Jak najít světelný telefon Android na imei. Jak najít telefon Android

Mohu najít telefon, pokud je vypnutý

Zjistěte, že telefon je nemožný, pokud z něj nebyla zabavena pouze SIM karta, ale také baterie. Pokud je však zařízení stále inkluzivní, má majitel šanci najít jak nezávisle, tak s pomocí agentur pro donucovací práva.

Vypouštěcí smartphone by měl být vysledován, pokud je v off stavu. V jakých případech je možné vyhledávání zařízení možné:

V ostatních případech, sledování Android, který neposílají žádné signály pro operátora nebo body přístupu k internetu, je nemožné. Nejméně obyčejný uživatel je k dispozici pouze na uvedené možnosti.

Pokud je však smartphone stále v pracovním stavu, uživatel je k dispozici pro metody sledování:

Při kontaktování agentur pro donucovací práva je nutné zajistit, aby telefon nebyl doma. Pokud tam bude ztracená buňka, majitel může napsat pokutu.

Hledání metod v závislosti na operačním systému

 • Vytočit krátký kód. Získejte IMEI, abyste mohli hledat jednoduché, musíte otevřít nabídku volání a kód vytáčení # jako by se jedná o běžné telefonní číslo. Klikněte na tlačítko Volání. Tato metoda je vhodná pro všechny zařízení, všechny závislosti na operačním systému.
 • Podívejte se na nastavení. V tomto případě je vyhledávací algoritmus jiný. Chcete-li najít požadovaná data v Android, přejděte na „Nastavení“ vedle listů v dolní části hledání „Informace o telefonu“;

Chcete-li najít identifikační číslo na iPhone, přejděte do „Nastavení“, pak „Základní nastavení“, pak „na programu“

Naiti Tel 3

 • Ne vždy, ale číslo lze vyryt na zadním krytu samotného smartphonu a takové telefony, například odkazuje na galaxii S7 nebo iPhone 6;
 • Na zásobníku se SIM kartou. Také ne na všech modelech, ale číslo může být také specifikováno na zásobníku SIM karty;
 • Přímo na boxu. Na krabici z telefonu je vždy indikován identifikátor, někdy je s ním dokonce dvojice samolepek.
 • Zobrazit v ICLAD. Metoda je vhodná pouze pro vlastníky produktů Apple. Chcete-li zjistit číslo, které se musíte přihlásit prostřednictvím svého Apple ID v ICLAD. V hlavním menu se musí zobrazit seznam zařízení, musíte vybrat požadované zařízení kliknutím na něj;
 • Zobrazit z jiného telefonu. To bude také vyžadovat autorizaci, ale již na jiném zařízení, pak přejděte na „Nastavení“, pak „vlastní jméno v horním rohu“ a listování dolů, seznam všech zařízení vázaných na jedno ID Apple, vyberte si a viz identifikátor.

Naučit se identifikátor číslo, které můžete snadno najít telefon na imei, pro to nemusíte být detektivem vůbec, nejmodernější smartphony jsou již vybaveny systémy dálkového ovládání.

SIM karta

Pokud si nejste zcela jisti, že existuje místo krádeže, pak je lepší, aby začal začít bez ní. viz mobilní operátor s požadavkem na sledování telefonu podle čísla.

Budete také potřebovat poskytnout IMEI zařízení, pas a zavolat číslo smlouvy na SIM kartě. V tomto případě se operátor pokusí najít telefon na satelitu. Pošlou signál na SIM kartu, přijímat nejbližší telefonní věž. Provozovatel tak bude moci určit umístění gadgetu, ale s chybou. ve městě 100-200 metrů, na venkově na kilometr. S těmito daty, pokud sami nenajdete, jděte na policii. Pokud je telefon vypnutý a je v době dotazu bez SIM karty, nebude možné jej najít tímto způsobem, protože nepřijímá odeslaného signálu.

Jiné způsoby, jak hledat telefon doma a na ulici

Nejjednodušší způsob, jak nezávisle najít ztracenou trubici, je vrátit se na místo, kde byla ztráta objevena. Možná vypadla z kapsy v trávě. Podívejte se na to na ploše, podívejte se do stolních boxů, navštivte kolejstvo kolegy. Pokud je ztracena doma, použijte službu „Najít zařízení“ od společnosti Google. Aktivujte volání a uslyšíte, kde ztráta trubka ztrácí. Použijte stejný způsob při hledání telefonu na ulici. odhalí útočníkovi.

Udržujte smartphone ve vnitřních kapsách oblečení. není možné tam vylézt. Dobře chrání před krádežovými proti vlnitým batohem. Drží sluchátko v pracovní sáčku, udržujte ruku. to vám pomůže pocit, že se do něj někdo snaží vylézt. Nenechávejte smartphone v prominentních místech, včetně kanceláře nebo na stole v kavárně. Přijměte také preventivní opatření. nastavte software pro vzdálený zámek a vyhledávání.

Cerberus

Aplikace pomůže najít ztracený telefon odpojený od Internetu. Management se provádí online a přes SMS. Pokud útočník zavádí jinou SIM kartu, aplikace hlásí nové číslo. Existuje funkční dálkové přepínání na povelu GPS SMS. povolit, získat přesné souřadnice trubky.

 • Vede protokol příchozích a odchozích hovorů.
 • Záznamy zvuku z mikrofonu.
 • Předkládá hlasitý signál v týmu. Pomozte najít telefon v davu lidí.
 • Sleduje smartphone na mapě.

Všechny operace jsou prováděny tajně, útočník si všimne. Nedostatek aplikace. kořenová práva, instalace a konfigurace pouze pokročilých uživatelů.

CM Security: Ochrana a antivirová

Tato aplikace neví, jak hledat ztracené telefony. Ale bude moci zabránit pokusu vypnout smartphone nebo jej přeložit do Letectví. V reakci na tyto akce se přístroj zapne hlasité pípnutí, vydávání útočníka. Aplikace také poskytne signál neoprávněným pokusem vytáhnout smartphone z kapsy.

Funkční zaplaceno. 75 USD / měsíc. Při platbě za rok budou cena měsíce 27,42 USD.

Jak najít chybějící telefon přes internet

Každá společnost, která se podílí na vývoji a vytváření smartphonu, se snaží chránit osobu v každém možném cestě z možného krádeže, hackování zařízení nebo situací, kdy zařízení může dodržovat. Proto byly vytvořeny speciální služby, které pomáhají sledovat ztracené přístroje přes webové stránky Google, Android nebo Apple. Všichni vyplývají na zařízení, na internetu a možnost vstupu do sítě z počítače.

Funkce „Najít iPhone“

Od roku 2011, Apple viděl speciální funkci svého operačního systému. „Najít iPhone“. Je aktivován na samotném telefonu a umožňuje provádět následující kroky během ztráty nebo odcizení smartphonu:

 • Aktivujte režim „zmizení“, který bude blokovat zařízení;
 • Odstranit informace z paměti;
 • Udělej telefon zveřejnit signál, který pomůže detekovat, pokud je někde v okolí.

Tato položka je aktivována. Musí být předem předem na další cestě: „Nastavení“, pak přejděte do sekce iCloud, od něj přejděte na sekci „Najít iphone“ a přepněte tlačítko na „ON“. Od nynějška bude satelit sledovat umístění zařízení a majitel bude moci telefon zablokovat prostřednictvím webových stránek ICLAD.S použitím účtu, který musí být vytvořen předem a aktivován.

Najít telefon na Android přes počítač

Hlavní konkurenta Apple mezi operačními systémy Android se stará o své uživatele ne méně a také nabízí několik způsobů, jak najít svůj ztracený telefon na satelitu přes internet nebo s pomocí speciálních programů. Neporušují právní předpisy, nevyžadují zvláštní odvolání ministerstvu vnitřních záležitostí nebo provozovateli telekomunikací, ale pro přípravu na takovou situaci by měla být předem stanovena.

S pomocí speciálních programů prostřednictvím Google

Správce zařízení Android Device je jedním z těchto programů, které pomáhají najít zařízení, když je povolen program Internet a GPS. Stáhněte si aplikaci v oficiálním obchodě od společnosti Google zdarma. Program poskytuje schopnost provádět stejné akce jako funkce „Najít iPhone“: Blokování přístupu ke stroji, provést signál nebo určit umístění. Jen potřebujete jít do Google.com / android / devicemanager a proveďte potřebné akce.

Pro správnou funkci této aplikace v telefonu musí být v telefonu aktivován účet Google, který je zahrnut následovně:

 • Přejděte do sekce „Nastavení“;
 • Vyberte možnost „Zabezpečení“;
 • Klikněte na „Administrátoři zařízení“;
 • Pole naproti „Správce zařízení;
 • V okně, které se zobrazí, potvrďte možnost vzdálené akce se zařízením.

Jak sledovat telefon prostřednictvím účtu Google?

Ale najít ztracené nebo odcizené telefon na Android, ke kterému byl účet Google obezřetně vázán, je to opravdu možné. i když je služba umístění zakázána. Není obtížnější než odstranit grafický klíč; Vše, co je vyžadováno od majitele je počítač, notebook, tablet nebo jiný smartphone, připojený k internetu, účet účtu a trochu trpělivosti.

Uživatel, který ztratil zařízení a chce vědět, kde je nyní, měl by si nejprve zapamatovat, zda synchronizace s účtem Google. Kdybych neměl čas, nechtěl jsem nebo zapomenut, o níže uvedených metodách mohou být zapomenuty, jít na nový telefon a pokusit se opakovat stejné chyby. pak bude možné zapojit do jiných naléhavých problémů: Obnovení Vzdálené fotografie na Android nebo najít nejlepší filmový katalog a televizní seriály.

S satelitem

Chcete-li zobrazit na mapě Google, kde je neštěstí Samsung, Lenovo, ASUS nebo jiného smartphonu na Android, musíte:

 • V poli, které se otevře, uživatel se může seznámit s nejnovějším spojeným s pohonem na zařízení a pochopit, je odcizen nebo stále vypnutý a zapomenutý.
 • Pokud je geolokace na smartphonu povolena, vlastník zobrazí kartu s ukazatelem umístění na umístění zařízení. Kromě toho bude moci zjistit aktuální úroveň nabití baterie a název sítě, ke kterému je zařízení připojeno.
 • Pokud je geolokace na zařízení zakázána, nebude možné jej najít na kartě: Online služba poskytne příslušné varování a uživatel bude muset hledat další možnosti vyhledávání.

Tip: Pokud ztratíte několik zařízení vázaných na jeden účet Google, vlastník může sledovat umístění každého z nich v jednom okně, jednoduše přepínat z jedné karty do druhé.

Jasné přístroje

Pokud na obrázku na mapě Google Ukazuje se, že Smartphone Android se nachází v oblasti přímého přístupu majitele, ale stejně to nevzdává, mělo by to bez zavírání dříve popsané stránky, využít jiného prospěšná funkce, která se nazývá: „čisté“.

To lze provést následujícím způsobem:

Můžete zavolat jeden telefon a poněkud současně. Služba je poskytována společností Google Absolutně zdarma a může být použita tolikrát, kolikrát je uživatel požadován.

DŮLEŽITÉ: Obě možnosti fungují pouze v případě, že smartphone je povolen. jinak Google zobrazí oznámení o nemožnosti detekovat zařízení.

Blokování zařízení

Další možností, která je k dispozici na stejné stránce a doporučeno, pokud bylo zařízení ukradeno nebo ztraceno a zdaleka vlastníkem. zámek:

 • Nechte na nalezený nebo útočníkovi zprávu, která motivuje k akci a obsahuje kontaktní údaje. mail, telefonní číslo, adresa a tak dále, klepněte na tlačítko „Block“. Všechny zadané informace se zobrazí na obrazovce Smartphone.

Tip: Pokud najdete nebo vrátíte telefon, není možné, majitel může smazat pouze osobní data. je možné to provést pomocí odpovídajícího tlačítka v dolní části stejné stránky.

Jak najít telefon na imei

Jednou z možností pro nalezení zakázaného zařízení. Vyhledávání telefonu. Jedná se o speciální digitální kód, který je pod baterií (obvykle) gadgetem. Ale jak to udělat, pokud nejsou žádné zařízení? Kód můžete přepsat předem a ukládat doma, nebo najít pole od smartphonu. Každý balíček nutně označuje kód sériového vydání a má zařízení, sestává se z 15 číslic. Pokyny, jak najít odpojený telefon:

 • Přepsat imei.
 • Jděte s pasem, smlouvu na SIM kartě v nejbližší policejní stanici.
 • Napište prohlášení, že mobilní zmizel, a donucovací úředníci učiní žádost operátorovi společnosti, který může hledat mobilu pro toto číslo (IMEI).
 • Pokud bude mobilní zjištěn v bytě žadatele, lze získat významný trest, protože mobilní může být zcela nalezen nezávisle.
 • Zvažte, že prohlášení o krádeži hodně a služby často neumožňují takové věci v prioritě.

Blokovat zařízení

Blokování odcizeného telefonu se provádí prostřednictvím výše uvedené služby. Přihlaste se, vyberte zařízení, klepněte na tlačítko „Blokovat telefon“. Určete v nastavení blokování zprávu, která se zvýrazní na obrazovce uzamčeného zařízení. Označuje také číslo zpětné vazby s vlastníkem. Také zadejte heslo odemknutí. Klikněte na tlačítko „Block“. všechny další kroky s přístrojem bude nemožné.

Výše uvedené služby funguje přes internet. Pokud je zakázáno, blokováno nebo vyčistit telefon nebude fungovat. Útočník splní celkový reset a může použít trubku, bez ohledu na to, jak se to stane. Výjezd z situace. odvolání k policii. To bude vyžadovat pasový pas, krabici z telefonu a šek od obchodu. Kódy IMEI jsou uvedeny na krabici a kontrolu. potřebují policii, aby odesílali žádost provozovatelům.

Po době, operátoři vrátí odpověď. je uvedena, jehož SIM karta je v okamžiku instalována v telefonu. Je to tato osoba (i když je nevinný) odpoví před zákonem. Ukradené zařízení vrátí svůj právní vlastník. Upozorňujeme, že policie může najít nejen smartphone, ale také jednoduchý telefon.

Policie nemá ráda odvolání na ukradených mobilních telefonech, i když mají všechny nástroje pro nalezení závitových trubek.

Jak najít telefon na GPS prostřednictvím počítače

Můžete se pokusit najít telefon přes satelit prostřednictvím mobilního čísla. Systém geopozice je schopen určovat umístění objektu přes maják s přesností několika metrů. Pokud je na zařízení povolen tracker, systém bude moci najít telefon v GPS. Hlavním problémem je osoba, která našla mobilní telefon, může snadno vypnout senzor a buňky sám. Poté tato volba vyhledávání nebude fungovat.

Chcete-li sledovat zařízení, musíte sledovat speciální aplikaci, která bude monitorována. Dále, z počítače budete mít možnost jít na účet a sledovat laskavost. Vhodné například takové aplikace:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS