Jak nastavit fotografie na obrazovce.

Jak nakonfigurovat obrazovku pro iPhone a iPad

Nejjednodušší způsob, jak přizpůsobit obrazovku zámku, který nejprve přijde na mysl.

Vyberte si vlastní fotku nebo obrázek z kolekce iOS

Jako tapeta, můžete dát statický obraz, tak animaci, která bude „oživit“, když kliknete na displej. Oba si mohou vybrat ze standardní kolekce iOS nebo fotogalerie.

nastavit, fotografie, obrazovce

Chcete-li to provést, otevřete „Nastavení“ → „Wallpaper“ a klepněte na tlačítko „Vybrat nové tapety“.

Vyberte jednu z kategorií a vyhledejte vhodný obrázek.

Vytvořte si vlastní animovanou tapetu

Pokud vám chybí standardní obývací tapetu, můžete si snadno udělat vlastní z libovolné fotografie. Je to velmi jednoduché.

Otevřete snímek v aplikaci „Photo“, klepněte na tlačítko Sdílet a vyberte možnost Make Wallpapers „.

Summ offotografie, ujistěte se, že je povolena možnost Live Fotky. Klepněte na tlačítko „Set“ a vyberte cílovou obrazovku.

Mějte na paměti, že animace bude fungovat pouze na obrazovce zámku. na ploše si bude muset vychutnat statickou tapetu.

Nainstalujte GIF jako tapetu

Našel legrační gif a chtějí ji použít jako tapetu? Žádné problémy. Chcete-li takový trik, budete muset použít aplikaci GIPHHY pro převod gif do živých fotografií, a pak jednat na algoritmus již známý.

Nainstalujte a spusťte GIPHY. Najít zajímavou animaci, volání nabídky.

Zvolte Převést na živou fotografii a potom uložte jako živou fotografii (celá obrazovka) pro uložení animace do standardní galerie.

Otevřete GIF do aplikace fotografie a nainstalujte jako tapetu, jak je popsáno v předchozím odstavci.

Jak automaticky změnit tapetu na iPhone nebo iPadu v závislosti na čase, místo a t.D.

Nastavení automatického posunu tapety zahrnuje implementaci předběžné akce a v přísně uvedeném pořadí. Bude to trvat několik minut. Nutné:

nastavit, fotografie, obrazovce
  • Povolit provádění třetích stran.
  • Vytvořte si vlastní album s tapetou v aplikaci.
  • Importujte svůj vlastní tým do aplikace „Team“.
  • Poskytněte tento příkaz pro přístup k fotografiím a přizpůsobit jej.
  • Nakonfigurujte automatický posun tapety nebo přidejte na hlavní obrazovce speciální zástupce.

Držme se na každou položku.

Jak stáhnout a nainstalovat tapety na iPhone, iPad a iPod Touch

Alternativně můžete použít vyhledávání Google pro vyhledávání obrázků jako tapety. Klikněte zde (můžete změnit vyhledávací dotaz, určit model a předvolbu zařízení, například: „Stáhnout obrázek pro iPhone s dívkami“).

Na stránce vyhledávání přejděte do sekce Obrázky. Zde můžete využít připravených doporučení vyhledávače (viz. Snímek obrazovky).

Vyberte obrázek, který se vám líbí, stiskněte a podržte prst před zobrazením kontextového menu. Vyberte možnost „Přidat do fotografie„;

Otevřete aplikaci fotografie a vyberte obrázek, který chcete nastavit jako pozadí.

Klikněte na tlačítko Sdílet v dolní části nabídky obrazovky (tlačítko v poli se šipkou nahoru);

Umístěte obrázek podle chuti a klikněte na „Set“;

Chcete-li nainstalovat vybraný snímek jako pozadí, vyberte možnost „Screen Home“ (nebo „Zamknout obrazovku“, pokud chcete snímek nastavit pouze na obrazovce zámku).

Zavřete aplikaci „Foto“ a vraťte se na domovskou obrazovku (nebo uzamčení obrazovky). obrázek, který jste vybrali v přístroji.

Pokud během procesu instalace klikněte na možnost „Obě obrazovky“, vybraný snímek bude nainstalován jako pozadí na domovské obrazovce a na obrazovce zámku.

Chcete-li se vrátit do standardní tapety, otevřete nastavení → Wallpaper → Vyberte nové tapety a klikněte na miniaturu požadovaného obrázku.

Přidat příkaz na domovskou obrazovku

Nakonec musíte přidat příkaz na pracovní plochu spustit akci jedním klepnutím. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte příkaz příkazu a klepněte na tlačítko „Sdílet“ a poté vyberte možnost „Home“ ». Pokud chcete, změňte obrázek a název ikony a klepněte na tlačítko Přidat „.

Pokud je to nutné, přejděte ikonu na jinou obrazovku. a připravte se: můžete použít! Klikněte na ikonu Vytvořeno, když chcete změnit tapetu. Ve složce tapety můžete přidat nové obrázky a odstranit staré, pokud se rychle nudíte tapetu. Poznámka: Příkaz automaticky změní tapetu a pro obrazovku „Domovská stránka“ a pro obrazovku zámku.

Píšu o gadgetech od roku 2014, pravidelně sestupují pevnou část platu. Pevně ​​zapadá v jablečném ekosystému, sbírání videoher a předplatného, ​​školení ROBO vysavače.

Jak nastavit AutoSmete Wallpaper na iPhone

Přejít na nastavení. rychlé příkazy a zapnout přepínače nespolehlivé příkazy.

V aplikaci Foto, vytvořte samostatnou složku a umístěte jej nezbytné pro instalaci obrázků na pozadí.

V nastavení příkazu vyberte složku, ze které budou nové snímky utaženy. Stejně jako specifikovat tapety, které se změní (na ploše, na obrazovce zámku nebo na obou obrazovkách současně).

V příkazové aplikaci přejděte na kartu automatizace a klepněte na tlačítko „“.

Vytvořit novou automatizaci pro sebe.

Jako stav si vyberte požadovanou dobu dne, například 8:00.

Jako akce určete rychlý příkaz. tapetu.

V poslední fázi úspory automatizace vypneme přepínač, který se zeptá před zahájením.

Nyní denně v nastaveném čase na smartphonu se stane automatický posun tapety. Namísto času můžete určit další spouštěče, ve kterých bude obraz obrazu aktivován. Může to být připojení k určité síti obdržel oznámení nebo něco jiného.

Nezapomeňte, že tapetu můžete ručně změnit, spustit příkaz z aplikace nebo pomocí zkratky na ploše.

Do záložek

Vytvořit nové ikony

Nyní je čas vytvořit vlastní ikony pro nezbytné aplikace. Chcete-li to udělat, nástroje rychlé týmy a jeden z programů třetích stran, které činí štítky „transparentní“.

Stáhněte si aplikaci zdarma ikona.Luxe. transparentní témata, které mohou dělat vše, co potřebujete.

Spustit program ikona.Luxe, jít do transparentní sekce a na již známém schématu. Přidat obrázek prázdné obrazovky, která připravila dříve.

Vyberte požadované pozice pro lokalizaci aplikací, vyberte vhodné ikony a uložte každého z nich do galerie zařízení. Zde můžete uložit prázdné ikony, pokud chcete konfigurovat nestandardní umístění štítků.

Můžete použít ikonu ikon aplikací, najít online a stáhnout jiné ikony nebo použít transparentní aplikace App Icons Utility, které však zaplacené (172), ale má rozsáhlou obrazovou databázi.

Když jsou všechny nezbytné ikony uloženy, přejděte na vytvoření zkratek vlastních aplikací. Chcete-li to provést v programu rychlé týmy nový skript.

nastavit, fotografie, obrazovce

Uveďte pouze jednu akci. otevřete aplikaci a vyberte požadovaný program ze seznamu nainstalovaného. Klikněte na ikonu Parametry příkazu a vyberte položku Přidat do „Domů“.

Zde si vyberete uloženou ikonu z galerie a v případě potřeby, jméno štítku. Můžete také vymazat jméno, abyste získali minimalistickou plochu. Klikněte na tlačítko Přidat a získat novou ikonu na ploše, měla by být přesunuta na předem určené místo pro uložení obecného typu tapety.

Tato akce by měla být opakována pro každou ikonu. V důsledku toho získáte velmi neobvyklý pracovní plochu s extrémně originálním vzhledem. Mnozí nebude okamžitě určit, že IOS Smartphone.

Kde získat živé fotografie pro tapetu

Můžete odstranit svůj obrázek s pohybem. Chcete-li to provést, při fotografování aktivujte živý přepínač v horní části obrazovky.

Spolu s fotografií bude natočeno s malým trváním válce 1.5 sekund, které budou reprodukovány jako živé tapety.

S pomocí bezplatné aplikace Intolitive můžete provést živé tapety z libovolného videa nebo gif animace na smartphonu.

Stačí zvolit segment, který chcete vypustit, vyřízněte rámeček na velikost obrazovky a uložte do galerie zařízení.

Tiktok Dodatek má vestavěnou schopnost ušetřit všechny video jako živé tapety.

Čip je v menu Sdílet, bohužel, nemůžete vybrat kus válce pro opakování. Místo toho můžete exportovat všechna videa jako GIF a potom prostřednictvím aplikace Inolitive pro výběr požadovaného řezu.

Instalovat Live-Foto Snade Simple: Přejděte na Nastavení. Wallpaper. Vyberte nové tapety a určete uloženou animaci. Nezapomeňte povolit použití živých tapet na obrazovce zámku (tlačítko s kruhem v dolní části obrazovky).

Nyní silný nebo dlouhý stisk se uzamknutý displej aktivuje reprodukci animace.

Do záložek

Jak udělat obrázek z webu Wallpaper na iPhone

Nyní zvažte další způsob, jak nainstalovat tapetu na iPhone. Předpokládejme, že jste našli na internetu přes prohlížeč Safari Obrázek, který chcete vytvořit obrázek na pozadí na vašem mobilním zařízení. Nebo jste nenašli zajímavé tapety mezi standardem na iPhone, a chcete najít krásný obrázek na internetu, abyste jej vytvořili jako obrázek na pozadí.

Nejprve otevřete požadovaný obrázek v prohlížeči. Safari, Chrome nebo jiné, obecně, procesy se neliší.

Chcete-li vypadat dobře v iPhone dobře, doporučuje se vybrat snímky s poměrem stran 9 až 16. Je žádoucí, aby tyto obrazy byly vysoké rozlišení.

Když v prohlížeči najdete obrázek, který chcete, namočte na něj prst. Po určité době se zobrazí kontextová nabídka. Pro uložení fotografie na přístroji musíte vybrat možnost „Přidat fotku“.

Nyní otevřete aplikaci „Foto“ na iPhone a najděte uložený obrázek mezi fotografiemi. Otevři to. Poté stiskněte v levém dolním rohu na ikonu Sdílení.

V kontextovém menu vyberte „Make Wallpaper“.

Dále zůstane vypouštět (v případě potřeby), klepněte na tlačítko „Set“ a vyberte, na které obrazovky je nutné nainstalovat tapety.

Jak vytvořit fotografii kontaktu při volání celé obrazovky iPhone v počítači

Jděte na webovou stránku ICloud.com a autorizován pomocí ID Apple;

Jděte do kontaktů aplikace; Vaše kontakty musí být synchronizovány s ICLAD. Můžete to udělat na této instrukci.

Zvolte správný kontakt a klikněte na „Edit“;

Zbývá kliknutím na tlačítko „Přidat fotografii“ (stačí přetáhnout požadovaný obrázek) z libovolné složky počítače v zobrazeném okně a klepněte na tlačítko Připraveno.

Všimněte si, že ve starých verzích IOS není podporováno zobrazením fotografií kontaktů na celou obrazovku s příchozími hovory. Pokud například na iPhone s instalovaným iOS 9 (a novějším), fotografie účastníka se zobrazí po zobrazení obrazovky, pak jsou příliš malé obrázky nainstalovány jako osobní fotky. V tomto případě byste je měli odstranit a přidat novou, větší velikost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS