Jak nastavit emotikony na iPhone. Jak publikovat Mimoji v sociálních sítích

Jak přidat emotikony Emoji na iPhone, iPad a iPod touch klávesnice? [Ifaq]

Navzdory skutečnosti, že I-zařízení jsou velmi snadné a rychle přepsány, někdy existuje touha vložit známý smajlík pro více barevné korespondence. Pokud komunikujete s ICQ nebo Skype, všichni oceňujete tento článek. Okamžitě se mýlím. nemusím nic nainstalovat, emotikony již existují na vašem zařízení s instalovaným IOS 5 🙂 Stačí je třeba aktivovat, ale aby to bylo velmi jednoduché.

Každý ví, že Japonci jsou zvyklí na piktogramy. Čínské hieroglyfy, které mají rádi, jsou v podstatě piktogramy. Proto není překvapující, že to byl Japonec, který vynalezl tzv. „Emodi“, piktogramy, které vám umožní rychle napsat docela složité SMS.

Emoji se stal tak populární, že se v IOS 5 objevilo téměř 500 Emoji v IOS 5, mimochodem, podle mého názoru jsou dokonale tříděny. Emoji jsou poměrně nezávislé klávesnice, které lze snadno přidat do seznamu použitých rozvržení zařízení I-zařízení a používat je v korespondenci.

Chcete-li povolit EMOJI v IOS 5, musíte jít do nastavení. hlavní klávesnice. mezinárodní klávesnice a vybrat „nové klávesnice“. Procházejte seznamem do konce a najděte emodezi.

emotikony, iphone, mimoji

Nyní můžete své zprávy diverzifikovat pomocí speciální klávesnice v přístroji. Jediný problém je, že ne všechny stránky mohou zobrazit vaše emotikony, takže to ne vždy smysl v komentářích nebo na fóru.

Zpočátku můžete dráždit proces spínání klávesnice, takže jak přepnout na emotikony, musíte přepnout na ruština, pak do angličtiny, ale teprve pak na emoji. Ale jste snadno a rychle si zvyknout, protože je to mnohem příjemnější psát krásné, emocionální zprávy.

Kde se nachází v Memodju v iPhone

Zjistěme, kde se memoji usadil a jak je najít ve vašem iPhone. Jejich hlavním účelem, jako na jiných místech. použití při komunikaci. Proto se používají nejčastěji při odpovídajícím. A přidán, jako v předchozích verzích iOS z bloku Emodi.

Zvažte jeden z možných využití memodju:

  • Otevřete zprávy iPhone;
  • Kliknutím na ikonu App Store v blízkosti vstupního řádku otevřete imessage;
emotikony, iphone, mimoji

Jak přidat nové Emoji na iPhone a iPad

Do záložek

Na jakémkoli zařízení i bez vězení.

V nejnovější verzi Unicode 10 kódování symbolů.0 Existuje několik nových úsměvů a emoji ikony. Stalo se to před prezentací WWDC 16 a mnozí věřili, že v první zkušební verzi IOS 10 se objeví jejich podpora.

S největší pravděpodobností, programátoři prostě neměli čas přidat požadovanou část kódu. Vědět, jak vývojáři z Apple rád přidat nové emotikony do systému, můžeme předpokládat, že se objeví ve druhé beta verze IOS 10.

Pro ty, kteří nyní chtějí vidět v korespondenci palačinkách, slanině, selfie a řadu dalších emoji je docela jednoduchý způsob, jak to udělat.

    3. Přidělit celý seznam emotikonů. Chcete-li to provést, podržte prst na poslední slovo před seznamem Emoji a po zobrazení výběru se přetáhnete na dno.

Není to nejpohodlnější vstupní metoda, ale bude pracovat v Imessage, Ostatní poslové a sociální sítě. Tato metoda je k dispozici na libovolné verzi IOS, ať už se jedná o test „tucet“, iOS 9 nebo starší verze systému.

Do záložek

Na jakémkoli zařízení i bez vězení. V nejnovější verzi Unicode 10 kódování symbolů.0 Existuje několik nových úsměvů a emoji ikony. Stalo se to před prezentací WWDC 16 a mnozí věřili, že v první zkušební verzi IOS 10 se objeví jejich podpora. S největší pravděpodobností, programátoři prostě neměli čas přidat požadovanou část kódu. Vědí jako vývojáře.

Co potřebujete pro emoji na ios

Kromě IOS 14 pro nejnovější emotikony a způsoby, jak používat, musí být na vašem zařízení iOS také povolena klávesnice EMOJI. Funguje to ve výchozím nastavení, ale pokud jste někdy zakázali, musíte ji znovu zapnout dříve, než můžete něco udělat.

Můžete určit, zda je aktivní, při pohledu vedle prostoru na obvyklé klávesnici IOS. Pokud má klíč s ikonou emotikonu, máte klávesnici EMOJI. Pokud jste to neudělali, musíte si vzít nějaké kroky.

Stiskněte a podržte ikonu zeměkoule v pravém dolním rohu. Vyberte „Nastavení klávesnice“ ze zobrazeného seznamu. Klikněte na „Klávesnice“. Zvolte „Přidat novou klávesnici“. Posouvejte dolů a vyberte možnost „Emoji“.

Pokud nevidíte ikonu emotikonu vedle prostoru, musíte nainstalovat klávesnici emotikonu.

Pokud se později rozhodnete, že nechcete pokračovat v psaní emotikony, můžete klávesnici odstranit.

Stiskněte a podržte ikonu zeměkoule v pravém dolním rohu. Vyberte „Nastavení klávesnice“ v zobrazeném seznamu. Klikněte na „Klávesnice“. V zobrazeném seznamu, posuňte prst Emoji a klepněte na tlačítko Odstranit.

Jaké nové Emoji v IOS 14.2?

ios 14.2 a iPados 14.2 pro iPad obsahují 117 nových emotikonů (viz. Nad a dolní), některé z nich:

Oblhčená tvář usmívající se eso s roztrhnou italskou rukou genderově neutrální a pohlaví závislé možnosti více Santa Claus možnosti více možností pleti tón Možnosti vlajky transsgender mnoho nových zvířat, včetně těsnění, černá kočka, vlněný mamut, lední medvěd, bobr, pták dodo hmyz, včetně červ, moucha, juke nových potravin, včetně bubliny čaje, fondue, tamale, olivy, borůvky ninja anatomické části karoserie nástrojů, jako je pila, šroubovák, hák, schodiště a mnohem více

Jedním ze způsobů je snadněji učit se vše nové. Použijte vyhledávací funkci pro emotikony, při pohledu na obrázky výše a níže (v některých případech konečné verze v iOS 14.2 mírně odlišný od obrázku níže).

Image přes emojipedia

Jak upravit nebo odstranit vytvořené MIMOJI?

Možná budete muset změnit vytvořený obraz MIMOJI. Můžete znovu vybrat jeho položky, duplikát nebo dokonce odstranit. Zde je způsob, jak jej implementovat:

Otevřete aplikaci „Zprávy“, vyberte požadovaný chat a přejděte do pole vstupu zpráv.

Nyní klepněte na tlačítko MIMOJI nebo MIMOJI Stickers tlačítko. Vyberte obrázek, který potřebujete.

Nyní klikněte na další tlačítko menu se třemi tečkami. Tam si můžete vybrat, která akce s vaší MIMOJI: Úpravy, duplikace nebo odstranění.

Pokud potřebujete současně používat MIMOJI na všech kompatibilních zařízeních, budete muset aktivovat dva-faktor autorizace pro váš Apple ID účtu. Přihlaste se s ním v ICloud na všech vašich zařízeních. Musíte také povolit ICloud Drive. Chcete-li to provést, přejděte na cestu konfigurace → své jméno → Icloud → Icloud Drive.

Co se očekává později v memoji?

Podle vývojářů se v blízké budoucnosti očekávají nové emotikony IOS, které budou moci potěšit každého, kdo tuto aplikaci používá.

  • Za prvé, Inteeis a vše, co je s ním spojeno.
  • Provozní verze mimo jiné přidá dodatečně dvacet nových a neobvyklých Emodi, která bude zajímavá téměř každého uživatele.
  • Aplikace bude aktualizována v automatickém režimu, která vám umožní použít nejaktuálnější verzi aplikace bez problémů.

Nainstalujte aplikaci Memoji na iPhone je všichni, kteří chtějí používat neobvyklé a světlé emoce. Které vám umožní vychutnat komunikaci s vaším partnerem.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS