Jak nastavit internet na notebooku přes Wi-Fi. Aktivace softwaru Wi-Fi

Jak připojit notebook na internet přes Wi-Fi

Notebook je mobilní počítač. Je vytvořen tak, aby byl uživatel měl možnost s ním pracovat. Připojte tedy přenosný počítač k internetu pomocí kabelu není příliš pohodlný. V tomto případě je notebook vázán na jedno pracoviště a změní se na stolní počítač. Nyní vám řekneme, že připojit notebook na internet přes Wi-Fi a zbavit se nepříjemných drátů.

Musíte začít s tím, že všechny moderní notebooky, dokonce i nejlevnější, vybavené modulem pro připojení k síti Wi-Fi. Proto nebudete potřebovat žádné další vybavení pro připojení. Je třeba také poznamenat, že v tomto článku zvážíme pouze připojení notebooku k Wi-Fi, za předpokladu, že již máte síť Wi-Fi s přístupem na internet.

Tak, jak připojit notebook na internet přes Wi-Fi? První věc, kterou chcete udělat, je najít ikonu sítě Wi-Fi na hlavním panelu (v pravém dolním rohu obrazovky, vedle Systémových hodin). Tato ikona může vypadat jinak, v závislosti na tom, zda je notebook připojen k síti Wi-Fi nebo ne (viz. Screenshot níže).

S touto ikonou, většina akcí pro správu připojení notebooku. Například, pokud není nyní váš notebook připojen k síti Wi-Fi, musíte kliknout na ikonu sítě Wi-Fi. Poté se otevře malé okno, ve kterém se zobrazí seznam všech dostupných na těchto sítích Wi-Fi. V tomto okně musíte zvýraznit síť Wi-Fi, kterou potřebujete, a klikněte na tlačítko „Připojení“.

Pak možná dvě možnosti. Pokud je vybrána síť Wi-Fi není chráněna heslem, připojení bude provedeno ihned po kliknutí na tlačítko „Připojení“. Pokud je síť Wi-Fi chráněna heslem, zobrazí se další okno, ve kterém budete muset zadat heslo pro přístup k síti.

Zadání hesla. poslední fázi připojení notebooku na internet přes Wi-Fi Síť. Po zadání hesla není nutné nic jiného. Internet na notebooku by měl vydělat automaticky. Závěrem za závěr zvažte několik typických problémů, kterým čelí uživatelé.

Na hlavním panelu nemohu najít ikonu Wi-Fi. Co dělat?

Pokud je na hlavním panelu chybí ikona Wi-Fi, s největší pravděpodobností máte modul zakázaného Wi-Fi. Abyste ho mohli povolit, musíte otevřít ovládací panel a přejděte do části „Síť a internet. centrum pro správu sítě“ Síť a sdílený přístup. Změnit parametry adaptéru ». Dále musíte najít spojení s názvem „Bezdrátové připojení k síti“ a zapnout jej pomocí kontextového menu.

Také v některých případech může být ikona Wi-Fi chybí v důsledku nedostatku ovladačů. V tomto případě musíte najít ovladače z notebooku a nainstalovat je. Ale to je spíše vzácná možnost. Obvykle nejsou vyžadovány ovladače pro Wi-Fi.

Ikona Wi-Fi je označena červeným křížem a vyhledávání sítí Wi-Fi nefunguje. Co dělat?

Dalším typickým problémem Při připojování notebooku na internet přes Wi-Fi sítí, je to ikona s červeným křížem. V tomto případě po kliknutí na ikonu nefunguje vyhledávání dostupných sítí a uživatel se nemůže připojit.

nastavit, internet, notebooku, přes, wi-fi, aktivace

Přítomnost červeného kříže znamená, že modul Wi-Fi je vypnut pomocí „mobilního centra“ nebo pomocí speciálního tlačítka na bydlení notebooku (nebo pomocí kombinace kláves).

Aby bylo možné tento problém vyřešit, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu baterie na hlavním panelu a otevřete centrum mobility systému Windows.

Poté otevřete okno s názvem „Windows Mobility“. Zde můžete ovládat funkce, které jsou zodpovědné za uložení nabití baterie. Zde musíte kliknout na tlačítko „Enable Wireless“.

Pokud je v centru „Windows Mobility“, bezdrátová síť je povolena, znamená to, že modul Wi-Fi byl vypnutý pomocí speciálního tlačítka na bydlení notebooku (obvykle toto tlačítko je nad klávesnicí) nebo pomocí kombinace kláves) nebo Obvykle kombinace klíčů pomocí funkce FN Function). Klikněte na toto tlačítko (nebo použijte kombinaci klávesy) a modul Wi-Fi se zapne.

Stvořitel webu Comp-Security.Síť více než 2 000 článků o opravě počítačů, práce s programy, nastavení operačních systémů.

Zeptejte se dotazu v komentáři pod článkem nebo na stránce „Položit otázku“ a určitě obdržíte odpověď.

Děkuji, váš článek mi pomohl, jen inteligentně napsal. Kdokoli může zjistit, smluvní a tak, aby se nedostal podél záhlaví od svého manžela, díky vyřešení vašeho problému 🙂

Díky vašemu popisu eliminoval problémy s připojením

Změnil heslo na routeru Nyní nemohu zadat Internet Protože nechodí ven. nepožádá heslo

Otevřete seznam sítí Wi-Fi, klepněte pravým tlačítkem myši na síti a zvolte „Vlastnosti“. Zobrazí se okno, ve kterém můžete změnit heslo pro připojení k Wi-Fi.

Možná máte postižený modul Wi-Fi. Přejděte na „Ovládací panely. Síť a Internet. Centrum pro správu sítě a sdílení. Změna nastavení adaptéru“ a zapněte tam wi-fi. No, nebo musíte instalovat ovladače.

Ahoj! Mám jeden notebook, který již připojen k Wi-Fi, ale chtěl jsem spojit svůj starý notebook Dell Vostro, aby použil svůj vnuk, aby jej použil, ale nepracuje samostatně nezávisle. Ve Správci zařízení, mini-portál virtuální Wi-Fi Microsoft Portal adaptér, stisknuto s klepnutím pravým tlačítkem a je uvedeno, že zařízení funguje dobře. Snažil jsem se kliknout na baterii, ale neexistuje žádné centrum mobility systému Windows, ale pouze napájení a zapnout a vypnout systémové ikony. Snažil jsem se kliknout na ikonu s křížem, který není internet připojen a pak se pokusil přes ovládání bezdrátových sítí, ale to nefungovalo znovu

Bezdrátová konfigurace

Připojte notebook k Wi-Fi nebude fungovat, pokud nemáte bezdrátové připojení. Diskutujme, jak jej nakonfigurovat na Windows 10:

Tip: Proveďte všechny výše uvedené a jiné cesty. přejděte do hlavního menu „Ovládací panely“, vyberte možnost „Síť a Internet“ a pak přejděte na „Centrum pro správu sítě a společný přístup“.

Bezdrátové připojení je připojeno a dokonce jednodušší. pomocí tlačítek na klávesnici notebooku. Dříve bylo mnoho modelů speciální klíče pro povolení nebo vypnutí bezdrátové sítě, ale nyní je výrobci nastavili méně. Dnes můžete použít kombinaci kláves: obvykle musíte stisknout Fn F2 (nebo F3, F7, F12. Zjistěte požadovaný klíč pro snadné díky ikoně sítě).

Jak se rychlost změní při přepnutí na bezdrátovou síť?

Ve většině případů se rychlost sníží. Skutečností je, že rychlost v síti Wi-Fi závisí na mnoha faktorech: přítomnost jiných sítí v blízkosti, odlehlost z routeru, přítomnost překážek mezi směrovačem a přijímačem, celkovým rozsahem rozsahu, charakteristikou router a přijímač a t. D. S lanem LAN nejsou takové problémy.

Proto před přesunem do „Wireless“ by měl být odhadnuto, kolik rychlost se sníží a jak důležité je pro každý konkrétní případ. Tiskárna tak může být připojena k Wi-Fi odvážně, je to více než dost a 1 Mbps. Ale při připojení k televizoru Wi-Fi se ujistěte, že síť je zachycena v místě jeho instalace. Ano, a na vlastnosti routeru a předpony, které by věnoval pozornost, stojí za to.

Jak nastavit bezdrátový přístup k internetu

Ti, kteří jsou hodně a často používají počítač, vědí, kolik Windows 7 se liší od 10, a ještě více XP. Tak pojďme pochopit, jak se můžete připojit a konfigurovat bezdrátovou síť na notebooku v závislosti na operačním systému, který je nainstalován na něm. Stále jeden z nejoblíbenějších provozů zůstává 7. Začněme s tím.

Zapněte Wi-Fi v systému Windows 7

Pojďme nyní pochopit, jak spravovat bezdrátový adaptér v samotném operačním systému. Začněme s nejdůležitějšími. A nejdůležitější věcí je nainstalován, správně spuštěný ovladač Wi-Fi (bezdrátový adaptér). Pokud neexistuje žádný řidič, pak bychom se nepokusili, zapněte wi-fi. Ale první věci jako první.

Nejprve zkontrolujte, zda je povolen adaptér „Bezdrátové připojení k síti“. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu připojení k Internetu (v pravém, dolním rohu) a vyberte Centrum pro správu sítě a společný přístup. Vlevo vyberte možnost Změnit nastavení adaptéru.

Pokud je připojení „Bezdrátové připojení“ napsáno „Zakázáno“, klepněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Povolit.

Po těchto akcích by se měl změnit stav připojení k internetu. A pokud jsou k dispozici Wi-Fi síť v rámci poloměru, pak budou zobrazeny v seznamu, který lze otevřít kliknutím na ikonu sám (ikona trete). Můžete si vybrat správnou síť a připojit se k němu.

Pokud nemáte připojení „Bezdrátové připojení k síti“, pak s největší pravděpodobností nemáte žádný ovladač pro Wi-Fi adaptér. Nainstalujte ovladač na tuto instrukci a vše bude fungovat.

Windows 8

Připojte internet přes Wi-Fi na přenosném počítači se systémem Windows 8, pokud máte vestavěný modul Wi-Fi na zařízení a všechny potřebné ovladače jsou nainstalovány. Můžete jej zkontrolovat na pravém tlačítku „Start“, následující „Správce úloh“, „Síťové adaptéry“.

Pokud se tento seznam nezobrazí položky v otázce nebo vykřičníčku, znamená to, že vše je v pořádku. V opačném případě je třeba aktualizovat ovladače nebo je stáhnout.

Dále musíte nakonfigurovat internet na notebooku přes Wi-Fi, to je:

 • Mít kurzor na pravou stranu obrazovky do horního rohu, nabídka se otevře s velkými ikonami;
 • Najít „parametry“ mezi nimi, klepněte na ikonu obrazem antény Wi-Fi;
 • Klikněte na něj, otevře se malá menu „Síť“. Zde musíte povolit posuvník „Bezdrátová síť“, vyberte přístupový bod, klepněte na tlačítko „Připojení“, zadejte heslo.

Windows 10

Další, zvážit softwarové nástroje. Začněme s nejnovějšími operačními systémy Windows 10. Zde se ve srovnání s předchozími systémy objevila nová metoda, takže všechno se stalo ještě jednodušší. Děláme vše v krocích:

Všechno by mělo vydělávat! Ale pokud najednou neexistuje něco (Microsoft periodicky mění své stránky), existuje alternativní verze prostřednictvím parametrů (klikněte na tlačítko Start, vyberte parametry na zařízení). Návod:

Nastavení start stejně jako na 7 doporučujeme ověřením ovladačů a adaptérů. Vždy můžete najít podrobné pokyny. Pokud jste s těmito položkami úspěšně zvládli, měli byste se pokusit připojit pomocí ikony v zásobníku. Pokud není možné připojení k internetu k internetu, pak sledujeme následující cestu:

 • Najděte seznam bezdrátového připojení a klepněte pravým tlačítkem myši na kontextové menu. Klikněte na „Vlastnost“.
 • V záložce bezdrátových sítí a klepněte na tlačítko se stejným názvem.

Jak nastavit bezdrátový přístup k internetu

Ti, kteří jsou hodně a často používají počítač, vědí, kolik Windows 7 se liší od 10, a ještě více XP. Tak pojďme pochopit, jak se můžete připojit a konfigurovat bezdrátovou síť na notebooku v závislosti na operačním systému, který je nainstalován na něm. Stále jeden z nejoblíbenějších provozů zůstává 7. Začněme s ní.

Připojte bezdrátovou síť na přenosném počítači se systémem Windows 7 následovně:

 • Spuštění kontroly Wi-Fi ovladače. To umožní pochopit, zda je nainstalován a jak správně funguje, aby se zabránilo potížím s připojením. Chcete-li to provést, přejděte na ovládací panel a vyberte sekci „Zařízení a zvuk“;
 • Vyhledejte seznam pododdílů „Síťové adaptéry“. Wi-Fi, Ethernet a bezdrátový nápis. Ten znamená přítomnost řidičů. Pokud tomu tak není, musíte je nainstalovat stažením z Internetu nebo z disku. Pokud je nápis, ale vykřičník je zářící, pak byste měli kliknout na „použití“;
 • Pokud je vše v pořádku s ovladači, můžete jít zapnout vestavěný adaptér. Chcete-li to provést, otevřete ovládací panel a přejděte do sekce „Síť a Internet“;
 • Nastavení připojení. Než začnete používat síť, budete jej muset konfigurovat. Chcete-li to provést, překročte „Síťové a sdílené přístupové centrum“ (v části „Síť a internet“). Najít „Změna parametrů adaptéru“;
 • A konečně nejdůležitější věc. připojení. Na ploše najdeme ikonu Wi-Fi. Stojan na přístupový bod Domů a klikněte na tlačítko „Připojení“. Zadejte heslo. Úspěšné připojení k bezdrátové notebookové síti pro přemýšlení v modifikované zkratce.

Se všemi ostatními operačními operačními operačními operačními operacemi, jako notebook pro připojení k Wi-Fi (bez ohledu na Windows XP, 8 nebo 10) bude stejný. Je to, že jméno položek bude mírně odlišné.

Nastavení start stejně jako na 7 doporučujeme ověřením ovladačů a adaptérů. Vždy můžete najít podrobné pokyny. Pokud jste s těmito položkami úspěšně zvládli, měli byste se pokusit připojit pomocí ikony v zásobníku. Pokud není možné připojení k internetu k internetu, pak sledujeme následující cestu:

Připojte internet přes Wi-Fi na přenosném počítači se systémem Windows 8, pokud máte vestavěný modul Wi-Fi na zařízení a všechny potřebné ovladače jsou nainstalovány. Můžete jej zkontrolovat na pravém tlačítku „Start“, následující „Správce úloh“, „Síťové adaptéry“.

Pokud se tento seznam nezobrazí položky v otázce nebo vykřičníčku, znamená to, že vše je v pořádku. V opačném případě je třeba aktualizovat ovladače nebo je stáhnout.

Dále musíte nakonfigurovat internet na notebooku přes Wi-Fi, to je:

 • Mít kurzor na pravou stranu obrazovky do horního rohu, nabídka se otevře s velkými ikonami;
 • Najít „parametry“ mezi nimi, klepněte na ikonu obrazem antény Wi-Fi;
 • Klikněte na něj, otevře se malá menu „Síť“. Zde musíte povolit posuvník „Bezdrátová síť“, vyberte přístupový bod, klepněte na tlačítko „Připojení“, zadejte heslo.

Pro připojení Wai Wai na Windows 10 notebook následuje:

 • Najít v okně ovládání okna zásobníku ve formě počítačů a anténních ikon;
 • Otevře se menu „Parametry sítě“;
 • Klikněte na název přístupového bodu, zadejte heslo.
 • Není možné konfigurovat internet na notebooku přes Wi-Fi? Zkontrolujte aktualizaci ovladačů a jejich výkonu. Chcete-li to provést, přejděte do části „Ovládací panel“ do sekce „Zařízení“;

Jak připojit notebook na internet přes Wi-Fi

Notebook je mobilní počítač. Je vytvořen tak, aby byl uživatel měl možnost s ním pracovat. Připojte tedy přenosný počítač k internetu pomocí kabelu není příliš pohodlný. V tomto případě je notebook vázán na jedno pracoviště a změní se na stolní počítač. Nyní vám řekneme, že připojit notebook na internet přes Wi-Fi a zbavit se nepříjemných drátů.

Musíte začít s tím, že všechny moderní notebooky, dokonce i nejlevnější, vybavené modulem pro připojení k síti Wi-Fi. Proto nebudete potřebovat žádné další vybavení pro připojení. Je třeba také poznamenat, že v tomto článku zvážíme pouze připojení notebooku k Wi-Fi, za předpokladu, že již máte síť Wi-Fi s přístupem na internet.

nastavit, internet, notebooku, přes, wi-fi, aktivace

Tak, jak připojit notebook na internet přes Wi-Fi? První věc, kterou chcete udělat, je najít ikonu sítě Wi-Fi na hlavním panelu (v pravém dolním rohu obrazovky, vedle Systémových hodin). Tato ikona může vypadat jinak, v závislosti na tom, zda je notebook připojen k síti Wi-Fi nebo ne (viz. Screenshot níže).

S touto ikonou, většina akcí pro správu připojení notebooku. Například, pokud není nyní váš notebook připojen k síti Wi-Fi, musíte kliknout na ikonu sítě Wi-Fi. Poté se otevře malé okno, ve kterém se zobrazí seznam všech dostupných na těchto sítích Wi-Fi. V tomto okně musíte zvýraznit síť Wi-Fi, kterou potřebujete, a klikněte na tlačítko „Připojení“.

Pak možná dvě možnosti. Pokud je vybrána síť Wi-Fi není chráněna heslem, připojení bude provedeno ihned po kliknutí na tlačítko „Připojení“. Pokud je síť Wi-Fi chráněna heslem, zobrazí se další okno, ve kterém budete muset zadat heslo pro přístup k síti.

Zadání hesla. poslední fázi připojení notebooku na internet přes Wi-Fi Síť. Po zadání hesla není nutné nic jiného. Internet na notebooku by měl vydělat automaticky. Závěrem za závěr zvažte několik typických problémů, kterým čelí uživatelé.

Na hlavním panelu nemohu najít ikonu Wi-Fi. Co dělat?

Pokud je na hlavním panelu chybí ikona Wi-Fi, s největší pravděpodobností máte modul zakázaného Wi-Fi. Abyste ho mohli povolit, musíte otevřít ovládací panel a přejděte do části „Síť a internet. centrum pro správu sítě“ Síť a sdílený přístup. Změnit parametry adaptéru ». Dále musíte najít spojení s názvem „Bezdrátové připojení k síti“ a zapnout jej pomocí kontextového menu.

Také v některých případech může být ikona Wi-Fi chybí v důsledku nedostatku ovladačů. V tomto případě musíte najít ovladače z notebooku a nainstalovat je. Ale to je spíše vzácná možnost. Obvykle nejsou vyžadovány ovladače pro Wi-Fi.

Ikona Wi-Fi je označena červeným křížem a vyhledávání sítí Wi-Fi nefunguje. Co dělat?

Dalším typickým problémem Při připojování notebooku na internet přes Wi-Fi sítí, je to ikona s červeným křížem. V tomto případě po kliknutí na ikonu nefunguje vyhledávání dostupných sítí a uživatel se nemůže připojit.

Přítomnost červeného kříže znamená, že modul Wi-Fi je vypnut pomocí „mobilního centra“ nebo pomocí speciálního tlačítka na bydlení notebooku (nebo pomocí kombinace kláves).

Aby bylo možné tento problém vyřešit, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu baterie na hlavním panelu a otevřete centrum mobility systému Windows.

Poté otevřete okno s názvem „Windows Mobility“. Zde můžete ovládat funkce, které jsou zodpovědné za uložení nabití baterie. Zde musíte kliknout na tlačítko „Enable Wireless“.

Pokud je v centru „Windows Mobility“, bezdrátová síť je povolena, znamená to, že modul Wi-Fi byl vypnutý pomocí speciálního tlačítka na bydlení notebooku (obvykle toto tlačítko je nad klávesnicí) nebo pomocí kombinace kláves) nebo Obvykle kombinace klíčů pomocí funkce FN Function). Klikněte na toto tlačítko (nebo použijte kombinaci klávesy) a modul Wi-Fi se zapne.

Stvořitel webu Comp-Security.Síť více než 2 000 článků o opravě počítačů, práce s programy, nastavení operačních systémů.

Zeptejte se dotazu v komentáři pod článkem nebo na stránce „Položit otázku“ a určitě obdržíte odpověď.

Děkuji, váš článek mi pomohl, jen inteligentně napsal. Kdokoli může zjistit, smluvní a tak, aby se nedostal podél záhlaví od svého manžela, díky vyřešení vašeho problému 🙂

Díky vašemu popisu eliminoval problémy s připojením

Změnil heslo na routeru Nyní nemohu zadat Internet Protože nechodí ven. nepožádá heslo

Otevřete seznam sítí Wi-Fi, klepněte pravým tlačítkem myši na síti a zvolte „Vlastnosti“. Zobrazí se okno, ve kterém můžete změnit heslo pro připojení k Wi-Fi.

Možná máte postižený modul Wi-Fi. Přejděte na „Ovládací panely. Síť a Internet. Centrum pro správu sítě a sdílení. Změna nastavení adaptéru“ a zapněte tam wi-fi. No, nebo musíte instalovat ovladače.

Ahoj! Mám jeden notebook, který již připojen k Wi-Fi, ale chtěl jsem spojit svůj starý notebook Dell Vostro, aby použil svůj vnuk, aby jej použil, ale nepracuje samostatně nezávisle. Ve Správci zařízení, mini-portál virtuální Wi-Fi Microsoft Portal adaptér, stisknuto s klepnutím pravým tlačítkem a je uvedeno, že zařízení funguje dobře. Snažil jsem se kliknout na baterii, ale neexistuje žádné centrum mobility systému Windows, ale pouze napájení a zapnout a vypnout systémové ikony. Snažil jsem se kliknout na ikonu s křížem, který není internet připojen a pak se pokusil přes ovládání bezdrátových sítí, ale to nefungovalo znovu

Drátové připojení

Wired Access je považován za nejspolehlivější a stabilnější, zatímco nejkrásnější. Stačí nalepit kabel do konektoru na notebooku a učinit nekomplikovaná nastavení. Používá se několik technologií: optický kabel a ADSL, fungující telefon.

Kabel

Existuje také několik typů připojení k Internetu. Každý z nich je trochu odlišen nastavením.

Dynamická a statická adresa IP

Se statickou IP, je třeba zadat IP adresu, stejně jako masku podsítě, bránu a server DNS v nastavení síťové karty ručně. S dynamickou IP adresou IP, všechna data jsou přiřazena operátorem a nemusíte produkovat další nastavení.

V dolní části obrazovky, když je připojen kabel, žlutý znak by se měl rozsvítit. Klepněte pravým tlačítkem myši a přejděte do centra pro správu sítě. Změna parametrů adaptéru. Uvidíte ikonu Ethernet nebo lokální sítě. Na ikonu Dual Click. Internet verze 4. Vlastnosti.

Pokud obsluha poskytuje dynamickou adresu, zadejte automatický příjem IP a DNS. Když statický. zadejte všechny údaje uvedené ve smlouvě. Klepněte na tlačítko OK. Nyní bude internet fungovat a žlutá vykřičník zmizí.

V tomto typu musíte znát pouze přihlášení a heslo. V centru Síťového řízení klikněte na Vytvoření a konfigurace nové připojení. připojení k Internetu. vysokorychlostní (s PPPoE). Vytiskněte uživatelské jméno a heslo ze servisní smlouvy a pojďte s názvem. Pokud zadáte všechna data správně, po několika sekundách bude připojení nainstalováno.

Po připojení klepněte na v dolní části obrazovky na ikonu sítě a klepněte na tlačítko „Vysokorychlostní připojení“. Při použití systému Windows 10 vás přesměrujete do nabídky Dial, kde se můžete připojit, změnit nebo odstranit připojení.

Někteří poskytovatelé, jako je například beeline, připojují své předplatitele pomocí technologie VPN pomocí standardní normy L2TP nebo PPTP. V nabídce Nová tvorba připojení vyberte připojení k pracovišti. použijte připojení k internetu. Internetová adresa, zadejte data ze smlouvy. Přijít s názvem, například název poskytovatele a klikněte na „vytvořit“.

Nyní přejděte na změnu parametrů adaptéru. Klepněte pravým tlačítkem myši na název připojení (adaptér se nazývá wan miniport). vlastnosti. v „typu VPN“ Vyberte parametry doporučené poskytovatelem. Připojte se z nabídky Network kliknutím na název. Pokud máte systém Windows 10, přesměrujete vás do nabídky připojení.

ADSL Modem

ADSL Access není tak populární. Signál pochází z telefonní linky, zatímco samotný telefon pokračuje v práci jako obvykle. Připojte telefon a modem k rozdělovači, který distribuuje signál z řádku, modem je druhý konektor na notebooku, pak nakonfigurujte připojení na počítači. Postup se neliší od kabelu.

Poskytovatel služeb uvádí, pomocí kterého připojení poskytuje kabelové připojení k internetu. Nejčastěji je to statická IP nebo PPPoE. Využijte předchozí položky pro konfiguraci modemu.

Pomocí tlačítek

Na 50% notebooků můžete najít samostatné tlačítko nebo přepínač, který obsahuje a vypne síť Wi-Fi. Chcete-li začít, podívám se na další tlačítka vedle hlavní klávesnice. Musíte najít tlačítko, na kterém bude zobrazena: anténa, počítač. s vlnami odcházejícími od nich.

Pokud takové tlačítko není takto, můžete ho vyhledat na straně notebooku. Někdy společnosti, které produkují notebooky, umístěte knoflíky. Ale jak jsem napsal dříve, ne na všech notebookech je takový tlačítko. Ale můžete povolit jiným způsobem, pro to musíte najít podobnou ikonu na hlavní klávesnici v řadě klíčů.

Chcete-li aktivovat, musíte současně kliknout na pomocný klíč „FN“ a tento klíč. Na mém notebooku se jedná o kombinaci „FNF2“, ale někdy používají klíče F3, F5, F9, F12.

Pokud se nestalo stisknutím, to znamená, že nemáte ovladače na stroji, které jsou zodpovědné za tato tlačítka, takže se obrátíme jinak.

Důvody, proč modul Wi-Fi nemusí pracovat na notebooku

Pokud je vše v pořádku s routerem, jeho konfigurace a připojení samotné, a připojení přes bezdrátovou síť není prováděno pouze v případě notebooku, zatímco zbývající zařízení jsou k tomuto přístupovém bodu volně připojena, problém může být V modulu Wi-Fi.

Existuje několik důvodů, proč adaptér nefunguje a není zobrazen v seznamu síťových zařízení:

 • Bezdrátový komunikační modul chybí v zařízení (v nových notebookech, aby se takový problém, je prakticky nereálný, ale při nákupu použitého zařízení existuje možnost, že byl integrovaný adaptér odstraněn).
 • Ne nebo nesprávné ovladače (aktualizace).
 • Modul je uživatelem deaktivován náhodou nebo úmyslně a vyžaduje začlenění do práce s tlačítkem, kombinaci klíčů a t. D.
 • Režim úspor energie je povolen (ve vlastnostech adaptéru (PCM. „vlastnosti“) na kartě Správa napájení, odeberte zaškrtávací políčko z bodu, který umožňuje zakázat toto zařízení pro uložení energie a uložení nastavení).
 • Aktivováno „v režimu letadla“, vypnutí Wi-Fi na zařízení.
 • Zařízení je zakázáno ze základní desky.
 • Adaptér se nezdařil.

Na základě příčiny, který vyvolal problém inženýrského modulu Wi-Fi, řešení může být odpovídající akce. aktivace adaptéru vypnutého z výše uvedených metod, instalace, aktualizace ovladače a t. D.

Chcete-li začít, jsme přesvědčeni, že zařízení je aktivováno, a pokud ne, zapněte modul. Pokud nepomůže, znovu nainstalujte ovladač, po načtení softwaru pro adaptér Wi-Fi (není možné ne o nepřítomnosti řidiče, ale o jeho irelevance, v důsledku toho došlo ke konfliktu). Po přeinstalaci notebooku byste měli restartovat. Pokud jsou programové důvody vyloučeny, zjistí, zda je adaptér připojen ke základní desce. Není těžké zjistit, zda není obtížné připojit modul v případě potřeby, otevření bydlení notebooku, ale pokud si nejste jisti o svých schopnostech, je lepší kontaktovat tuto otázku ve službě.

V případě, že všechny pokusy o aktivaci síťového adaptéru, fyzicky připojeného ke základní desce, se ukázalo být neúspěšné, pravděpodobně zařízení selhalo. S touto situací existují dvě řešení. nahrazení integrovaného modulu nebo zakoupení externího adaptéru Wi-Fi připojeného uživatelem USB, který bude levnější.

Ať už se vám podařilo vyřešit problém nedostatku Wi-Fi na notebooku? Jakou metodu pomohla ve vašem případě? Napište v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS