Jak nastavit nahrávání hovorů v zařízení Samsung

Jak povolit nahrávání hovorů v telefonu se systémem Android

UPOZORNĚNÍ: Od napsání tohoto článku se mnoho věcí změnilo. To se dozvíte ve videu na konci příspěvku.

Jak povolit nahrávání hovorů v telefonu je jednou z otázek, které jsou majitelé mobilních telefonů a smartphonů vždy aktuální, a odpověď se nenachází ani na internetu, nebo spíše není vždy zcela pravdivá.

nahrávání, hovorů, zařízení, samsung

Kolem tématu nahrávání telefonních rozhovorů se nahromadilo mnoho mýtů. v kontextu technickém i právním, a dokonce existuje názor, že telefonní rozhovory nelze ukládat bez souhlasu účastníka rozhovoru.

Opravdu nemůžete uložit konverzaci bez souhlasu volajícího?? Pamatujme si, že než začneme nahrávat telefonický rozhovor, který vedete s jinou osobou, měli byste vzít v úvahu všechny aspekty související s touto skutečností.

POZNÁMKA: u některých smartphonů se systémem Android, zejména Xiaomi, Huawei, Meizu, honor je stále možné povolit automatické nahrávání telefonního hovoru během hovoru (o tom níže).

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy A12 pomocí vestavěných nástrojů

Samsung Galaxy A12, stejně jako jakýkoli jiný smartphone se systémem Android, má vše, co potřebujete k nahrávání hovoru bez použití pomůcek. Pro dokončení operace je třeba zavolat volajícímu nebo přijmout příchozí hovor. Poté se majiteli zařízení otevře nabídka volání.

Zde je nutné stisknout tlačítko „Record“, aby bylo zvýrazněno. To by bylo přímým důkazem, že je rozhovor nahráván. Nezáleží na tom, zda osoba hovoří na řečnickém pultu nebo na multimediálním reproduktoru. V každém případě se záznam provádí na úrovni systému.

Všimněte si, že tlačítko Nahrávání se na obrazovce hlavní nabídky volání nezobrazuje vždy. Často je nutné ji aktivovat pomocí doplňkové položky „Více“. Proto je vhodné zkontrolovat všechna nastavení výchozího volajícího.

Pokyny pro záznam

Po zastavení se zobrazí oznámení, které vás přenese do vnitřní paměti telefonu Samsung Galaxy, kde si můžete přehrát záznam hovoru, stáhnout jej nebo přeposlat.

Věděli jste, že smartphony Galaxy umí uložit mnoho slov a frází pro rychlé vložení do zpráv nebo vyhledávání? O tom, jak to udělat a jak ji spravovat, si můžete přečíst v tomto článku Kde se nachází schránka v telefonu Samsung?

Aplikace, webové stránky a nástroje pro nahrávání telefonu pro Apple nebo Android

Mohou sloužit jako fyzické nahrávky důležitých hovorů, jako jsou spory se zákazníky, ústní smlouvy a dokonce i rozhovory, pokud jste člověk jako my v Komando.com a vést rozhovory s odborníky.

Uvědomte si, že nahrávání telefonních hovorů bez souhlasu může být ve vašem státě nezákonné, proto si nejprve ověřte místní zákony. Zatímco některé státy umožňují nahrávání telefonních rozhovorů bez souhlasu, některé státy vyžadují souhlas dvou stran, což znamená, že musíte druhou stranu informovat o tom, že je nahrávána, jinak byste mohli čelit soudnímu řízení, pokud nahrávku nebo přepis poskytnete.

Vzhledem k tomu, že zákony o odposlechu se v jednotlivých státech liší, je vždy nejlepší si před nahráváním dvakrát ověřit a vyžádat si souhlas všech stran. Kliknutím sem získáte informace o zákonech jednotlivých států týkajících se odposlechů.

Technologické novinky, které jsou pro vás důležité, každý den

Ochrana soukromí, zabezpečení, nejnovější trendy a informace, které potřebujete pro lepší digitální život.

Nonotes. Bezplatná aplikace pro iOS, která umí nahrávat telefonní hovory s možností jejich přepisu.Nonotes.com se může pochlubit více než 100 000 aktivními uživateli měsíčně a na základě recenzí aplikací tvrdí, že je uznávána jako nejlepší služba pro nahrávání a přepisování hovorů.

Po registraci účtu NoNotes s uvedením telefonního čísla, e-mailové adresy a digitálního kódu PIN získáte 20 minut nahrávání hovorů zdarma. Pokud tento limit překročíte, můžete zaplatit 25 centů za každou další minutu nebo si koupit 100 minut za 10 dolarů. Budete mít také možnost odesílat nahrané hovory do služby NoNotes k přepisu.

Tapeacall. Je další aplikace, která umožňuje nahrávat příchozí a odchozí hovory na smartphonu.

Její bezplatná verze TapeACall Lite umožňuje nahrávat celý hovor, ale umožňuje poslech pouze první minuty záznamu. Chcete-li plně poslouchat telefonní hovory, přejděte na verzi TapeACall Pro za roční předplatné 9,99 USD. Toto předplatné Pro vám dává neomezený čas nahrávání hovorů.

Mějte na paměti, že TapeACall zaznamenává hovory prostřednictvím třícestného volání, kde třetí stranou je místní číslo TapeACall.Služba také neinformuje druhou stranu o nahrávání, takže byste měli být při používání aplikace opatrní z právních důvodů.

Vyzkoušejte aplikaci TapeACall Lite z Apple App Store nebo Google Play Store.

Intcall. Je služba VOIP, která umí nahrávat příchozí a odchozí hovory. Vzhledem k tomu, že se jedná o službu VOIP, která k volání využívá připojení k internetu, může služba IntCall fungovat pouze s Wi-Fi, a to i bez telefonního připojení.

Chcete-li nahrávat odchozí hovory, jednoduše otevřete aplikaci IntCall a vytočte číslo, na které chcete nahraný hovor uskutečnit. Chcete-li nahrávat příchozí hovor, přijměte hovor, otevřete aplikaci IntCall a stisknutím tlačítka „Record“ spusťte nahrávání.

Není to bezplatná služba, ale má jedny z nejlevnějších minutových sazeb. Cena závisí na zemi, do které voláte, ale většina hovorů se pohybuje od 10 do 20 centů za minutu.

Aplikace IntCall je k dispozici pro iOS i Android.

Webové aplikace pro nahrávání telefonních hovorů

Pokud jste to nevěděli, služba Google Voice umí nahrávat příchozí hovory zdarma.Nevýhodou je, že neumí nahrávat odchozí hovory. Do služby Google Voice je také třeba odeslat číslo mobilního telefonu.

Chcete-li aktivovat nahrávky Google Voice, proveďte následující kroky

 • Přejděte na webové stránky služby Google Voice.
 • Přihlaste se a na domovské stránce klikněte na ozubené kolečko vpravo nahoře a z rozbalovací nabídky vyberte možnost „Nastavení“.
 • Přejděte na kartu „Hovory“, posuňte se dolů a v části „Nastavení hovorů“ zaškrtněte políčko „Povolit nahrávání“.

Po aktivaci této funkce stačí během hovoru Google Voice stisknout na klávesnici telefonu číslo „4“ a spustit nahrávání.Opětovným stisknutím tlačítka „4“ zastavíte nahrávání. Všechny nahrávky Google Voice se automaticky ukládají do složky Doručená pošta.

Chcete-li poslouchat své nahrávky, nainstalujte si do chytrého telefonu aplikaci Google Voice.

 • Otevření aplikace
 • Klepněte na „Menu“ v levém horním rohu aplikace.
 • Vyberte možnost „Recorded“
 • Najděte nahraný hovor, který chcete poslouchat, a klepněte na něj
 • Klepněte na ikonu přehrávání v levém dolním rohu a poslouchejte

Externí telefonní záznamníky

Pokud nechcete používat aplikaci třetí strany a mít plnou kontrolu nad ukládáním nahrávek, můžete místo toho použít externí telefonní záznamník.

Připojte k 3,5mm konektoru pro sluchátka zařízení, jako je diktafon ESONIC, a můžete nahrávat a ukládat příchozí a odchozí telefonní hovory do interní paměti. Zvukové soubory si pak můžete stáhnout do počítače Mac nebo PC a prohlédnout si je.

nahrávání, hovorů, zařízení, samsung

Chcete místo toho používat Bluetooth? Recordergear PR200 spolupracuje s jakýmkoli chytrým telefonem s rozhraním Bluetooth a dokáže nahrávat příchozí i odchozí hovory. Tento diktafon lze použít také jako univerzální diktafon pro diktování, přednášky, hlasové poznámky a další. Д.Nahrávky můžete poslouchat přímo přes vestavěný reproduktor a stahovat zvukové soubory do počítače Mac nebo PC přes USB.

Kde je záznam uložen

Všechny nahrané dialogy se odesílají do vnitřní paměti telefonu. Musíte vstoupit do adresáře „Call“ a ručně vyhledat soubor konverzace. Konverzace je také duplikována v adresáři „Hlasy“.

Musíte začít na Play Marketu. Ikona této služby se okamžitě zobrazí na obrazovce vašeho smartphonu. Existuje několik aplikací, které můžete použít:

Prozkoumejme mechanismus na příkladu Cube ACR. Protože jste již v Google Play, vyhledejte požadovaný nástroj a pokračujte v instalaci.

Budete přesměrováni na uvítací stránku, kde najdete tlačítko „Další“. Neváhejte kliknout a přejít k dalšímu kroku instalace.

Aplikace musí mít volný přístup ke všem službám vašeho smartphonu. K tomu je zapotřebí souhlasu vlastníka. Dejte ji.

Potvrďte svůj záměr tlačítkem „Povolit“. Nyní přejděte do nastavení telefonu. Je třeba aktivovat možnost zobrazení speciálních oken nad zbytkem rozhraní. Po vyřešení těchto formalit budete vědět, jak nahrávat konverzaci v telefonu během hovoru v zařízení Samsung. Zatím vidíme následující obrázek.

Během příchozích hovorů se nyní zobrazí speciální tlačítko s mikrofonem. Chcete-li spustit nahrávání konverzace s jiným volajícím, klikněte zde.

Všimněte si, že není nutné vyhledávat v adresářích záznamy provedené aplikací. Je to mnohem jednodušší. soubor se zobrazí přímo na displeji (domovské stránce). Klikněte na ikonu a poslechněte si dialog ve volném čase.

Shrnutí. Ruční odstranění systémových omezení je zdlouhavá a komplikovaná cesta. Pokud jste na to líní, stáhněte si speciální nástroje. Funkce těchto programů jsou poměrně široké a snadno použitelné. Záznamy se nemusí dlouho hledat. To je nejlepší možnost pro váš Samsung Galaxy. Proto si nekomplikujte život přístupem ROOT. vždy existují jiné způsoby.

Kenneth Wilson (Počet napsaných článků: 122)

Zakladatel a správce portálu, redaktor a odborník. Specialista s technologickým vzděláním a praktickými zkušenostmi. Po absolvování univerzity jsem pracoval v několika IT firmách, kde jsem si založil vlastní blog. Od té doby se z toho vyvinulo několik informativních webových stránek, z nichž jedna je v současné době na adrese. Hlavním úkolem Kena je ověřit pravost informací uvedených v článcích, které autoři předložili. Zobrazit všechny příspěvky autora →

Způsob uložení hovoru v telefonu Samsung Note 9

Pro Samsung Galaxy S9, S9 Plus, HTC, Huawei, Note 8 a další zařízení, která nemají funkci nahrávání dostupnou v Google Play. “ Automatické nahrávání hovorů „.

Pokud nemáte vestavěnou funkci nahrávání, je vhodným nástrojem aplikace z Google Play.

Přejděte na tržiště a stáhněte si ji. Po instalaci dokáže automaticky nahrávat konverzace v mobilním telefonu.

Aplikace umožňuje ukládat nahrávky nejen do mobilního zařízení, ale také do cloudu na oblíbené zdroje. Přidejte také prioritní zkratky k nahrávkám a sdílejte je v internetových službách.

Aplikace Automatický záznam může:

 • Ukládání příchozích a odchozích hovorů;
 • Vyhledávání v uložených nahrávkách;
 • Nahrávejte všechny hovory v řadě na zařízení Samsung;
 • Přehrávání telefonních hovorů;
 • Černé/bílé seznamy jsou integrovány;
 • Je možné sdílet soubory prostřednictvím SMS. Google.

Aplikace má také vestavěný diktafon na pozadí. Pokud aktivujete hlasitý odposlech, aplikace s ním může uložit konverzaci. Rozhraní aplikace je v ruštině, takže mu snadno porozumí každý uživatel. Posunutím posuvníku „Automatické nahrávání“ v horní části domovské obrazovky můžete nahrávat každý hovor. V nabídce můžete vybrat zdroj záznamu: Hlas telefonu, Obecné pozadí (hlasový záznamník).

V seznamu telefonního seznamu můžete také vybrat, který hlas volajícího chcete nahrát a který ne.

Omezení počtu nahrávek.

Nastavte požadovaný počet souborů nebo vymažte nejnovější nahrávky kliknutím na tlačítko.

Jak aktivovat hlasový záznamník během hovoru v zařízení Samsung?

Stačí, když během aktivního hovoru na obrazovce telefonu najdete tlačítko pro další možnosti, které během hovoru umožňuje. Toto tlačítko se pravděpodobně jmenuje „více“ nebo podobně. Po stisknutí tlačítka se před vámi otevře další nabídka s tlačítkem „voice recorder“.

Zavolejte svému poskytovateli mobilních služeb.

Pokud jste zaslané nahrávky ztratili nebo je nemůžete najít online, zavolejte svému poskytovateli služeb. Mají zákonnou povinnost vést tyto záznamy a poskytnout je osobě, která prokáže, že je primárním vlastníkem účtu.

Čtvrtá metoda nahrávání hovorů v zařízení Samsung a51

Je to nejjednodušší a nejspolehlivější způsob. Zahrnuje nákup sluchátek s možností nahrávání telefonních hovorů.

Jaké jsou nevýhody? Jsou dvě. První je cena. Tato sluchátka nejsou levná. nejméně 30 dolarů. Ne každý by chtěl takové překvapení.

Druhou nevýhodou je, že ne vždy chodíte se sluchátky na uších. Může se stát, že se ocitnete na místě, kde je třeba hovor nahrát a nemáte sluchátka.

To je vše. Jak vidíte, existují způsoby, ale bohužel každý z nich má své nevýhody. To je vše, co jsem chtěl sdílet, a bez ohledu na to, jak moc hledáte jiné možnosti, které opravdu fungují více pro Samsung a51, nenajdete. Přeji hezký den.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS