Jak nakonfigurovat ID Apple na iPhone.

Jak vytvořit ID Apple na iPhone, iPad nebo v počítači

Gratulujeme! Nyní jste doplnili řádky multi-milionů armády majitelů Apple. Je bezpečné říci, že vlastnit některé znalosti (mohou být získány na našich webových stránkách) Můžete vyhodnotit obrovský potenciál vašeho nového iPhone, iPad nebo iPod dotek. Seznámení se zařízením doporučuji registraci registrace Apple ID.

Jak vytvořit Apple ID?

Můžete vytvořit ID Apple při nastavování nového zařízení klepnutím na tlačítko „Zapomněli jste heslo“ nebo „No Apple ID“ a poté podle pokynů pro nastavení, ale může být také provedeno v App Store na libovolném zařízení. IOS nebo MAC zařízení.

Vytvoření ID Apple je také možné na počítači s Windows a na Internetu, takže v podstatě můžete vytvořit ID Apple na kterékoli ze zařízení. Na každém přístroji jsme měli speciální průvodce Apple ID.

  • Jak vytvořit Apple ID na iPhone nebo iPad
  • Jak vytvořit ID Apple na Mac
  • Jak vytvořit Apple ID na internetu
  • Jak vytvořit ID Apple na PC s Windows

Do nastavení iPhone zadejte data Apple ID

Po vytvoření Apple ID začíná nejzajímavější věc. Lze říci, je nejdůležitější součástí tohoto článku. Postupujte podle níže uvedených položek a zadejte data svého nového Apple ID na umístění ve mně:

1: ICLOUD Cloud Services

První místo, kde chcete zadat Apple ID je zde: ICloud Nastavení. Po zadání uživatelského jména a hesla, Apple ID do příslušných polí bude váš účet aktivován. Stačí pouze potvrdit podmínky a pozice v okně, které se zobrazí.

Nyní musíte otevřít možnosti skladování cloudu iCloud. Ze seznamu možností, které potřebujete k aktivaci přepínačů naproti dat, které chcete synchronizovat do cloudu. „Synchronizace“. znamená, že data budou uložena jak na zařízení iOS a na serveru Apple (v cloudu).

Takové automatické zálohování. Na obrázku níže můžete vidět, jaké možnosti se mnou aktivují. Udělejte si telefonu. Pokud jde o synchronizaci fotografií, rozhodněte se.

Ale nezapomeňte, že fotografie budou velmi rychle převzít všechny volné místo (5 GB) přidělené v ICloud. Odpojil jsem tuto položku, t.na. nepotřebuji to.

Musím ručně hodit počítač do počítače. Nevíte, jak hodit fotografie z iPhone do počítače? Zde je další instrukce.

Když povolíte synchronizaci před pošty nebo poznámkami, budete muset vytvořit poštovní schránku s koncem @icloud.com. Vytvořte a vytvořte pole, podle tipů na obrazovce.

Chci věnovat zvláštní pozornost dolní položky. „Najít iPhone„. Takže, nezapomeňte jej zapnout! Pokud nevíte, pak vám tato položka dává možnost dálkově blokovat iPhone, stejně jako na mapě na mapě v případě ztráty (krádeže).

2: App Store a Itunes Stores Store

Další sekce Nastavení Menu iTunes Store a App Store. Zadání dat Apple ID na tomto místě, jak jste již hádali, poskytne vám možnost stáhnout aplikace a další obsah z App Store a Itunes Store. Zadejte data stejného Apple ID, který byl vytvořen v kroku 2.

Znovu se podíváme na obrazovku níže a udělej to přibližně jako já. Vypnul jsem všechny automatické stahování, t.na. Chci přesně vědět, co a při stahování do telefonu. Věřím, že v poslední době se telefony staly „příliš inteligentními“ a potřebují je trochu omezit ve schopnosti.

3: Aktivujte imessage a facetime

Apple poskytl své zařízení vším nezbytným pro bezplatnou uživatelskou komunikaci, i když jsou na různých koncích zeměkoule. Při likvidaci imessage odesílat bezplatné zprávy a facetime pro video a zvukové volání.

Opakuji znovu, tyto funkce fungují pouze mezi zařízeními Apple prostřednictvím internetu.

  • Chcete-li aktivovat imessage, přejděte na nastavení zprávy
  • Chcete-li aktivovat facetime, přejděte na nastavení facetime

Nastavení plné synchronizace

Tato metoda je vhodná, pokud obě zařízení používají jednu osobu a potřebují identickou kopii dat na obou zařízeních.

Při nastavení nového smartphonu vytvořte zálohování a obnovte na druhé.

Takže okamžitě převést většinu dat mezi zařízeními a činí je téměř identický.

Konfigurační cesty. Apple ID účtu. ICLOUD musíte povolit synchronizaci dat pro všechny použité aplikace.

Po provedení změn, například v poznámkách nebo odesílání dopisu, data automaticky migrují z jednoho zařízení do druhé.

V nabídce Nastavení. Store iTunes a App Store povolte automatické stahování pro všechny typy obsahu. Konfigurační cesty. fotografie Můžete aktivovat možnost fotografie ICLOUD, aby se snímky z obou zařízení v cloudu.

Teď při stahování nové hry, film nebo hudbu na jednom zařízení, bude to všechno načteno na jiném.

Zapněte aktualizaci dat v části Nastavení. Základní. aktualizace obsahu pro často používané aplikace.

Takže data mezi načteny do pozadí a po změně iPhone nemusí čekat na aktualizaci informací při každém spuštění programu.

Většina dat mezi aplikacemi a informace o účtu bude migrovat z jednoho zařízení do druhé. Každý iPhone bude mít vlastní nezávislou zálohu.

Z jednoho stroje do druhé, nastavení systémových nastavení a změny aplikací bez synchronizace cloud je přenášena. Pro tuto synchronizaci byste měli pravidelně vrátit zálohování ze zařízení s příslušnými údaji.

Vytvořit ID Apple na iPhone (iPad, iPod) bez karty

Pokud jste právě zakoupili nový šumivý iPhone (iPad), pak při prvním zapnutí budete vyzváni k zadání dat Apple ID. Pokud to ještě nemáte, pak v této fázi je lepší nechodit nic, a stačí kliknout na „Přeskočit tento krok“ (malá písmena ve středu obrazovky).

Nyní máte ve svých rukou, musí být aktivovaný pracovní iPhone.

Chcete-li vytvořit Apple ID bez bankovní karty, proveďte následující:

Krok 1. Tato položka je nejdůležitější. Spusťte aplikaci AppStore na iPhone a vyberte „Top grafy“ ze spodního menu. Klikněte na začátek na kartě „Free“.

Zobrazí se nejoblíbenější volné aplikace. Vyberte si někoho, koho chcete a klikněte na odpovídající tlačítko ke stažení a poté nainstalujte. Tato akce bude i nadále poskytovat příležitost zaregistrovat ID Apple bez bankovní karty.

Krok 2. V zobrazeném okně vyberte „Vytvořit Apple ID“ (Vytvořit Apple ID).

Krok 3. Země nebo region. Vybereme si Rusko (i když žijete na Ukrajině, doporučujeme Vám vybrat Rusko kvůli více aplikacím v aplikaci AppStore).

Krok 4. Podmínky ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů. Přijímáme a potvrzujeme.

Krok 5. Nový účet. Vyplňte stránku Úplně: E-mail (musí to být adresa e-mailu, t.na. Dopis přijde k potvrzení). Heslo (musí být nejméně 8 znaků a obsahují alespoň jeden titul a velká písmena, stejně jako číslice).

Vyplňte bezpečnostní otázky a zapište si kdekoli odpovědi na ně (věřte mi, zapomenete na ně). Ujistěte se, že zadáte další z vašich e-mailových adres v poli Zálohování e-mailu. Dopisy pro obnovení hesla nebo tajných otázek budou odeslány na tuto adresu. Nezapomeňte také zadat správné datum narození.

Krok 6. Informace o platbě. To je tady, mnoho lidí má hloupost. Pokud jste začali vytvářet Apple ID nějakým způsobem jiným způsobem než ty, které jsou popsány v kroku 1, nezobrazí zde „Ne“ zde a budete k dispozici pouze tři typy karet.

Ale protože jsme původně požádali o instalaci bezplatné aplikace, systém nám dává možnost vytvořit Apple ID bez karty.

Číslo dárkové karty iTunes není nutné.

Vyberte položku „Ne“ (pokud nechcete koupit žádosti o peníze, samozřejmě). I když odmítnete zadat podrobnosti vaší karty, budete stále požádáni, abyste zavedli pozdrav, příjmení, jméno, adresu a t.n Všechna pole jsou vyplněna anglická písmena.

Nikdo nevyrazuje tato data, aby vás zadala, ale poštovní směrovací číslo musí být méně reálný. Pro Rusko je PSČ zapsána do 123456 (šest číslic) formátu pro Ukrajinu. 12345 (pět číslic).

Krok 7. Kontrola účtu. Po klepnutí na tlačítko Další bude aktuálně dokončena registrace Apple ID. Poslední, ale ne méně důležitá akce, potvrzuje váš e-mail.

Přejděte do poštovní schránky a vyhledejte dopis s názvem „Apple. musíte potvrdit ID Apple“, klikněte na „Potvrdit nyní“ uvnitř dopisu.

Gratulujeme! Nyní máte vlastní ID Apple, které můžete použít v AppStore, iTunes a další služby Apple.

Jak vytvořit Apple ID zdarma na iPhone nebo iPad

krok: Otevřete App Store, Store iTunes nebo jiný Apple Content Store

krok: Najděte libovolný volný obsah, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a potvrďte svůj záměr pomocí „Instalovat“

krok: Pokud úložiště obsahu požádá o zadání dat Apple ID, vyberte možnost „Vytvořit nový Apple ID“

krok: Postupujte podle pokynů na obrazovce, a když se dostanete na „Platební informace“, vyberte možnost „Ne“

krok: Po zadání všech potřebných informací a potvrzení vytvoření Apple ID aktivujte identifikátor pomocí dopisu, který přijde do e-mailu

Nejčastější dotazy týkající se vytvoření nového Apple ID

Mohu vytvořit nové Apple ID pomocí stejné e-mailové adresy?

Ne. Jedna e-mailová adresa lze použít pouze k vytvoření jednoho nového Apple ID. Pokud právě zapomenete ID Apple, můžete obnovit přístup k existujícímu Apple ID přidružené k e-mailové adrese. Kromě toho můžete také použít e-mailovou adresu jako další e-mailovou adresu pro další ID Apple.

Jak vytvořit nové Apple ID bez ztráty dat?

Protože aplikace a skladby zakoupené v aplikaci iTunes Store jsou navždy vázány na původní identifikátor ID Apple ID. To znamená, že nelze sdílet ani synchronizovat programy s právě vytvořeným ID Apple. Můžete použít rodinnou výměnu příležitostí k zakoupení obsahu.

Mohu vytvořit Apple ID bez kreditní karty?

Ano. Získejte Apple ID jednoduše, ale vytvořit Apple ID bez kreditní karty nebo určitý způsob platby trochu obtížné. Místo toho si můžete koupit libovolnou bezplatnou aplikaci v systému Windows vytvořit ID Apple. Když se dostanete na platbu, můžete si vybrat žádnou možnost.

Pokud chcete vytvořit Apple ID pro použitý iPhone, zde je nejlepší způsob, jak potřebujete vědět. Stačí použít Fonelab iOS Unlocker, abyste odstranili Apple ID předem, přístupový kód obrazovky a mnohem více. Poté můžete najít podrobný proces vytváření nového Apple ID přímo na vašem iPhone nebo iPadu.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS