Jak najít ztracený Samsung telefon. Prostřednictvím účtu Google na počítači

Jak najít ukradené nebo chybějící telefon

Krádež mobilního telefonu je nepříjemná situace, ze které nikdo není pojištěn. Ale můžete ho najít provedením přednastaveného zařízení. V tomto přehledu vám řekneme, jak najít ukradeného telefonu a připravit ho na možnou ztrátu.

Je snazší najít smartphone než jednoduchý mobilní telefon. existuje prostředek ochrany. Bude to vyžadovat předběžnou aktivaci. Jinak najít odcizené zařízení není možné. Dále budeme informovat o pracovních a nefungujících vyhledávacích metodách.

Jak najít telefon podle čísla

Některé speciální služby vám umožňují okamžitě najít telefon podle čísla, neexistují. Pokud jsou, pak podvodné údaje o umístění buněčných operátorů není vydána. Pokud jde o služby geolokace operátora, pracují pouze po obdržení souhlasu s nalezením. Zde je seznam služeb od ruských operátorů:

Služba „kde i“ z megafonu vám umožní sledovat i své vlastní souřadnice, ale pro to musíte udržet samotný telefon. pro náš případ, že se nehodí.

Pokud používáte dvě trubky, nastavte vzájemné vyhledávání jedním ze služeb. Nevýhody. poplatek za předplatné, Přesnost definice s nízkou souřadnic. Výhody. práce bez internetu.

Jak najít telefon na imei

Sledujte umístění mobilního telefonu IMEI je z pole fikce. Otevřené služby s takovou funkčností neexistují. Toto vyhledávání používá pouze agentury pro donucování práva, která žádá z mobilních operátorů. o tom budeme říct později. Pokud někdo nabízí najít ukradeného smartphonu na imei, pak toto podvod. Tato metoda nefunguje.

Servisní „Správce zařízení Android“

Správný název této služby je „Hledání telefonu“. Hledá ztracené a ukradené smartphony přes internet, definování umístění na mapě. Chcete-li najít mobilní telefon v budoucnu, nakonfigurujte jej ihned po zakoupení:

 • Určete nebo zaregistrujte účet Google.
 • Přejděte na Nastavení zabezpečení, vyberte možnost „Najít zařízení“.
 • Nastavte přepínač „včetně“.

Připraven. Nyní můžete najít ukradené nebo ztracené telefon.

Servisní

Vyhledávání je provedeno na této stránce. Přihlaste se a vyberte požadované zařízení na hlavní stránce.

Zadejte heslo znovu na stránce, která se otevře, klepněte na odkaz „Najít“.

Po několika sekundách se na obrazovce zobrazí mapa s přesností zařízení s přesností do domu.

Jděte na zadanou adresu nebo informujte policii pro společné vyhledávání s důstojníky pro vymáhání práva.

 • TransClon. klikněte na tlačítko „Call“, hovor je aktivován v telefonu, což vám umožní dát umístění trubice v davu lidí.
 • Blokování zařízení. telefon se změní na zbytečnou „cihlu“, který nereaguje na akci útočníka.
 • Čištění zařízení. Vymazání všech důvěrných nebo tajných dat.

Všechny akce se provádějí s telefonem a aktivní připojení k internetu. Nezapomeňte povolit definici umístění v nastavení navigace.

Pokud je hodnota uložených dat nad náklady gadgetu, doporučuje se okamžitě aktivovat čisticí zařízení. Pro uložení cenných dat použijte zálohování.

Ztracený telefon. Jak najít?

Není to ani tolik o vyhledávací funkci jako celá služba s názvem SmartThings najít. Samsung ho věnoval celý článek o jeho novinovém portálu

S touto službou můžete snadno a rychle najít galaxie zařízení se systémem Android 8 a novější. SmartThings Najít používá technologie Bluetooth nízkoenergetické (BLE) pro vyhledávání zařízení a ultra širokopásmové komunikace (UWB). První slouží k vyhledávání lidí infikovaných Coronavirem. Na základě této technologie funguje Apple a sdílení Google, které hodně hluku udělal před několika měsíci.

Také BLE již dlouho používá jeden z hlavních konkurentů Samsung. Apple. Počínaje uživateli iOS 12 mohou hledat své smartphony pomocí zařízení jiných uživatelů, kteří byli blízko. Chcete-li to udělat, ztracený gadget i ve spodním stavu s podávanou baterií může být poslán signál o svém místě do prostoru kolem sebe. Když muž je smartphone projíždějící, chytil tento signál, přepne se na souřadnicový server umístění a uživatel bude moci najít svůj gadget alespoň v lese, a to i v sousedním dvoře.

Google je již schopen zobrazit pozici smartphonu na mapě. Ale pouze pokud je zapnuta. Jinak bude poslední pevná pozice.

Stejným způsobem šel Samsung, využil dobrého nápadu. Podle informací, že jihokorejská společnost sdílená, po gadgetu 30 minut je offline, začíná dát signál, který, jako v případě iPhone, je fixován další galaxie miniaplikace. Tímto způsobem můžete najít nejen smartphony, ale i hodiny a tablety.

Jak najít doma

Překvapivě zní, ale to je doma Android je ztracen mnohem častěji než na ulici nebo na návštěvě. Způsoby hledání domu zařízení se proto zajímají o majitele mnohem častěji. Pokud jde o možné metody, odlišují se následující body uvedené v tabulce.

Způsob Popis Funkce a nevýhody
Aplikace „Budík“ Doporučuje se nainstalovat denní alarm po určitou dobu. I když je mobilní telefon vypnutý v důsledku úplného vybití, bude stále volán v určeném čase. To je nejjednodušší způsob, jak hledat Android, když je vypnutý. Má nevýhodu. dokud aplikace funguje, najít telefon nebude možné. Měli byste také zdůraznit skutečnost, že zvuk lze nastavit, a volání není jednoduše slyšet.
Použít klíč fob nebo inteligentní hodinky Vždy se doporučují používat, pokud se majitel neliší organizační a často ztrácí věci. Prezentovaná zařízení reagují na hlas majitele, takže by měly být připojeny k Android a používat podle potřeby. Z nevýhody si můžete vybrat nepřítomnost hlasu. Podobná zařízení jsou často nesprávná při hledání.
Použití aplikací pro určení zařízení Existují speciální online služby, například Mapy Google, se kterým můžete vyřešit problém hledání Android. doma on nebo ne. Tyto programy vyřeší problém pouze v případě, že zařízení bude zahrnuto. Pokud je vypnuta, budete muset použít další službu v dodatku. „chronologie“. Ale také používá pouze informace o umístění adresy zařízení. určit domy doma nebo ne.

Data aplikace Mapy Google budou platit pouze v případě, že funkce geolokace je povolena. Pomáhá určit umístění majitele telefonu. zařízení je definováno ve skutečnosti.

Pokud vlastník nepoužil aplikaci „Budík“, pokračujte na vyhledávání nezávisle. Pokud je mobilní zařízení vypnuto, pokračujte následujícím pořadem:

 • Chcete-li začít, analyzujte své akce a pohybující se kolem bytu. Udělej to v opačném pořadí, protože pak je více šancí najít přestávku rychle. Během pečlivé analýzy, podnikání a umístění majitele, které by mohly zanechat Android ve nejúplnějším místě, jsou určeny. Společně s tím jsou zkontrolovány tašky, batohy a balíčky.
 • Další, zeptejte se na ztracené zařízení příbuzných a blízkých. každý, kdo žije majitele mobilního zařízení. Pokud je v domě malé dítě, analyzuje své chování a hry v posledních několika minutách nebo hodinách. Pouze tak můžete určit trasu a schopnost hrát dítě s Androidem.
 • Pokud jsou v domě domácí zvířata, měla by také analyzovat jeho zvyky a hry. Možná, že zvíře skrží mobilní telefon ve svém odlehlém místě.
 • Zkontrolujte samostatně nejvíce nečekaná místa. balkon, koupelna, lednice (a na lednici), pračka (často najít telefony v bubnu), kbelíky odpadků.
 • Pokud současné akce nejsou korunovány úspěchem, pokračujte na všeobecné čištění. Je důležité rozebrat všechna místa shluku věcí, zatlačte první malý a lehký nábytek (stoličky, židle, stoly), pak začít velkou (pohovku, komoda, šatní skříň). Často telefony padají pro prádelny, regály, pohovky, křesla, počítačové stoly. V procesu hledání existuje mnoho dříve ztracených věcí a prachu, které okamžitě otřete.

Akce pomohou najít Android, pokud je ztracen doma. Proto před vyhledáváním vyhledávání byste měli analyzovat vaši trasu, zapamatovat si příjezd domů a používat mobilní zařízení. Stačí se ujistit, že telefon je přesně doma, pokračujte na vyhledávání.

Jiné způsoby, jak hledat telefon doma a na ulici

Nejjednodušší způsob, jak nezávisle najít ztracenou trubici, je vrátit se na místo, kde byla ztráta objevena. Možná vypadla z kapsy v trávě. Podívejte se na to na ploše, podívejte se do stolních boxů, navštivte kolejstvo kolegy. Pokud je ztracena doma, použijte službu „Najít zařízení“ od společnosti Google. Aktivujte volání a uslyšíte, kde ztráta trubka ztrácí. Použijte stejný způsob při hledání telefonu na ulici. odhalí útočníkovi.

Udržujte smartphone ve vnitřních kapsách oblečení. není možné tam vylézt. Dobře chrání před krádežovými proti vlnitým batohem. Drží sluchátko v pracovní sáčku, udržujte ruku. to vám pomůže pocit, že se do něj někdo snaží vylézt. Nenechávejte smartphone v prominentních místech, včetně kanceláře nebo na stole v kavárně. Přijměte také preventivní opatření. nastavte software pro vzdálený zámek a vyhledávání.

Cerberus

Aplikace pomůže najít ztracený telefon odpojený od Internetu. Management se provádí online a přes SMS. Pokud útočník zavádí jinou SIM kartu, aplikace hlásí nové číslo. Existuje funkční dálkové přepínání na povelu GPS SMS. povolit, získat přesné souřadnice trubky.

 • Vede protokol příchozích a odchozích hovorů.
 • Záznamy zvuku z mikrofonu.
 • Předkládá hlasitý signál v týmu. Pomozte najít telefon v davu lidí.
 • Sleduje smartphone na mapě.

Všechny operace jsou prováděny tajně, útočník si všimne. Nedostatek aplikace. kořenová práva, instalace a konfigurace pouze pokročilých uživatelů.

CM Security: Ochrana a antivirová

Tato aplikace neví, jak hledat ztracené telefony. Ale bude moci zabránit pokusu vypnout smartphone nebo jej přeložit do Letectví. V reakci na tyto akce se přístroj zapne hlasité pípnutí, vydávání útočníka. Aplikace také poskytne signál neoprávněným pokusem vytáhnout smartphone z kapsy.

Funkční zaplaceno. 75 USD / měsíc. Při platbě za rok budou cena měsíce 27,42 USD.

Jak blokovat ztracené Samsung

Existují dva hlavní možnosti blokování ukradených nebo ztracených mobilních přístrojů od společnosti Samsung:

Pro každé možnosti musíte jít na službu „Smazat správu Android“ nebo „Najít telefon“ pro jednotlivé možnosti. Poté se přihlaste k účtu a použijte funkci zámku telefonu.

Mobilní zařízení můžete odemknout pouze s znalostmi gadgetu.

Metoda Vyhledejte ztracený smartphone s „Najděte zařízení“ z Google

Android zařízení pro Android do služby „Najít mé zařízení“ (najít mé zařízení).

Pro svou plnou práci bude nutné provést následující podmínky:

Podmínky: Vysvětlení:
Ztracené zařízení musí být spojeno s vaším účtem v Google. A měl by mít také přístup k internetu.
Bude to nutné k tomu, abyste mohli službu „najít mé zařízení“ najít zařízení (povoleno ve výchozím nastavení). Tato volba lze změnit v Nastavení Google.
Musíte povolit službu „Najít můj přístroj“ blokovat svůj účet A také odstranit jeho data (ve výchozím nastavení zakázána).

„Najděte mé zařízení“. Toto je oficiální nástroj Google pro vyhledání ztraceného telefonu. Nemusíte instalovat žádnou aplikaci, stačí, aby byl telefon povolen, připojen k účtu Google a byl online.

Dále potřebujete navštívit webovou stránku „Najít mé zařízení“ a přihlásit se k účtu Google. Po stažení webu se systém automaticky pokusí sledovat Samsung, který byl ztracen. Pokud máte několik zařízení se systémem Android, vyberte požadované zařízení v menu.

V nedávné aktualizaci společnost Google vylepšila funkci vyhledávání jeho systému, což vám umožní najít libovolné registrované zařízení Android přímo z vyhledávače. Vytočte ve vyhledávacím poli Google „Kde je můj telefon“.

Vyhledávač bude hledat a vede místo na mapě, kde se nachází váš telefon Android.

Poté, co jste našli, můžete na něm aktivovat pípnutí kliknutím na „volání“.

Pomocí služby „Najít mé zařízení“ můžete sledovat registrované zařízení pro Android, aktivovat hovor na Samsung a smazat jeho data.

Pokud nemáte žádný počítač, poté, když ztratíte telefon, můžete použít jiný telefon pro instalaci aplikace Najít mobilní mobilní aplikace. Zadejte tuto aplikaci pomocí režimu hosta a pověření Google. Nyní můžete sledovat ztracené zařízení, aktivovat volání v něm nebo smazat data na něm.

Jak najít ztracený Samsung telefon

Telefon z každé společnosti může být ztracen čistou šancí. Přesně používané zařízení může být například tam, kde ji uživatel neočekává. Samsung Smartphony mohou být také ztraceny za jednu minutu. Existuje rozsáhlé množství způsobu, jakým můžete najít zdravotně postižené zařízení.

Velký počet možností nefunguje s deaktivovaným zařízením, takže uživatel musí pochopit, že má omezený počet způsobů neaktivního telefonu.

Vše kvůli skutečnosti, že deaktivovaný telefon je obtížné najít. Nevystavuje žádné signály a modul nebo geolokace GPS může být poškozen na něj.

Uživatel může pouze s telefonem vypnutý:

Obě možnosti mají právo existovat, ale kontaktovat donucovací agentury pouze v případě, že uživatel je 100% jistý, že gadget byl odcizen. Hledání telefonů, které byly tak ztraceny kvůli necestaci, policie se nezabývají. Pro registraci žádosti orgánům, dobré důkazy o únosu a atentátu.

Neplatí se na policii, pokud byl telefon ztracen na území domu nebo bytu. Žádost nebude považována za to, že bude považována za falešnou volání. Taková výzva je předmětem pokuty 1 tisíce na 200 tisíc. To vše závisí na stupni peněz strávených během zmizení.

Uživatel se také může vztahovat na orgány pouze s prezentací dokumentů. V tomto případě potřebuje předložit imei. To je takový identifikátor. kód, který se skládá z 15 hodnot. Mají telefon. A za účelem zjistit, zda potřebujete vytočit rychlé číslo. #. Poté se jeho kód objeví na telefonu.

To není jediný způsob, jak najít imei. Můžete také najít:

Dalším způsobem, jak najít neaktivní zařízení, je odvolání na mobilní operátor. Pro to je také nutné sestavit řadu dokumentů, a to:

Poznámka! Některé společnosti mohou sledovat SIM kartu a bez imei.

Odvolání se provádí v jakémkoli buněčném salonu, že osoba má. Pokud uživatel poskytuje dokumenty, pak je to zaměstnanec Salona, ​​bude rychle a snadno najít ztrátu.

Stojí za pochopení, že chyba definice je poměrně vysoká. Je to asi 100 nebo dokonce 200 metrů. Ve venkovských oblastech může tato hodnota růst, protože stačí najít dostatek zařízení. Tato metoda vyhledávání je ideálně vhodná, pokud uživatel náhodně ztratil zařízení. Není vhodný v únosu telefonu, protože SIM karta může být jednoduše evaktěna.

Jak najít telefon na imei

Hledání telefonu na IMEI je následující:

 • Předloží se žádost o donucovací agentury práva (dokumenty jsou uvedeny na telefonu);
 • Donucovací orgány v oblasti donucovacích orgánů podávají požadavky na buněčné operátory (společně s IMEI);
 • Buněčné operátory jsou chtěli ve svých základech zařízení a zjistit, kdo vlastní kartu SIM, která je instalována v této jednotce;
 • Získané údaje jsou zasílány do agentur pro donucování práva pro další řízení.

Tak, můžete najít telefon na imei, ale satelity zde nejsou zcela nic, protože buněčná komunikace nemá nic společného se satelity.

Co bude dělat důstojníky pro vymáhání práva po obdržení odpovědi od provozovatele? Zjistí, kdo vlastní SIM kartu a najde ten, kdo telefon používá v tuto chvíli. Na imei najdete ukradený telefon, ale policie se nejčastěji angažuje. Výjimky tvoří obtížné případy, kdy má policie zájem o zveřejnění případu a zachytit zločince. V jiných případech nikdo nehledá odcizené telefony, i když technická příležitost je stále.

Provozovatelé navíc vědí, jak blokovat ztracené telefony na jejich úrovni, jejich zbavení, aby byly registrovány v jejich sítích (v praxi, tato příležitost se prakticky nepoužije).

Je možné najít telefon na imei, pokud je právě ztracen? To jistě nebude dělat policii ani mobilní operátor. Vyhledávání je práce a policie nejsou předsednictvem najít. Proto hledání ztraceného telefonu bude muset udělat samostatně, aniž by se spoléhal na někoho.

Hledat iPhone

Chcete-li vyhledat telefon od společnosti Apple, musíte ji připravit předem. Udělej to hned po koupi mobilního zařízení. V aplikaci Apple Smartphone je funkce „Najít iPhone“. To je k dispozici všem uživatelům, kteří mají sedmý a nad verzi IOS.

V některých mobilních zařízeních je standardně aktivován. Pro bezpečnostní síť zkontrolujte její aktivaci. Udělej to v ICLAD. Když je funkce povolena, detekce iPhone bude v reálném čase.

Nyní zvažte, jak rozpoznat místo telefonu, pokud je vypnuta:

Služba ihned nabízí poslední umístění přiloženého přístroje dříve, než se baterie zcela vypustila a vypne se. Pokud byla funkce „zmizené režim“ aktivována předem, můžete dokonce rozpoznat smartphone vypnutý.

Bohužel pro detekci odpojeného telefonu je téměř neskutečný, zejména při vytáčení baterie a SIM karty. Metody navržené v článku jsou často účtovány v současné situaci. Pomáhají určit poslední aktivní umístění zařízení, pro které je zmizení vypnuta.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS