Jak nastavit čas na MI kapelu náramek. Může mi pásmo 4 měřit tlak?

Jak nastavit fitness náramek xiaomi mi kapelu 4

Pokud jste získali nový fitness náramek Xiaomi Mi kapelu 4, pak máte zájem, jak to nakonfigurovat. V tomto článku se o to podrobně snažíme říct. Naučíte se změnit výchozí nastavení, které jsou instalovány výrobcem a nejsou pro nás vždy vhodná.

Fitness náramek Čtvrtá generace z Xiaomi má příjemný popruh a pohodlné tělo, kompaktní kapsle. Obrazovka je dostatečně široká a zcela smyslová, na rozdíl od trackerů od jiných výrobců.

V dolní části je tlačítko. Je to smyslové a označené malým světlým kruhem, který vám dává vědět, že tato část obrazovky je určena pro lisování. Chcete-li překlopit položky menu, musíte se dotknout obrazovky a podržet se nebo nahoru, tj. Swipe, stejně jako ve vašem mobilním telefonu.

Jedním z důležitých parametrů fitness trackeru Xiaomi mi kapely 4 je jas jeho obrazovky. Velmi často ho musíme kontaktovat na ulici pod jasně světelným sluncem. Proto, pokud je obrazovka zařízení DeM, nevidíme na něm nic. V MI 4, jas je dostačující podívat se na všechny prvky na obrazovce v denním světle, a to i na prodloužené ruce. Ale ve výchozím nastavení není jas na instalaci do maximální úrovně.

  Přejeďte nahoru nebo dolů na obrazovce Najít hlavní nabídku „Volitelně“;

Nyní klikněte na tlačítko v dolní části pro vstup do kapely Xiaomi Mi 4 Fitness náramek. Nebo v předchozí položce menu. Také, často uživatelé musí hledat nastavení zámku obrazovky. Ve výchozím nastavení je nakonfigurován po dobu 5 sekund, což je téměř vždy chybějící.

Jak účtovat MI kapelu 2?

Před nabíjením musí být tracker odstraněn z popruhu. Mělo by to být snadno želé v náramku.

Poté, na jedné straně k kabelu, který je dodáván v sadě, připojte tracker sám a vložte druhou stranu do nabíječky aktuálním výkonem na 1A nebo v libovolném USB portu počítače, notebook, Power Bank, atd

Nabíjení gadgetu bude mít více než jednou za dva týdny.

Nastavení kapely MI 3

Ve skutečnosti, konfiguraci MI kapely 3 není tak obtížné, zejména pokud jste již používali podobný gadget.

Jak povolit kapelu Xiaomi Mi 3

Jak povolit kapelu Xiaomi Mi 3

Fitness náramek MI kapela 3 je trvale aktivována, to je i od výrobce, přichází již v ceně. Jediná věc, kterou může být vypuštěn, musí být kladen na nabíjení pomocí nabíječky, která je dodávána kompletní.

V průměru bude celkový poplatek trvat přibližně 1,5. 2 hodiny. Po nabití baterie bude náramek již zapnutý a připraven pro párování s smartphone.

Jak nastavit datum a čas na MI kapely 3 náramek

Najít speciální tlačítka pro nastavení data a času na MI Band 3 Fitness náramek, protože nejsou žádná taková tlačítka. Nastavení času a dat se vyskytuje prostřednictvím smartphonu. Chcete-li to provést, ani nemusíte provést žádné nastavení. Stačí připojit náramek do smartphonu prostřednictvím aplikace MI Fit, po kterém se čas a datum na trackeru automaticky změní.

Jak připojit kapelu MI 3 do telefonu

Pro plné použití veškeré funkce trackeru musíte nainstalovat speciální aplikaci MI Fit na smartphonu. To lze stáhnout kódem QR nebo podle jména z obchodu Google Play pro majitele smartphonů v Androidu a z úložiště App Store pro vlastníky iPhone.

Po nalezení aplikace klepněte na tlačítko „Instalovat“ a poté „Otevřít“. Pokud je tato aplikace již nainstalována, musí být aktualizována na verzi MI FIT 3.4.4 nebo vyšší, protože se jedná o první verzi s firmwarem v ruštině.

Poté se musíte přihlásit nebo se zaregistrovat v aplikaci, pokud nemáte žádný účet MI FIT. Můžete se zaregistrovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla. Samotný proces registrace by neměl způsobit potíže, všude, kde musíte postupovat podle pokynů aplikace a všechno se rozsvítí.

Po registraci a vstupu do aplikace, především bude navrženo představit vaše osobní údaje: pohlaví, věk, růst a váhu. Pak se doporučuje vytvořit cíl pro počet kroků. Dále program nabízí vybrat ze seznamu zařízení, které se připojíte. Najít v seznamu „náramek“ a přinést mi kapelu 3 do smartphonu pro spuštění synchronizace. Jakmile náramek vyhrává, musíte kliknout na dotykové tlačítko na obrazovce. All, Mi Band 3 je připojen a připraven nakonfigurovat a používat.

Stejným způsobem se náramek připojuje k smartphones běží operačního systému iOS.

Jak nastavit kapelu Xiaomi Mi 3

Všechny nastavení gadgetu se provádí v aplikaci MI FIT nainstalovaná na smartphonu. Je již napsáno o konfiguraci této aplikace, takže v detailu nedává smysl v detailu, budeme stručně projít hlavním položkami nastavení MI kapely 3.

Vlastní parametry nejsou tolik:

 • Umístění zařízení: Musíte si vybrat, která ruka ho nosíte.
 • Nastavení obrazovky. Zde si můžete vybrat, která data budou zobrazena na obrazovce náramku a které ne. To znamená, že pokud nechcete, aby byly kalorií zobrazeny na obrazovce, můžete je zakázat.
 • Zámek obrazovky. Zapnutí nebo vypnutí obrazovky odemknutí Swipe dna nahoru.
 • Aktivace displeje s rukou. Můžete zapnout, můžete vypnout, ale pak displej bude fungovat neustále. Můžete také přetaktovat šířky zápěstí a konfigurovat čas provozu této funkce. Například během spánku je lepší vypnout.
 • Pomocí pulzního senzoru při monitorování spánku. S pulzometrem se zapnete, můžete získat přesnější data sen, ale nabití baterie se zvýší.
 • „Oznámení“. V tomto okamžiku si můžete vybrat, oznámení, ze které aplikace přijdou do smartphonu. Je možné přidat další aplikace.
 • Vytočit hodinky. Pro MI kapelu 3 si můžete vybrat jeden ze tří typů číselníků.
 • Nastavení počasí. V tomto okamžiku si můžete vybrat výchozí město, pro které bude počasí zobrazeny stejně jako jednotky. Pokud je náramek připojen k smartphonu, město je vybráno z samotných dat GPS.
 • Přečtěte si více o kapele mi.
 • Firmware verze.
 • Adresa Bluetooth.
 • Odpojení. Tato volba bude zapotřebí, pokud se rozhodnete utratit náramek z smartphonu, pokud se rozhodnete prodat nebo ji dát.

Jak vypnout kapelu MI 3

Bohužel, zcela vypnout MI kapelu 3 je nemožné. Jediný způsob, jak plně zasadit baterii, včetně neustále měření pulsu, nebo „lpění“ oznámení náramku. Tato otázka vzrostla z předchozí verzi trackeru a některé řemeslníky k vypouštění baterie vložte tracker do mrazničky. Možná, že takové manipulace pomohly někomu, ale není to důrazně doporučeno.

Jak Flash Mi Band 3 do ruštiny

První majitelé nového fitness náramek ji obdrželi v čínštině a byli nuceni hledat firmware, přeložit kapelu Mi 3 do ruštiny. 25. července 2018 byla zveřejněna oficiální verze aplikace MI Fit.4.4 s mezinárodním ruským firmwarem pro tento náramek. Proto je dostačující nainstalovat oficiální aplikaci z hracího trhu nebo App Store na smartphonu, připojit náramek do smartphonu a mezinárodní firmware bude na něm automaticky nainstalován.

Ale pokud opravdu chcete s firmwarem, pak je na fóru 4PDA zvýrazněna samostatná pobočka.

Jak se rozepnout Xiaomi Mi Band 3 z telefonu

Untent náramek z účtu a aplikace bude potřebovat, pokud jste se například rozhodli prodat nebo dát někoho náramku, nebo jednoduše se rozhodl změnit smartphone. Pro MI kapelu 3 potřebujete jít do aplikace MI Fit, a na samém konci nastavení klikněte na tlačítko „Zakázat“ a pak souhlasíte se všemi varováními.

Jak povolit / Zakázat MI kapelu 4

Stejně jako předchozí verze náramku, MI kapela 4 nemá tlačítka Power / Off. Pokud je baterie nabitá, tracker je vždy ve stavu. Pokud po rozbalení náramku není obrazovka aktivována dotykem dotkaného tlačítka pod obrazovkou, pak tracker musí být účtován. V tomto případě se náramek automaticky zapne. Vypněte tlačítka vypnutí a vypněte přístroj pouze po výboji plné baterie.

Čas a datum je instalován automaticky po párování s smartphone. Změnit datum a čas z samotného náramku je nemožné.

Jak odstranit kapsli z popruhu?

Pro odstranění kapsle z popruhu, vezměte jednu ruku na jednu stranu popruhu a okraj kapslí. Boční ruka trochu vytáhněte popruh na stranu a dolů, zatímco držíte kapsli na dně prstem, jak je znázorněno na obrázku níže.

Pro sestavení náramku vložte jedno koncové kapsle v pásu drážky a držte jeho hranu klikněte na opačný okraj kapslí prstem (jako na obrázku níže).

Jak se připojit a konfigurovat pásmo MI 3?

První zapnutí náramku se nejprve zobrazí na obrazovce Postup

To znamená, že čas přišel nainstalovat speciální aplikaci a „link“ náramek smartphonu na smartphonu.

Poznámka: Použijte fitness tracker jako nezávislé zařízení nemůže, funguje pouze v páru s smartphone.

Samozřejmě, po počátečním nastavení a aktivaci náramku, nelze aplikaci používat, ale pak ztratíte většinu funkcí a vlastností zařízení.

Stáhněte aplikaci MI Fit

MI FIT je oficiálním klientem společnosti Xiaomi pracovat s náramkem, který je k dispozici pro instalaci jak v Android-Smartphone (odkaz na úložiště přehrávání) a na iPhone (odkaz na App Store):

Po stažení a instalaci aplikace (mimochodem, na některých zařízeních může být zřízena zpočátku), přejděte na jeho nastavení.

Získejte účet Xiaomi

Po spuštění aplikace MI FIT budete požádáni nebo jděte do svého stávajícího účtu Xiaomi nebo vytvořte nový. Pokud jste neměli smartphony z Xiaomi, s největší pravděpodobností žádný účet. Takže klepněte na tlačítko „Vytvořit účet“:

Další vyplňte všechna potřebná pole. Pokud potřebujete zadat telefonní číslo. to stojí za to obávat. Je třeba obnovit heslo k vytvořenému účtu v případě, že na to zapomenete.

Kromě toho, když používáte smartphone z aplikace Xiaomi se SIM kartou zadaného čísla, budete ještě mít další výhody: SMS zprávy do jiných smartphonů značky Xiaomi bude odeslána zdarma.

Po vytvoření účtu musíte zvolit účet MI pro vstup do aplikace:

Nyní pokračujte ve skutečnosti, abyste připojili náramek do smartphonu.

Připojte náramek do smartphonu

Chcete-li vázat fitness tracker do telefonu v aplikaci MI Fit, děláme následující:

 • Přejděte na kartu Profil
 • Klepněte na tlačítko Přidat zařízení
 • Klikněte na náramek
 • Čekání na čas při klepnutí se tlačítko zobrazí na náramku
 • Jakmile uvidíme nápis, klikněte na tlačítko náramek pod obrazovkou

Velmi častou chybou je připojit náramek do smartphonu v nastavení Bluetooth a ne přes aplikaci MI Fit.

To nelze provést, připojení musí být provedeno přísně podle výše uvedených pokynů, jinak můžete mít problémy s vazbou náramku.

Základní funkce a příležitosti

Před pokračováním s MI kapely 3 nastavení musíte zjistit, co je obecně pro gadget, ke kterému je schopný. Někteří uživatelé patří k tomu jako módní doplněk. Ale především to je fitness tracker, jehož funkce ho činí jako osobní trenér.

Hlavní funkcí náramku je krokoměr, který vypočítá vzdálenost ujetá a strávená v době kalorií. Pro zvýšení stability této možnosti v přístroji je gyroskop.

Další důležitou funkcí. informace o kvalitě spánku. To je náramek, dal na zápěstí, určuje, jak dlouho byl sen hluboký nebo úzkostlivý.

Také existuje možnost, která měří četnost zkratky svalů srdce. Chcete-li to udělat, v náramku je optický pulzní senzor. Měření mohou automaticky ovládat, která je nastavena v nastavení. Nebo uživatel může nastavit minimální a maximální impulsní limity, například, aby přístroj připomněl k odpočinku nebo zvýšení intenzity tréninku.

Žádný zázrak Mi Band Gadgets se také nazývají „Smart Clocks“. jsou spojeni s smartphone a umožňují reagovat na příchozí hovory, SMS.

Mezi další, ale ne méně užitečné možnosti. budík, funkce vyhledávání smartphonu, předpověď počasí 3denní počasí a mnohem více.

Jak nastavit hodiny na pásmu MI 4 náramek

Čínský výrobce digitální technologie Xiaomi se snaží vytvořit globální značku dobré kvality. Proto je dnes většina jejich výrobků hodná. MI kapela 4 potvrzuje toto prohlášení.

Krásné bydlení, ke kterému se chcete dotknout, velký počet popruhů, z nichž si vybrat, stejně jako sada různých barevných návrhů.

Chcete-li změnit datum a čas na fitness náramek, musíte nahrát zprostředkovatelskou aplikaci na svém mobilním telefonu:

  MI kapela 4 je nutná pro připojení MI FIT;

Po připojení budou data synchronizována v reálném čase. A hodiny na náramku se změní v aktuálním čase. Pokud váš smartphone z nějakého důvodu ukazuje špatný čas, pak v náramku bude nesprávný. Změňte tato data v Smartphonu a po chvíli se hodiny zobrazí správné informace.

Běžné problémy v práci náramku fitness

S jakýmkoliv problémem v práci nejprve to stojí za to, že by se znovu podařilo rozebírat a přivést náramek, pak zkontrolovat jeho fit k ruce a po restartování aplikace MI FIT.

Není správně počítat kroky

Počítání kroky se provádí pomocí vestavěného gyroskopu a akcelerometru. Mělo by být provedeno správně, i když uživatel běží.

Pokud je počítatelný počet kroků odlišný od:

 • Je třeba zkontrolovat přizpůsobit se ruku. Je důležité nosit náramek správně: neměl by se vyrazit ven a kapsle by měla sedět v hnízdě.
 • Musíte zkontrolovat synchronizaci smartphone. Možná, že náramek dosud nepodařilo převést data do aplikace.
 • Pokud je náramek sousední a synchronizován, a problém zůstane, budete potřebovat měkký restart. Potřebují k tomu a vypouštět na konec.

Pokud nepomůže, je nutné opustit účet MI, vypouštět zařízení, dát ho tak, aby si lehli ve stavu OFF a poté nabijte a synchronizovat.

Zobrazí otázky namísto jména

Tracker nepodporuje zobrazení výstrah v ruštině. Chcete-li to opravit, musíte nainstalovat verzi MI FIT z komunity Miui.Su. Po zadání účtu MI musíte přejít na nastavení, vyberte v nastavení čínština a restartujte smartphone. To vše může být provedeno s synchronizovaným pracovním náramkem. Po restartu se vraťte zpět do nastavení jazyka a změňte ji zpět do ruštiny.

Tato operace není oficiálním doporučením společnosti Xiaomi. Použití popsané metody může vést ke ztrátě záruky.

Nepřipojí se k smartphonu

Pokud Tracker se nepřipojuje k smartphonu, musíte nejprve zkontrolovat nastavení smartphonu samotné:

 • Android by neměl být nižší než 4.4 a ios není nižší než 7.
 • LI Bluetooth je povolen. Verze nainstalovaná na smartphonu musí být 4.0 nebo vyšší. V technických specifikacích zařízení můžete vidět.
 • Musíte se ujistit, že v seznamu připojení MI nejsou žádné jiné zařízení.
 • Musíte přivést tracker blíže k telefonu.

Zkontrolujte, zda je problém v telefonu, můžete se snažit připojit náramek do jiného smartphonu.

Poplatek rychle končí

Firmware je s větší pravděpodobností vinit. Je třeba nainstalovat novou verzi. To lze provést pomocí aplikace Upozornit si fitness pro MI pásmo. Nejlepší je nainstalovat nejnovější verzi firmwaru: nejvíce chyb je opravena.

Pokud je zařízení nové a firmware továrny, pak je hlavní zdroj vypouštěcího pulzometru. Pokud vypnete automatické měření pulzů, vypouštění se začne vyskytnout mnohem rychleji. V aplikaci můžete konfigurovat režim měření tepové frekvence při spání a během spánku.

Přestal měřit puls

Tento problém je připojen k verzi firmwaru. Nejprve byste se měli pokusit nainstalovat všechny oficiální aktualizace aplikace MI FIT. Poté musíte zkontrolovat instalaci kapsle v popruhu. kapsle by měla být odstraněna na ruku a na zápěstí. Pokud nic nepomůže, potřebujete blikat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS