad tedy použijeme tunelbear.

V případě, že chcete smazat konfigurační profil VPN, musíte pouze postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

 • Spusťte aplikaci Nastavení a přejděte na obecnou správu zařízení VPN VPN. Případně můžete klepnout na VPN pod osobní možností hotspotu uvnitř nastavení.
 • Klepněte na tlačítko Informace ⓘ vedle přidané konfigurace profilu VPN, kterou chcete smazat.
 • Klepněte na profil smazat a potvrďte, že z vašeho zařízení odstraníte konfigurační profil VPN.
nainstalovat, iphone, roce, 2023

A je to; Právě jste z vašeho zařízení odstranili konfigurační profil VPN!

Některé služby VPN mohou způsobit problémy s načítáním určitých webových stránek nebo zcela přístupem k internetu. Pokud tomu tak je, možná budete muset odstranit VPN, který používáte, abyste se dostali zpět a spuštěni.

Pokud jste tyto informace považovali za užitečné, zanechte nám níže uvedený komentář!

Podívejte se dále:

Jak používat VPN na vašem iPhone a iPad

VPN je jednou z nejpotřebnějších konfigurací na vašem iPhone. Potřebujete, abyste obcházeli georestrikce, skrývali svou polohu a adresu IP, streamovali oblíbené filmy a užívali si online hraní bez omezení. Pokud jste nikdy neměli nebo nevěděli, jak to spravovat, zkontrolujme, jak používat VPN na iPhone a najdeme nejlepší VPN pro iPhone a iPad.

Správné aplikace na vašem iPhone a iPad

Užijte si kurátorskou balíček aplikací pro iOS pro každou příležitost. Za jediný poplatek.

Co je VPN na iPhone, iPad?

Co je tedy VPN v iPhone? VPN je krátká pro virtuální soukromou síť. Prostřednictvím připojení VPN se váš iPad a iPhone mohou bezpečně spojit s ostatními na internetu, jako by byly součástí stejné soukromé sítě. Lidé používají VPN k ochraně před hackery, streamují filmy a televizní pořady a bezpečně procházejí internet. Bez VPN si váš počítač vyměňuje všechny své informace s internetem. Váš prohlížeč posílá mnoho různých dat prostřednictvím vašeho poskytovatele na web, který navštěvujete. Pak web odešle zpět potřebné informace a objeví se na vaší obrazovce.

Musíte vědět, že během této výměny informací není vaše spojení často šifrováno, což znamená, že škodlivé strany si mohou snadno prohlédnout vaše osobní údaje. Viditelná je také vaše IP adresa. Co je IP? To je něco jako váš poštovní kód online. Označuje to, kdo jste a kde jste v současné době nacházeli. Když máte VPN, je to jiný proces. Když jej používáte, VPN šifruje všechna vaše data a oni cestují přes zabezpečený VPN tunel prostřednictvím vašeho poskytovatele na server VPN. Pak VPN předává pouze důležité a anonymní informace doprovázené vlastní IP. Když používáte VPN, nikdo nevidí, co děláte online, protože je chráněno vaše připojení. S tím zůstanete anonymní.

Použití internetu se stává mnohem bezpečnějším, protože šifrování brání hackerům, poskytovatelům internetu a guvernérům v přístupu k vašim datům. Kromě toho s VPN získáte více svobody. Vzhledem k tomu, že některé webové stránky a obsah jsou v některých zemích blokovány, VPN mění vaši IP adresu, a proto ve vaší virtuální poloze, a nemáte žádné další limity při webu. Pokud si tedy vážíte své bezpečnosti, online svobody a soukromí, získejte si VPN.

Jak funguje VPN na iPhone?

Můžete se zeptat sami sebe: „Potřebuji VPN na mém iPhone?„Nejprve vám ukážeme, jak to vlastně funguje. Představte si, že chcete přistupovat k jakémukoli webu, ať je to jako příklad, a ve vaší zemi existuje brána firewall kvůli nějaké vládní cenzuře. Připojíte se ke své VPN a slouží jako brána. Co to znamená? Znamená to, že nyní ovládáte svůj vlastní osud. Obejmete firewall, ovládáte svou bránu a nikdo ji nemůže blokovat, pokud jste jediný, kdo má přístup k vašemu VPN.

