Jak nakonfigurovat televizní konzoli v televizi. Prefix dexp

Jak nastavit digitální konzolu a připojit se k televizoru

V souvislosti s přechodem Ruska zcela na digitální vysílání, mnoho televizorů nebylo schopno přijímat digitální signál, čímž se prohlíží oblíbené televizní kanály nebyly nemožné. Koneckonců, pro pokračování zobrazení digitálních televizních kanálů na jeho staré televizi, je zapotřebí dalšího vybavení, a to digitální předpony DVB-T2 a DMB anténu pro příjem stabilního signálu

Chcete-li zobrazit 20 volných kanálů na televizoru, což nemá vestavěný DVB-T2 digitální tuner.

 • Potřebuji televizi samotný, který bude sloužit jako monitor, dokonce i velmi starý model se vejde.
 • Digitální předpona.
 • DMV anténa pro příjem digitálního signálu.

Jedním z hlavního faktoru stabilního vysílání je správně vybraná anténa. Musí pracovat v rozsahu decimetrů, protože vysílání jde přesně v tomto kmitočtovém plánu. Stojí také za to zvážit vaši polohu a umístění instalace antény se slabým signálem, tím vyšší je to lepší.

Jak přidat analogové kanály

Spolu s digitálně se podívejte na analogové kanály, které mohou přenášet místní televizní stanice na rádiových frekvencích, klepněte na požadovanou možnost v televizoru supra před spuštěním automatického vyhledávání. Pokud funkce „Digitální a analog“ nebyla spuštěna před automatickou konfigurací, může být přidána později. Aplikace je vyrobena podle skriptu:

 • RUN „MENU“.
 • Poté nastavení režimu.
 • Určete anténu jako zdroj signálu.
 • Collin Custal Cannels (ATV).
 • Spusťte ruční nastavení a uložte kanály na principu, protože dělali pro ruční nastavení „Figures“.

Analogové kanály budou nalezeny, pokud používáte anténu verze, a ne rozsah decimetrů. Antenna DMW není schopna detekovat analogové televizní kanály kvůli jejich umístění v měřicím kmitočtu.

Zkontrolujte úroveň signálu a kalibraci

Pokud potřebujete zkontrolovat kvalitu signálu, udělejte vše, jak je popsáno níže:

Úroveň digitálního signálu

 • Stiskněte klávesu „Možnosti“ na konzole.
 • Poté klikněte na „Systémové informace“.
 • Zobrazí se informace o informacím zobrazující úroveň signálu. Červený pás indikuje, že úroveň signálu je špatná, pokud je žlutá barva. médium. Zelený proužek je svědčí o dobré kvalitě digitálního signálu.

Pokud máte špatnou kvalitu signálu, budete pomáhat následujícími tipy:

 • Pokud máte externí anténu, pak ji umístěte jako výše. Nejlepší je navázat na střechu domu;
 • Zkontrolujte připojení antény. na nich se vytvořila rzi;
 • Pevně ​​připojte anténní kabel k televizoru;
 • Změňte polohu antény, dokud se nezlepšuje kvalita signálu.

Jak připojit dvě nebo více televizorů do konzoly

Pomocí konektoru antény můžete připojit několik televizorů na jednu digitální konzoli. Chcete-li správně vytvořit schéma pro připojení technologie, musíte si koupit speciální zařízení s názvem Splitter. Nedostatek navrhované metody spočívá pouze na to, že absolutně veškerá televize bude fungovat synchronně. Vysílají stejný kanál, protože se používá pouze jeden přijímač.

Existují alternativní metody pro připojení dvou televizorů na jednu konzolu. Essence je používat, které nejsou zapojeny. Například lze použít přes „tulipány“ Jeden TV a druhý pomocí HDMI. Pokud jsou absolutně všechny vstupy zaneprázdněny, pak si můžete zakoupit vysokofrekvenční modulátor.

RF-modulátor. kompaktní zařízení, které poskytuje každý televizor oddělený dekódování signálu. Použití tohoto adaptéru má pouze jednu působivou nevýhodu. vysoké náklady. Cena modulátoru může výrazně překročit náklady na samotnou konzolu.

Konfigurace přijímače

Chcete-li upravit digitální kanály na televizoru, budete muset provést následující kroky po připojení k němu

 • Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko MENU.
 • V okně, které se otevře, přejděte do nabídky Nastavení.
 • Jako země potřebujete vybrat Rusko, pokud to nestojí za výchozí.
 • Nyní musíte vybrat standardní standard. Výchozí DTV-T / DTV-T2 je nainstalován, analogový a digitální televizor, resp. Pokud tak necháte, televizor bude také hledat ty a tyto kanály.
 • Budete vyzváni k provedení automatického nebo ručního nastavení. Vyberte možnost Automaticky a stiskněte tlačítko „OK“ na konzole.
 • Nyní musíte čekat nějaký čas, dokud nebudou objeveny všechny dostupné volné a placené televizní kanály. Po dokončení vyhledávání klepněte na tlačítko „Uložit“.

To je jeden z nejjednodušších způsobů, jak přizpůsobit digitální televizi doma. Pokud televizor našel několik kanálů nebo nenajdete je vůbec, pak byste měli používat ruční nastavení.

Chcete-li to provést, musíte odstranit všechny kanály, které byly nalezeny. Po odstranění kanálů byste měli opakovat stejné kroky jako pro automatické vyhledávání, ale namísto automatického ladění vyberte ruční vyhledávání. Objevíte se před vámi, ve kterém byste měli nastavit frekvenci, na které jsou digitální kanály ve vašem městě vysílány. Tuto frekvenci se můžete naučit na internetu nebo se obraťte na poskytovatele služeb. Můžete také změnit rozsah vyhledávání, aby se spustilo vyhledávání.

Po nalezení televizních kanálů prvního multiplexu bude nutné zjistit frekvenci pro druhý multiplex ve vašem městě a znovu spustit manuální vyhledávání. Díky tomu můžete sledovat více kanálů.

Když bez konzoly neudělá

Samozřejmě, že majitelé upřímně zastaralých televizních pořadů s kineskopickou trubicí bez konzoly neudělají. tato zařízení jednoduše nevědí, co je digitální signál a externí přijímač se právě zapojuje do konverze digitálního signálu na analogové. Přirozeně, s významnou ztrátou kvality, obrazů i zvuku.

To však neznamená, že pokud máte plochý televizor, automaticky bude mít digitální signál. Mnoho modelů prvních generací nebylo také vybaveno vloženými tunery, i když byly schopny obdržet postavu. Pro ně jsem také potřeboval předponu a pouze analogová televize, které by mohly ukázat bez dodatečného vybavení, s výjimkou esenciální antény.

Pojďme zjistit, jak zjistit, zda je možné sledovat digitální televizi na konkrétním televizním přijímači bez použití konzoly.

Chcete-li to udělat, stačí prozkoumat specifikace televizního televizoru. Pokud zvolíte televizor online, pak téměř všechny online obchody obsahují podrobný popis vlastností každého modelu. Pokud se nákup provádí v obvyklém supermarketu, jednoduše se podívejte do uživatelské příručky na stránku popisující technické vlastnosti.

Pro příjem čísel, aniž by musel používat externí zařízení, musí televizor podporovat následující normy:

 • DVB-C / DVB-C2. formát příjmu signálu přes kabel, kabelová televize;
 • DVB-T2. Standard Airtal Televize podporované v Evropě. Nesmí být zaměňován s DVB-T, standardní standard generace, v takovém formátu dnes nikdo vysílá;
 • DVB-S / DVB-S2. Standardy vysílání pomocí satelitních desek.

POZORNOST. Máte-li televizor zastaralý model, který nepodporuje žádný z uvedených standardů, můžete na něm sledovat digitální televizi pouze pomocí přijímače. Ve spravedlnosti jsme si všimneme, že jejich náklady dnes je poměrně nízká. nejjednodušší zařízení jsou asi 10.

Nastavení televize

Televize Rostelecom lze podívat a bez konzoly. Můžete si vybrat libovolné pohodlné zařízení s obrazovkou a přístup do globální sítě. Interaktivní televize Rostelecom se připojuje přes jeho multimediální online platformu. Tato služba je zaplacena, ale ne příliš drahá (od 99 za měsíc). Ano, a žádné další vybavení, které budete muset koupit nebo pronajmout.

Když zadáte smlouvu, operátor vám poskytne speciální promo kód, který aktivuje plný přístup na platformu. Ale můžete se seznámit se službou bez propagace, stačí zadat libovolný prohlížeč v panelu Adresa (můžete také na Smart-TV) ITV adresu.Rt.Ru.

Jak pracovat Smart-předpona pro televizi

Chcete-li začít, řekneme vám, co je mediální hráč a proč vlastně potřebuje. Inteligentní televizní předpona poskytuje televizor v digitální kapacitě a nabízí také řadu dalších zajímavých funkcí. Proč je to potřeba, když máte staré televizní pořady, které v blízké budoucnosti není plánováno, aby se změnilo, a tak srozumitelné. Ale pro které zařízení, pokud existuje již moderní model televizoru, již podporuje funkce Smart TV, otázka je relevantnější. Smart TV předpona nejenže provádí pouze hlavní úkol, který spočívá v poskytování televize v moderních kvalitních formátech HDTV, full-HD a 4K, faktem je, že dává uživateli mnohem více.

Mediální hráči poskytují přístup k internetu, podpora aplikací a služeb, mají svůj vlastní operační systém, procesor, provozní a vestavěnou paměť. Jsou to jako počítače, jen naostřené pracovat v kravatě s televizí. V závislosti na výkonu zařízení a jeho sadě funkcí si můžete vychutnat neomezený pohled na prohlížení filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu z sítě, zaznamenávat informace v paměti, udržet živé vysílání, přehrávat počítačové hry, včetně prostředku.Inedensing, práce s různými aplikacemi a dokonce komunikovat na sociálních sítích nebo poslechových zprávách (Social-TV). Prefix Smart TV se tedy nahrazuje několik zařízení najednou a může být použita jako domácí kino při připojování sloupců, herní konzoly, stejně jako nástroj pro práci s internetovými zdroji. Schopnosti přijímače přímo závisí na náplně hardwaru a LAID Functional.

Promluvme si o tom, jak funguje chytré televizní staples. Přehrávač médií dekóduje digitální signál a zobrazí obrázek na obrazovce televizoru. Konfigurace a provoz programů jsou prováděny na konzole a televizní soubor se používá pouze pro napájení obrázku analogicky s monitorem počítače. V tomto případě může být přístroj připojen nejen k televizoru, ale také PC nebo notebook. Rozlišují se inteligentní konzoly jak systémových, hardwarových funkcí a principu práce. Návrh přehrávače médií může být také jiný. Jedná se o miniaturní televizní tyčinky nebo televizní boxy, které se liší nejen externě, ale také funkčností:

  Mini-předpona ve formě dna (TV-Stick) je jednoduchá miniatura, připomínající jednotku USB flash, zařízení s konektorem USB nebo HDMI. Podpora technologie připojení Smartphone na televizní show (Miracast, DLNA nebo AirPlay), taková předpona překládá obsah z mobilního zařízení na obrazovce. Proces se provádí prostřednictvím programu nebo duplikace obrazovky.

Kontrola kvality signálu

Pokud existují rušení po připojení přijímače a nastavení, musíte zkontrolovat kvalitu signálu, který chcete nainstalovat, které uzly způsobily vzhled tohoto problému. Několikrát stiskněte tlačítko „Info“, počet kliknutí přímo závisí na tom, co přesně používáte přijímač.

Na obrazovce televizoru se zobrazí dvě váhy. to je hlavní indikátory kvality digitálního televizního signálu. Parametr není nižší než 70%, jinak je signál slabý, takže je třeba změnit polohu antény.

Musíte změnit orientaci antény a váš asistent bude v tuto chvíli následovat kvalitu obrazu vysílání. Jakmile žádný rušení nezmizí, opravte polohu antény.

Pokud je v procesu kontroly kvality signálu, o kterém jste si všimli, že ukazatele síly a intenzity překročí značku 70%, ale existují rušení, vlnky, to znamená překonfigurovat přijímač. Je možné, že problém vznikne kvůli skutečnosti, že jste změnili jakékoli nastavení konzoly. Opakujte nastavení přijímače a znovu zkontrolujte kvalitu obrazu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS