Jak najít skryté aplikace v systému Android

Jak najít skryté aplikace v telefonu se systémem Android a proč jsou nebezpečné

Ilya. šéfredaktor webu softdroid.Net. Autor několika set návodů a článků o konfiguraci systému Android. Přibližně 15 let zkušeností s opravami zařízení a řešením technických problémů se systémy iOS a Android. Měl jsem co do činění s téměř všemi více či méně populárními značkami mobilních smartphonů a tabletů. Samsung, HTC, Xiaomi atd. K testování se používá iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

Aplikace lze ve smartphonu skrýt, ať už náhodně, nebo záměrně. Zde je návod, jak takové aplikace najít v telefonech Samsung, HTC, Xiaomi a dalších telefonech prostřednictvím výchozího nastavení nebo Launcheru. Zde je odkaz na pokyny. Máte-li dotazy k určitému modelu telefonu, napište je do komentářů nebo prostřednictvím formuláře pro zpětnou vazbu.

Jak vrátit skryté zástupce na obrazovku?

Chcete-li obnovit zmizelé ikony na ploše v počítači, musíte jednoduše kliknout pravým tlačítkem myši na obrazovku, pak se zobrazí zobrazení a na pravé straně šipka, přivedeme myš na tuto šipku a napíše se řada řádků, vybereme „Zobrazit ikony na ploše“. Klepněte na a ikony se vrátí na.

najít, skryté, aplikace, systému, android

Chcete-li skrytou aplikaci vrátit na domovskou obrazovku, přejděte do knihovny aplikací, stiskněte ikonu a přesuňte ji na plochu. Pokud nemůžete hledanou aplikaci vizuálně najít ve složkách knihovny, najděte ji pomocí vyhledávání, stiskněte ikonu a přetáhněte ji na domovskou obrazovku.

Jak vrátit skryté aplikace do zařízení Samsung?

Otevřete nabídku „Nastavení“ ve smartphonu se systémem Android. V kategorii „Aplikace“ najdete všechny nainstalované aplikace. i ty, které se v nabídce nezobrazují. Chcete-li aplikaci skrýt, stiskněte tlačítko „Deaktivovat“. Chcete-li zobrazit skrytý program, vyberte možnost „Aktivovat“.

Chcete-li skrytou aplikaci vrátit na domovskou obrazovku, přejděte do knihovny aplikací, stiskněte ikonu a přetáhněte ji na obrazovku. Pokud nemůžete hledaný program vizuálně najít ve složkách knihovny, vyhledejte aplikaci, stiskněte a přetáhněte ikonu na domovskou obrazovku.

OBNOVIT STRÁNKU S RECENZÍ Autor:Leonid 19-12-2021 18 hodin. 50 minut.Zpráva:SM-F525F/DS. Nalezeno prostřednictvím aplikace CX Explorer. Děkuji. Pouze neumožňuje označit „všechny soubory“ ve složce k odstranění. A standardní funkce Moje soubory umožňuje.

Chytré telefony s nejlepším fotoaparátem 2022. V žebříčku jsou uvedeny telefony s nejlepším fotoaparátem k dnešnímu dni.

najít, skryté, aplikace, systému, android

Bezplatný skladový telefon. Zdarma mobilní telefony, dotykové a tlačítkové smartphony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a málo známé.

Zanecháním recenze pomáháte ostatním správně se rozhodnout. VÁŠ NÁZOR SE POČÍTÁ.

Jak najít skryté aplikace v zařízení Samsung Galaxy S9?

Podívejte se také, jak obnovit aplikaci Outlook v systému Android?

Další články

Odpojení aplikace

Nevyužitý software lze snadno odstranit a zakázat, a to vše v obecné nabídce telefonu A5. Již jsme se zabývali tím, jak skrýt aplikaci v telefonu, ale nyní se podíváme na alternativní scénář. Tento mechanismus osloví ty, kteří se v systémových aplikacích společnosti Samsung ohánějí. Nemůžete je vymazat, ale můžete je dočasně zakázat. Postup je následující:

V některých verzích systému Android se uživateli zobrazí tlačítko „Zakázat“. Jedná se o nepodstatný detail. podstata zůstává. Pokud však později budete chtít obnovit starý obrázek, zopakujte postup.

Aplikace schopné skrývat nebo měnit ikony na ploše

Existuje tedy řada aplikací původně určených k ochraně osobních údajů. zpráv, kontaktů, složek s konkrétním obsahem atd.П. Například ZERO Communication, KeepSafe, AppLock, Hide It Pro a další.

Jejich funkce se liší, ale prakticky všechny mohou skrýt určité složky nebo nahradit jejich ikonu něčím jiným. například něčím, co připomíná běžnou aplikaci, jako je kalkulačka nebo plánovač. Pokud se pokusíte otevřít aplikaci z plochy, pod kterou je složka skryta, budete pravděpodobně vyzváni k zadání kódu PIN, který se v případě nesprávného zadání zobrazí na obrazovce prázdná složka. Nejpokročilejší aplikace nevyžadují heslo, ale jednoduše spustí požadovaný program. uživatel si tak ani neuvědomí, že pokud provede další akce, může stejnou ikonou otevřít chráněnou složku.

Všechny tyto funkce mohou být velmi užitečné v situaci, kdy ztratíte telefon, který není chráněn PIN kódem nebo grafickým klíčem. osoba, která vaše zařízení najde, se jednoduše nedostane k vašim osobním údajům, i když se o to pokusí. Tato funkce má však i svou stinnou stránku. takové aplikace zpravidla používají teenageři, které rodiče příliš bedlivě sledují, takže mohou mít své tajné (z jejich pohledu) informace prakticky na očích, ale nikdy k nim nemají přístup.

Skryté aplikace v zařízení Huawei: jak skrýt, otevřít, najít

Chcete-li skrýt aplikace v telefonu Honor a Huawei, musí uživatel

  • Dotkněte se obrazovky smartphonu dvěma prsty;
  • Roztáhněte prsty do různých směrů (stejně jako při zvětšování obrázku);
  • Přidejte, co chcete skrýt.

V některých verzích telefonu nemusí být možné aplikace skrýt. U novějších modelů byla tato funkce vypuštěna kvůli nízkému zabezpečení. U těchto modelů však můžete nastavit heslo.

Galerii lze otevřít pouze po zadání dotazu nebo aktivaci snímače otisků prstů. Skryté karty jsou zobrazeny v části „Skryté aplikace„. Poté zmizí z domovské obrazovky a ze složek, do kterých byly staženy. Fungují však stejně jako dříve, pouze se nezobrazují jejich zkratky.

Panel aplikací

Lišta aplikací je speciální nabídka, ve které jsou umístěny všechny ikony s nainstalovanými soubory. Pokud vaše mobilní zařízení používá systém Android 4, můžete je na panelu skrýt.0.

Pokud chcete, aby se ikony časem zviditelnily, postupujte stejně, jen je nezaškrtávejte.

Kdy a proč to udělat

Důvodů, proč by uživatel mohl chtít vytvořit skryté aplikace, může být několik.

  • Za prvé, vývojáři chytrých telefonů často přidávají vlastní služby, jako jsou: prohlížeč, předpověď počasí, zprávy a další. Jedná se o alternativní programy, které doplňují standardní služby společnosti Google. Někteří lidé je samozřejmě mají rádi, ale jsou i tací, kteří raději používají populárnější služby. Systémové aplikace lze také odinstalovat pomocí PC.
  • Zadruhé, některé služby lidé používají jen velmi zřídka a zabírají místo na ploše. Když jsou na displeji smartphonu desítky nebo dokonce stovky ikon, může být obtížné najít ten správný program.
  • Za třetí, v některých situacích potřebuje člověk ikonu aplikace skrýt z důvodu bezpečnosti a ochrany soukromí, aby se ochránil před únikem informací nebo ztrátou peněz.

Přes nastavení telefonu. bez práv roota

Bez práv roota můžete karty skrýt pouze po nastavení hesla. Za tímto účelem musí uživatel:

Jak zakázat zámek obrazovky v zařízeních Huawei a Honor

Po výzvě k zadání hesla zadejte tajnou kombinaci. Systém automaticky zobrazí seznam souborů dostupných k uzamčení. A posuvník naproti vám umožní vybrat ten, na který lze nastavit heslo;

najít, skryté, aplikace, systému, android

Systém požádá o opětovné zadání kombinace pro potvrzení.

Jak skrýt systémové aplikace v nastavení smartphonu?

Tato metoda umožňuje skrýt systémové aplikace, které nelze odstranit. Za tímto účelem musí uživatel

  • Otevřete „Nastavení“.
  • Vyberte „Aplikace“ nebo „Správa aplikací“.
  • Najděte aplikaci, kterou chcete skrýt, a klikněte na ni.
  • Stiskněte tlačítko „Odpojit“ a potvrďte akci.

Důležité! Takto skryté aplikace nelze používat. Vypnutí aplikací je v tomto případě relevantnější.

Jak skrýt ikonu aplikace v systému Android pomocí spouštěčů

Pokud standardní možnosti nefungují, použijte spouštěče. Jedná se o speciálně navržené simulátory operačního systému, které po instalaci do miniaplikace správně fungují. Dva z nejznámějších se používají.

Spouštěč Apex

Abyste mohli se simulátorem efektivně pracovat, musíte:

Výběr souborů zaškrtnutím nebo přejetím prstem. Obnovte je stejným způsobem, ale pouze odstraněním klíšťat.

Nova Launcher

Stejně jako u první možnosti nejprve nainstalujte a poté postupujte podle algoritmu:

Dejte nám prosím vědět, pokud máte nějaké dotazy nebo stížnosti

Všechny změny provedené uživatelem se ukládají a aktualizují nezávisle na sobě. Chcete-li se vrátit do známého režimu, stačí zrušit zaškrtnutí políček.

Používání spouštěčů a softwaru třetích stran

Pokud službu nelze skrýt výše popsanými způsoby, mohou vám pomoci následující speciální spouštěče. K dnešnímu dni dobře osvědčený 3 Launcher, jehož princip bude popsán níže.

Spouštěč Apex

Apex Launcher. Téma, Skrýt, Přizpůsobitelné

K dispozici ke stažení v Obchodě Play. K dispozici je 3denní zkušební verze zdarma, poté bude uživatel vyzván k zaplacení na 3 měsíce. Apex Launcher má širokou škálu funkcí: přizpůsobení vzhledu, velké množství motivů, třídění ikon a samozřejmě skrývání programů.

Nova Launcher

Další oblíbený, funkčně bohatý a snadno použitelný spouštěč. Možnost skrýt aplikace je k dispozici pouze v placené verzi. Bohužel na rozdíl od aplikace Apex Launcher neexistuje žádné bezplatné zkušební období.

Inteligentní spouštěč

Méně známý, ale docela šikovný Launcher, který implementoval možnost skrývat ikony. Smart Launcher za tuto funkci nežádá peníze.

Hide it Pro

Na rozdíl od spouštěčů tento nástroj nezabírá mnoho paměti RAM. Po instalaci se na obrazovce objeví ikona Aidio Manager. To proto, aby se zabránilo přitahování pozornosti cizích osob. Postupujte podle pokynů, proveďte jednoduchou registraci a nainstalujte kód zámku. Pak budou k dispozici funkce aplikace Hide it Pro.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS