Jak nainstalovat vyzvánění na Samsung Kontakt.

Jak nainstalovat melodii pro kontakt v Samsung

Osobní konfigurace melodií pro kontakty v telefonech, jeden způsob, jak vytvořit svůj telefon více a pohodlnější. Pokud nastavíte určitý zvuk kontaktovat, můžete vždy zjistit, kdo vás volá, a to ani při pohledu na obrazovku. To je z mnoha důvodů velmi pohodlné. Například, nechcete být rozptýleni na obrazovce telefonu, když jste zaneprázdněni, ale je vždy připraven vychovávat telefon, když některá osoba volá. Souhlasím. je to vhodné.

Samsung Shelo oneui má poměrně široký rozsah pro konfiguraci, zdá se, že můžete konfigurovat téměř všechny. Jedním z problémů velkých mušlí, stejně jako v Samsung, není to, že není vždy nalezeno nastavení. Někdy se zeptejte otázku, která navrhl tak inteeis a jak s ním pracovat. V tomto článku vám řeknu, jak mohu nainstalovat kontaktní melodii na Samsung.

Nainstalujte jednotlivou hudbu na Android

Různé melodie pro kontakty umožňují znát volající bez dodávky smartphonu z kapsy. Kromě pohodlí, to baví a dělá odrůdu. Zvláště od androidu nainstalujte vyzvánění na volání. ne příliš komplikovaný úkol.

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit individuální hudbu pro každý kontakt, ale nejjednodušší z nich je použití standardních nástrojů zařízení.

Hudba pro kontakt v Androidu se mění:

Rozebíráme hlavní metody pro změnu hovoru pro všechna čísla a samostatně pro každý kontakt. Můžete konfigurovat výstrahy jako standardní nástroje Android a prostřednictvím aplikací třetích stran. Vyberte si nejvhodnější volbu pro vás!

Jak dát hudbu na volání Samsung? Pokud chcete změnit standardní melodii, pak tento postup nezpůsobí problémy. Náš článek poskytne příslušné pokyny pro uživatele.

Jak nainstalovat vyzvánění na telefonu Android?

Moderní databázové zařízení Android podporují nastavení melodie pro každý jednotlivý kontakt ve vašem notebooku. stejně, většina smartphonů.

Požadovaný kontakt a Tapam na něm najdeme například:

Na stránce Kontakty klikněte na okruh „Call Melody“.

V případě potřeby poskytujeme přístup a pak si vyberte melodii, můžete použít vlastní vyzvánění:

Pokud je vybrána melodie, klikněte na tlačítko „Zpět“. Vyzvánění pro tento účastník byl změněn na vybrané.

Jak nainstalovat melodii pro kontakt na Samsung?

Vyberte položku „Kontakty“ (také ve formě samostatné aplikace).

Jak udělat melodii na Samsung

Personalizace výzev vyzvánění na Samsung telefony. velmi pohodlné a praktické funkce. To je zvláště užitečné pro ty uživatele, kteří dostávají mnoho hovorů denně, což vám umožní rychle rozpoznat, kdo je přesně nazývá. Teď přesně víme, kdy potřebujete okamžitě pořídit telefon, a když nikde nespustí. Zejména s přítomností celku. Jak telefon Samsung dal požadovanou melodii na určitý kontakt a že to potřebujeme? Řekněte o tom v našem materiálu.

  • Co potřebujete vědět o instalaci melodie pro kontakt na Samsung
  • Jak dát vyzvánění na pokoji v časných telefonech Samsung
  • Jak vázat melodii pro kontakt v Android 6
  • Rington Instalace pro účastník pro Samsung na základě Android 7
  • Pokyny pro Samsung na základě Android 8
  • Konfigurace melodií pro kontakt s Samsungem pro Android 9
  • Závěr

Jak nainstalovat vyzvánění na Samsung Kontakt

Někdy se to stane čas nebo prostě příliš líný, aby se podíval na obrazovku Smartphone, abyste zjistili, kdo volá a rozhodne pro sebe. je to stojí za to odpovědi nebo můžete výzvu ignorovat. Řešením této problematiky je používat inteligentní hodiny nebo fitness náramky, které mohou zobrazit název volajícího, ale co dělat, pokud neexistuje žádné takové zařízení? Jednou z možností je instalace melodie osobní volání, která bude spojena s volajícím. Tak jak mohu instalovat melodii pro kontakt Samsung A52 a provést příchozí hovory předplatitelů více rozpoznatelné i bez při pohledu na obrazovku mobilního zařízení?

Otevření seznamu všech nainstalovaných programů a spuštění aplikace „Kontakty“ Klikněte na jméno účastníka, ke kterému chcete nainstalovat osobní melodii.

V profilu, který se otevře, klikněte na tlačítko „Edit“ a v okně Nastavení vyberte „Rozbalit“.

Seznam pokročilých nastavení se otevře, mezi něhož vybereme sekci „Call Melody“ a poskytujeme přístup k „kontaktům“ na fotografii, multimédii a soubory v zařízení, získáte možnost vybrat si některá předinstalovaná melodie nebo zvolte Jeden z vašich vlastních stažených na telefonu.

Stojí za zmínku, že schopnost přiřadit osobní melodie je k dispozici pouze v případě, že kontakt je uložen do paměti smartphonu. V opačném případě, pokud je na SIM kartě, bude chybět rozšířený menu v profilu účastníka.

Jak si stáhnout melodii na Samsung?

Chcete-li si stáhnout vyzvánění z internetu, nejprve je nutné jít na jeden ze specializovaných stránek, jako je vyzvánění.Pro, vyberte skladbu, kterou chcete, a nahrát ji do paměti smartphonu.

Poté můžete použít výše uvedené pokyny a přidat melodii jako hlavní, ale pokud chcete načíst melodie, které mají být v jednom seznamu spolu se standardem, musíte provést řadu akcí.

Otevřete aplikaci „Moje soubory“ nebo jakýkoli jiný správce souborů, ve složce „Moje soubory paměťové zařízení stahování“ Hledáme načtený soubor a přidělujeme ho dlouho.

V pravém horním rohu obrazovky klikněte na třícestný a vyberte možnost „Kopírovat“ (nebo „Transfer“, pokud chcete, aby soubor byl odstraněn ze složky „Stahování“, ale zůstal tam, kde si to vezmete).

Přejděte do „paměti zařízení“ a vyberte „vyzvánění“ (nainstalovat jako volání melodie) nebo složku „Oznámení“ (pro instalaci jako oznámení vyzvánění).

Klikněte na tlačítko „Hotovo“ a počkejte na dokončení kopírování (nebo přenosu) souboru do zadané složky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS