Jak nastavit zálohování v iPhonu

Jak nastavit zálohování na iPhonu?

Otevřete „Nastavení“ „Obecné“ „Obnovit“ a stiskněte „Vymazat obsah a nastavení“. Na obrazovce „Programy a data“ klikněte na možnost „Obnovit z kopie iCloud“ a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Z nabízeného seznamu vyberte jednu ze záloh iCloudu.

Chcete-li obnovit ztracené poznámky, podívejte se do části „Review“ a klikněte na ikonu „Notes“. Vyberte cílovou složku, do které chcete data extrahovat, a stiskněte tlačítko „OK“. Iphone Backup Extractor obnoví všechny vaše poznámky (včetně smazaných) ze zálohy iTunes nebo iCloudu. Úspěšné načtení poznámek!

Kam uložit zálohu iPhonu pomocí iTunes / iCloudu

Soubory zálohy iTunes se po zálohování iPhonu / iPadu / iPodu prostřednictvím iTunes uloží lokálně ve Windows a Macu. Itunes uloží všechny zálohy do složky s názvem „Backup“. Pokud si nejste jisti, jak najít zálohu iTunes, může vám pomoci následující tabulka.

Kde se zálohuje iTunes ve Windows a Macu

Operační systém iTunes Umístění úložiště
Windows 10 C: \ Uživatelé \ USER \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Zálohování
Windows 8 Uživatelé (uživatelské jméno) / AppData / Roaming / Apple Computer / MobileSync / Zálohování
Windows 7 Uživatelé (uživatelské jméno) / AppData / Roaming / Apple Computer / MobileSyncBackup
Windows Vista Uživatelé (uživatelské jméno) AppData / Roaming / Apple Computer / MobileSync / Zálohování
Windows XP Dokumenty a nastavení (uživatelské jméno) / Data aplikací / Apple Computer / MobileSync / Zálohování
Mac OS Domů / Knihovna / Podpora aplikací / MobileSync / Zálohování

Kde se na iOS / Windows a Macu nacházejí soubory záloh iCloudu

Zálohy iCloudu můžete spravovat přímo v iPhonu. Odemkněte iPhone a vyberte Nastavení „iCloud“ „Úložiště a zálohování“ nebo „Úložiště“ „Správa úložiště“.

Pro uživatele Macu: Přejděte do nabídky „Apple“ „System Preferences“, klikněte na „iCloud“ a poté klikněte na „Manage“.

Windows 8.1: Přejděte na „Start“, najděte ovládací panel iCloud, klikněte na „Úložiště“ a spravujte zálohu iCloud. Windows 8: Přejděte na nabídku Start, najděte ovládací panel iCloud a klikněte na možnost Spravovat. Windows 7: Vyberte ovládací panel iCloud pro Windows, klikněte na „Úložiště“ a spravujte soubory záloh iCloudu.

Kolik místa potřebujete na zálohování iPhonu?

Chcete vědět, kolik místa potřebujete? Nejnovější iPhony Apple poskytují až 512 GB úložného prostoru, tedy 100krát více než iCloud, pro bezplatné zálohování.

Zálohy iTunes jsou uloženy v %APPDATA%Apple ComputerMobileSync ve Windows. V systému Windows 10, 8, 7 nebo Vista to bude cesta, například Users[USERNAME]AppDataRoamingApple ComputerMobileSyncBackup.

Kde je iPhone zálohován v počítači?

Windows

Otevřete výchozí umístění zálohy v Průzkumníku Windows pomocí příkazu „Spustit systém Windows“. Stiskněte ⊞Win R a zobrazí se okno Spustit. Zadejte %APPDATA%\Apple Computer\MobileSync a stiskněte ⏎ Enter.

Pro verzi iTunes pro Microsoft Store můžete udělat následující: Stiskněte ⊞Win R a zobrazí se okno Spustit. Zadejte %HOMEPATH%\Apple\MobileSync a stiskněte ⏎ Enter.

Macos

Výchozí umístění zálohy lze zobrazit ve Finderu pomocí funkce Spotlight. Stiskněte ⌘Cmd a před stisknutím ⏎ Enter zadejte ~/Library/Application Support/MobileSync.

Ve Finderu se objeví složka s názvem „Backup“. Tato složka obsahuje všechny zálohy iTunes, které již máte v počítači.

Přenos dat z iPhonu

Druhá možnost se týká situace, kdy nemůžete vytvořit zálohu prostřednictvím iTunes a potřebujete ji zálohovat.

Varování. Pro níže uvedenou metodu musíte mít v zařízení nainstalovaný útěk z vězení. Ve skutečnosti se nejedná o metodu, ale o způsob záchrany pozůstatků Pompejí za různých okolností vyšší moci.

Pokud tedy iTunes nechce nebo nemůže zálohovat a vy to opravdu potřebujete, pak vám alespoň do určité míry pomohou následující kroky:

 • Kontakty. Var/mobile/Library/AddressBook. (zálohované kontakty iPhone. Ve složce jsou dva soubory, uložte je oba.).
 • SMS. Var/mobile/Library/SMS.
 • E-mail. Var/mobile/Library/Mail.
 • Poznámky. /var/mobile/Library/Notes/.
 • Aplikace z App Store by měly být v iTunes, pokud ne. Klikněte pravým tlačítkem myši na iPhone v iTunes a potom. „Převodní nákupy“.
 • Programy z aplikace Sudia bude nutné znovu nainstalovat. Jejich seznam můžete uložit pomocí aplikace AptBackup nainstalováním příslušné aplikace z Cydie.
 • Fotografie jsou uloženy v adresáři var/mobile/Media/DCIM.
 • Hudba by měla být na iTunes, pokud ne. Zkopírujte pomocí správce souborů (později je nekopírujte zpět, poškodilo by to knihovnu médií v telefonu a museli byste ji obnovit pouze úplnou aktualizací knihovny).
 • Vyzváněcí tóny by měly být v iTunes, pokud ne. Zkopírujte a vložte pomocí správce souborů v iPhonu (nekopírujte zpět, zničilo by to vaši hudební knihovnu v telefonu)!).
 • Kalendář. /var/mobile/Library/Calendar.
 • Záložky, Historie. /var/mobile/Library/Safari.
 • Záložky Safari jako ikony na ploše /var/mobile/Library/WebClips.

U všech složek přenesených ručně z knihovny nezapomeňte zkontrolovat oprávnění (0700 Vlastník). Mobilní, Skupina. Mobile) a na samotných souborech, které jsou uvnitř (0644 Vlastník. Mobilní, Skupina. Mobilní). Pokud jsou oprávnění správná, kontakty se normálně uloží a nedojde k žádnému pádu.

nastavit, zálohování, iphonu

Pokud nyní víte, jak a kde vytvořit zálohu, nebudete se bát ztráty dat v případě, že změníte telefon, nebo v případě, že jste udělali chybu při zrychlení iOS nebo vylepšení baterie iPhonu.

Jak otevřít zálohu iPhone v počítači?

Apple nenabízí oficiální způsob přímého čtení záložních souborů iTunes na počítačích PC a Mac, kromě obnovení celé zálohy do iPhonu. Pokud máte starší zařízení se systémem iOS, které nepoužíváte, můžete toto zařízení obnovit ze zálohy iTunes a získat přístup ke všem datům a nastavením v záloze. Tím však dojde k poškození aktuálních dat v iPhonu. Pokud tuto metodu nechcete použít, můžete přejít přímo na stránku

Pokud máte prázdné zařízení a chcete si to vyzkoušet, níže jsou uvedeny podrobné pokyny.

 • Vyberte možnost „Nastavení“. [vaše jméno] „Najít iPhone“ a vypněte funkci „Najít iPhone“ na iPhonu. Pokud máte v zařízení iOS 12 nebo starší, přejděte do Nastavení. [vaše jméno] iCloud „Najít iPhone“.
 • Otevřete aplikaci iTunes a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.
 • Po zjištění telefonu klikněte na ikonu zařízení.
 • Pak klikněte na „Obnovit zálohu“.
 • V malém vyskakovacím okně vyberte zálohu iTunes a potvrďte kliknutím na tlačítko „Obnovit“.
 • Po dokončení procesu obnovy se na iPhonu zobrazí podrobnosti o záloze iTunes.

Můžete použít software třetích stran, například iPhone Backup Extractor, který vám umožní přístup k záloze iPhonu bez obnovení iPhonu. Tento bezplatný software automaticky zjistí všechny záložní soubory iTunes v počítači, pomůže vám načíst celý obsah zálohy a vypíše data v čitelné podobě. Pomocí něj můžete snadno přistupovat k obsahu zálohy iPhonu, jako jsou fotografie, videa, zprávy, kontakty, historie hovorů, poznámky, aplikace WhatsApp atd., a číst je. Д.

Zde je návod, jak získat přístup k záložním souborům iPhonu bez obnovení iPhonu:

 • Stáhněte si iPhone Backup Extractor a nainstalujte jej do počítače.
 • Spusťte aplikaci, vyberte ze seznamu zálohu, kterou chcete přečíst, a stiskněte tlačítko „Další“.
 • Software zobrazí seznam typů souborů, které můžete načíst. Vyberte si ze seznamu a stisknutím tlačítka „Další“ spusťte skenování.
 • Po dokončení skenování se všechny naskenované soubory zobrazí v kategoriích a je povolen náhled. Označte ty, které chcete, a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ je uložte do počítače v lidsky čitelných formátech.

Jak zálohovat iPhone v iTunes

Itunes je také bezplatný program společnosti Apple, který uživatelům umožňuje zálohovat iPhone v iTunes. Měla by se jim věnovat větší pozornost:

Itunes zálohují iPhone do počítače (Windows/Mac), takže se nemusíte starat o úložiště.

V iTunes můžete vytvořit zálohu iPhonu, ale mediální soubory můžete zobrazit pouze ze záložního souboru.

Jste nuceni zálohovat všechna data (v přiloženém seznamu), která iTunes zálohují do iPhonu, do souboru knihovny iTunes, bez dalších dat, jako je iCloud.

Jaká data může iTunes zálohovat

Snímky, snímky obrazovky, uložené obrázky, tapety atd. Д.

Filmy, hudba, videa (jiná aplikace/zařízení), vyzváněcí tóny atd. Д.

Imessage, textové zprávy, hlasové zprávy, kontakty, historie hovorů atd. Д.

Nastavení aplikací, předvolby, data, dokumenty a instalační profily. Data aplikací zakoupených v App Store Herní centrum a poštovní účet (zprávy se nekopírují) Vazby klíčů (hesla všech účtů pro přihlášení k webovým stránkám nebo aplikacím, včetně hesel Wi-Fi) Umístění na domovské obrazovce, spárovaná zařízení Bluetooth atd. Д.

nastavit, zálohování, iphonu

Nastavení sítě (hotspot Wi-Fi, nastavení VPN, nastavení sítě) Uložené tréninky a nastavení Nike iPod

Poznámky, hlasové poznámky, token hlasové pošty Účty kalendáře, podepsané kalendáře, události atd. Д. Záložka Safari a mapa

Historie Safari, offline data, mezipaměť procházení, mezipaměť pošty/zpráv/příloh, dočasné soubory atd. Д.

Kroky pro zálohování iPhonu pomocí iTunes

Co potřebujete: iPhone, počítač s nejnovější verzí iTunes, kabel USB

Krok 1 Připojte iPhone k počítači a současně spusťte iTunes.

Krok 2 V iTunes najděte ikonu iPhonu a klikněte na ni. Kliknutím na „Tento počítač“ „Zálohovat nyní“ zahájíte zálohování iPhonu do tohoto počítače v iTunes.

Jak přesunout zálohu ze starého iPhonu do nového pomocí iTunes

Kromě programu existují i jiné způsoby přesunu souborů. Itunes. Je oficiální služba pro uživatele Apple. Pomocí iTunes můžete vytvořit záložní kopii starého zařízení iPhone a poté ji přesunout do nového iPhonu (nebo ji uložit do paměti počítače). Před aktualizací na nový systém (například na iOS 12) je také nutné zálohovat systém iOS a osobní soubory.

Chcete-li zálohovat data zařízení (před aktualizací iOS 12 nebo přesunem dat), musíte

nastavit, zálohování, iphonu

Stáhněte a otevřete iTunes v počítači a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB (nabíjecí kabel zařízení);

Počkejte, až iTunes najdou vaše zařízení (po dokončení procesu se zobrazí ikona zařízení). Poté klikněte na ikonu a na tlačítko „Zálohovat“.

nastavit, zálohování, iphonu

Počkejte na dokončení procesu zálohování dat. Po dokončení procesu byste měli být schopni najít kopii systému v zadané složce. Po provedení těchto úkonů stiskněte tlačítko „Opravit“ nebo „Obnovit“. Aktualizace. Pokud potřebujete přesunout data, připojte nové zařízení a klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Tato metoda má své nevýhody. Podívejme se na ně blíže:

 • K záložním souborům nebudete mít přístup (nezobrazí se v iTunes);
 • Obnovení souborů do nového iPhonu povede ke ztrátě dat v zařízení;
 • Nemáte na výběr soubory, které můžete do zálohy zahrnout.

Shrnutí

Zálohování telefonu je jednoduchý a účinný způsob, jak přenést data do nového iPhonu a aktualizovat smartphone. Tenorshare iCareFone. Je to jeden z nejlepších způsobů vytváření a obnovy zálohy, především proto, že je rychlý a můžete si vybrat data, která chcete zálohovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS