Jak nakonfigurovat hlasitost alarmu na iPhone. Jak nastavit budík na iPhone

Jak snížit budík na iPhone

Standardní aplikace na jakémkoli iPhone „Clock“ je opravdu užitečná funkce, která umožňuje dát budík ve správném čase, aby pokračoval ve spaní, nenechte si ujít práci nebo jiné důležité věci.

Pro ty, kteří nedávno získali telefon od společnosti Apple, se všechna první nastavení se může zdát velmi podivné, zejména pokud uživatel předal Android na iPhone. Ale stojí za zmínku, že instalace budíku na iPhone a na Androidu se v této oblasti prakticky neliší. obrovská výhoda.

Aby bylo možné správně nastavit budík, musíte provést následující algoritmus:

 • Přejděte na Dodatek hodin, které jsou umístěny na hlavní obrazovce, když zapnete telefon. Ikona programu vypadá jako standardní hodiny na černém pozadí. Najít na hlavní obrazovce Tento nástroj nebude fungovat. Tato aplikace je standardní, to znamená, že jde o všechny telefony z Apple. Na telefonu nebere spoustu paměti.
 • Klikněte na ikonu a přejděte na hlavní obrazovku samotného programu. Na to vidíme některé sekce, které jsou zodpovědné za čas. Najít tam a stopky a světový čas. Je nutné najít sekci „Budík“ a klikněte na něj;
 • Dále klikněte na tlačítko Plus, který je umístěn v pravém horním rohu. Je nutné vytvořit si vlastní, nové budíky.
 • Můžete si vybrat, že budík, který je nabízen systémem. Chcete-li jej aktivovat, stačí přeložit posuvník do aktivního stavu. S správnými akcemi se stane zeleným.
 • Po nastavení tohoto budíku, které chceme vytvořit. Pro nastavení musíte určit čas, stejně jako frekvenci. Můžete také použít různé další parametry, například: jméno, zvuk a dokonce opakování;
 • Konfigurace budíku, jít a klikněte na „Uložit“.

Asistent tedy zavolá v čase nakonfigurovaném uživatelem. Takže můžete nastavit připomínku, kterou potřebujete vstát.

Vibrace místo budíku

Pokud si zvyknete na rodinu v různých časech a nepoužíváte hodiny nebo fitness náramek, bude pro vás užitečné přizpůsobit vibrační budík namísto alarmu.

To se provádí následujícím způsobem: Otevřete nastavení požadovaného alarmu a v sekci Melody, vyberte možnost „Ne“.

V nejvyšší položce nastavení zvuku můžete zadat jeden ze standardních možností vibrací nebo vytvořit vlastní.

Jak snížit zvuk alarmu

Uživatel musí být zohledněn, že úrovně hlasitosti budíku a volání na zařízení jsou propojeny. Nemůžete změnit volání na „tichý“ a doufat, že se probudíte z hlasitého signálu vyzvánění.

V nejnovějších verzích iOS lze provádět následující kroky pro snížení hlasitosti signálu:

 • „Nastavení“. „zvuky“.
 • Při otevírání posledního vidíme jezdec. Zní to tišší nebo hlasitěji.
 • Ovládáme volumetrická tlačítka zařízení „Apple“ pro aktivaci nastavení výstrahy, volání, hlasitost alarmu, řídí přepínač „Změnit tlačítko“.

Zůstane „start“ budík, uvedení blízké budoucnosti a nakonfigurovat ji „zvuk“. V případě potřeby lze nastavit hlasitost (dolů nebo přidat).

Jak nastavit budík na iPhone

Chcete-li využít alarmu, musíte nastavit. Chcete-li to provést, musí být aktivováno a nastavit požadované parametry:

 • Rotační kola, můžete si vybrat datum a čas.
 • Musí určit, zda bude signál opakován.
 • Musíme si vybrat melodii. V tomto případě můžete opustit existující nebo nainstalovat nový.
 • Můžete nainstalovat textovou zprávu, která bude na obrazovce v době probuzení.
 • Uveďte, která ikona chcete použít.

Musíte zadat vhodný objem. Pokud existuje několik budíkových hodin zároveň, je nainstalován na vše najednou. Chcete-li to provést, můžete použít takové způsoby:

 • Požadované množství můžete nastavit stisknutím tlačítek „/.“ na pravém konci iPhone.
 • Chcete-li nainstalovat požadovanou úroveň, můžete zadat nastavení smartphonu. Dále musíte jít do sekce „Sound“. Na obrazovce se zobrazí měřítko nastavení zvuku. Běžec je třeba vložit v souladu s tím, jaký svazek je zapotřebí.

Budík můžete použít, pokud je zvuk zcela zakázán. Nastavení přepínače do požadované polohy, vlastníkem telefonu, takže namísto zvukového volání bude vibrace. Může být povoleno v případě, že bude použit zvukový hovor. Tyto přepínače jsou na stránce Nastavení zvuku v nastavení gadget.

V smartphonu je sada vestavěných melodií vhodný pro použití jako volání. V dle Vašeho výběru je možné vytvořit zvuk. Například pro tento účel můžete použít svou oblíbenou melodii, píseň nebo jiný zvuk.

Zde můžete vidět, jak správně nakonfigurovat hlasitost budíku:

Chcete-li to provést, přejděte do sekce Nastavení zvuku. Na stránce, která se otevře, musíte klepnout na řetězec „Sick Song“. Poté si můžete vybrat příslušný zvukový soubor. Uživatel se dostane do aplikace hudby. Zde bude poskytnut seznam dostupných melodií. Chcete-li vybrat požadovaný řádek, je nutné klepnout na znaménko „plus“. V budoucnu bude budík používat nainstalovanou skladbu nebo melodii.

Po uložení zadaných parametrů bude tento budík přidán do obecného seznamu. V horní části obrazovky vedle indikátoru baterie můžete zobrazit ikonu označující, že systém má aktivní budík. Pokud je volání nakonfigurován tak, že je pravidelný, pak tato ikona zůstane aktivní bez ohledu na zvuk.

Lze jej uchovávat v aktivní nebo zdravotně postiženém stavu. Ten je vhodný pro uložení nakonfigurovaného záznamu a v případě potřeby jej upravte a použijte. Je možné nastavit znovu volání. Он прозвучит примерно через 10 минут. Использование этой опции удобно в тех случаях. Když je člověk v žádném spěchu a může mu umožnit trochu spánku.

Nastavte budík

Nastavení alarmu na iPhone

 • Na hlavní obrazovce naleznete v aplikaci „Clock“, vyberte pododdíl „Budík“.
 • Klikněte na plaze v pravém horním rohu.
 • V okně Scroll nastavte čas spouštění časovače.
 • V případě potřeby zadejte další parametry:
 • „Opakovat“ je vhodný pro pravidelné akce: ranní probuzení, školení, třídy s učitelem;
 • Pokud nainstalujete několik časovačů, dejte každý „název“, pak bylo snazší navigovat v jejich seznamu;
 • V pododdílu „Melody“ nastavte typ signálu nebo vaši oblíbenou melodii;
 • Aby nedošlo k chybět prvního signálu, zapněte „opakování signálu“.
 • Nezapomeňte kliknout na „Uložit“.
 • Chcete-li odstranit budík, v seznamu instalovaných časovačů se probudí. Zobrazí se červené tlačítko „Smazat“.

Jak změnit vyzvánění alarmu na iPhone

Standardní probuzení zvuku to vyhovuje všem uživatelům. Někdo je někoho nepříjemný a někdo se prostě nemůže probudit. Chcete-li napravit situaci, stačí změnit zvuk podle vlastního uvážení pomocí funkčnosti aplikace hodin:

 • Otevřete program.
 • Jděte na kartu s budíkem.
 • Zvolte možnost SET Probuzení.
 • V záložce „Sound“ vyberte signál, který se vám líbí.

Konfigurace jiného probuzení signálu a před vytvořením alarmu. To je stejná jako konfigurace opakování nebo názvu, které se změní, když se počáteční zadání dat.

Jako nový signál může uživatel vybrat jeden z navrhovaných zvuků nebo skladby, která je v paměti iPhone.

Chcete-li nainstalovat plnohodnotnou hudební skladbu, na kartě „Sound“, musíte jít do sekce „Song Choice“. Dále odejde na jednu z možností.

Výměna iPhone Melody pro budík

Schopnost změnit budík melodie se objevila pouze s vydáním verze IOS 6. Až do tohoto bodu byli uživatelé nuceni dát malou volbou standardních melodií, které se rychle nudí. Ve všech následujících verzích IOS je zachována možnost nahrazení zvuku, takže můžete bezpečně dát svou oblíbenou skladbu na budík.

 • Otevřete aplikaci Hodiny a přejděte na kartu „Budík“.
 • Klikněte na tlačítko „Změnit“.

Pokud používáte placené služby iTunes Match Service, což vám umožní ukládat veškerou hudbu v ICLAD, pak budete mít další příležitost vybrat si skladbu z cloudového úložiště. Ale to však nestojí za to: Pokud není spojení s Internetem, nebude alarm Clock voláno, protože vybraná melodie bude nepřístupná. Z tohoto důvodu zvolte prostředky, které jsou uloženy v paměti smartphonu.

Bezplatná konzultace! Diagnóza zdarma! Záruka na práci!

Vyberte sekci: tddd. Produkty Apple

Oprava iPhone Opravte iPad Opravte iPod Oprava MacBook Oprava IMAC Dr. Produkty Apple

Můžeme opravit všechny technologie Apple ☎ 7 (812) 953-94-11

Jak nastavit budík na iPhone

Můžete zvolit hlasitost, čas, melodii a nastavit název:

 • Přejděte do programu „Hodiny“ a vyberte kartu „Budík“.
 • Klikněte na „Plus“ v pravém horním rohu.
 • Přejděte na správný čas.
 • Pokud je to nutné, vyberte následující parametry: „Repeat“ (nastavte požadovaný počet signálů opakujte a nastavte čas každého opakování (například za 5 minut), „TAG“ (Zadejte název, který přijde), „Zvuk „(Vyberte melodii pro přehrávání při spuštění signálu).
 • Uložte změny kliknutím na tlačítko „Uložit“.

Budík nefunguje na iPhone

Existuje další důvod, proč iPhone majitelé často probudí budík. Jedná se o ruční nastavení času na smartphonu. Uživatelé často mění čas v nastavení rychle získat denní cenu ve své oblíbené hře.

Další důvod, pro který alarm nefunguje.

Plus, mnoho uživatelů často cestuje a mění časové zóny během letu. Pokud nastavení automaticky vypnuto režim, po letu můžete udělat chybu s časem. Před instalací tak pečlivě zkontrolujte budík. To lze provést následujícím způsobem:

Automaticky zapněte funkci. Pak díky říci.

Ve stejné části věnujte pozornost předmětu 24-hodinový formát. Pokud neznáte rozdíl mezi AM a PM Zkratky, je lepší zapnout přepínač přepínače před tímto parametrem. Věděli byste, kolik uživatelů denně probudí z tohoto důvodu.

Plus, věnujte pozornost připojeným reproduktorům a sluchátkem na iPhone. Pokud je telefon připojen k telefonu, smartphone bude přehrávat zvuk alarmu na obou gadgetech v daném objemu.

Samozřejmě, samozřejmě nezapomeňte pravidelně kontrolovat smartphone pro aktualizace. Chyby v iPhone jsou stále někdy nalezeny. Apple to chápe, takže se snaží pravidelně opravit nedostatky v jejich zařízeních. Tady, mimochodem, ne tak dávno iOS 15.2 vyšel, doporučuji seznámit se s inovacemi. Zde je tu spousta.

A vy jste čelili problémům budíku na smartphonu? Jaký byl důvod? Nezapomeňte sdílet svůj názor v našem telegramovém chatu nebo v níže uvedených komentářech. Bude zajímavé číst.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS