Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung Galaxy

Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung

Změna vyzvánění na moderním smartphonu je o něco složitější než u jednoduchých vyzváněcích tónů z minulých let. Není to však tak složité. Dnes vám chceme říct, jak vložit vyzváněcí tón do zařízení Samsung.

Nastavení vyzvánění v aplikaci Samsung

Vyzváněcí tón v telefonu Samsung můžete nastavit dvěma způsoby. Podívejme se na ně blíže.

Obecná nastavení zařízení

Chcete-li změnit vyzváněcí tón v nastavení telefonu, postupujte takto.

  Přístup k aplikaci Nastavení prostřednictvím zástupce v nabídce aplikací nebo prostřednictvím tlačítka na panelu zařízení.

Přejděte na tuto položku jedním klepnutím na ni.

Všimněte si, že ne všechny správce souborů podporují funkci výběru vyzvánění.

Vyhledejte úložiště zvuku, který chcete nastavit jako vyzváněcí tón, jedním klepnutím jej vyberte a stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Výše popsaná metoda je jednou z nejjednodušších. Navíc nevyžaduje stahování a instalaci žádného softwaru třetích stran.

Nastavení číselníku

Tato metoda je také poměrně jednoduchá, ale není tak zřejmá jako předchozí.

 • Otevřete výchozí aplikaci pro volání v telefonu a přejděte do číselníku.
 • Další krok se u některých zařízení liší. Majitelé zařízení s levým softwarovým tlačítkem vyvolávajícím seznam spuštěných aplikací by měli použít tři tečky v pravém horním rohu. Pokud má zařízení vyhrazené tlačítko „Menu“, stiskněte jej. V každém případě se zobrazí následující okno.

Všimněte si také, že tato metoda pravděpodobně nebude fungovat na telefonech třetích stran, takže to mějte na paměti.

Nastavení melodie na jednotlivý kontakt

Pokud potřebujete přiřadit vyzváněcí tón konkrétnímu kontaktu, postup se mírně liší. Za prvé, záznam musí být v paměti telefonu, nikoli na kartě SIM. Za druhé, některé smartphony Samsung nižší třídy tuto funkci nepodporují, takže je nutné nainstalovat samostatnou aplikaci. Druhá možnost je mimochodem univerzální, takže začněme s ní.

Vyzváněcí tón Maker

Aplikace Ringtone Maker umožňuje nejen upravovat vyzváněcí tóny, ale také je nastavovat pro celý adresář nebo pro jednotlivé položky v něm.

  Nainstalujte aplikaci a otevřete ji. Okamžitě se zobrazí seznam všech hudebních souborů v telefonu. Všimněte si, že systémové a výchozí vyzváněcí tóny jsou odděleny. Najděte vyzváněcí tón, který chcete přiřadit kontaktu, a klepněte na tři tečky vpravo od názvu souboru.

Velmi jednoduché a vhodné pro všechna zařízení Samsung. Jedinou nevýhodou je, že aplikace zobrazuje reklamy. Pokud vám aplikace Ringtone Maker nevyhovuje, je možné nastavit vyzvánění na konkrétní kontakt v některých hudebních přehrávačích, které jsme prověřili v první části tohoto článku.

Systémové nástroje

Požadovaného cíle lze samozřejmě dosáhnout prostředky zabudovanými do firmwaru, ale u některých smartphonů v rozpočtovém segmentu taková funkce opět není k dispozici. V závislosti na verzi systémového softwaru se navíc může postup lišit, i když s malým rozdílem.

  Požadovanou operaci nejsnáze provedete pomocí aplikace Kontakty. najděte ji na jedné z ploch nebo v nabídce a otevřete ji.

V dalším okně klikněte na „Zobrazit kontakty“.

Hotovo. vyzvánění pro konkrétního volajícího je nastaveno. V případě potřeby lze postup opakovat u dalších kontaktů.

Když to shrneme. na telefonech Samsung lze snadno nastavit vyzváněcí tón. Kromě systémových nástrojů tuto možnost podporují také některé hudební přehrávače.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem. Popište, co nemůžete dělat. Naši specialisté se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Pomohl vám tento článek?

Jak nastavit vyzváněcí tón pro zařízení Samsung Galaxy

Na domovské obrazovce vyhledejte tlačítko Nastavení a klepněte na něj.

V nastavení klepněte na kartu Zvuky a vibrace.

Dále klikněte na kartu Vyzváněcí tón zde.

Pokud máte v telefonu dvě karty SIM, vyberte tu, na kterou chcete nastavit vyzváněcí tón. Stiskněte SIM 1 nebo 2.

Zobrazí se stránka s výchozími dostupnými vyzváněcími tóny. Chcete-li vybrat vlastní, klikněte na kartu Přidat vpravo nahoře.

Poté si ve smartphonu vyberte skladbu, která má znít při volání. Vpravo nahoře klikněte na kartu Hotovo.

Vše je připraveno. Když vám někdo zavolá, uslyšíte vybranou hudbu.

Nastavení vyzváněcího tónu pro zařízení Samsung Galaxy

Ahoj! Dnes vám ukážu, jak nastavit vyzváněcí tón v telefonu Samsung Galaxy. Ve smartphonu Samsung Galaxy můžete snadno a rychle nastavit libovolný vyzváněcí tón. Podívejte se na níže uvedený návod a v případě dotazů se vyjádřete. Pojďme!)

Na domovské obrazovce vyhledejte tlačítko Nastavení a klepněte na něj.

V nastavení stiskněte kartu Zvuky a vibrace.

Dále klepněte na kartu Vyzváněcí tón zde.

Pokud máte v telefonu dvě karty SIM, vyberte tu, na kterou chcete nastavit vyzvánění. Klepněte na SIM 1 nebo 2.

Zobrazí se stránka s výchozími dostupnými vyzváněcími tóny. Chcete-li si vybrat vlastní, klikněte na kartu Přidat vpravo nahoře.

Poté vyberte skladbu, která bude znít v telefonu. Vpravo nahoře klikněte na kartu Hotovo.

Již hotovo. Když vám někdo zavolá, uslyšíte vybranou hudbu.

Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung Galaxy

Ahoj! Dnes vám ukážu, jak nastavit vyzváněcí tón v telefonu Samsung Galaxy. Ve smartphonu Samsung Galaxy můžete jednoduše a rychle nastavit libovolný vyzváněcí tón. Podívejte se na pokyny níže a napište komentář, pokud máte nějaké otázky. Pojďme!)

Na domovské obrazovce najděte tlačítko Nastavení a klepněte na něj.

V nastavení klikněte na kartu Zvuky a vibrace.

Poté klepněte na kartu Vyzváněcí tón.

Pokud máte v telefonu dvě karty SIM, vyberte tu, na kterou chcete nastavit vyzvánění. Stiskněte SIM 1 nebo 2.

Zobrazí se stránka s dostupnými výchozími vyzváněcími tóny. Chcete-li si vybrat vlastní, klikněte na kartu Přidat vpravo nahoře.

Poté si ve smartphonu vyberte skladbu, která bude znít během hovoru. Vpravo nahoře klikněte na kartu Hotovo.

Vše je připraveno. Když vám někdo zavolá, uslyšíte vybranou hudbu.

Jak nastavit hudbu jako vyzváněcí tón telefonu Samsung Galaxy ~ NET.Gadget

Změna vyzváněcího tónu na moderním telefonu je poněkud obtížnější než u běžných vyzváněcích tónů z minulých let. Každopádně to není tak těžké. Nyní bych vám rád řekl, jak

Místo

Vlastní vyzvánění v telefonu Samsung samozřejmě 2 způsoby. Podívejme se na ně podrobněji.

Chcete-li změnit vyzváněcí tón prostřednictvím možností telefonu, postupujte takto.

Přejděte na tuto položku 1 klepnutím na ni.

Dále vyhledejte položku „Vyzváněcí tóny“ (může se také nazývat „Vyzváněcí tón“) a klepněte na tuto adresu.

V této části nabídky se zobrazí seznam tónů, ze kterých si můžete vybrat. Přidání vlastního tlačítka. můžete jej umístit na konec seznamu nebo k němu přistupovat přímo z nabídky.

Upozorňujeme, že ne všechny správce souborů podporují funkci výběru vyzváněcího tónu.

Pomocí nástroje „Sound Selector“ systém klientovi ukáže, co má dělat s hudebními soubory zařízení bez ohledu na to, kde jsou uloženy. Pro větší přehlednost jsou roztříděny do kategorií.

Co udělat se starým LCD monitorem

Výše popsaná metoda je jednou z nejběžnějších. Kromě toho nevyžaduje od uživatele stahování a instalaci cizího softwaru.

Jak velmi jednoduše vložit vlastní vyzváněcí tón do telefonu Samsung Galaxy 2017

Tento oblíbený způsob je také poměrně jednoduchý, ale není tak zřejmý jako ten předchozí.

 • Otevřete výchozí telefonní aplikaci určenou pro volání a přejděte do číselníku.
 • Další krok je u některých miniaplikací odlišný. Pokud máte zařízení, ve kterém levé tlačítko vyvolá seznam spuštěných aplikací, měli byste použít tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu. V případě, že by zařízení mělo vyhrazené tlačítko „Menu“, je nutné jej stisknout. V důsledku toho se zobrazí toto okno. Zde vyberte možnost „Nastavení“.
 • V této věci potřebujeme položku podnabídky „Hovory“. Vstupte tam. Projděte seznam a vyhledejte možnost „Ring Tones and Key Tones“.

Výběrem této možnosti se otevře další seznam, kde klepněte na položku „Ringtone“. Otevře se vyskakovací okno pro výběr vyzváněcího tónu, jehož akce jsou podobné krokům 4-8 první metody.

Všimněme si také, že metoda mýtu pravděpodobně nebude fungovat na pogorostochnyh vyzvánění, takže si buďte vědomi tohoto aspektu.

Pokud chcete nastavit vyzvánění pro konkrétní kontakt, postup se mírně liší. Záznam by měl být v paměti telefonu, nikoli na kartě SIM. Vo-2-h, některé úsporné telefony Samsung tuto funkci nepodporují „out of the box“, protože je užitečné nainstalovat samostatnou aplikaci. Poslední možnost je mimochodem univerzální, takže začněme s ní.

Aplikace Ringtone Maker umožňuje nejen upravovat melodie a nastavovat je pro celý adresář, ale i pro jednotlivé záznamy.

  Nainstalujte aplikaci a otevřete ji. Okamžitě zobrazí seznam všech hudebních souborů v telefonu. Podívejte se, že systémová vyzvánění a nainstalovaná vyzvánění jsou obvykle zvýrazněna zvlášť. Vyzváněcí tón, který chcete přehrát u kontaktu, najdete kliknutím na tři tečky vpravo od názvu souboru.

Jak nastavit vyzvánění telefonu Samsung Galaxy J7 (2017) (XDRV).RU)

Elementární, že v, vhodné pro všechny Samsung gadgets. Jedinou nevýhodou je, že aplikace zobrazuje reklamy. V případě Ringtone Maker nejste spokojeni, možnost dát vyzvánění na ale velmi kontaktní je u některých hudebních přehrávačů, jsme přezkoumali v první části tohoto článku.

To je žádoucí cíl, kterého je třeba dosáhnout, a zakotvený ve firmwaru prostředky, ale opět, že na některých telefonech ekonomického sektoru taková funkce je nedosažitelná. V současnosti se může postup lišit v závislosti na verzi systémového softwaru, i když ne o mnoho.

Poté povolte zobrazení kontaktů v zařízení. Přejděte do nabídky aplikace (samostatné tlačítko, jak se nazývají tři tečky nahoře) a vyberte „Nastavení“.

Poté vyberte možnost „Kontakty“. V dalším okně klepněte na možnost Zobrazit kontakty. Vyberte možnost „Device“.

Vraťte se do seznamu odběratelů, najděte v něm příslušného odběratele a klepněte na něj.

ČTĚTE LG Split System Jak zapnout vytápění

Klepnutím na „Vyzváněcí tón“ zobrazíte aplikaci pro výběr vyzváněcího tónu. „Media Store“ je zodpovědný za standardní vyzváněcí tóny, zatímco ostatní (správci souborů, cloudoví klienti, hudební přehrávače) umožňují výběr cizího hudebního souboru. Najděte příslušný program (například standardní nástroj) a klikněte na tlačítko „Pouze jednou“.

Najděte v seznamu hudby vhodné vyzvánění a potvrďte výběr. V okně pro úpravu kontaktů stiskněte tlačítko „Uložit“ a ukončete aplikaci.

Hotovo. vyzvánění pro konkrétního volajícího je nastaveno. Funkce má možnost opakování pro další kontakty, pokud je to nutné.

Jak nastavit vyzvánění v zařízení Samsung Galaxy J2 Prime (XDRV).RU)

Vyzváněcí tón lze na telefonech Samsung nastavit velmi snadno. Kromě systémových nástrojů podporují podobnou možnost také některé hudební přehrávače.

Poděkujte tvůrci, sdílejte článek v globální síti.

Pátý způsob nastavení vyzvánění v telefonu Samsung Galaxy. závěr

Do značné míry jsem poskytl plně funkční osvědčené způsoby a dotknu se pouze některých nuancí.

Pokud máte nejnovější verze Androidu 8 Oreo a 9 Pie, nezaznamenali jste žádné zvláštní rozdíly. Otevřete multimédia, přejděte dolů a vyberte možnost „Přidat vyzváněcí tón“.

Spuštění správce souborů. Vyberte požadovanou hudbu a ta se přidá do seznamu vyzváněcích tónů.

Můžete si nastavit vlastní vyzváněcí tón pro SMS a budík. Velmi jednoduchý způsob vytvoření 3 adresářů ve složce Média / zvuk.

Je to možné prostřednictvím počítače nebo správce souborů již v telefonu. Pokud nemáte vestavěnou, můžete si ji pořídit v obchodě Play.

Ve složce „audio“ musíme vytvořit tři složky: „notifications“, „ringtones“ a „alarms“.

Po stažení souborů mp3 do příslušných složek budou viditelné v nastavení v nabídce telefonu (Nastavení zvuků).

To je vše. Doufám, že váš Samsung 2, j5, a6, j3, j4, a5, a7, j7, a50, a6, Samsung 8, j1, a8, j6, Samsung 3, a3, s8, a8, s9, j6, s6, a30, s7 je více přizpůsoben vašim přáním. Pro lepší pochopení se můžete podívat na video. Hodně štěstí.

Jak vložit vyzváněcí tón do telefonu Samsung a32 nebo kontaktu a budíku

Rozhodli jste se, že váš Samsung a32 bude jedinečný. Ano, můžete v něm nastavit mnoho věcí, aby byl jedinečný.

Jednou z takových proměn, kterou si Samsung a32 může dovolit, je melodie. Vyzváněcí tón lze nastavit na vyzvánění, kontakt a budík.

Pouze pokud chcete vlastní, musíte si ho předtím stáhnout. Naštěstí to není problém a můžete rychle najít vyzvánění podle svého vkusu.

Samsung a32 má samozřejmě mnoho vestavěných vyzváněcích tónů. Jsou docela dobré, ale většina lidí raději používá vlastní.

Ještě jedna poznámka: před voláním můžete na smartphonu sdělit, kdo volá, a převzít jméno z telefonního seznamu.

Jen se nyní nenechme rozptylovat nádhernými, ale pro naše téma nepodstatnými funkcemi a přejděme k věci.

[info]V telefonu Samsung A32 můžete kromě melodie u kontaktu povolit nejen to, že telefon řekne, kdo volá, ale také přečíst zprávy. Velmi praktické. zde je návod, jak na to.[/info]

Začněme vkládat melodii do vyzváněcího tónu kontaktu. Prvním krokem je nahlédnutí do telefonního seznamu.

Tam najdete kontakt, na který vložíme hudbu nebo píseň. Jakmile ji najdete, klikněte na ni.

Poté se zobrazí tři ikony. Nás zajímá čtvrtý z nich, zleva doprava. Klepněte na něj.

Nyní se podívejte na „tužku“ úplně dole. Je to ikona, která vždy zobrazuje možnost upravit nebo změnit. Klikněte na.

Dalším krokem je výběr možnosti „Rozbalit“. Všimnete si ho, protože je velký a uprostřed obrazovky.

Poté pomalu otočte obrazovku směrem dolů, abyste nepřišli o řádek „Vyzvánění“. Nepřehlédli jste to? Pak klikněte na.

Nyní se doporučuje otevřít ji první ikonou vlevo a můžete jí říct, aby se otevřela vždy, alespoň já to tak vždy dělám, aby se systém v budoucnu příliš neptal.

POZNÁMKA: je možné, že jste nainstalovali cizí aplikaci, takže se vám mohou zobrazovat jiné ikony.

Budete si moci vybrat ze široké nabídky předinstalovaných vyzváněcích tónů, ale pokud si chcete nastavit vlastní, klikněte na znaménko plus „“ (vpravo) úplně nahoře.

Zde najdete veškerou staženou hudbu. Zvolte ji tak, že vložíte „ptáčka“. Jakmile ji vyberete, objeví se v horní části tlačítko „Hotovo“.

A je to tady. Gratulujeme. Nastavili jste melodii pro svůj kontakt, ale pokud chcete, aby vyzváněl, pokyny najdete zde.

Také v názvu myslím, že jsem také napsal, jak nastavit budík, kdo má zájem, pak viz tyto pokyny. Hodně štěstí.

Nastavení melodie na jednotlivý kontakt

Pokud potřebujete nastavit vyzváněcí tón pro konkrétní kontakt, postup se mírně liší. Za prvé, záznam musí být v paměti telefonu, nikoli na kartě SIM. Za druhé, některé smartphony Samsung nižší třídy tuto funkci nepodporují, takže si musíte nainstalovat samostatnou aplikaci. Poslední možnost je mimochodem univerzální, takže s ní začneme.

Tvůrce vyzváněcích tónů

Aplikace Ringtone Maker umožňuje nejen upravovat melodie, ale také je nastavovat pro celý adresář nebo pro jednotlivé položky v něm.

  Nainstalujte aplikaci a otevřete ji. Okamžitě se zobrazí seznam všech hudebních souborů dostupných v telefonu. Všimněte si, že systémové a výchozí vyzváněcí tóny jsou zvýrazněny zvlášť. Najděte skladbu, kterou chcete přehrát u konkrétního kontaktu, a klikněte na tři tečky vpravo od názvu souboru.

Je velmi jednoduchý a hlavně vhodný pro všechna zařízení Samsung. Jedinou nevýhodou je, že aplikace zobrazuje reklamy. Pokud vám aplikace Ringtone Maker nevyhovuje, některé hudební přehrávače, které jsme recenzovali v první části tohoto článku, nabízejí možnost vložit vyzváněcí tón k určitému kontaktu.

Systémové nástroje

Požadovaného cíle lze samozřejmě dosáhnout prostředky zabudovanými do firmwaru, ale u některých smartphonů v rozpočtovém segmentu taková funkce opět není k dispozici. V závislosti na verzi systémového softwaru se může postup lišit, i když ne o mnoho.

  Požadovanou operaci lze snadněji provést pomocí aplikace „Kontakty“. najděte ji na jedné z pracovních ploch nebo v nabídce a otevřete ji.

Vyzváněcí tón lze v telefonech Samsung nastavit velmi snadno. Kromě systémových nástrojů podporují tuto možnost také některé hudební přehrávače.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 dalších užitečných pokynů. Přidat Lumpics.Přidejte si nás do záložek (CTRLD) a my vám určitě pomůžeme.

Popište, co nejste schopni udělat. Naši specialisté se vám budou snažit pomoci co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS