Jak najít soubory na iPhone. Můžete uložit všechny typy souborů

Vidět! To je místo, kde iPhone ukládá smazané soubory

Jedna z otázek, které se uživatelé iPhone často ptají. kde jsou vydány vzdálené soubory. Pokud soubor odstraníte na svém iPhone, chcete zjistit, kde to vlastně opustí. Bude odstraněna navždy z vašeho zařízení nebo spadne do skryté tajné složky na vašem iPhone.

Tato příručka je věnována tomuto konkrétnímu problému, ve kterém jste odstranili soubory na iPhone a existují nějaké způsoby, jak najít tyto odstraněné soubory. Objevíte několik způsobů obnovení souborů, i když byly odstraněny z vašeho zařízení.

Proč se složka „na mém iPhone / iPad“ nezobrazí / chybí v aplikaci „Soubory“?

iOS 11 nebo novější neumožňuje ukládat soubory lokálně, pokud nemáte aplikaci s nainstalovanou podporou integrace souborů. Důvodem, proč složka „Na mém iPhone / iPad“ se nezobrazí v aplikaci „Soubory„, to je, že na vašem iPhone nejsou žádné aplikace integrované pomocí aplikací „Soubory“.

Do aplikace „Soubory“ zobrazí volbu „Na mém iPhone“, aplikace integrovaná s aplikací souborů musí být nainstalována na vašem iPhone. Pokud nejsou v telefonu žádné takové aplikace, aplikace „soubory“ skrývá parametr „na mém iPhone„.

Aplikace má vestavěný archiver

Druhým nejdůležitějším čipem je vestavěný archiver. Bez dalších manipulací a aplikací se ukáže otevřít přijatý archiv nebo zabalit potřebná data.

S aktuálními rychlostmi přenosu dat a svazky disků se komprese souborů nedává hmatatelný efekt, ale zde vysílat a ukládat jeden archiv místo stovek souborů je vždy pohodlnější.

Chcete-li se zobrazí kontextový menu, musíte spatřit pouze soubor a vyberte možnost Komprese přidat do archivu nebo rozbalení pro rozbalení.

Kde stažená hudba přetrvává

Na rozdíl od jiných souborů, které jsou odeslány do ICloud Drive, hudba zůstane výhradně v paměti iPhone. Výjimkou je ten, který uživatel stáhne z webu a byl odeslán do sekce „Download“. Pokud se jedná o skladbu zakoupenou v iTunes nebo nahrána z Apple Music, bude v iPhone, který sníží svůj kontejner. Můžete ho najít několika způsoby.

  • Přejděte na hlavní menu na řádek „Hudba“.
  • V dolní části najděte blok „Download“. Horní řádek ukazuje, kolik paměti byla obsazena staženými písněmi.
  • Klikněte na něj, abyste zjistili, co přesně boty na iPhone.

Tato sekce používá několik akcí: jediná věc, kterou uživatel může udělat, je odebrat zbytečné: buď stisknutím tlačítka „Změnit“ nebo strávit prstem podél trati.

Zde můžete automaticky stáhnout nebo smazat hudbu, když ji posloucháte, když iPhone ukončí volný prostor (pro skladby, které nedlouho nedošlo).

Další varianta. Najít, co bylo staženo do vašeho iPhone, v samotné hudební aplikaci.

  • Otevřete aplikaci na hlavní stránce, vpravo nahoře vyhledejte tlačítko „Edit“.
  • V seznamu způsobů, jak třídit stopy, vyberte nejnižší. „Nahráno hudba“. Označte tuto zaškrtnutí a klikněte na „Dokončit“.
  • Nový řádek v knihovně se zobrazí na stejné domovské stránce. Kliknutím na něj zobrazíte hudbu uloženou na vašem iPhone. Zde bude také tříděno podle žánr, umělec, píseň.

Alternativní způsob, jak zjistit, které písně byly staženy, vyžaduje použití počítače a iTunes, takže se zřídka používá. Obvykle při synchronizaci dat nebo při mazání velkých svazků.

  • Připojte zařízení USB k počítači, spusťte iTunes (pro MacOS 10.patnáct. „Hudba“).
  • Najděte svůj gadget vlevo, v pravém rohu bude tlačítko „Synchronizace nastavení“. Klikněte na to.
  • V okně, které se otevře, vyberte hudební blok a „Ovládání paměti“ vpravo „.
  • V rozevíracím panelu naleznete „Songs“: Seznam všech stažených do gadgetu označující jejich váhu se objeví.

K dispozici je také několik akcí. Stačí odstranit nebo ukončit. Vedle „skladeb“ si můžete prohlédnout stažené audioknihy a podcasty.

Prostřednictvím programu můžete přistupovat iCloud

Nejjednodušší způsob, jak získat soubory z Apple Cloud na iPhone, je použít nativní správce souborů.

Okamžitě uveďte všechny složky a soubory z cloudu a můžete si stáhnout požadovaná data do smartphonu.

najít, soubory, iphone, můžete, všechny

Pokud povolíte ukládání dokumentů a souborů z pracovní plochy na počítači Mac v Cloud (System Settings. Apple ID. ICLOUD. Dokumenty), můžete vždy zobrazit všechny pracovní soubory z těchto složek na iPhone.

Zkontrolujte stahování v aplikacích

Soubory aplikace nefunguje jako centrální správce souborů pro vše na iPhone a iPad. Některé aplikace, jako je televizor, hudba nebo YouTube, používají skryté interní paměťové oblasti. Nejsou viditelné pro uživatele, takže nemůžete přistupovat k souborům v jejich neošetřeném formuláři, pokud nepoužíváte příslušnou aplikaci pro otevření a prohlížení.

Například v Apple TV, můžete najít stažené videa a zobrazení v sekci „Knihovna“ „Nahráno“. Totéž s apple hudbou. Můžete je přehrávat pouze. nemůžete přesunout nebo přesunout tyto soubory na jiné místo nebo použít jinou aplikaci pro přístup k nim.

Stačí najít sekci „stahování“ v aplikaci, bojovat v uživatelských stránkách po dobu několika sekund. Musíte také najít možnosti pro vymazání stahování. Některé aplikace nemají samostatný oddíl pro stahování, ale jednoduše použijte symbol stavu, například zaškrtnutí, vedle názvů souborů k označení.

Webové prohlížeče mají také vestavěné seznamy stahování nebo program zobrazení. Například v Safari a Firefoxu můžete zobrazit seznam stahování kliknutím na ikonu „Stáhnout“ v adresním řádku vpravo nebo v dolní části obrazovky.

Uložení souborů na iPhone nebo iPad s Yandexem.Disk, Disc Google, Dropbox nebo jiné úložiště třetích stran

Yandex.Disk, disk Google a Dropbox pro mnoho uživatelů jsou nejoblíbenějšími zdroji úložiště a sdílení souborů nebo dokumentů na více zařízeních. Výhodou Disk Google je způsobena další možností vytváření dokumentů pomocí dokumentů služby Google a následné uložení přímo v něm.

Všechny uvedené cloudové úložiště poskytují přístup křížové platformy z kterékoli ze všech zařízení, včetně počítačů, smartphonů atd.D. S možností přímého stahování pro uložení dokumentů z cloudu v úložišti zařízení.

Jak stahuje správce stahování v iOS na iPhone a iPad

Chcete-li aktivovat Správce stahování, přejděte na libovolnou stránku s odkazem ke stažení libovolného souboru. Klikněte na to.

Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí vyskakovací okno na obrazovce obsahující požadavek na stažení. Potvrďte svůj záměr.

V pravém horním rohu můžete zobrazit ikonu manažera a průběh načítání se zobrazí v malém okně. Po kliknutí na něj budou zobrazeny všechny aktivní stahování, velikost souboru ke stažení a stav procesu. Tam, pomocí tlačítek, které můžete zastavit nebo pokračovat ve stažení.

Chcete-li odstranit stažený soubor, přejděte na jeho řádek v správci prstu doprava a potvrďte tuto akci.

najít, soubory, iphone, můžete, všechny

Po dokončení procesu klikněte na stažený soubor, který jej otevře v programu „Soubory„. Může provádět pravidelnou řadu operací: Sdílení souboru, odstranit, kopírovat nebo otevřít pro zobrazení obsahu.

Je zajímavé, že ve výchozím nastavení Správce stahování uloží vše staženo do ICloud Drive Cloud. To vám umožní vyhnout se ucpání paměti zařízení četnými soubory. Ale je to docela možné znovu přiřadit místo skladování obsahu na místní. V nastavení prohlížeče safari v části „Stahování“ vyberte možnost „ON iPhone“.

Download Manager v Safari umožňuje stahovat soubory z Internetu bez omezení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS