Jak nainstalovat WhatsApp na dvou SIM karet.

Jak udělat WhatsApp na dvou číslech na jednom telefonu

„Whatsapp“. nejoblíbenější posel v Rusku. Je instalován na telefonech desítek milionů domácích uživatelů, kteří aktivně používají funkčnost aplikací pro aktivní korespondenci, audio a video hovory. A pokud se v situaci „jedno číslo. jedna aplikace“ nedochází žádné problémy, pak v případě dvou telefonních čísel na jednom telefonu, majitel gadgetu se může narazit na omezení v funkčnosti WhatsApp. Ten nemůže být připojen přímo na dvě čísla na jednom smartphonu, což významně omezuje možnosti uživatele. Je však možné tuto omezení nějakým způsobem obejít a využít watsap najednou na dvou číslech na jednom telefonu? Řekni mi v našem materiálu.

Jak víte, standardní aplikace WhatsApp má omezení o využití účtů. Například pouze jeden účet WhatsApp lze použít pro jedno telefonní číslo. To výrazně snižuje schopnost pracovat s aplikací pro uživatele se dvěma telefonními čísly a chtějí používat funkci Messenger na každém z nich.

Většina výrobců telefonu však umožní majitelům gadgetů nastavit dvě verze stejné aplikace do svých smartphonů Android. Značky jako „Samsung“, „Xiaomi“, „vivo“, „Huawei“, „HONOR“, „OPPO“, „Oneplus“ a „Realme“ umožňují uživatelům používat dvě oddělené verze stejné aplikace. Mohou pracovat paralelně v telefonu, eliminovat uživatele z potřeby použít jiný gadget.

Kromě toho existuje řada mobilních aplikací třetích stran, které vám umožní snadno spustit další aplikaci na našem telefonu.

Podívejme se podrobně metody, které vám umožní zahrnout whatsapp na jednom telefonu ihned do dvou čísel.

Použijte aplikace třetích stran

Aplikace jsou pohodlným způsobem, jak nastavit několik kliknutí pro instalaci dvou čísel v píchnutí. Můžete si je stáhnout na oficiální webové stránky vývojáře a nainstalovat do paměti mobilního telefonu. Můžete si také stáhnout z ukládání aplikací. názvy aplikace nezapomeňte zapadnout do angličtiny.

Dodatek paralelní prostor

Aplikace Parallel Space je navržena speciálně tak, aby uživatelé mohli držet klonování messenger. Při použití není nutné mít žádná oprávnění, není nutné vypnout antivirový program. Nachází se paralelní prostor z obchodu Play Market (zadejte anglická písmena). Po stažení za pár sekund musíte instalovat aplikace do mobilního telefonu.

Poté se musíte přihlásit k aplikaci (můžete bez vytváření účtu). Jméno zprávy Messenger je zadán, jehož kopie je nutná k vytvoření. V tomto případě je to headwick. Chcete-li spustit klonování, vyberte příslušnou položku menu. V průběhu procedury se tipy vyskočí, měli byste kliknout na potvrzení postupu. Po stažení se druhá verze Headwick zobrazí ve formě štítku na ploše smartphonu. Zůstane pro malé: musíte zadat novou verzi a zaregistrujte se na druhé telefonní číslo.

Pak vypněte mobilní telefon a restartujte jej. Nyní budou pracovat dvě čísla na jednom účtu.

nainstalovat, whatsapp, dvou, karet

Dodatek OgwhatsApp

OgwhatsApp lze nalézt ve vyhledávači a přejděte na oficiální místo pro stahování nebo okamžitě zadejte úložiště aplikací a vyhledejte pomocí vyhledávacího řetězce. Postup dále:

 • Přihlaste se do menu WhatsApp Messenger.
 • Vyberte Nastavení.
 • Otevřete řetězec „Chaty“.
 • Návrat.
 • Stáhnout Správce souborů.
 • Najít hledat v WhatsApp.
 • Změňte název složky na WhatsAppold.
 • Návrat do nastavení systému WatSapa.
 • Vyberte „Dodatek“.
 • Ujistěte se, že čištění mezipaměti. dočasný datový sklad.
 • Odstranit zcela zabalené z telefonu.
 • Přejmenovat „WhatsappDold“ v «OgwhatsApp».

Pak to zůstane pro malé. Se musí zaregistrovat v nové aplikaci. Je držena pro první číslo. Práce bude ve stejném režimu, funkce Otttzap se nezmění.

Je důležité upozornit na skutečnost, že pro správnou funkci messengeru by dvě čísla měla opět stáhnout oficiální verzi WatSapa z webu. Pak je pod druhým profilem, další číslo je registrováno na jiné SIM. Ukázalo se tedy, že smartphone bude adekvátně pracovat se dvěma čísly.

App Twin

Tato aplikace je také vytvořena pro klonování oficiální verzi aplikace do mobilního telefonu. Program stahuje z hracího trhu. Instalace dochází za pár sekund. Pak otevřete aplikaci a hledejte bezbožnou ikonu.

Pracovní algoritmus je jednodušší. Uživatel je intuitivně pochopen. Aplikace nezávisle vytváří záložní kopii Messengeru na vyžádání. Stáhnout Druhý není nutný. Stačí zaregistrovat druhé telefonní číslo.

Program gbwhatsapp

GbwhatsApp. vytvořený speciálně pro aplikaci Messenger WhatsApp. Klonování dochází automaticky po instalaci programu. Stačí najít příslušné pole v menu.

Nevýhodou aplikace je jeho nestálá práce. Uživatelé si stěžují, že paralelní provoz dvou telefonních čísel přestane, pokud přicházejí aktualizace Messenger.

Kloner klonování

Povolení k práci nejsou vyžadovány. Aplikace ke stažení z oficiálních webových stránek nebo prostřednictvím úložiště aplikací hry. Po instalaci je třeba jít do programu (registrace není potřeba, ale dá hodně dalších funkcí). Poté vyberte v ikonu Messenger Messenger a vytvořte zálohu. Je nutné dodržovat systémové výzvy. Po vytvoření druhého messengeru se na obrazovce mobilního telefonu zobrazí příslušný štítek. Musíte zadat nové telefonní číslo a držet standardní registru.

Whatscloone

S touto aplikací můžete klonovat váš účet WhatsApp použít na druhém zařízení nebo tabletu. Jedním z jeho výhod je, že změní webové stránky WhatsApp, které mají být použity k použití na mobilních telefonech, i když zdědí stejné nevýhody jako webová verze WhatsApp, pokud se používá na jiném zařízení než počítače nebo tabletu na zařízení.

Další nevýhodou této aplikace je, že je nutné vytvořit uživatelský účet.

nainstalovat, whatsapp, dvou, karet

Oficiální pravidla pro použití dvou profilů na jednom telefonu

Dvojitý messenger

Naštěstí, v nových modelech Samsung Smartphone, Dual Messenger je standardně nainstalován, díky kterým uživatelé jsou schopni používat dva účty Messenger ve stejnou dobu, a pro to nemusíte stahovat různé soubory z Internetu!

Pokud váš gadget nemá takový nástroj jako dvojí messenger, musíte ji najít a stáhnout na herní trh.

Pokud již máte ve svém smartphonu dvojí messenger, stačí klonovat aplikaci:

 • Otevřeno na smartphonu „Nastavení“.
 • Stiskněte funkci „Rozšířené funkce“.
 • Najít v seznamu „Rozšířené funkce“ Dual Messenger a klikněte na něj.
 • Najít v seznamu dostupných aplikací, které jsou kompatibilní s Dual Messenger, WhatsApp.
 • Klikněte na „Instalovat“. Klon vybrané aplikace se brzy zobrazí na hlavní obrazovce a bude připraven k použití.
 • Zaregistrujte se v nové aplikaci ACOUT přes druhé telefonní číslo.

WhatsApp Business

Dříve, na miniaplikacích, které podporují použití dvou SIM karet, bylo možné se připojit k aplikaci WhatsApp pouze jedno číslo. Developery naštěstí pracovali možnost využití dvou různých účtů na jednom smartphonu a vytvořil WhatsApp Business. Společnost Developer to pozice jako žádost pro majitele malých podniků, protože prostřednictvím něj můžete snadno komunikovat se zákazníky, ale uživatelé mohou také vytvořit osobní profily.

Jak jej nainstalovat? Všechno je dost jednoduché!

 • Jděte na hraní trhu a nainstalujte aplikaci WhatsAppbusiness.
 • Vytvořit druhý účet upravený pod druhou SIM kartu. Proces vytváření účtu v WhatsAppbusiness se vyskytuje stejným způsobem jako v obvyklém whatsapp.

Pokyny pro IOS

ios pracující pod kontrolou IOS v zásadě pouze jedno číslo. Výjimka se stala model XS, který je vyroben ve dvouminutové verzi. Instalace WhatsApp pro dvě čísla na iPhone je také reálná.

Instalace WhatsApp Business

Tato metoda je plně úřední a bezpečná. Je instalace samostatných aplikací WhatsApp obchodní aplikace, kterou lze stáhnout do AppStore. Je třeba stáhnout, stejně jako jakákoli jiná aplikace.

Když spustíte tento klient, nabídku použít číslo, které je již zaregistrováno v WhatsApp. V této fázi musíte zvolit „Použít jiné číslo“. Stejná volba pro instalaci druhé místnosti je vhodná pro Androydu.

Přes třetí stranu

Populární aplikace od vývojářů třetích stran. TUTUHELPER.

 • Stáhněte si aplikaci TutuHelper z oficiální stránky a instalace.
 • Při prvním spuštění budete vyzváni ke stažení certifikátu vývojáře, musíte akci potvrdit.

Po tom, další whatsapp se spustí na ploše. Analogicky s druhým krokem, musíte poskytnout povolení k instalaci softwaru z „Jianahaiwei CO., Ltd „. Na druhém posla projít obvyklou registrací, ale s jinou sim.

Druhý messenger lze spustit přes hackování

Bohužel jsem ještě nemohl najít plnohodnotný další Messenger pro druhý účet.

Snažil jsem se instalovat možnosti z alternativních softwarových obchodů pro iPhone jako TUTUAPP, ale obsahují pouze servisní klient s přesně stejným identifikátorem, který používá oficiální aplikaci z App Store.

Samozřejmě můžete vázat několik účtů na Messenger, ale nefungují paralelně. musí být zapnuty v nastavení a překračuje význam celého otvoru.

Berle se ukázaly být aplikace z TweakBox. V nastavení můžete zakázat automatický přechod na samostatný klienta Messenger a odpovídat prostřednictvím webových stránek.

Ano, stále není tak pohodlné, ale mnohem lepší než používat webovou verzi služby prostřednictvím prohlížeče.

Plasy Řešení: Je to vhodnější než použití pro další webovou verzi služby služby.

Nevýhody Solutions: Web Inteeis vypadá nemotorný i v aplikaci, žádná oznámení.

Přepnutí

Pokud máte kořenovou práva na Android, můžete vyzkoušet aplikaci Přepnout, která je k dispozici ve službě Google Play. Po spuštění by se měla objevit požadavek na práva superuživatele. Dát jim! V aplikaci Přepnoutme vytvořte nový profil s právy správce. Bude použit pro druhé číslo WhatsApp.

V nabídce vyberte Vytvořit profil pro vytvoření nového profilu. V budoucnu přepnete mezi různými profily, vyberte příslušný název účtu. Když se přístroj restartuje a bude znovu připraveno k použití, znovu nainstalujte WhatsApp na profilu. Při registraci budete také muset použít nové telefonní číslo.

Pokud aplikace nefunguje správně, měli byste jej odstranit, restartovat zařízení a nainstalovat program Re.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS