Jak najít iPad podle sériového čísla

Co můžete zjistit kontrolou sériového čísla iPadu

Většina lidí si samozřejmě technologie Apple spojuje s vysokou kvalitou, sofistikovanými technologiemi a určitou úrovní použití. Ne každý si však může dovolit koupit nejnovější modely nebo jen nové zařízení. Pro tyto lidi existuje velmi dobře rozvinutý sekundární trh. Jinými slovy, například iPad z druhé ruky je možné koupit za výrazně nižší cenu.

Stejně tak se ale rozvíjí šedý trh, kde se prodávají v lepším případě poškozená nebo ukradená, v horším případě jen falešná zařízení. Jak zkontrolovat sériové číslo iPadu a chránit se tak při nákupu, řekněte nám v tomto článku.

Proč si tablet před koupí zkontrolovat

Ipady s mobilním modulem (černý plastový panel na zadní straně těla) spolu se sériovým číslem udávají IMEI. jedinečný identifikátor mobilního zařízení. Jedná se o číslo, které identifikuje model tabletu, datum výroby, zemi výroby a další charakteristiky.

IMEI je vytištěno také na přihrádce na kartu SIM. Musí se shodovat se sériovým číslem na zadním panelu (pokud jste tablet ještě nedodali do opravy).

Kontrola iPadu na webových stránkách výrobce

Společnost Apple ukládá všechny skutečné kódy svých zařízení a příslušné informace o nich. Pro provedení kontroly v zařízení iPad potřebujete následující údaje:

  • Přejděte na příslušnou stránku. (odkaz)
  • Zobrazí se obrazovka Ověření práva na službu a pole pro zadání sériového čísla.
  • Po jeho zadání klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
  • Vyhledá se sériové číslo a poskytnou se všechny související informace.

Kontrola iPadu pomocí tohoto algoritmu umožňuje majiteli ověřit, že má původní model (nebo naopak). Mezi poskytovanými informacemi budou mimo jiné údaje o záručních lhůtách a dostupnosti technické podpory. Zde můžete tablet v případě potřeby také aktivovat.

Kde zadat sériové číslo pro zjištění modelu iPadu?

Samotná společnost Apple se snaží pracovat na zlepšení uživatelského prostředí. Proto vytvořili samostatnou stránku, kde můžete zadat sériové číslo iPadu a zobrazit podrobnosti o svém zařízení.

Následujte tento odkaz. Zobrazí se obrazovka jako na obrázku. Do pole zadejte sériové číslo tabletu a stiskněte klávesu „Enter“ na klávesnici.

Po stažení se uživateli zobrazí podrobné informace o zařízení.

Doufáme, že jste našli příručku se sériovým číslem, která vám pomůže zjistit model iPadu. Nezapomeňte také, že vám s opravou iPadu mohou pomoci naši technici v servisním středisku iLab.

Kam zadat sériové číslo pro identifikaci modelu iPadu?

Společnost Apple sama usilovně pracuje na zlepšení uživatelského prostředí. Proto sami vytvořili samostatnou stránku, kde můžete zadat sériové číslo iPadu a zobrazit údaje o zařízení.

Následujte tento odkaz. Zobrazí se obrazovka jako na obrázku. Do pole zadejte sériové číslo tabletu a stiskněte klávesu „Enter“ na klávesnici.

Po stažení se uživateli zobrazí podrobné informace o zařízení.

Doufáme, že vám náš průvodce pomohl identifikovat model iPadu podle sériového čísla. Nezapomeňte, že se můžete obrátit také na naše techniky v servisním středisku iLab, kteří vám pomohou a opraví váš iPad.

ipad, podle, sériového, čísla

Sériové číslo

Chcete-li zkontrolovat sériové číslo iPadu, měli byste navštívit oficiální webové stránky výrobce na adrese https://checkcoverage.Apple.com/en/en/. Do zvláštního pole zadejte sériové číslo zařízení. najdete ho na krytu, na zadní straně zařízení nebo. pokud tablet podporuje kartu SIM. na zásobníku, který je třeba vyjmout. Zadáním sériového čísla na oficiálních webových stránkách můžete nejen zkontrolovat pravost iPadu, ale také získat informace o záruce: zda je platná nebo ne, zda již bylo zařízení opraveno a také kolik dní zbývá do konce záruky. Pokud sériové číslo zařízení iPad nebylo ověřeno, zařízení nemá licenci.

Nejlepší je zadat sériové číslo přímo ze zařízení, protože podvodníci často používají krabičky od skutečných tabletů a vkládají do nich padělky. Nepozorný uživatel může přehlédnout, že sériové číslo na zařízení a na krabici se liší, a zadá verzi z krabice, která je skutečná.

Tip! Porovnejte sériové číslo a IMEI na krabici, na tabletu, a pokud je zařízení aktivováno, s číslem v informacích o modelu v nastavení samotného tabletu.

Je důležité vědět, že sériové číslo iPadu lze snadno zkontrolovat a je to nejspolehlivější způsob ověření jeho pravosti. V současné době nelze sériové číslo iPadu zfalšovat.

Sndeep

Následující webová služba funguje na stejném principu jako výše uvedená, ale poskytuje podrobnější informace a je určena nejen pro produkty společnosti Apple, ale také pro mobilní zařízení jiných výrobců.

    Výše uvedený odkaz vás přenese na domovskou stránku online služby, kde nejprve zkontrolujte, zda je v oblasti označené „Stačí zadat sériové číslo nebo IMEI“ vybrána karta Apple.

Kontrola originality iPadu

Existuje několik způsobů, jak zkontrolovat iPad pomocí sériového čísla.

Totéž lze provést prostřednictvím IMEI. Nejde o totéž, ale Aimei lze také zadat do služeb, kde lze zadat sériové číslo. V každém případě zkontroluje pravost techniky a zobrazí stejné informace.

Aimei je jedinečná sekvence pouze 15 číslic. Můžete ji použít nejen ke kontrole iPadu, ale také k zobrazení dalších informací o mobilním zařízení.

Chcete-li iPad zkontrolovat podle sériového čísla nebo IMEI, musíte do konkrétního softwaru nebo na webovou stránku zadat tuto sekvenci 15 číslic.

Použitá služba ověření IMEI a sériového čísla ověří pravost čísla, a pokud je zařízení originální, zobrazí odpovídající informace. V opačném případě nebude zařízení vůbec nalezeno.

Mimochodem, všechny produkty Apple s technologií IIME můžete zkontrolovat tímto způsobem. Například iPhone podle sériového čísla.

Pokud si nový iPad koupíte v obchodě s elektronikou nebo přímo od společnosti Apple, nemá samozřejmě smysl zjišťovat, zda je pravý nebo falešný, protože je určitě originální. Ověřování je nutné i v dalších případech.

Například při koupi použitého tabletu doporučuji zkontrolovat, zda vám neprodávají padělek.

ipad, podle, sériového, čísla

Jak tedy ověřit pravost iPadu??

ipad, podle, sériového, čísla

O autorovi těchto stránek

Ahoj. Jmenuji se Peter. Jsem autorem těchto stránek. Mluvím v něm o něčem, co mě velmi zajímá. A konkrétněji o tabletech. V blogu se snažím jednoduše popsat firmware, nastavení a inovace všech moderních tabletů. Většina článků se také zaměřuje na operační systém Android, který se mi velmi líbí

| Denial of responsibility | Contacts |RSS