Jak najít ztracený telefon pomocí služby Google

Jak zjistit, kde byl telefon naposledy zapnutý: Jak zjistit poslední polohu telefonu pomocí služby Google. Jak najít ztracený nebo odcizený telefon. Uzamčení a odstranění dat v zařízení přes internet. Ztracený telefon. Jak zjistit, kde byl naposledy | Otázky

Mobilní zařízení se často ztrácejí, když jsou ponechána na přeplněných místech. Nezřídka se stává, že mobilní telefon vypadne z kabelky, kapsy nebo ho zloději jednoduše ukradnou. Jak najít systém Android? Pomocí funkcí systému můžete svůj smartphone lokalizovat, uzamknout, odstranit osobní údaje.

Jak najít ztracený telefon se systémem Android v počítači

Moderní komunikace zjednodušují vyhledávání v telefonu se systémem Android a umožňují ovládat mobilní telefon na dálku. Pokud se zařízení ztratí v horách, kde není k dispozici žádná mobilní služba, je mrtvé a vypnuté, možnost přístupu k zařízení se sníží na nulu. Jak najít telefon se systémem Android? Pravděpodobnost rychlého nalezení zařízení se zvyšuje, pokud:

Jak najít odpojený telefon se systémem Android pomocí počítače

Pokud je váš mobilní telefon vypnutý, je vaše možnost najít ztracené zařízení značně omezená. Jak najít ztracený telefon se systémem Android pomocí počítače? Služba nabízená společností Google. Správce zařízení Android. může pomoci. Předpokladem pro využívání služby je stálý přístup k internetu nebo GPS navigaci. Budete také potřebovat účet Google.

Vyhledávání telefonu se systémem Android ve službě Google

Majitelé zařízení si obvykle zřizují účet Google. S účtem můžete stahovat hry, aktualizace, registrovat se na webových stránkách a instalovat užitečné aplikace. Jednou z funkcí účtu Google je vyhledání ukradeného nebo ztraceného smartphonu, i když je vypnutý. Systém je vybaven správcem zařízení. Povolení této funkce usnadňuje nalezení zařízení v případě jeho ztráty nebo krádeže v budoucnu. Verze 5.0 a vyšší tuto aktivaci nevyžadují. Toto nastavení je ve výchozím nastavení povoleno.

Aby bylo možné v budoucnu najít telefon se systémem Android a účtem Google, je nutná aktivace Správce zařízení. Vaše akce:

Jak najít telefon se systémem Android? K tomu je třeba následovat odkaz www.Google.com/Android/devicemanager, aktivujte účet, pokud jste tak neučinili dříve. Systém pak sám vyhledá chytrý telefon registrovaný k účtu. Ovládací panel s návrhy dalších akcí týkajících se mobilního telefonu. testovací volání, blokování, vymazání osobních údajů. Kromě toho se majiteli smartphonu zobrazí mapa s polohou miniaplikace.

Sledování telefonu se systémem Android

Existují speciální programy, které umožňují vzdáleně vyhledat telefon se systémem Android. Fungují podobně jako Správce zařízení Google, ale mají zvláštní funkce, rozhraní a další nuance. Sledování telefonu se systémem Android tímto způsobem je možné pomocí:

 • Ztracený Android. program je pozoruhodný tím, že je po instalaci uveden jako Osobní poznámky, má zástupce na obvyklý poznámkový blok. Pokud telefon ukradne zloděj, je nepravděpodobné, že by si uvědomil, že je v něm tato aplikace.
 • Lookout Security Antivirus. Kromě sledování polohy zařízení poskytuje Lookout také plnohodnotnou ochranu vašeho zařízení před nežádoucím přístupem, viry a spywarem. Je možné obnovit ztracená data.
 • Where’s My Droid. ovládá chytrý telefon, nechá ho zavolat a odešle jeho souřadnice na zadané číslo. Verze Pro umožňuje pořizovat skryté snímky. Osoba, která drží ukradený přístroj, by si nebyla vědoma, že je fotografována. Výsledné snímky jsou pak odeslány na správnou adresu.

Ztráta telefonu se systémem Android je nepříjemná.Ještě nepříjemnější je, když je telefon odcizen. Tento článek se zabývá aplikacemi, které vám pomohou uzamknout zařízení se systémem Android v případě jeho ztráty, vzdáleně z něj odstranit informace nebo dokonce předat „útočníkovi“ krátkou zprávu s informacemi.

Upozornění: většina aplikací pro hledání ztraceného tabletu nebo telefonu funguje pouze v případě, že je zařízení připojeno k internetu. Aby bylo možné ztracený telefon se systémem Android najít, musí být v zařízení povoleny funkce geolokace, vyhledávání polohy a vzdáleného ovládání systému.

Začněme tedy. Nejjednodušší způsob, jak najít ztracený telefon se systémem Android. přes Google. Pokud je váš telefon nebo tablet propojen s účtem Google, můžete jednoduše přejít na stránku google.com/Android/devicemanager a zadejte přihlašovací údaje k účtu Google.

Poté dostanete na výběr ze tří akcí: vyhledat zařízení na mapě, nechat telefon zazvonit (užitečné pro ty, kteří telefon ztratí v bytě), nebo pokud jste si naprosto jisti, že byl telefon ukraden (a Mapy Google to potvrdí), můžete použít funkci odstranění dat v telefonu.

Existuje však možnost, že data z karty flash nebudou odstraněna (Google vás na to upozorní).To závisí na modelu telefonu, může to fungovat.

Tuto funkci mohou úspěšně využít i rodiče, aby získali informace o tom, kde dítě s vaším (nebo jejich) telefonem najdou.

Jedna z nejzajímavějších doplňkových aplikací pro nalezení ztraceného telefonu se systémem Android. Android Lost. Stahování je jednoduché a bezplatné a není nutná žádná registrace. Ikona na ploše se navíc neprozradí, protože se jmenuje Osobní poznámky.

Dokáže najít váš telefon se systémem Android? V případě ztráty nebo pohřešování poznámky samozřejmě postupujete stejně jako v prvním případě: přejděte na webovou stránku androidlost.com a přihlaste se k záznamu Google. Na kartě Ovládání můžete ovládat telefon. nastavit vyzvánění nebo vibrace.

najít, ztracený, telefon, pomocí, služby, google

Polohu telefonu se systémem Android můžete určit také pomocí dat GPS (i když je vyhledávání telefonu vypnuté) nebo mobilní sítě karty SIM. Pokud je SIM karta vyměněna, ale geolokace je zcela vypnuta (např. Zařízení je vypnuto), můžete se pokusit nastavit polohu, kde byl telefon naposledy aktivní.

Pomocí počítače můžete zobrazit všechny zprávy v telefonu se systémem Android, odeslat novou zprávu z telefonu, který jste již ztratili, nebo zobrazit nějaký text na obrazovce.

Tehdy jsem ztratil svůj smartphone a našel klid

A pak jsem si uvědomil, že nevím, který z těch mnoha. Vlastně jsem jedné ženě na rande pořád náhodně psal a ona mi odpovídala, že nemá děti. Nemám tušení, kdo to je. Myslím, že bude ráda, že jsem ztratil telefon, protože se ho bojím smazat pro případ, že bych věděl, kdo je, a potřeboval jí někdy zavolat. Takže ji mám v telefonu. Až jí příště omylem napíšu, budu vědět, jak jsme se mohli poznat. Možná jsme se do sebe zamilovali natolik, že jsme si vyměnili čísla. Nebo se mi líbila natolik, že jsem ji vzal, a ona mě neměla vůbec ráda, takže si mě vymazala z telefonu a neví, kdo jsem, když jí napíšu.

Pak jsem si ale uvědomil, že jsem denně pořídil asi 4-29 fotografií/videí. Přemýšlím, jaké by to bylo, kdybych si nevyfotila něco rozkošného, jako je můj syn s obřími slunečními brýlemi nebo moje dcera, která ke mně jde s velkým úsměvem na tváři. Žijí tyto věci spíše v pocitech, nebo jen když máme jejich obraz?? Budu si moci zapamatovat sladkost své dcery, která se mi vrhá do náruče, pokud nebude existovat nějaká vizuální kontrola toho okamžiku? Nemůžu si vzpomenout, jestli mám dnes na sobě stejné ponožky, takže asi ne. Ano. Shodují se. Právě jsem se podíval pod nohy a zkontroloval.

Netušila jsem, jestli můj kamarád ze střední školy Andy měl včera k obědu polévku a dobře se vyspal, a přes Buzzfeed jsem nemohla zjistit, co je moje vnitřní brambora, což mě frustrovalo. Ale po dalším přemýšlení si myslím, že je to v pořádku, protože jsem si jistá, že budu pečená brambora. Ale ne pečené batáty nebo kudrnaté brambory. Prostě staré dobré brambůrky. Jsem si tím naprosto jistý. A i když by se to hodilo potvrdit, jsem si jistý, že mám pravdu.

Také jsem si všimla, že je příjemné jen tak sedět a dívat se na to, co je kolem mě, když mám volný čas. Učinil jsem mnoho překvapivých objevů. Svět je tichý. Ne vždy mi ukáže obrázky, neřekne mi jednou větou, jaké to je, a nepomůže mi analyzovat se. Docela klidné. A pomalu. Našel jsem pět veverek, které používají můj dvorek jako prolézačku. Skáčou, dovádějí a nosí se po větvích, po kmenech stromů nahoru a dolů. Je hezké se na to dívat. A když mi můj syn nabídne zubatý, hihňavý úsměv, mám dvě volné ruce, abych mu stiskla tváře. A někdy se ozve ten nádherný zvuk, který všechno ovládne. Neřekl bych, že je tichý. Navíc.

Heather Cazdan obvykle nosí kalhoty na jógu. I když už několik měsíců nechodí na jógu. Většinu času je to milá dáma. A ráda se směje. A plakat. Někdy současně. Ale většinu času se je snaží držet odděleně.

Povolení funkce „Najít zařízení“ v nastavení systému Android

Jak již bylo zmíněno, tato funkce je ve výchozím nastavení předinstalována ve všech zařízeních se systémem Android. Pokud však chcete, můžete si nainstalovat specializované aplikace třetích stran z Google Play, pokud vám chybí služby nabízené vývojářem. Postupujte podle několika kroků, abyste se ujistili, že je služba Najít zařízení ve vašem smartphonu povolena.

  1. Vstupte do nabídky Nastavení telefonu a otevřete možnost Zabezpečení.

Proces nastavení tím nekončí. Nyní je třeba povolit služby určování polohy a jejich historii, aby bylo možné zařízení přesně najít. Použijte následující pokyny:

  1. Vraťte se do nabídky Nastavení a přejděte do sekce Moje poloha.

Po dokončení těchto kroků můžete ukradený nebo ztracený telefon kdykoli najít, pokud je připojen k mobilní síti nebo Wi-Fi.

Jak najít ztracený telefon?

Především je dobré mít budík stále zapnutý. U většiny modelů vám umožní najít telefon, pokud ho doma ztratíte, bude mít vybitou baterii a nebudete se na něj moci dovolat. Jednoduše nechte ranní budík stále zapnutý a nenastavujte ho večer. Mnohé modely pípají, i když jsou vypnuté.

najít, ztracený, telefon, pomocí, služby, google

Další důležitou věcí je propojení s vaším účtem. Bez ohledu na výrobce zadejte svůj účet. Pak budete moci najít svůj smartphone prostřednictvím speciálních služeb.

Co dělat, když vám ukradnou miniaplikaci??

Pokud telefon nebyl ztracen, ale odcizen, je řešení zřejmé. Jeho majitel bude muset jít na policii a nahlásit krádež. Pak počkejte, až strážci zákona ukradený gadget najdou. Kromě toho můžete sami podniknout určité kroky, například pokračovat v monitorování zařízení nebo odstranit data a soubory v něm uložené.

V případech, kdy je telefon vypnutý nebo není připojen k internetu, musí majitel čekat, až se osoba, která smartphone našla, rozhodne přístroj zapnout. Pokud tedy víte, jak najít telefon Huawei podle zeměpisné polohy, nebude obtížné zařízení najít. I když se osoba, která telefon našla, připojí k síti jen na krátkou dobu a poté zařízení vypne, nová poloha bude zaznamenána.

Laura Kalibekova (Počet napsaných článků: 90)

Další redaktor. Autorské texty obsahují užitečné informace o technice značek. Poskytuje podrobné recenze a sdílí je s návštěvníky stránky. Zobrazit všechny příspěvky autora →

Co dělat, když vám ukradnou miniaplikaci??

V případě krádeže je třeba především nepanikařit. Seznam akcí:

 • Jakmile zjistíte, že se telefon ztratil, zavolejte na něj;
 • Bloková data;
 • Podejte oznámení na policii;
 • Napište žádost mobilnímu operátorovi.

Při prvním pokusu o připojení dojde k automatickému vymazání dat.

Často kladené otázky

Ztratil jsem telefon. Kdy jste si ho vyzvedli zpět? Pochopil jsem, že se ho snažili resetovat, ale nemohli, protože jim v tom bránil účet Google. Jak se nyní přihlásím do telefonu, protože si nepamatuji heslo ani uživatelské jméno??

Nejprve obnovte svůj účet Google pomocí záložního e-mailu nebo telefonního čísla. Poté si v telefonu nastavte účet (můžete jej obnovit při ztrátě dat nebo použít stávající účet).

najít, ztracený, telefon, pomocí, služby, google

Chtěl bych obnovit telefonní číslo, které jsem ztratil před rokem. Období od 10. Do 18. Srpna loňského roku.

Kontaktujte svého mobilního operátora a získejte zpět své staré číslo. Mějte na paměti, že toto číslo může být přiděleno novému účastníkovi, a proto jej nelze vrátit. Druhým způsobem je vyhledání telefonu a karty SIM. Viz. Článek

Ztratil jsem telefon. Koupil jsem si nový. Obnovil jsem svůj účet, ale žádná videa ani fotografie.

V účtu Google nejsou uloženy žádné fotografie ani videa. Pokud jste telefon synchronizovali s aplikací Fotky Google, Samsung Cloud nebo jinou cloudovou službou, mohou být multimediální data z fotoaparátu uložena tam.

Předevčírem jsem ztratil telefon. Získejte pomoc s určením polohy, alespoň přibližnou polohu.

Použití služby Google Najít moje zařízení. Mobilní zařízení musí být v dosahu GPS/Wi-Fi/mobilní sítě. Pokud se tak stane, můžete zavolat do telefonu, odstranit z něj data nebo zjistit přibližnou polohu.

Můj telefon Sony xperia z5 compact byl odcizen. Zdá se, že byl zformátován a účet Google z něj byl odstraněn. Mám nějakou šanci najít ztracený telefon??

Pokud telefon není propojen s účtem Google, je šance nulová. Měli byste se obrátit na policii a požádat o pomoc při hledání zařízení.

Hlavní způsob

Měli byste si uvědomit, že společnost Google nemůže data z aplikace obnovit žádným způsobem.

K této situaci dochází proto, že hesla nejsou přenášena na servery vývojáře, aby se zvýšila bezpečnost používání aplikace.

Takto vysoká spolehlivost a bezpečnost však představuje problém.

S každou stránkou se musíte vypořádat individuálně.

Musíte napsat dopis technické podpoře nebo správě webu, ve kterém popíšete problém.

V některých případech může být nutné vytvořit nový prázdný účet.

Některé služby však odmítají poskytnout záložní kód i přes jakýkoli důkaz.

Nejčastěji se to stává na stránkách, kde se zadávají údaje o kreditní kartě nebo se platby provádějí jiným způsobem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS