Jak najít telefon pomocí geolokace iPhonu

Ztráta telefonu. co dělat. Pokyny k nalezení zařízení Android a iPhone

Ztráta telefonu je téměř katastrofa. V mnoha případech je však možné ztracený telefon najít poměrně rychle. Zejména pokud majitel sám přijme některá opatření.

Ztratili jste telefon. Nebo je podezření, že byl odcizen. Co musíte udělat jako první?

Uzamčení karet SIM

SIM karty se v Rusku prodávají pouze po předložení cestovního pasu. Většina online systémů pro ověřování totožnosti je s ním propojena. Jakmile tedy zjistíte, že jste telefon ztratili nebo vám byl odcizen, okamžitě kontaktujte svého operátora a požádejte o zablokování karty až do ukončení sledování. Můžete tak učinit buď osobní návštěvou kanceláře provozovatele, nebo podáním online žádosti pomocí systémů, které umožňují přesně identifikovat, kdo je žadatelem.

Odpojení bankovních karet

Internetové bankovnictví je obvykle založeno na poskytování přístupu k účtu. To se provádí na základě telefonního čísla, které jste bance poskytli při podpisu smlouvy. Pokud jste ztratili telefon, kontaktujte co nejdříve svou banku a zablokujte možnost přijímat SMS oznámení na čísle, které jste si zaregistrovali. Můžete to také udělat online prostřednictvím svého osobního účtu na webových stránkách banky, ale je lepší zajít na pobočku a předložit svůj pas k identifikaci.

Změna hesel ke všem sociálním sítím a online bankám

Od okamžiku ztráty telefonu musíte předpokládat, že je v rukou pachatele. I když jste ho sami ztratili a zítra ho najdete zastrčený v podšívce své oblíbené bundy. pamatujte: v online službách je zdravá paranoia vaším nejlepším přítelem.

 • Pokud jsou k telefonu připojeny účty sociálních sítí, okamžitě je odpojte. Tím se zabrání zločincům v šíření informací o trestné činnosti prostřednictvím vašeho účtu.
 • Pokud je telefon propojen s internetovým bankovnictvím, obraťte se na pobočky banky a požádejte o zrušení propojení kontaktů s konkrétní kartou SIM. I když se telefon zítra najde. neriskujte, je lepší si pořídit novou kartu než důvěřovat staré, která byla ohrožena.
najít, telefon, pomocí, geolokace, iphonu

Kontaktování policie

Můžete a měli byste se obrátit na policii. Ano, bohužel není mnoho telefonů po ztrátě nebo krádeži nalezeno. Kontaktování policie vám to však umožní:

 • Prokázat, že jste ztratili vlastnictví daného telefonu a již nejste odpovědní za jeho používání (a to je důležité: mobilní telefony jsou již desítky let využívány jako zdroj teroristického zneužívání);
 • Získat zařízení zpět, pokud je nalezeno při vyšetřování nebo prohlídce a zabavení. Často se stává, že policie hledá důkazy v jednom případě a najde je v jiném.

Takže to stejně musíte nahlásit. I v případě, že policisté vznesou námitky, můžete se proti odmítnutí převzetí zprávy odvolat prostřednictvím státního zastupitelství nebo soudu. Dokument můžete také zaslat doporučeně poštou. policisté jej tak nebudou moci ignorovat.

Musel být. Nic vážného Musela jsem. pak jsem měla problémy s přístupem na webové stránky a do internetového bankovnictví Nemusela jsem, ale sleduji, jak jsou moje data v bezpečí

Iphone je mimo síť

Pokud byl odcizený smartphone odpojen nebo má vybitou baterii, bude pátrání obtížnější. Interní služby mohou během hodiny zobrazit poslední souřadnice telefonu. K jeho nalezení však budete potřebovat speciální nástroje.

Aplikace iHound

Nástroj umožňuje sledovat iPhone podle signálů, které gadget vysílá. Software je třeba stáhnout z obchodu App Store. Další:

Připojte zařízení ke sledování zadáním zadaných informací: sériové číslo (IMEI), popis.

Jak najít iPhone přítele prostřednictvím iPhonu, pokud je v požadovaném telefonu povolena Wi-Fi a je nainstalován iHound:

Čip GPS

Protože je obtížnější lokalizovat osobu pomocí geolokace iPhonu, doporučujeme tuto metodu použít jako poslední možnost. Je důležité, abyste měli na zařízení předem zapnutou určenou funkci, která vysílá a přijímá signály GPS.

 • Umístit informace (IMEI) do databáze odcizených nebo ztracených iPhonů;
 • Napište zprávu na místní policejní oddělení
 • Využívat služeb soukromých organizací, které vyhledávají chytré telefony.

I když narušitelé vyměnili kartu SIM, signál GPS bude obsahovat jedinečný kód, který identifikuje IMEI.

Po připojení k počítači

Uživatel najde iPhone pomocí počítače. Zde však musíte zadat také ID zařízení a heslo, které jste zadali při registraci. Doporučení tvůrců služby pro nastavení iPhonu:

Poloha telefonu se nyní sleduje automaticky po přihlášení k účtu.

Jak zjistit, kde je další iPhone?

Klikněte na možnost „Všechna zařízení“ v aplikaci „Najít iPhone“ na webové stránce iCloud.com. Vyberte zařízení, které chcete vyhledat. Název zařízení se zobrazí uprostřed panelu nástrojů. Pokud můžete zařízení lokalizovat: zařízení se zobrazí na mapě a vy vidíte, kde se nachází.

 • Přístup k webové stránce iCloud z libovolného počítače (můžete k ní přistupovat i z chytrého telefonu nebo tabletu, ale je to složitější).com.
 • Zadejte své Apple ID a heslo.
 • Klepněte na aplikaci Najít iPhone.
 • V pravém dolním rohu vyberte možnost Hybridní, pokud mapy Apple ve vaší oblasti ještě nejsou podrobně zmapovány.

Jak zakázat sledování zeměpisné polohy pro přátele přidané do lokátoru na iPhonu

Pokud některému z výše uvedených podnadpisů nerozumíte, pokusíme se vám jej stručně vysvětlit. Ios v iPhonu a iPadOS v iPadu mají výchozí aplikaci lokátoru. Pomocí této aplikace můžete nastavit (instrukce) sledování zeměpisné polohy mezi uživateli tím, že je přidáte mezi přátele.

Seznam vaší rodiny (pokud jste do ní samozřejmě přidáni) a přátel přidaných do aplikace Locator se nachází v Nastavení → Vaše jméno → Locator (viz. Snímek obrazovky níže).

Na této funkci není nic špatného. Tento nástroj může být velmi užitečný například pro sledování pobytu dětí, starších rodičů atd.Д.

Chcete-li zkontrolovat, zda s někým sdílíte svou zeměpisnou polohu, proveďte následující kroky

Otevřete Nastavení → Vaše jméno → Lokátor.

Chcete-li v aplikaci Locator vypnout možnost sdílení zeměpisné polohy se všemi členy rodiny nebo přáteli najednou, nastavte přepínač „Sdílet zeměpisnou polohu“ do polohy Vypnuto.

Pokud chcete zakázat sledování zeměpisné polohy konkrétního uživatele, vyberte tuto osobu ze seznamu přátel a klikněte na odkaz „Nesdílet zeměpisnou polohu“ ve spodní části karty kontaktu.

Jak povolit služby určování polohy v iPhonu

Chcete-li, aby aplikace Find My na iPhonu plně fungovala, postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte na Nastavení soukromí
 • Další. Geolokační služby
 • Ujistěte se, že je povolena možnost Geolokační služby a posuvník je nastaven na hodnotu Zapnuto.
 • Projděte seznam a najděte požadovanou aplikaci.
 • Klepněte na jeho název a vyberte možnost:
 • Nikdy: Odmítnutí informací o poloze
 • Zeptat se příště: při příštím dotazu můžete zadat požadovanou možnost služeb.
 • Při používání aplikace: Pokud je aplikace spuštěna a je zobrazeno její okno.
 • Vždy: Povolit přenos dat na pozadí

Zda sledování narušuje soukromí

Tato otázka je vlastně řečnická, protože služby, které používáte, jsou de facto anonymní a nemůžete s tím nic dělat, kromě toho, že je odmítnete používat, což je často nemožné. Sledování polohy používá většina společností, protože je nezbytnou součástí marketingu. Společnosti potřebují vědět, kde se nacházíte, aby mohly vysílat služby a reklamní služby.

Cílem společnosti Apple je shromažďovat pouze ty nejdůležitější informace o pohybu uživatele.

Google může zaznamenávat historii vašich cest prostřednictvím aplikace Mapy, konkrétně prostřednictvím časové osy Map Google. Následně můžete přesně rekonstruovat časovou osu a trasu zařízení, a tedy i uživatele.

Tip. Pokud chcete, můžete v systému iOS i Android zakázat veškeré sledování.

Vyhledávání telefonu pomocí služby Google

Telefon musí být alespoň jednou přihlášen ke službám Google. Jste-li přihlášeni ke službě YouTube nebo Google, telefon je automaticky propojen s vaším účtem a můžete se k němu přihlásit v počítači, pak zadejte do Googlu heslo „Správce zařízení Android“ a vyberte první zobrazenou stránku. Pokud je telefon zapnutý, okamžitě se zobrazí jeho poloha na satelitní mapě, online. V opačném případě budete moci zjistit, kdy naposledy zařízení přistupovalo k Internetu. Telefon můžete také zamknout a zobrazit na něm zprávu s žádostí o vrácení peněz.

Každý iPhone je vybaven integrovanou aplikací iCloud, která nejen ukládá zálohy paměti telefonu a další místo, ale také určuje polohu. Všechny funkce určování polohy jsou standardně součástí služby iCloud, a to až do místa, kde bylo zařízení vypnuto. Jednoduše si stáhněte iCloud do počítače a přihlaste se pomocí údajů AppleID používaných ve smartphonu. Poté přejděte do sekce „Vyhledávač telefonů“. Tam můžete sledovat online polohu telefonu, pokud je zapnutý, nebo zjistit místo, kde je vypnutý. Pokud zařízení funguje, můžete jej uzamknout a zobrazit zprávu s výzvou k vrácení smartphonu.

Poloha telefonu podle operátora a značky smartphonu

V případě, že jste se alespoň jednou autorizovali na webových stránkách mobilního operátora nebo výrobce vaší značky telefonu. Musíte se vrátit na oficiální webové stránky, přihlásit se do svého profilu a najít funkci vyhledávání telefonu. Podle našich informací: MTC, Beeline a Tele2. Jsou touto funkcí vybaveny a umožňují nejen lokalizovat váš telefon, ale také sledovat polohu vašich blízkých.

Pokud mluvíme o webových stránkách výrobce chytrých telefonů, pak Samsung a iPhone jsou takovými nástroji jistě vybaveny. Pokud jde o ostatní modely. Podívejte se na webové stránky výrobce. I v případě výměny SIM karty totiž kód IMEI umožňuje operátorovi identifikovat číslo nové karty a osobu, na kterou je SIM karta pravděpodobně registrována. Pokud nemůžete problém vyřešit přímo s operátorem, můžete tak učinit s pomocí orgánů činných v trestním řízení.

Vyhledání polohy osoby prostřednictvím účtu Google

Jak sledovat telefon podle zeměpisné polohy. Jaké jsou způsoby, jak to udělat, protože velmi často dochází k neočekávaným situacím, kdy potřebujete naléhavě zjistit skutečnou polohu osoby. K tomu je třeba vystopovat jejich číslo pomocí souřadnic polohy telefonu. Podobné služby poskytují téměř všichni poskytovatelé mobilních služeb.

najít, telefon, pomocí, geolokace, iphonu

Nejprve si ujasněme, jak to funguje. Tato funkce sledování se nazývá geolokace. Pro sledování souřadnic a polohy osoby pomocí telefonu používá mnoho mobilních operátorů přístupovou platformu pro sledování LDCS.

Pozor ! Lze ji použít pouze v případě, že ji předplatitel chce použít.

A právě za tuto možnost vám bude účtován odpovídající poplatek. Vyhledání pobytu však nebude tak přesné (50 až 300 m).), doba mezi požadavky na souřadnice bude alespoň 5 minut, ale odpojený smartphone nebude možné dohledat. Rodiče často chtějí sledovat, tj. Zjistit číslo mobilního telefonu svého dítěte. Do moderních iPhonů si můžete nainstalovat speciální program Find your friends. Můžete určit polohu svého dítěte. Instalaci lze provést ručně. Aplikaci lze snadno stáhnout z App Store. Najít můj iPhone. Funguje na všech zařízeních.

Pro připojení služby Google je důležité provést několik jednoduchých kroků:

 • Vyhledání systému v prohlížeči.
 • Zvolte nabídku a vyberte možnost „Můj účet“.
 • Posuňte stránku dolů.
 • Vyberte požadované číslo.
 • Zadejte heslo.

Geolokalizace polohy osoby pomocí služeb iOS

Pomocí služby iOS lze sledovat telefon s geolokací online. Pro získání údajů o poloze osoby je důležité zadat heslo z iCloudu. Jedinou nevýhodou této služby je, že funguje pouze v případě, že jste připojeni k síti.

Často kladené otázky

| Denial of responsibility | Contacts |RSS