Další příklad si představte, že sedíte v kavárně pomocí veřejného Wi-Fi na vašem iPhone nebo iPadu a rozhodněte se zkontrolovat svůj bankovní účet. Někdo jiný s notebookem se může snadno přihlásit do sítě a získat vaše e.maily, hesla a další data, která můžete mít. Ale pokud používáte VPN, vaše připojení k internetu bude šifrováno a nikdo nebude mít přístup k vašim datům.

K čemu se používá VPN?

Webové stránky, které navštívíte, mohou shromáždit vaše informace a studovat demografickou situaci. Obvykle to není problém, ale někdy chcete chránit svou identitu a soukromí. Když tedy posíláte svá data online, VPN vytvoří tunel, který šifruje vaše informace. Pokud někdo zmocní vaše data, nebude si ji přečíst. Tunel také ztěžuje pronikání. Je to stále možné, ale mnohem těžší to udělat.

VPN také přidává další server do vašeho připojení k internetu s jiným webem, což umožňuje změnit vaši polohu. Mnoho webových stránek pro streamování videa, jako jsou Netflix a Hulu, má přísný obsah v závislosti na vaší geolokaci. Chcete sledovat svou oblíbenou show na Netflixu, ale ve vaší zemi není k dispozici. Posíláte své informace na jeden ze serverů VPN v USA a tento server je odešle na web Netflix.

Tímto způsobem si Netflix myslí, že jste v Americe, a můžete streamovat svou show bez omezení. Změna polohy může také pomoci při rezervaci hotelu nebo letu. Výzkum ukázal, že hotely a lety se liší v závislosti na geolokaci a VPN vám může potenciálně ušetřit peníze.

Uveďte znovu, že webové stránky někdy shromažďují vaše data. Vlády mohou tyto informace požádat a použít tyto IP adresy ke sledování vaší polohy. Ale s VPN jsou vaše informace dosahují pouze serveru VPN. Nebudou vás schopni sledovat zpět na vaši původní IP adresu. Super, hm? Mnoho VPN má také politiku bez logu. To znamená, že nezaznamenávají, jaké stránky navštěvujete. Pokud tedy vláda požádá o poskytovatele VPN o tracklogy, vaše informace tam ani nebudou. VPN jsou ideální pro změnu geolokace, šifrování vašich dat a zajištění vašeho soukromí. Není divu, že to tolik lidí používá na svých zařízeních iOS.

Aplikační sada aplikace All-in-One na vašem iPhone nebo iPad

Za paušální poplatek plně vlastníte seznam aplikací pro jakoukoli rutinu. Vyřešte úkoly bez vyhoření.

Jak nakonfigurovat a použít VPN na vašem iPhone nebo iPad

Existují tři primární způsoby, které můžete použít k nastavení VPN na vašem iPhone nebo iPad. Ručně prostřednictvím vyhrazené aplikace VPN a prostřednictvím prohlížeče VPN. Způsob, jakým nastavíte VPN na zařízení iOS, je často diktován tím, jak jej budete používat. Nastavení iPhone VPN můžete zpracovat prostřednictvím prohlížeče. Existuje několik prohlížečů, které to dělají.

Například můžeme použít prohlížeč Tor, který je dodáván s VPN. Není to však zdarma, ale ne tak drahé. Jakmile jste v tomto prohlížeči, můžete se připojit k serveru VPN v jedné z mnoha dostupných zemí. Nejen anonymizuje vaše připojení a poskytne vám anonymní IP adresu, ale také zašifrujte toto spojení.

Nejlepší VPN pro váš iPhone a iPad

Na svém iPhone a iPad můžete také nastavit VPN pomocí vyhrazené aplikace VPN. Je snazší instalovat, pokud nejste technicky zdatní a nemusíte používat nastavení iPhone, pouze rozhraní aplikace. Samozřejmě to vyžaduje důvěru jiné společnosti se všemi svými vzácnými daty, takže byste měli lépe najít zabezpečenou aplikaci od důvěryhodného dodavatele. Začněme s ClearVPN, aplikací, která vám umožní maskovat vaši aktuální umístění, přístup k obsahu a online službami ve vašem regionu (Hello Netflix!), chrání vaše osobní údaje a zlepšuje online hraní.

Aplikace provádí veškeré nastavení pro vás a vše, co musíte udělat pro použití tohoto VPN, je vyberte server, ke kterému se chcete připojit, klikněte na ni a automaticky se připojí. Jakmile uvidíte ikonu VPN v pravém horním rohu obrazovky iPhone, víte, že jste připojeni a vaše připojení je šifrováno.

Představte si, že je to páteční noc, a je čas na film, na který jste čekali příliš dlouho na propuštění. Spustíte Netflix a. překvapení!. Tento film není ve vašem regionu k dispozici. ClearVPN se s tím může vypořádat:

 • Otevřete clearvpn
 • Přepněte na kartu všech zkratky
 • Klikněte na Sledování regionálního Netflixu
 • Vyberte Sledujte Netflix USA
 • aktivovat

Kromě Netflixu je ClearVPN intuitivní a má zkratky pro doslova jakoukoli online aktivitu. skrývání vaší IP adresy, blokování reklam a ochranu malwaru. Každá zkratka má vnitřní nastavení, která vám umožní konfigurovat a optimalizovat váš provoz.

nainstalovat, iphone, roce, 2023

ClearVPN je k dispozici jak na zařízeních Mac, tak iOS. S tím můžete snadno vyřešit jakýkoli problém prostřednictvím Mac, iPhone a iPad a mít užitečnou aplikaci VPN, ať jste kdekoli. Servery ClearVPN se nacházejí po celém světě v Severní Americe, Evropě a Asii.

Pokud nenajdete zkratku, která vyhovuje vašim potřebám, vytvořte jednu z vašich vlastních. Nakonfigurujte svou zkratku podle vašich potřeb, včetně zabezpečených zpráv nebo online her. Něco jde. A vypadá to tak nádherně! Oční bonbóny pro ty, kteří milují přátelský design.

Jak ručně nakonfigurovat VPN na vašem iPhone nebo iPad

Pojďme pokračovat s manuální konfigurací. Pokud jste dostali všechny informace pro nastavení VPN, musíte nejprve udělat navigaci na vašem iPhone. Přejděte na Nastavení VPN Přidat konfiguraci VPN.

Zde můžete získat všechny informace, které jste dostali od svého zaměstnavatele nebo správce sítě, kdokoli vlastní a provozuje tento server VPN, aby vám poskytl a zadal tyto informace. To zahrnuje server, vzdálené ID, vaše uživatelské jméno a vaše heslo. Vyplňte všechna tato data a klikněte na hotovo. Na této kartě VPN se zobrazí jako konfigurace VPN.

Pokud je to jediná konfigurace VPN, kterou máte, můžete použít možnost zapnout a vypnout na stránce Nastavení. Pokud jich máte více z nich, přejděte na kartu VPN a vyberte ten, který chcete. Výhody manuálního nastavení je, že můžete mít vzdálený přístup k pracovním serverům prostřednictvím zabezpečeného připojení a mít větší kontrolu nad konfigurací VPN.

Jak spravovat své VPN

S některými službami VPN se vaše zařízení iOS automaticky připojuje a odpojí od VPN v závislosti na tom, jak důvěryhodná je síť Wi-Fi, kterou používáte. V jiných případech musíte své VPN ručně připojit a odpojit.

Jak spravovat své služby VPN? Přejděte na nastavení na vašem iPhone nebo iPadu a zapněte VPN a připojte se k vaší zabezpečené síti. Pokud používáte VPN prostřednictvím aplikace, musíte jej otevřít a připojit se k síti VPN z ní uvnitř. Jak vypnout VPN na iPhone? Přejděte na nastavení zařízení iOS a vypněte jej tam. Nebo přejděte do aplikace VPN, kterou používáte, a vypněte síť VPN uvnitř.

Jak zrušit předplatné VPN na iPhone

Přejděte na Nastavení předplatné Apple ID Vyberte aplikaci, kterou chcete odhlásit od Cancel.

Как включить VPN на iPhone (iOS)


| Denial of responsibility | Contacts |RSS