Jak nastavit heslo v televizoru Samsung

Jak nastavit hdrezku na televizoru Samsung Smart TV

On-line kino je kompletně přeloženo do ruštiny, má promyšlené rozhraní a dokonale funguje na všech Smart-TV s operačními systémy a multimediálních konzolích s Androidem 4 nebo novějším.3 (Jelly Bean). Podívejte se na hlavní výhody a funkce tohoto kina a zjistěte, jak jej nainstalovat.

Software potěší majitele následujícími funkcemi:

nastavit, heslo, televizoru, samsung

Poradenství! Aktivací možnosti „Vždy nejlepší kvalita“ v nastavení se můžete zbavit otravného vyskakovacího okna pro výběr kvality před spuštěním vybraného videosouboru.

Tip-2! Pokud se video nespustí (je aktivováno regionální blokování), stačí napsat e-mail na adresu mirror@hdrezka.Ag a váš problém vyřešen nejpozději do 15 minut od kontaktování.

nastavit, heslo, televizoru, samsung

Jak zablokovat kanál YouTube v televizoru?

Přejděte do Nastavení a poté do Informace o účtu Vyberte možnost Vypnout rodičovskou kontrolu V případě potřeby zadejte heslo a postupujte podle pokynů v nabídce Potvrďte odpojení

Jak používat aplikaci Peers.TV na Samsung Smart TV

Kolegové.TV je intuitivní, takže uživatelé snadno pochopí rozsáhlé funkce aplikace.

Spusťte aplikaci, zobrazte seznam kanálů dostupných v televizoru Smart TV a vyberte libovolné vysílání. Zkontrolujte funkčnost ovládacího panelu v dolní části obrazovky:

 • Pokud je IPTV poskytována poskytovatelem internetového připojení, může uživatel v části „Playlisty“ zapsat adresu URL balíčku;
 • Stisknutím tlačítka „D“ otevřete seznam oblíbených pořadů v hlavním okně aplikace;
 • Digitální vysílání lze pozastavit nebo přetáčet pomocí ovládacích tlačítek;
 • Aplikace ukládá týdenní archiv, takže si můžete prohlédnout již odvysílané pořady.

Kolegové.TV je populární mezi uživateli, protože aplikace je oficiální a bez technických problémů „dostane“ na moderních modelech Smart TV. Sledování vysílání je zcela zdarma, ale má to háček. kvalita není ideální.

nastavit, heslo, televizoru, samsung

Jak odemknout televizor, pokud jste zapomněli heslo

Existují situace, kdy televizor funguje a není třeba provádět žádné operace pomocí dálkového ovladače. Při zapnutí se však kanály nepřepínají a objeví se výzva k zadání hesla. V takovém případě je třeba naladit kanály pomocí automatického vyhledávání kanálů. Poté televizor obnoví vysílání.

Pokud se jedná o Smart TV, může být problém ve starém softwaru. Systém potlačí chyby uzamčením. Chcete-li to opravit, musíte přeflashovat televizor. Pokud ani jeden z těchto kroků nepomůže, zkuste obnovit výchozí tovární nastavení hesla nebo použijte chytrý telefon s nainstalovanou aplikací „AnyMote Universal Remote“.

Jak obnovit heslo k televizoru LG nebo Samsung (mohu se mýlit):

 • Najděte ikonu LG Service a kliknutím na ni stáhněte softwarový aktivátor.
 • Posunutím vlevo na obrazovce aktivujete druhou obrazovku. Najděte klávesu In Stop a stiskněte ji. Telefon musí být namířen přímo na obrazovku televizoru.
 • Na běžném dálkovém ovladači zadejte kód 0413.
 • Všechna nastavení televizoru budou obnovena na výchozí tovární nastavení.

Myremocon je také užitečná aplikace pro telefon. Pokyny pro resetování hesla jsou stejné, ale nejprve je třeba přejet celou aplikací, dokud se uživateli nezobrazí šedá tlačítka. Jedním z nich je In Stop. Po aktivaci klíče je třeba provést stejné kroky jako v příručce.

Když tyto triky znáte, není problém zapomenout heslo k televizoru, protože ho můžete jednoduše resetovat pomocí dálkového ovladače nebo chytrého telefonu s aplikací Remote.

K nastavení hesla lze použít řadu aplikací

Chcete-li nastavit heslo pomocí aplikace, musíte si ji stáhnout z Google Play nebo jiného obchodu a poté ji nainstalovat do zařízení. Podívejme se na nejoblíbenější nástroje.

Applock

Nastavení hesla pro aplikaci v zařízení Samsung A50 pomocí funkce AppLock, která má bohaté funkce. Algoritmus činnosti:

Všimněte si, že můžete nastavit tajný kód pro všechny aplikace dostupné v zařízení. Na horním řádku je k dispozici spouštěč. Seznam dat je k dispozici v nabídce „Uzamčeno“.

Skříňka CM Locker

Funkce softwaru se příliš neliší od výše uvedeného produktu. Má několik funkcí: ruské rozhraní, nízkou hmotnost, možnost uzamknout obrazovku, odesílání obrázků na e-mailovou adresu uživatele v případě, že zapomněl odemknout údaje. Pokyny:

 • Spustit CM Locker, aktivovat další požadované oprávnění;
 • Otevře se domovská obrazovka s výběrem funkcí. Vyberte možnost „Zámek obrazovky“;
 • Přejděte do sekce „Nastavení hesla“. Automatické otevření seznamu nástrojů, které jsou nainstalovány v konkrétním smartphonu nebo tabletu. Uživatel musí vybrat nebo aktivovat spouštěč před celým seznamem;
 • Vytvoření klíče nebo zadání odemykacího kódu.

Trezor

Šikovná bezplatná aplikace, která umožňuje zadat heslo do aplikace v systému Samsung. Algoritmus:

 • Po prvním spuštění musí uživatel udělit přístup k datům Trezoru. Zde musí uživatel zadat také heslo, které mu umožní přístup do samotné aplikace. Po jeho zadání vám Trezor nabídne zakoupení placené verze s rozšířenými funkcemi. Bude obsahovat seznam všech funkcí, výhod. Pro kvalitní ochranu postačí bezplatná verze;
 • Na domovské obrazovce klepněte na ikonu „Zámek“;
 • Program zobrazí seznam nainstalovaných nástrojů, které jsou výchozí nebo stažené vlastníkem. V horní části jsou samostatně zobrazeny produkty, pro které Vault doporučuje tajný režim. Chcete-li nastavit přístupový kód, zaškrtněte políčka;
 • Vyberte režim utajení: základní nebo skrytý. Pokud vyberete skrytý režim, program bude při pokusu o otevření simulovat selhání. Abyste mohli zadat heslo, musíte stisknout a podržet tlačítko „OK“;
 • Pomocí zobrazené klávesnice zadejte tajný kód;
 • Udělit Trezoru všechna oprávnění pro správnou práci.

Tasker

Jedná se o kvalitní nástroj, který však není k dispozici zdarma. Tasker nejen chrání data, ale také optimalizuje provoz zařízení.

 • Po vytvoření osobního profilu přejděte do nabídky a vyberte úkol. Zobrazí se seznam aplikací nainstalovaných v chytrém telefonu a je třeba vybrat aplikace, které mají být chráněny;

Informace ve smartphonu Samsung můžete chránit pomocí vestavěných nástrojů i aplikací třetích stran. Mohou být distribuovány za úhradu a bezplatně. Základní funkce jsou dostatečné pro jednoduchou ochranu. Placené služby nabízejí pokročilé funkce. Například optimalizace a zlepšení výkonu zařízení. Jsou však vhodnější pro pokročilé uživatele.

Jak zablokovat kanál YouTube v televizoru?

Heslo můžete nastavit v části Obnovit/změnit pin (najdete v Nastavení. Rozšířená nastavení. Zabezpečení). Výchozí heslo všech televizorů LG je 0000.

Jak nastavit heslo v telefonu Samsung?

Přejděte na „Změnit kanál“, vyberte kanály, které chcete uzamknout, stiskněte tlačítko b a zadejte heslo (ve výchozím nastavení je heslo 0000 ). Vybrané kanály budou blokovány. Odemknutí: Přejděte do nabídky Změnit kanál, vyberte uzamčené kanály, stiskněte tlačítko b a zadejte heslo.

Heslo pro uzamčení kanálů

Kromě nastavení sítě můžete také blokovat kanály, protože před sebou máme televizor, i když má spoustu dalších programů. Blok tedy můžeme zařadit takto:

Funkci „Channel Lock“ aktivujete tak, že přejdete do nabídky a vyberete část „Broadcast“. V části „Zamknout“ musíte vybrat kanál, který chcete zamknout, a zadat heslo. Pokud ji nezměníte, bude výchozí hodnota „0000“;

Chcete-li vybrat kanály, ke kterým chcete omezit přístup, postupujte takto: Menu. Vysílání. Změnit kanál. Zaškrtněte políčka vedle nežádoucích kanálů a zadejte kód;

Odstranění blokování je snadné, stačí znát přístupový kód a znát nastavení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS