Jak najít ztracený iPhone z jiného iPhone. Jak najít iPhone podle telefonního čísla bez vyhledávání aplikace

Jak najít ukradené iPhone sami

Tyto metody pomohly mnoha uživatelům najít svůj ztracený iPhone. Zvažte každý z nich více.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak je mylně považován za nejspolehlivější. Nicméně, najít iPhone podle IMEI na vlastní pěst, aniž by podpora vymáhání práva, je to nemožné. Maximum, které můžete zjistit, je stav telefonu: Například je zapnutý nebo ne.

Nenechte se zmást nabídkami různých stránek a programů, které slibují, že pomohou najít smartphone na IMEI pro „Symbolické množství“. Přístup k umístění telefonu prostřednictvím mezinárodního identifikátoru může být poskytnut pouze mobilním operátorem na žádost policistů.

Snažím se samostatně najít iPhone tím, že máte špatný nápad. Společnost a Provozovatel vám neposkytne přístup k umístění smartphonu bez podpory z policie. Je však další, mnohem bezpečnější a efektivnější způsob.

Nalezení funkce iPhone Aktivováno

Chcete-li použít funkci „Najít iPhone“, musíte projít touto adresou nebo spustit aplikaci stejného jména na zařízení iOS. Pro autorizaci musíte použít Apple ID, ke kterému je ztracené zařízení svázané.

Krok 1. Vyhledávací zařízení

Spusťte program „Najít iPhone“ vyberte zařízení a zobrazte jeho geoposition. Všechna zařízení, která jsou vázána na ID Apple, se zobrazí na mapě. Zelená jsou zvýrazněna těmi, které jsou v síti, šedá. v režimu offline. Ten také zobrazoval čas, ve kterém naposledy naposledy připojili k síti.

Pokud je zařízení v blízkosti, můžete hrát pípnutí, abyste ho našli zvukem. Chcete-li to provést, vyberte požadované zařízení a v nabídce otevřeno v pravém horním rohu nabídky, klikněte na tlačítko „Přehrát zvuk“.

S ohledem na skutečnost, že karty Apple nejsou možné, v pravém dolním rohu je nutné vybrat režim „Hybrid“. V důsledku toho uvidíte alespoň doma a ulicích ulic přinejmenším. Po uložení těchto dat na jakékoli jiné kartě, můžete přesně určit polohu přístroje.

Pokud je LOST IOS zařízení offline, můžete aktivovat „Informovat o funkci Najít“. V tomto případě je, že je zařízení připojeno k síti, bude e-mail zadaný v účtu Apple oznámení o detekci zařízení. Je však podrobnější využít dalšího kroku.

Krok 2. Zapněte režim zmizení

S ním můžete nejen dálkově blokovat zařízení se čtyřmístným heslem, ale také sledovat jeho geoction, stejně jako zobrazení vlastní zprávy s telefonním číslem na zařízení na zařízení.

Funkce tohoto režimu je, že pokud je aktivován, pokud je zařízení zakázáno na geolokační služby, budou okamžitě začleněny k určení geopložky zařízení.

Chcete-li tento režim používat, musíte vybrat ztracené zařízení a v nabídce, která se otevře, klikněte na tlačítko „Loss“. Poté musíte zadat telefonní číslo pro komunikaci, stejně jako napsat krátkou zprávu. Pokud je na gadgetu nainstalována 4místné odemknutí hesla, také zadáte.

S tlačítkem „Dokončit“ je přístroj okamžitě přeložen do režimu zmizení. všechna oznámení jsou blokována a data, která jste zadali na jeho obrazovce.

V případě, že zařízení je offline, blokování a sledování (pokud je to možné) bude aktivováno, když je připojen k síti.

Na úspěšné aktivaci režimu „jednorázového režimu“ budete informováni e-mailem zadaným v účtu Apple.

A teď nejzajímavější. Každý ví dobře, že v mnoha zemích neexistují žádné domy na mapách Apple, což je důvod, proč v některých případech společnost stále používá Mapy Google.

Takový dopis přichází po detekci zařízení s aktivovaným režimem „zmizení“. Jak je vidět z tohoto snímku, doma na mapě. Dopis navíc specifikuje přesnou adresu nalezení zařízení.

Jakmile dostanete tato data, musíte je okamžitě převést do agentur pro donucování práva. Ve většině případů to bude stačit k hledání chybějícího zařízení.

Krok 3. Vymazání všech dat ze zařízení

Jedná se o extrémní opatření, které je třeba aplikovat, pokud není možné získat data na místě ztraceného gadgetu, nebo to je v těžkém místě, například daleko v zahraničí. Vše, co potřebujete pro tuto akci. vyberte požadované zařízení a klepněte na odpovídající tlačítko v rozevírací nabídce.

Pozornost! Po odstranění všech dat z přístroje již nebudete mít geografii, respektive zařízení nelze vysledovat.

Pokud je zařízení v síti, data budou okamžitě odstraněna, offline. při prvním připojení k Internetu. Také v žádném případě byste neměli smazat „purifikovaný“ gadget z účtu. V tomto případě bude aktivační zámek vypnut a útočníci budou moci aktivovat a používat váš iPhone nebo iPad.

Jak najít iPhone, pokud je vypnuta

Výrazný rys Apple iPhone je skutečnost, že rychle propouští. Proto pokud je smartphone ztracen, pak za pár hodin se vypne. Jak být v takové situaci? Opravdu musí zapomenout na příležitost najít zařízení prostřednictvím jiného telefonu nebo počítače?

Jak říká Apple, funguje standardní funkce vyhledávání telefonu, i když je vypnuta. Stává se to proto, že iPhone se vypne, zatímco má malou baterii. Teoreticky by tato skutečnost měla pomoci při hledání zařízení.

Tak, můžete použít metody dříve prezentované v materiálu, který pomáhá najít iPhone. To znamená, že budete muset otevřít web iCloud.COM, předejte autorizaci a použijte možnost „Najít iPhone“.

Bohužel, spolehlivé potvrzení o skutečnosti, že iPhone lze nalézt i po několika hodinách vypnutého stavu, ne. Vyhledávání je stále využíváno geolokace, která spotřebovává velkou elektřinu. Proto pravděpodobnost, že iPhone neexistuje, existuje.

Pokud jste spadl do přesně stejné situace, doporučujeme přečíst materiál na konec. Na závěr Vám řekneme, jak najít iPhone, když žádný z následujících metod nepomohlo.

Jak najít iPhone přes další iPhone?

Nejjednodušší a pravděpodobně, jedinou cestou bez nedokáže sledovat váš iPhone přes druhý, je použít program „Najít iPhone“ nainstalovaný na zařízení ve výchozím nastavení:

  • Zapůjčením telefonu od jiné osoby nebo s náhradními přístroji, majitel, který ztratil iPhone, otevře aplikaci a přihlásí se s jeho účtem, zadáním přihlášení k hornímu ID Apple.
  • Během procesu se doporučuje, aby program umožnil přístup ke svému geolokaci. bude snazší vybudovat trasu z jeho bodu na ten, ve kterém je zařízení umístěn.

DŮLEŽITÉ: Zde nasazením okna si můžete vybrat jiné způsoby, jak dosáhnout iPhone, který byl ztracen nebo ukraden. pěšky, veřejnou dopravou a dokonce i na kolegu.

Existuje mnoho aplikací třetích stran pro iPhone, který podle vývojářů vám umožní najít zařízení: Sensor, Geozilla, OneLook a tak dále. Hlavní chyby jsou placené a potřeba nejprve přidat telefon do seznamu sledovaných; Pokud zařízení zmizí, vyhledejte jej, stačí instalovat aplikaci, nebude vyjít. a proto neexistuje žádný názor, aby tyto produkty zvážily v souvislosti s nalezením ztraceného nebo ukradeného iPhone.

Zkuste připojit iPhone do sítě

Chcete-li to provést, otevřete umístění ovládání na uzamčené obrazovce a aktivujte mobilní internet. Pokud je sada SIM karta s připojeným a nakonfigurovanými Internet, bude gadget schopen vstoupit do sítě, která zvýší šance majitele najít smartphone na mapě v lokátoru aplikace.

Můžete se pokusit nainstalovat SIM kartu s nakonfigurovaným mobilním internetem nebo zkuste připojit iPhone k dostupné síti Wi-Fi bez hesla.

Pokud vlastník gadgetu zakáže možnost spuštění řídicího bodu v parametrech (nastavení. ID / Touch ID / Touch ID a heslo hesla. přístup z obrazovky zámku), nebudete moci otevřít oponu s přepínači a připojit gadget do jakékoli sítě.

najít, ztracený, iphone, jiného, podle, telefonního

Pokud všechny výše uvedené metody nevedly k ničemu, zůstává pouze udržovat smartphone na nabíjení a čekat, až se samotný majitel pokusí komunikovat.

Do záložek

Pokud je ztracený iPhone vypnutý

Uživatelé někdy pochybují o tom, zda je možné najít iPhone vypnutý, je realistický dělat, ale pouze s aktivovanou funkcí „Poslední geoction“, která byla zmíněna výše. Jinak budete muset počkat, až někdo najde vaše zařízení a zapněte ho.

Poté zůstane pouze jít na značené místo a začít hledat. V blízkosti je policejní stanice nebo pošta, stojí za to se dívat.

Všechny ostatní tipy, jak najít iPhone online, včetně speciálních stránek není schopen pomoci, a jsou často běžné podvody.

„Lighthouses“ od operátorů

O vyhledávací funkci ztraceného telefonu nebo umístění osoby se stará nejen v Apple. Také buněčné operátoři jsou také zapojeni v případě, kdy se vyhledávání provádí prostřednictvím SIM karty. Jedná se o inteligentní čip navržený nejen pro volání a záznam kontaktů v telefonním seznamu.

Chcete-li vyhledat osobu podle telefonního čísla, existuje speciální funkce „Locator“. Jeho poskytuje různé operátory telekomunikací. Dále se budeme zabývat tím, co je funkce služby na každé SIM kartě odděleně.

Poslat zprávu [NAME] [NAME] [ČÍSLO] s parametry osoby, které mají být naplánovány podle čísla 6677.

Zadejte číslo a jméno účastníka pro vyhledávání.

Zadejte své telefonní číslo a potvrďte přihlašovací údaje s kódem SMS.

V okně „Popis“ vyberte možnost zájmu a klikněte na „Connect“.

Klikněte na ikonu ve formuláři hry plus a zadejte nastavení telefonu pro dohled.

Klikněte na přidání nového uživatele a vyplňte nabízené pole.

Chcete-li pracovat správně, se také doporučuje vyhledávání telefonu prostřednictvím „Maják“ operátorů „, aby zahrnovaly funkce geolokace. Zakázané zařízení je detekováno mnohem složitější a hodnoty mohou být měněny několika set metrů.

Všechny předložené služby z mobilních operátorů jsou placeny. Velikost AP se liší v závislosti na společnosti. Uživatelé sami říkají, že funkce ne vždy pracuje. Pro maximální přesnost stále musíte aktivovat geolokaci v umělém zařízení, a je téměř nemožné udělat na dálku.

Jak urychlit akci policie

V tomto případě má Apple speciální poštovní adresu. S Společností mohou být spojeny pouze agentury pro vymáhání práva.

Význam je, že společnost může skutečně sledovat umístění vašeho smartphonu. To mi bylo potvrzeno během jednoho z konverzací s technickou službou pro podporu.

Je však nutné vzít v úvahu, že policie je povinna provádět tuto akci:

V závislosti na stavu zařízení může Apple poskytnout určité informace zástupcům donucovacích orgánů. O těchto otázkách jsou oprávněni splnit zvláštní skupinu zaměstnanců.

Místní pobočka donucovacích orgánů může poslat e-mailový požadavek: [chráněný emailem] expozice oficiální replikační společnosti

Při provedení prohlášení by policie měla vyplnit následující dokument.

Ne všechny policisté vědí o této adrese. Určete jej, když komunikovat s jedním ze zástupců. To by mělo znatelně urychlit proces vyhledávání iPhone.

najít, ztracený, iphone, jiného, podle, telefonního

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS