Jak napsat telefonní hovor na iPhone. Záznam telefonních konverzací na iPhone – jaký je problém?

Jak napsat telefonní konverzaci na iPhone

Telefon. populární nástroj komunikace. S tím vyřešíme obchodní otázky, komunikujeme s příbuznými, souhlasíte s veřejnými službami a jmenujte nezbytná schůzka. Některé hovory, které budeme muset ušetřit. A v případě potřeby mít potvrzení audio materiálu, kde bylo jasně vyslechnuty podstatu konverzace. A pokud neexistuje žádný takový problém s miniaidy na „Android“ OS, pak s produkty společnosti „Apple“ vše je mnohem obtížnější. Co dělat majitele Apple zařízení? Níže budeme analyzovat, jak můžete napsat konverzaci s interlocutorem na iPhone a který Toolkit nám pomůže v tom.

Mnoho zařízení ve vlastnictví Androidu nemá žádné problémy s záznamy o nezbytných telefonních rozhovorech. Dost na to, aby šel hrát na trh, a ve vaší službě různé programy pro záznam telefonních konverzací dostupných zdarma.

Na iPhone je situace přesně opakem, existuje jen málo takových aplikací a mají placený charakter. Proč se tohle děje?

Důvodem v přísném souladu s Apple Corporation amerických právních předpisů. Některé státy americké státy (například Kalifornie), jakož i řada dalších zemí vyžadují souhlas s tím, že se nezaznamenává, není jednostranný (pokud souhlas potřebuje pouze jednou rukou), a oba účastníci hovoru) typu vědí o konverzaci. Jednostranné nahrávání konverzace v těchto zemích (státech) může být kvalifikován jako porušení zákonů (federálních a místních), a nakreslit trestní řízení za nimi.

Snažím se vyhnout podobným exceste, Apple instaloval blokování možností nahrávání na jeho iPhone. Když kliknete na tlačítko DICTAPHONE, zobrazí se zpráva, že možnost ukládání je blokována.

Co dělat? Zvažte seznam metod, které nám jsou k dispozici.

Zdálo by se, že taková jednoduchá a zřejmá funkce jako záznam volání na iPhone by neměl být projednán vůbec. Koneckonců, to je prakticky na všech smartphonech, které mají diktafon. Ale Apple byl vždy zbytky různých nových produktů a v tomto případě se také vyznačují. Mít vestavěný hlasový rekordér v iPhone, vývojáři iOS považovali za nezbytné poskytnout možnost nahrávání příchozích nebo odchozích hovorů. Kromě toho dokonce komplikovali životy vývojářů aplikací v App Store, aby nemohli tak snadno vytvořit program pro záznam volání na iPhone, který jednoduše připojit hlasový záznamník během konverzace. A Apple má velmi závažné právní důvody.

Věci je, že v mnoha zemích je záznam telefonních hovorů nezákonné a používání různých dalších zařízení může dokonce rovnat špionáže. Apple je velmi těžké vztahovat se ke všem právním normám, a proto by je měl pozorovat vývojáři aplikací v App Store. Ale nicméně existuje celá řada způsobů a dokonce i žádosti, které umožní zpřístupnění záznamů. O nich o nich budeme říct.

Záznam přes volání

Existuje speciální služba callwrite, se kterou můžete napsat konverzaci v rámci jakéhokoliv zařízení.

Záznam přes volání

Nahrávání je udržováno nejméně tři dny. Chcete-li poslouchat zvuk, musíte se zaregistrovat na stránkách, vyberte si tarifní plán a zaplatit jej. Jako bezplatná zkušební verze poskytuje služba 5 minut při první registraci.

Připojení speciálních zařízení

Existuje mnoho adaptérů a adaptérů, které uživatel připojuje k iPhone přes konektor blesku nebo používá 3.5 mm vstup. A pak již připojují headset. V důsledku toho bude celý zvuk odeslán do speciálního záznamu modulu.

Na některých registrátorních registrátorech jsou kontrolní tlačítka a LED indikátory, které signalizují proces nahrávání konverzace. Rozměry zařízení jsou přibližně 1/4 z iPhone sám.

Záznam konverzace se uloží buď na iPhone nebo na paměťové kartě. Velkou výhodou takových registrátorů je dobrá kvalita zvuku.

Alternativní volba bude akvizicí headsetu s funkcí záznamu. Je pravda, že kvalita zvuku může být daleko od ideálu.

Píšeme na starý způsob na hlasový záznamník. snadný způsob pro všechny

Zaznamenejte si konverzaci na hlasový záznamník zabudovaný do vašeho smartphonu, je nemožné, pokud vám výrobce zpočátku neumožnil nahrávat konverzace (pak nejsou potřeba žádné tance s tamburína). Například v Samsung Smartphone zobrazí nápis, že hlasový záznamník není během hovoru podporován.

Nikdo však nezabraňuje použití stejného telefonu pro záznam konverzace na druhém zařízení. Pak bude nutné povolit režim hlasitosti. Je to nepříjemné, takový způsob je vhodný doma, ale nefunguje na ulici. Ano, a váš interlocutor pochopí, co říkáte v režimu hlasitosti, je patrný. Pokud neexistuje žádný jiný výstup, konverzace by se zde měla zaznamenávat a nyní, pak je to tak spolehlivé a pracující, ale je to daleko od pohodlí a pohodlí.

Top 5 programů pro záznam konverzace na IOS:

Určitě máte zařízení s hlasovým rekordérem. Například starý iPhone X, 11 nebo 12, které jste zůstali po zakoupení nového iPhone 13. Jakékoliv zařízení je však vhodné: Smart Watch, tablet nebo počítač.

Chcete-li zahájit nahrávání hovoru na iPhone, aktivujte hlasité připojení a zapněte záznam v hlasovém rekordéru na jiném zařízení.

Tato metoda nevyžaduje instalaci dalšího softwaru, ale má dvě podstatné minusy:

 • S největší pravděpodobností, člověk pochopí, že je na handsfree;
 • Metoda není vhodná, pokud potřebujete napsat hovor, být na ulici nebo v hlučném úřadu.

Jak zaznamenat telefonní konverzace na iPhone

Coauthor (y): jack lloyd. Jack Lloyd. autor a editor psaní o technologiích pro WikiHow. Má více než dva roky zkušeností v psaní a editaci článků o technických tématech. Nadšence celkové technologie spojené s technologií a učitelem.

Počet názorů tohoto článku: 512 556.

Tento článek vypráví, jak zaznamenávat telefonní hovory na iPhone. Chcete-li zajistit důvěrnost, společnost Apple neumožňuje uživatelům iPhone zaznamenávat telefonní hovory pomocí vložených funkcí nebo aplikací, takže je třeba buď stáhnout aplikaci třetích stran nebo použít externí zařízení, jako je počítačový mikrofon nebo jiný telefon.

Otevřete App Store. Ikona této aplikace je bílý dopis „A“, složený z písemného příslušenství, na modrém pozadí. Tato aplikace je zpravidla na hlavní obrazovce.

Klepněte na tlačítko Vyhledávání. Toto tlačítko se nachází v pravé dolní části obrazovky a výše je ikona zvětšovacího skla.

 • TAPEACALL PRO. Toto žádosti stojí 9.99 (600), ale není nutné platit za každou minutu konverzace (jako ve většině jiných aplikací).
 • Záznamník hovorů. Intcall. Tato aplikace lze stáhnout zdarma, zaznamenávat jednu minutu nákladů na konverzaci, 10 (6). Chcete-li tuto aplikaci použít, musí být telefon připojen k bezdrátové síti.
 • Nahrávání volání podle nonotes. Tato aplikace lze stáhnout zdarma a používat 20 minut každý měsíc. Když zůstanou volné minuty,).

Klepněte na tlačítko Stáhnout vpravo od vybrané aplikace. Pokud je aplikace zaplacena, namísto tohoto tlačítka bude tlačítko s cenou.

Jak napsat hovor na iPhone

Jak zaznamenat telefonní hovory do iPhone pomocí služby Google Voice

Krok 1 Konfigurujte službu Google Voice účet hostením hlasu.Google.com.

Krok 2 Otevřete domovskou stránku Google Voice.

Krok 3 Vyberte možnost Nastavení z tříbodového menu.

Krok 4 Zahrnout příchozí hovor volání.

Krok 5 Stiskněte 4 Start nebo Zastavte telefonní hovor na vašem iPhone.

 • Soubor pro záznam volání iPhone bude automaticky uložen ve složce „Doručená pošta“.
 • Pro poslech hovoru na iPhone musíte nainstalovat aplikaci Google Voice.
 • Nepodporován psaní odchozích hovorů na iPhone pomocí služby Google Voice.

Jak napsat hovor na iPhone bez aplikace

Krok 1 Dial kontakt jako obvykle. Po nastavení hovoru vyberte možnost Přidat volání na obrazovce iPhone.

Krok 2 Vyberte si vlastní kontakt z adresáře.

Krok 3 Pro potvrzení stiskněte ikonu Zelená sada. (Přidejte svůj hlasový rámeček na konferenci.)

Krok 4 Vyberte volání Sloučit na svém iPhone, slyšení pípnutí.

 • Když uslyšíte pípnutí, znamená to, že iPhone začne zaznamenávat telefonní hovor bez žádosti třetích stran.
 • Tato metoda může pracovat jako registrátor hovoru pro iPhone bez Internetu. Pokud chcete sdílet nebo vysílat nahrávání hovorů, musíte se nejprve připojit k síti Wi-Fi.
 • Můžete otevřít telefonní aplikaci najít volání iPhone.

Doporučení: Záznam Skype hovory a webináře na Windows / Mac bez časového limitu

Bohužel nemůžete nahrávat hovory Skype a další online hovory na iPhone. Musíte spustit snímač obrazovky Fonelab v systému Windows nebo počítače Mac, abyste nahrávali zvuk systému a hlasu. Samozřejmě můžete nahrávat video na obrazovce se zvukem, stejně jako vestavěný webkamery současně. Kromě toho můžete zrcadlit obrazovku pro iPhone do počítače pro zvýšení zobrazení. Fonelab může být také vaším záznamníkem pro volání iPhone.

 • Záznamy, Webinary, online konference, hry, filmy a další videa v původním rozlišení hlasu audio a mikrofonu s videem nebo bez něj. Během nahrávání obrazovky.
 • Nainstalujte klávesové zkratky pro ovládání celého procesu záznamu.
 • Přidání štítků výkresu a spravovat nastavení záznamu videa / zvuku.
 • Žádný časový limit.

Ve skutečnosti můžete získat spoustu výkonných vlastností nahrávání videa a zvuku z FONELAB. Nejdůležitější je, že Fonelab nebude informovat ostatní o nahrávání konverzace. Takže můžete nahrávat iPhone volání tajně s konfigurovanou velikostí obrazovky. Kromě toho můžete volně pozastavit a obnovit záznam videa nebo zvuku. Pokud chcete zlepšit kvalitu nahrávacích hovorů z iPhone, můžete si stáhnout rekordér stahování s iPhone Fonelab zdarma.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS